رفتن به مطلب

طرفدار کدام سبک از بازی ها هستید ؟

Game World
 اشتراک گذاری

54 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار کدام سبک از بازی ها هستید ؟ ( برای هر سبک در پرانتز مثال آورده شده )

• اکشن ( Mortal Kombat - Call of Duty )
    • اکشن ماجراجویی ( Uncharted - The Last of Us )
    • وحشت بقا ( Outlast - Resident Evil )
    • نقش آفرینی ( The Witcher - The Elder Scrolls V Skyrim )
    • شبیه سازی ( Truck Simulator - Flight Simulator )
    • استراتژی ( Civilization - Total War - Dota )
    • ورزشی ( NBA - UFC - PES )
    • ماجراجویی ( The Life is Strange - The Walking Dead )

Recommended Posts

ویرایش شده توسط Game World
لینک به دیدگاه

شوتینگ مثل ولرانت

اوپن ورلد آنلاین همش به غیر از ورلد اف وار کرافت

دونفره CO-POP با دوستام

ورزشی اخیرا دیگه فیفا،pes دیگه حال نمیده

ماجراجویی قدیمی ها مثل 

تامب رایدر،فرار از زندان،ریمن،اساسسیزن کرید والها

خانوادگی و تفننی مثل 

سیمز 4 سیمز 5 به زودی امیداورم بیاد،

استراتژی جنگ های صلبیی 1.2.3.4.5

جنگ علیه بیگانگان یه همچین اسمی داشت یادم نیس دقیق

اکشن مثل کامبت 11 کامبتx کامبت XL اینجاستیک یا (اینجاستیس) نسخه 1 و دو

کشتی کج تمام نسخه هاشو بازی کردم به غیر از جدیدا،

یادش بخیر چقدر مثل سگ ازم میترسیدن تو گیمنت وقتی کامبت یا اینجاستیک میزدم  LOL

با اینا بیشتر حال میکنم به بقیه سبک هاهم که نگفتم دلیل نیست حال نکنم اما اینا اولویت هامن

در 6 ساعت قبل، Game World گفته است :

به به چه پر پیمون هستی داداششششششش🤣

تازه خیلی هاشو نگفتم 😂🤘🏻

وای کشتی کج رو نگو خدا بود 

اون زمان که پی سی درست درمونی نداشتم میرفتم پارک بعد تو پارکی که میرفتم یه گیم نت اون زمان لوکس بود که ایکس باکس 360 و فرمون و اتاق جدا واسه شرطی و نمیدونم چی بود داشت رفته بودم کشتی کج کیفیتش خدا بود بعد ماهم بلد نبودیم که تا میومدیم یاد بگیریم یه نفر میزد رو شونم میگفت داداچ وقتت تموم شده xD و این روند ادامه داشت تا اینکه یه xbox360 خریدم البته اون زمانی که من خریدم تقریبا ایکس باکس dead شده بود و ps4 اومده بود و اینا ولی تقریبا نزدیک 150 تا بازی خریدم و فک میکنم بازی نبوده که روی 360 بازی نکرده باشم البته به غیر بازی های کینکت چون ایکس باس dead شده بود کینکت نخریدم 

یه بنده خدایی بود مثل اسب تو کامبت جدیده که ترکونده بود واسه 360 ادا داشت بعد منم تو خونم 360 داشتم خیلی تمرین میکردم بعد این یارو نمیدونستم که من ایکس باکس دارم بهشم نگفته بودم نشستیم بازی کردیم کمبو میزدم با اسکوریپن 40% 43%فلان همه کرکاشون ریخته بود XD  

بعدشم پی سی خریدم و... 

