رفتن به مطلب

محلی برای بحث و گفتگو در مورد تعمیر قطعات کامپیوتر، لوازم جانبی و تلفن همراه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

راستش بعد اینکه پاور امضامم مشکل پیدا کرد و فرستادمش گارانتی یه پاور 785 گرین از رو اون یکی سیستمم کندم و  رو این  سیستمم  بستم.

اون موقع سیستم بالا اومد و وارد محیط بایوس هم میشد.بعد دیدم سیستم هارد رو  نشناخته. بعد متوجه شدم کابل هارد رو وصل نکردم.

فرداش که  کابل هاردو وصل  کردم  دیدم  این  مشکل  خاموش  شدن  پیش اومد.

هر چی  فک میکنم  من  بی احتیاطی  نکردم و کابلارو  هم  اشتباه  نزدم که منجر به سوحتن پاور بشه.

من هم  خارج از  کیس  و هم  داخل تست  کردم  مشکل سر جاش  هست.

من این مورد رو چند بار در پاورهای سری b گرین، 585، 685 دبده ام. همیشه هم بعد از اسمبل بوده. چند بار هم کارت صدای مادربورد رو سوزونده.

به هر حال اگر شیراز یا نزدیکش هستی، یک تعمیرگاه هست که می تونه درستش کنه، اگر مثل بقیه از سریال مادربورد ایراد نگیره.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوست من از سلامتی هارد این سیستم مطمئن هستید؟

امکانش هست با یک هارد دیگر تست کنید.

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

مطمعنم  مادربرد  مشکل  داره

عرض  کردم حتی  به  تعمیر  کارم  نشون  دادم  مشکلشو  پیدا  کرده

لینک به دیدگاه

من این مورد رو چند بار در پاورهای سری b گرین، 585، 685 دبده ام. همیشه هم بعد از اسمبل بوده. چند بار هم کارت صدای مادربورد رو سوزونده.

به هر حال اگر شیراز یا نزدیکش هستی، یک تعمیرگاه هست که می تونه درستش کنه، اگر مثل بقیه از سریال مادربورد ایراد نگیره.

نمایندگی ها  ایراد میگیرن  از  سریال ولی تعمیز کارا  فک  نکنم  ایراد  بگیرن.اونا  پولشونو  می خوان  کاری به  سریال  ندارن :D

من  گیلان  هستم اگه  مجبور  شم  و  تعمیر  کار  پیدا نکنم  حتی  حاضرم بفرستمش  شیراز :(

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

دوستان هدستم میکروفونش از کار افتاده می خوام تعمیر کنم ، چون تو شهرستان هستم ، کسی اینجا چنین تخصصی نداره!

کسی از دوستان هست که فروشگاه معتبری بشناسه که بتونم پست کنم براشون ؟ اگر آدرس سایت  چنین فروشگاه یا تعمیرگاهی هم دارید هم لطفا کنید بگید

هدست creative hs 1000 هست

ممنون دوستان

لینک به دیدگاه

سلام دوست من ، کانون هارد ایران رو هم به شما عزیزان توسعه می کنم

http://www.recoverycenter.ir

http://www.hard-repair-center.ir

ویرایش شده توسط ts.datarecovery
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

فقط نوین هارد - تخصصی ترین مرکز بازیابی اطلاعات هارد در ایران http://www.novinhdd.com

لینک به دیدگاه

فقط نوین هارد - تخصصی ترین مرکز بازیابی اطلاعات هارد در ایران http://www.novinhdd.com

تایید میشه من 3 -4 تا هارد بهشون دادم خدائیش خیلی قشنگ تعمیر و ریکاوری کردن-دفترشون هم پشت بازار رضا هستش

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود

آمپلی فایر دنون دارم، خراب شده.

اگر تعمیرکار زبردست و قابل اعتماد می شناسید معرفی کنید.

سپاس

لینک به دیدگاه

سلام

یه دونه میدان امام حسین هست کارش بیسته

میدان امام حسین ابتدای 17شهریور روبروی داروخانه پرچم شمارش هم 09212383956

لینک به دیدگاه

سلام

یه دونه میدان امام حسین هست کارش بیستهمیدان امام حسین ابتدای 17شهریور روبروی داروخانه پرچم شمارش هم 09212383956

سپاس آقا حمید

از همه نظر (اخلاقی، فنی، وقت شناسی) قابل اعتماد ه؟

لینک به دیدگاه

سپاس آقا حمید

از همه نظر (اخلاقی، فنی، وقت شناسی) قابل اعتماد ه؟

ممنونم عزیز

بلی.

