رفتن به مطلب

محلی برای بحث و گفتگو در مورد تعمیر قطعات کامپیوتر، لوازم جانبی و تلفن همراه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

الان دکمه اسکرول G402منم همینه تقریبا یه ساله خریدم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 6 ساعت قبل، arvin393 گفته است :

من احتمال زیاد میدم از خود کلید باشه چون وقتی یکم محکمتر کلیدو فشار میدم کلید درست کار میکنه 

خب 50 درصد دیگه تا رفع مشکل مونده

شما پلیت مسی رنک جدا کن یه تصویر با کیفیت مثل این برام ارسال کن.

108590719_IMG___HDR(2).thumb.jpg.156c7418507f4f5bc005138cf40af440.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

الان دکمه اسکرول G402منم همینه تقریبا یه ساله خریدم

منم اسکرولم چند وقت پیش خراب شد کامل از کار افتاد ،یه هوا گرفتم روش درست شد ،با سشوار باد سرد همینجوری بدون باز کردن 

لینک به دیدگاه

سلام خدمت عزیزان

یه مدت در خصوص خرید موس کورسیر تحقیق میکردم اونها هم خصوصا مدل m55 و m65 pro  این شمکل خیلی زود براشون بوجود میومد ومن منصرف شدم.

با اینحال تحقیق کردم ومثل اینکه مشکل از سووییچ و... نیست ونقصی در طراحی خود کورسیر در قسمتی که کلیک انجام میشه بود,اطلاع کافی ندارم چون بیخیال خریدش شدم و فقط یه بررسی سطحی  کردم با اینجال دوستان خبره این مورد رو هم در نظر بگیرند.

در فروم های خارجی بعضی ها یادمه میگفتن با چسبوندن چند لایه چسب نواری زیر کلیک در محل تماس با سوییچ مشکل رو حل کرده بودند .

باز ببخشید اطلاعاتم ناقص بود چون تو بطن کار نرفتم .

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

سلام خدمت عزیزان

یه مدت در خصوص خرید موس کورسیر تحقیق میکردم اونها هم خصوصا مدل m55 و m65 pro  این شمکل خیلی زود براشون بوجود میومد ومن منصرف شدم.

با اینحال تحقیق کردم ومثل اینکه مشکل از سووییچ و... نیست ونقصی در طراحی خود کورسیر در قسمتی که کلیک انجام میشه بود,اطلاع کافی ندارم چون بیخیال خریدش شدم و فقط یه بررسی سطحی  کردم با اینجال دوستان خبره این مورد رو هم در نظر بگیرند.

در فروم های خارجی بعضی ها یادمه میگفتن با چسبوندن چند لایه چسب نواری زیر کلیک در محل تماس با سوییچ مشکل رو حل کرده بودند .

باز ببخشید اطلاعاتم ناقص بود چون تو بطن کار نرفتم .

ممنون ،حتما اینم امتحان میکنم 

لینک به دیدگاه

دابل کلیکی شدن موس مربوط میشه به کلید ها که خراب شدن. زیر اسکوپ هم میشه مشاهدش کرد به این شکل :

jc_osc_1a.png

مگر آپدیت فورم ویر خاص برای بیاد که اون چند لحظه که سویچ نوسان میکنه رو چشم پوشی (که این هم باعث میشه چند میلی ثانیه به زمان تاخیر کلی سیستم اضافه بشه و معمولا گارانتی ها و خدمات پس از فروش بعد از اتمام گارانتی توصیه میکنند این روش رو)

این روش های تمیز کردن  و روغن زدن همش شانسی هست .

کسی کلید موس خوب 10 میلیون کپی اومرون میخاد من دارم پیام بده تا براش توضیح بدم.تعداد خودم از چین سفارش دادم چند وقت پیش. 

موفق باشید.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، masooyan گفته است :

خب 50 درصد دیگه تا رفع مشکل مونده

شما پلیت مسی رنک جدا کن یه تصویر با کیفیت مثل این برام ارسال کن.

108590719_IMG___HDR(2).thumb.jpg.156c7418507f4f5bc005138cf40af440.jpg

موس رو دیروز که بستم، اول که استفاده کردم احساس کردم خیلی بهتر شده ولی مشکل همچنان پا برجا بود ،یه مقدار dota 2 بازی کردم آخرای بازی احساس همیشگی رو داشت خیلی بهتر شده بود ولی همچنان یه مقدار کم دابل کلیکی و میشد ،امروز صبح که روشن کردم تا الان که دارم اسنفاده میکنم بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه حتی یه بارم این حالت دیگه پیش نیومد

با تشکر از لطف همه دوستان موس با باز و بسته کردن یه مقدار تمیز کردن خودبخود درست شد بدون مشکل داره کار میکنه 