بازم میگم الان خیلی از اونایی که شاهکار بودن رو یادم رفته 

آقا دست مریزاد کارت درسته

عزیزی داداش من هیچی نیستم

الانم تو فکر اینم یه ps1 دیگه بخرم چون مال خودم انقد بازی میکردم باهاش سوخته 

دوباره تمام بازی هاشو بازی کنم 

تارزان،پلنگ صورتی،لاک پشت های نینجا،ماریو،چهارشگفت انگیزان،تیکن،ریمن 1،بتمن،هالک علیه ولورین

تا تهشو برم 

پلنگ صورتیییییییی🤣

خخخ البته فکر میکنم تنها بازی که تموم کردم رو ps1 همین پلنگ صورتی بود اخ که چقد مرحله اسکیت رو یخش رو دوست داشتم باس سکه جمع میکردی 

منم اینو بازی میکردم یکی از قسمتاش مربوط به اهرام مصر نبودش ؟؟؟🙄

اره اون اهرام مثل تقریبا مرحله های سخت و آخرش بود این اسکیتی که میگم دو لول میرفتی جلو میرسیدی به مرحلش و اون مرحله ای که سکه باس جمع میکردی از قطار رد میشدی هم خیلی خوب بود

یه بازی هم که یادم رفت بگم شیرشاه بود 

و جکی چان

اینم یک عکس برای اهل دلان

IMG_20210430_185205.thumb.jpg.8743e9360d4961aa76e405e1223c6d48.jpg

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Announces گفته است :

شوتینگ مثل ولرانت

اوپن ورلد آنلاین همش به غیر از ورلد اف وار کرافت

دونفره CO-POP با دوستام

ورزشی اخیرا دیگه فیفا،pes دیگه حال نمیده

ماجراجویی قدیمی ها مثل 

تامب رایدر،فرار از زندان،ریمن،اساسسیزن کرید والها

خانوادگی و تفننی مثل 

سیمز 4 سیمز 5 به زودی امیداورم بیاد،

استراتژی جنگ های صلبیی 1.2.3.4.5

جنگ علیه بیگانگان یه همچین اسمی داشت یادم نیس دقیق

اکشن مثل کامبت 11 کامبتx کامبت XL اینجاستیک یا (اینجاستیس) نسخه 1 و دو

کشتی کج تمام نسخه هاشو بازی کردم به غیر از جدیدا،

یادش بخیر چقدر مثل سگ ازم میترسیدن تو گیمنت وقتی کامبت یا اینجاستیک میزدم  LOL

با اینا بیشتر حال میکنم به بقیه سبک هاهم که نگفتم دلیل نیست حال نکنم اما اینا اولویت هامن

به به چه پر پیمون هستی داداششششششش🤣

تازه خیلی هاشو نگفتم 😂🤘🏻

کشتی کج خیلی خال میداد لعنتی یادمه پلی استین 2 گرفتم فقط برا wwe وای وای انقد بازی میکردم انقد حال میداد که لعنتی نسخه 2010 رو خیلی دوس داشتم

وای کشتی کج رو نگو خدا بود 

اون زمان که پی سی درست درمونی نداشتم میرفتم پارک بعد تو پارکی که میرفتم یه گیم نت اون زمان لوکس بود که ایکس باکس 360 و فرمون و اتاق جدا واسه شرطی و نمیدونم چی بود داشت رفته بودم کشتی کج کیفیتش خدا بود بعد ماهم بلد نبودیم که تا میومدیم یاد بگیریم یه نفر میزد رو شونم میگفت داداچ وقتت تموم شده xD و این روند ادامه داشت تا اینکه یه xbox360 خریدم البته اون زمانی که من خریدم تقریبا ایکس باکس dead شده بود و ps4 اومده بود و اینا ولی تقریبا نزدیک 150 تا بازی خریدم و فک میکنم بازی نبوده که روی 360 بازی نکرده باشم البته به غیر بازی های کینکت چون ایکس باس dead شده بود کینکت نخریدم 

یه بنده خدایی بود مثل اسب تو کامبت جدیده که ترکونده بود واسه 360 ادا داشت بعد منم تو خونم 360 داشتم خیلی تمرین میکردم بعد این یارو نمیدونستم که من ایکس باکس دارم بهشم نگفته بودم نشستیم بازی کردیم کمبو میزدم با اسکوریپن 40% 43%فلان همه کرکاشون ریخته بود XD  

بعدشم پی سی خریدم و... 