تاپیکش توی پی تی موجوده تلگرام هم دارن باهمون شماره http://forum.persiantools.com/threads/%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%B1-%D9%86%D9%88%D8%B9-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D9%85%D9%BE-%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%AF-%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%AA.637259/

لینک به دیدگاه

دوستان میشه تعمیرکار خوب نوت بوک تو تهران معرفی کنید

تو همکار و دوستی کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51725

مشکلتون رو پ.خ کنید

لینک به دیدگاه

بعد از چند ماه هنوز نتونستم تعمیرش کنم.

چند ماه دست یه تعمیر کار بود بعد مدتها گفت ایرادشو پیدا کرده.

پل جنوبی مادربرد مشکل داره.گفت قطعه ش فعلا موجود نیست به زودی موجود میشه همین  بزودی بزودی کردناش 6 ماه  شد :mad:

مادربردو ازش گرفتم به  یه  تعمیر کار دیگه  دادم اونم  گفت مشکلش همینه  ولی قطعش فعلا موجود نیست  و به  زودی گیر میاد منم که  به  کلمه  بزودی آلرژی پیدا کرده  بودم  گفتم  الان  می خوامش  عجله  دارم  خلاصه ازش  گرفتم.

کسی هست  پل  جنوبی  این  مادربردو  تعمیر  کنه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

کسی آشنا نداره تو کار قطعات باشه یعنی؟ *dry#

دوست عزیز به خود شرکت ازراک ایمیل بزن شاید بشه براشون ارسال کنی تعمیرش کنن
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعد از چند ماه هنوز نتونستم تعمیرش کنم.

چند ماه دست یه تعمیر کار بود بعد مدتها گفت ایرادشو پیدا کرده.

پل جنوبی مادربرد مشکل داره.گفت قطعه ش فعلا موجود نیست به زودی موجود میشه همین  بزودی بزودی کردناش 6 ماه  شد :mad:

مادربردو ازش گرفتم به  یه  تعمیر کار دیگه  دادم اونم  گفت مشکلش همینه  ولی قطعش فعلا موجود نیست  و به  زودی گیر میاد منم که  به  کلمه  بزودی آلرژی پیدا کرده  بودم  گفتم  الان  می خوامش  عجله  دارم  خلاصه ازش  گرفتم.

کسی هست  پل  جنوبی  این  مادربردو  تعمیر  کنه؟؟؟؟

درود

عزیز شما لیست قطعاتی که نیاز هست رو اعلام کن شاید بشه از یه جایی/یه برد دیگه کند.

مثلاً میشه یه مین ارزون ازراک گرفت و از قطعات اون استفاده کرد.

اگه منظور از پل جنوبی PCH باشه که میشه از هر برند دیگه برداشت رو این مین گذاشت.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

دوست عزیز به خود شرکت ازراک ایمیل بزن شاید بشه براشون ارسال کنی تعمیرش کنن

شرکت  ازراک  منظورتون شرکت  گارانتی  کننده  هست؟؟؟

به  3 تا شرکت گارانتی کننده زنگ  زدم  گفتن تا  سریال  مادربرد  با محصولات  خودشون هم خونی  نداشته   نمیتونن  کار بکنن.

درود

عزیز شما لیست قطعاتی که نیاز هست رو اعلام کن شاید بشه از یه جایی/یه برد دیگه کند.

مثلاً میشه یه مین ارزون ازراک گرفت و از قطعات اون استفاده کرد.

اگه منظور از پل جنوبی PCH باشه که میشه از هر برند دیگه برداشت رو این مین گذاشت.

والله  من دقیق نمیدونم کودوم قسمتش مشکل داره ولی  دو تا تعمیر کار مختلف روش کار کردن  و  هر دو هم گفتن  پل جنوبیش مشکل داره  و  هر دو هم  گفتن قابل تعمیر هست فقط کافیه قطعش پیدا بشه.

حالا نمیدونم  دقیق  حتما باید قطعش  از  ازراک  باشه  یا برندای  دیگه هم  می خوره  بهش

الان  دوباره تماس گرفتم ظاهرا حتما باید  چیپ  مارک ازراک باشه  البته با خود تعمیر کار حرف نزدم با  فروشنده صحبت کردم  گقت  باز از خود تعمیر کار میپرسه  بهم خبر میده.