ویرایش شده توسط arvin393
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، arvin393 گفته است :

من احتمال زیاد میدم از خود کلید باشه چون وقتی یکم محکمتر کلیدو فشار میدم کلید درست کار میکنه

من حتی دکمه کلیک راست همون ماوس که سالم بود رو با کلیک چپ جایگزین کردم ولی بازم روی کلیپ چپ مشکل برقرار بود

دیگه کلا بیخیال ماوس شدم

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Yosef Faraji گفته است :

من حتی دکمه کلیک راست همون ماوس که سالم بود رو با کلیک چپ جایگزین کردم ولی بازم روی کلیپ چپ مشکل برقرار بود

دیگه کلا بیخیال ماوس شدم

برا من خودبخود درست شد 

البته دیشب میکروسویچشو باز کردم دیدم همه چیش درسته دوباره بستمش ،خیلی بهتر بود ولی مشکل یکم داشت بازم ،امروز صبح که دوباره کار کردم باهاش دیدم کاملا درست شده هیچ مشکلی نداره 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام 

من یه کامپیوتر دارم برای ۱۰ سال پیش هست که ۵ سال پیش کارت گرافیکش سوخت و تا الان بدون کار گرافیک بوده

موقعی که روشنش میکنم بوق بایوس رو نمیده و کامل روشن نمیشه منظورم اینه که روی مانیتور هیچ تصویری نمیاد و من با مانیتور های دیگه تست کردم اونا هم همینطور پاور هم سالمه 

رفتم سایت های دیگه که با توجه به گفته های سایت ، مادر برد کامپیوترم سوخته 

به نظر شما هزینه اش چقدر میشه؟

لینک به دیدگاه

با سلام

یکی از دوستان کارت گرافیکش مشکل سخت افزاری پیدا کرده.

وقتی روی سیستم هست سیستم روشن نمیشه و با گرافیک دیگه روشن میشه و مشکلی نداره.

لطفا تعمیر کار مجرب کارت گرافیک معرفی کنید.

توی انجمن یا خارج از انجمن ، کسی که سابقه خوبی داشته باشه.

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

بله خدمت ایشون ارادت دارم ولی مثل اینکه خیلی سرشون شلوغه و جواب نمیدن

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

ممنونم از کاربر ahmadsa

یک ماهی هست مشکل حل شده inno3d 1050 x2

اگر کسی نیاز داره به این گرافیک قیمتشو برام پیام خصوصی کنه 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، kamali66 گفته است :

دوستان تعمییر کار وارد ب کار برای گرافیک معرفی کنید بیزحمت .تشکر.

سلام 

مشکل گرافیکتون چی هست؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام

بنده یه کارت gtx980 دارم که یه بار تصویر شطرنجی شد و دادم ریسولید کردن و دو ماه کار کرد،الان دوباره با همون مشکل پیش اومد که با ریسولید هم درست نشد و چند تا تعمیرکار گفتن باید ریبال بشه،اگه کسی هست بتونه ریبال کنه و یا معرفی کنه ممنونم میشم،همچینین قیمت ریبال رو هم بگین.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

کارت ASUS ROG STRIX  GTX 970 دارم، یکی از فن های کارت دچار نویز خفیفی شده که بعد از این که سرعت رو از 40 بیشتر میکنم یکمی مشخص میشه ، میخوام بدونم کجا میتونم فن خودش رو گیر بیارم یا اصلا قابل تعمیر هست این نویز فن؟

لینک به دیدگاه

سلام . معمولا قابل تعمیرن . پره فن رو میکشن بالا در میاد بعد بلبرینگ و میله فن رو روغن میزنن تا روون شه یا بلبرینگ فن رو عوض میکنن

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

شما بهتره دنبال فن جدید باشی پیدا کردن بلبرینگ مینیاطوری تو این وضعیت ارزش نداره 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

موقع درآوردن برای روغن کاری مواظب باش زیادی فشار نیاری که بشکنه فن.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

خودت اینکارو نکن بده یه خبره اینکارو کنه یا اینکه ویدیوهاش رو تو یوتیوب ببین و با دقت زیاد اینکارو کن ، احتمالا شکستن خیلی زیاده بعدم از اسپری چرب ناهید استفاده کن نه روغن 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان

من نتونستم فن ها رو باز کنم، خیلی خیلی سخت هستش، بعدش هم فن ها خیلی ظریف هستن کوچکترین اشتباه اخرین اشتباه هست، واسه همین شخصا بیخیال روغن کاریشون شدم.

هیچ جایی نیست که بشه فن های تازه مثل خودش رو خرید؟

اخه چرا این گرافیک های چند صد دلاری فن هاشون تو بازار نیست؟ 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...