بازم میگم الان خیلی از اونایی که شاهکار بودن رو یادم رفته 

آقا دست مریزاد کارت درسته

عزیزی داداش من هیچی نیستم

الانم تو فکر اینم یه ps1 دیگه بخرم چون مال خودم انقد بازی میکردم باهاش سوخته 

دوباره تمام بازی هاشو بازی کنم 

تارزان،پلنگ صورتی،لاک پشت های نینجا،ماریو،چهارشگفت انگیزان،تیکن،ریمن 1،بتمن،هالک علیه ولورین

تا تهشو برم 

پلنگ صورتیییییییی🤣

خخخ البته فکر میکنم تنها بازی که تموم کردم رو ps1 همین پلنگ صورتی بود اخ که چقد مرحله اسکیت رو یخش رو دوست داشتم باس سکه جمع میکردی 

منم اینو بازی میکردم یکی از قسمتاش مربوط به اهرام مصر نبودش ؟؟؟🙄

لینک به دیدگاه

سلام

استارتر گرامی لطفا گزینه چند انتخابی رو باز کن

بنده از طرفداران رزیدنت اویل ، مورتال کمبت و کانتر هستم . الان نمی تونم همشون رو انتخاب کنم .

نکته دیگه این که اگر سوال دوم هم قرار بدی که از چه سبکی متنفر هستید خوبه .

نکته آخر هم این که سبک هاتون کامل نیست  .

لینک به دیدگاه

هر چی جز اول شخص بتل رویال

در 3 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

مگه نقش افرینی این نیست جای کسی بازی میکنی و تصمیمات تو شخصیت بازی رو تشکیل میدن ؟

2df35b7311d9472db9cb3d96df9bc480.gif.163ca1759734f4ee685dfe84090011de.gif

ببین ول کن برو همون کرک کال آف دیوتی رو بگیر😵

فکر کنم امشب سرطان مغز و اعصاب بگیرم

GTA VوRPG

لینک به دیدگاه

این چند بازی مورد علاقه م بود که در ذهنم هک شدن.رتبه بندی نیست و همشون خوب بودن

رزیدنت اویل ۳ کلاسیک

هاویکس و ایس کمبت

داینو کرایسس

ارباب حلقه ها استراتژی شماره یک

کال اف دیوتی ۲

پپسی من

مدال افتخارهای پلی استیشن یک

تاوردیفنس های گیاهان زامبی و کینگدوم راش

کراش ریسینگ

قلعه ولفنشتاین

فارکای پنج

احتمالا از اساسینز کرید والهالا و رد دد هم خوشم بیاد (هنوز بازی نکردم)

لینک به دیدگاه

بازی های open world یه چیز دیگس لذت خاصی داره با تایم پلی فراوونWitcher, Skyrim, Fallout, Metal Gears, Assassin's creed

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

استارتر گرامی لطفا گزینه چند انتخابی رو باز کن

بنده از طرفداران رزیدنت اویل ، مورتال کمبت و کانتر هستم . الان نمی تونم همشون رو انتخاب کنم .

نکته دیگه این که اگر سوال دوم هم قرار بدی که از چه سبکی متنفر هستید خوبه .

نکته آخر هم این که سبک هاتون کامل نیست  .

سلام برادر

حل شدش 

کدوم سبک ها نیستش عزیز ؟

در 4 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است :

من کلا هر سبکی باشه،فقط بازی خسته کننده مثل بازی های ubi نباشه ،از بازی های زیاد جدی هم خوشم نمیاد ،بازی باید فان باشه 

استارتر ما خیلی سبک داریم ها اینای که گذاشتی قسمت کوچیکی از سبک ها هستن

مثلا بخایم بگیم اکشن،تقریبا ۹۰درصد بازی ها اکشن هستن،بجاش باید بگید :

اول شخص ،سوم شخص 

بعدش شوتر ،آر پی جی ،اسپورت ،ماجرایی،ترسناک،پازل و فکری،شبیه سازی ،استراتژی،بقا و...