لینک به دیدگاه

شرکت ازراک منظورتون شرکت گارانتی کننده هست؟؟؟

به 3 تا شرکت گارانتی کننده زنگ زدم گفتن تا سریال مادربرد با محصولات خودشون هم خونی نداشته نمیتونن کار بکنن.

والله من دقیق نمیدونم کودوم قسمتش مشکل داره ولی دو تا تعمیر کار مختلف روش کار کردن و هر دو هم گفتن پل جنوبیش مشکل داره و هر دو هم گفتن قابل تعمیر هست فقط کافیه قطعش پیدا بشه.

حالا نمیدونم دقیق حتما باید قطعش از ازراک باشه یا برندای دیگه هم می خوره بهش

الان دوباره تماس گرفتم ظاهرا حتما باید چیپ مارک ازراک باشه البته با خود تعمیر کار حرف نزدم با فروشنده صحبت کردم گقت باز از خود تعمیر کار میپرسه بهم خبر میده.

نه منظور من خود شرکت سازنده هست
لینک به دیدگاه

نه منظور من خود شرکت سازنده هست

داداش ارزش  نداره که  به خاطر تعمیر یه  مادربرد بفرستمش  یه  کشور  دیگه.

هزینه  ارسال  وتعمیر  از  خود  قیمت مادربرد  میزنه  بالا :D

حالا تازه اگه  تعمیر کنن....

بعدم  قطعش تو  ایران  پیدا  میشه اون  تعمیرکارایی که من واسشون  فرستادم  گفتن قطعش  هست  ولی ما  فعلا  موجود نداریم.

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شرکت  ازراک  منظورتون شرکت  گارانتی  کننده  هست؟؟؟

به  3 تا شرکت گارانتی کننده زنگ  زدم  گفتن تا  سریال  مادربرد  با محصولات  خودشون هم خونی  نداشته   نمیتونن  کار بکنن.

والله  من دقیق نمیدونم کودوم قسمتش مشکل داره ولی  دو تا تعمیر کار مختلف روش کار کردن  و  هر دو هم گفتن  پل جنوبیش مشکل داره  و  هر دو هم  گفتن قابل تعمیر هست فقط کافیه قطعش پیدا بشه.

حالا نمیدونم  دقیق  حتما باید قطعش  از  ازراک  باشه  یا برندای  دیگه هم  می خوره  بهش

الان  دوباره تماس گرفتم ظاهرا حتما باید  چیپ  مارک ازراک باشه  البته با خود تعمیر کار حرف نزدم با  فروشنده صحبت کردم  گقت  باز از خود تعمیر کار میپرسه  بهم خبر میده.

عزیز خو بخاطر همین ندونستنه که الکی علاف شدی. ببین دقیقا مشکل از کجاست اگه پل جنوبی باشه که همیشه همون چیپ ست اصلی که هیچ محدودی نداره و میتونی از هر برند دیگه ای بزاری روش. دقیقاً بپرس بگو مشکل از چیه و به چی نیاز داره تا خودم تهیه کنم بیارم تعویض کنید.

لینک به دیدگاه

عزیز خو بخاطر همین ندونستنه که الکی علاف شدی. ببین دقیقا مشکل از کجاست اگه پل جنوبی باشه که همیشه همون چیپ ست اصلی که هیچ محدودی نداره و میتونی از هر برند دیگه ای بزاری روش. دقیقاً بپرس بگو مشکل از چیه و به چی نیاز داره تا خودم تهیه کنم بیارم تعویض کنید.

چشم. @};-

اگه  تعمیر کاره  دقیقا  آمار بده  ازش  میپرسم.

راستش تعمیر کاره  میگفت  بذا  چند وقت  دیگه  دستم  بمونه  قطعشو گیرش  میارم ولی من  گفتم  عجله  دارم  ازش  گرفتم.یر  همین  موضوع ممکنه  یکم لجش دراومده  باشه :D

خلاصه  هرجور شده  آمار  میگیرم  ببینم  چی  میگه.

البته به  حرف تعمیر کارم  نمیشه  اعتماد  کرد ممکنه ایرادو  اشتباهی  پیداکرده  باشه یا  ممکنه گزارش  خرابی رو  اشتباه  داده  بشه.

به  هر  حال من خود مادربردو  باید  براتون  بفرستم تا  خودتونم یه  چک بکنین ایرادش کجاست.

بعد از  تعطیلات  براتون  میفرستم. @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...