که البته بازی های امروزی ترکیبی هستن مثل قدیم نیست بگی دووم ۱۹۹۳ اول شخص شوتر ،الان مثلا borderlands داریم میشه اول شخص شوتر،نقش آفرینی با سیستم لوتینگ

باهاتون هم عقیده هستم بله سبک ها که نه ولی شاخه ها زیادتره مثلا شاخه ترس و بقا خودش داخل اکشن ادونچر جا میگیره 

وگرنه تعداد سبک ها همینه

و در مورد اول شخص و سوم شخص هم که ربطی به سبک بازی نداره و مربوط میشه به زیر سبک چون سبک مربوط به گیم پلی بازی میشه در واقع میشه اینطوری گفت که سبک تیراندازی دوتا زیرسبک تیراندازی اول شخص و تیراندازی سوم شخص داره 

مثلا شما در نظر داشته باشید که به بازی سایبرپانک 2077 علاقه مند هستید شما در واقع سبک علاقه مند به سبک اکشن ادونچر این بازی هستید حالا تو مرحله بعدی علاقه مند هستید به عنوان مثال این بازی رو به صورت سوم شخص تجربه کنید حالا اگر سوم شخص نباشه شما بازهم این بازی رو تجربه میکنید و به خاطر علاقتون به سبک بازی مشکلی ندارید باهاش ولی یه جایی هست که شما مثلا سبک ترسناک رو دوست ندارید و دیگه اول شخص و سوم شخص براتون اینجا معنی نداره.

اکشن ادونچر مثل توم ریدر

اکشن مثل کالاف دیوتی

سوروایول هارر مثل رزیدنت ایول

نقش افرینی مثل مترو و جی تی ای

بازی های با خشونت بالا مثل منهانت

از بازی های ابر قهرمانی و فانتزی هم خوشم نمیاد

خیلی هم عالی اما جی تی آی و مترو تو سبک نفش آفرینی نیستن

مگه نقش افرینی این نیست جای کسی بازی میکنی و تصمیمات تو شخصیت بازی رو تشکیل میدن ؟

شوخی که نمیکنی ؟؟؟؟🤣😝

در 1 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

بازی های rpg خیلی فاکتور ها دارن جی تی ای بعضی هاشون رو داره بعضی هارو نداره مترو رو همینطور در مترو هر تصمیم بگیری در داستان بازی اثر داره در دیالوگ ها هم اثر داره همچنین ماموریت های جانبی هم خودش یه فاکتور محسوب میشه هر دو بازی اینارو دارن میتونی انجامشون بدی و در بازی هم تاثیر میزارن اپگرید سلاح و ایتم ها یکی دیگه از مواردش هست

دوست دارم تعریف شما رو از ار چی جی بشنوم اگر اشتباه میگم بگید دیگه اشتباه نکنم

خوب اولا آر پی جی مخفف Role Playing Game هستش که تا جایی که من میدونم یعنی شما کنترل یک شخصیت رو در دست میگیری تو دنیای بازی و این شخصیت رو پیشرفت میدی یعنی در واقع قهرمان بازی رو خودت میسازی چه شخصیتش چه ویژگی هاش و مهارتاش و فاکتور های دیگه مربوطه و اینکه تصمیماتی که تو طول بازی میگیری روی داستان و مسیر داستان تاثیر میذاره که البته جی تی آی اینطور نیست

در 1 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

گفتم که یه سری از ویژگی های آر پی جی رو داره یه سری نداره داخل بازی میتونی آیتم جمع کنی میتونی ویژگی هات مثل اینکه بقیه بهت احترام بذارن قدرت بدنیت قدرت نفوذت رو بالا ببری سلاح هارو ارتقا بدی ماموریت فرعی بری حق انتخاب هم داری ولی خب اکثرا در داستان تاثیری نداره  یه ویژگی هم ار پی جی ها دارن اینه که میتونی عضو یه گروه بشی ولی جی تی ای این رو نداره حالا شما اینرو رول پلینگ نمیدونی از نظر من رول پلی هست

تو جی تی ای میتونه شغل انتخاب کنی یه روز پلیس باشی یه روز راننده تاکسی باشی

اصلا یکی از اصلی ترین ویژگی های آر پی جی تغییر داستان و گیم پلیش هست که خطی نیست در حالی که گیم پلی بازی GTA خطی هست

لینک به دیدگاه

من کلا هر سبکی باشه،فقط بازی خسته کننده مثل بازی های ubi نباشه ،از بازی های زیاد جدی هم خوشم نمیاد ،بازی باید فان باشه 

استارتر ما خیلی سبک داریم ها اینای که گذاشتی قسمت کوچیکی از سبک ها هستن

مثلا بخایم بگیم اکشن،تقریبا ۹۰درصد بازی ها اکشن هستن،بجاش باید بگید :

اول شخص ،سوم شخص 

بعدش شوتر ،آر پی جی ،اسپورت ،ماجرایی،ترسناک،پازل و فکری،شبیه سازی ،استراتژی،بقا و...

که البته بازی های امروزی ترکیبی هستن مثل قدیم نیست بگی دووم ۱۹۹۳ اول شخص شوتر ،الان مثلا borderlands داریم میشه اول شخص شوتر،نقش آفرینی با سیستم لوتینگ

لینک به دیدگاه

اکشن ادونچر مثل توم ریدر

اکشن مثل کالاف دیوتی

سوروایول هارر مثل رزیدنت ایول

نقش افرینی مثل مترو و جی تی ای

بازی های با خشونت بالا مثل منهانت

از بازی های ابر قهرمانی و فانتزی هم خوشم نمیاد

در 3 ساعت قبل، Game World گفته است :

خیلی هم عالی اما جی تی آی و مترو تو سبک نفش آفرینی نیستن

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

2df35b7311d9472db9cb3d96df9bc480.gif.163ca1759734f4ee685dfe84090011de.gif

ببین ول کن برو همون کرک کال آف دیوتی رو بگیر😵

GTA VوRPG

در 1 ساعت قبل، Game World گفته است :

شوخی که نمیکنی ؟؟؟؟🤣😝

بازی های rpg خیلی فاکتور ها دارن جی تی ای بعضی هاشون رو داره بعضی هارو نداره مترو رو همینطور در مترو هر تصمیم بگیری در داستان بازی اثر داره در دیالوگ ها هم اثر داره همچنین ماموریت های جانبی هم خودش یه فاکتور محسوب میشه هر دو بازی اینارو دارن میتونی انجامشون بدی و در بازی هم تاثیر میزارن اپگرید سلاح و ایتم ها یکی دیگه از مواردش هست

دوست دارم تعریف شما رو از ار پی جی بشنوم اگر اشتباه میگم بگید دیگه اشتباه نکنم

خوب اولا آر پی جی مخفف Role Playing Game هستش که تا جایی که من میدونم یعنی شما کنترل یک شخصیت رو در دست میگیری تو دنیای بازی و این شخصیت رو پیشرفت میدی یعنی در واقع قهرمان بازی رو خودت میسازی چه شخصیتش چه ویژگی هاش و مهارتاش و فاکتور های دیگه مربوطه و اینکه تصمیماتی که تو طول بازی میگیری روی داستان و مسیر داستان تاثیر میذاره که البته جی تی آی اینطور نیست

گفتم که یه سری از ویژگی های آر پی جی رو داره یه سری نداره داخل بازی میتونی آیتم جمع کنی میتونی ویژگی هات مثل اینکه بقیه بهت احترام بذارن قدرت بدنیت قدرت نفوذت رو بالا ببری سلاح هارو ارتقا بدی ماموریت فرعی بری حق انتخاب هم داری ولی خب اکثرا در داستان تاثیری نداره  یه ویژگی هم ار پی جی ها دارن اینه که میتونی عضو یه گروه بشی ولی جی تی ای این رو نداره حالا شما اینرو رول پلینگ نمیدونی از نظر من رول پلی هست

تو جی تی ای میتونه شغل انتخاب کنی یه روز پلیس باشی یه روز راننده تاکسی باشی

لینک به دیدگاه

رفتم اومدم تاپیک شبیه فسنجون شده

این دیگه چه مدل ادیت کردنیه

لینک به دیدگاه

همشون خوبن

اکثر بازیا ارزش چند ساعت پلی دادن رو دارن

بازی که ادم بخواد بلند مدت پلی بده ولی باید خاص باشه

استراتژیک مثل رینبو

گرافیک بالا و داستان جذاب و گیم پلی خوب مثل رددد 

فکری  مثل WORLD OF GOO

تفننی مثل فیفا

کواپ مثل فرار از زندان و فال گایز

چیل کردن با رفقا تو انواع بتل رویال ها

یا یه اکشن قشنگ افلاین مثل کالاف

و  یه تجربه متفاوت و جذاب با ست شبیه ساز ریسینگ تو فورزا هورایزن

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

GTA VوRPG

احتمالا منظورش این بوده

GTA.thumb.jpg.0eb95d739a76f986bdc923e8c815bc3a.jpg

لینک به دیدگاه

بازی های جهان باز چون پرجزئیات و دقیقن و محیط بزرگی رو رندر میکنن و پدر کارت گرافیک رو درمیان ، طرفدارشون هستم . داستان های جذابی هم دارن و از کتاب ها هم اقتباس میشن .

لینک به دیدگاه

در در 10 اردیبهشت 1400 در 20:09، Game World گفته است :

سلام برادر

حل شدش 

کدوم سبک ها نیستش عزیز ؟

ممنون

به روشهای زیادی میشه بازی ها رو طبقه بندی کرد . مثلا اگر ما سبک مبارزه ای رو در نظر بگیریم کمبت و تیکن و ... کنار هم هستند . در سبک وحشت هم رزیدنت اویل کنار Outlast قرار میگیره حتی میشه Gears of War رو کنار این دوتا قرار داد اما در عمل این سه بازی کاملا با هم متفاوت هستند . در اولی ( اویل ) شما به دنبال مقابله و فرار از دست موجوداتی عموما فاقد قدرت فکر هستید . بعدی بیشتر روی مخفی کاری متمرکزه و آخری هم با موجوداتی مسلح با تجهیزات کامل می جنگید ! . در مورد کمبت و تیکن هم ما در کمبت خون و خونریزی داریم در تیکن و بسیاری دیگه از بازی های مشابه نه چندان .

جالبه که خود نسخه های رزیدنت اویل هم با هم متفاوت هستند . مثلا اویل 4 ارتقاء و خرید اسلحه داره در اویل 6 خبری از ارتقاء نیست توی resident evil revelations هم ارتقاء اسلحه از طریق پیدا کردن Custom Part ها انجام میشه .

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

ممنون

به روشهای زیادی میشه بازی ها رو طبقه بندی کرد . مثلا اگر ما سبک مبارزه ای رو در نظر بگیریم کمبت و تیکن و ... کنار هم هستند . در سبک وحشت هم رزیدنت اویل کنار Outlast قرار میگیره حتی میشه Gears of War رو کنار این دوتا قرار داد اما در عمل این سه بازی کاملا با هم متفاوت هستند . در اولی ( اویل ) شما به دنبال مقابله و فرار از دست موجوداتی عموما فاقد قدرت فکر هستید . بعدی بیشتر روی مخفی کاری متمرکزه و آخری هم با موجوداتی مسلح با تجهیزات کامل می جنگید ! . در مورد کمبت و تیکن هم ما در کمبت خون و خونریزی داریم در تیکن و بسیاری دیگه از بازی های مشابه نه چندان .

جالبه که خود نسخه های رزیدنت اویل هم با هم متفاوت هستند . مثلا اویل 4 ارتقاء و خرید اسلحه داره در اویل 6 خبری از ارتقاء نیست توی resident evil revelations هم ارتقاء اسلحه از طریق پیدا کردن Custom Part ها انجام میشه .

نه اصلا موافق نیستم باهات 

گیرز آو وار که اصلا شوتر سوم شخصه چه طوری میذاریش تو ژانر وحشت 

و اینکه بازی در ژانر وحشت یعنی هدف اصلیش ترسوندن مخاطبشه و رزیدنت اویل و اوت لست هردو در این ژانر قرار میگیرن البته اینم بگم ژانر وحشت یک سبک مستقل نیست و یه جورایی زیر سبکی از سبک اکشن ماجراجویی هست.

ویرایش شده توسط Game World
لینک به دیدگاه

نه اصلا موافق نیستم باهات 

گیرز آو وار که اصلا شوتر سوم شخصه چه طوری میذاریش تو ژانر وحشت 

و اینکه بازی در ژانر وحشت یعنی هدف اصلیش ترسوندن مخاطبشه و رزیدنت اویل و اوت لست هردو در این ژانر قرار میگیرن البته اینم بگم ژانر وحشت یک سبک مستقل نیست و یه جورایی زیر سبکی از سبک اکشن ماجراجویی هست.

ژانر وحشت سبک مستقل و اصلی هست 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است :

نه داداش جزو اکشن ادونچره

186276410_Screenshot(180).thumb.png.628ab8ac70ff54ff704faa44711117a5.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است :

ما کلا 5 یا 7تا سبک اصلی داریم بقیه همشون زیر سبک و ترکیبی هستن اصلا اون چیزی که 99درصد گیمرا فکر میکنن نیست میتونی ویکی پدیا یا مقالاتی که راجع بهش نوشته شده بخونی

....

من قبلا یه پروژه سبک شناسی با یه موسسه فرهنگی داشتم یعنی حدود 100 تا منبع خارجی ترجمه کردم، خروجیش شد یه پاورپوینت 2 گیگابایتی که البته تهشم به جایی نرسید چون معمولا واسه اینجور کارا بدقولی میکنن،دو نمونه عکسو میزارم چون همه گیمرا حتی دوستان اهل ادعا کلی اشتباه میکنن تو این قضیه

1202271276_.thumb.png.dc963b0c4cf0e64a496e5b35a4596b4e.png

1469865205_2.thumb.png.1e45c7759e31fe941eeeaa67b699221c.png

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

ما کلا 5 یا 7تا سبک اصلی داریم بقیه همشون زیر سبک و ترکیبی هستن اصلا اون چیزی که 99درصد گیمرا فکر میکنن نیست میتونی ویکی پدیا یا مقالاتی که راجع بهش نوشته شده بخونی

....

من قبلا یه پروژه سبک شناسی با یه موسسه فرهنگی داشتم یعنی حدود 100 تا منبع خارجی ترجمه کردم، خروجیش شد یه پاورپوینت 2 گیگابایتی که البته تهشم به جایی نرسید چون معمولا واسه اینجور کارا بدقولی میکنن،دو نمونه عکسو میزارم چون همه گیمرا حتی دوستان اهل ادعا کلی اشتباه میکنن تو این قضیه

1202271276_.thumb.png.dc963b0c4cf0e64a496e5b35a4596b4e.png

1469865205_2.thumb.png.1e45c7759e31fe941eeeaa67b699221c.png

داداش این دقیقا همونیه که من عکسش رو گذاشتم بالاتر خودشم برا کانال casually explained هستش که کانال معروفی هم هست تو یوتیوب دقیقا همینطوره اصلا بعضی ها ادعا دارن وحشت و بقا خودش یه سبک هستش که اشتباهه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...