رفتن به مطلب

محلی برای بحث و گفتگو در مورد تعمیر قطعات کامپیوتر، لوازم جانبی و تلفن همراه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه وقت خرابش میکنی اونام میگن شامل گارانتی نمیشه نه درستش میکنن نه تعویض میکنن. خیلی آدمای ناجوری هستن اصلا سعی کن سر و کارت به گارانتی نیفته.

ویرایش شده توسط AliRage
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

ویرایش

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من به جای شما بودم خودم درستش میکردم یا میبردم تعمیر کار بیرون مشکلت رو برطرف میکرد

دوستان درست میگن سعی کن کارت به شرکت گارانتی نیوفته گریت نندازن دست بردار نیستن (((  البته بعضی از گارانتی ها )))

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

دوستان یک هدست دارم مدل creative hs 1000 که میکروفونش از کار افتاده، چون کنار گذاشت بوده ، فکر می کنم فقط یک اتصالی کوچک در سیمش باشه، خواستم ببینم

کجا می تونم این هدست را برای تعمیر بفرستم ؟ من شهرستان هستم پس اگر بشه پست کرده بهتره، ولی نهایت اگر نیاز به حضوری هم باشه می تونم تهران بیام.

لطفا یک تعمیرکار خوب بهم معرفی کنید.

ممنون.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر چنین مشکل کوچیکی داره هر تعمیر کاری میتونه تعمیر کنه نیازی به هزینه برای پست کردن و این چیزا نیست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر چنین مشکل کوچیکی داره هر تعمیر کاری میتونه تعمیر کنه نیازی به هزینه برای پست کردن و این چیزا نیست

متاسفانه من در شهرستان زندگی می کنم و اینجا میگن سیم هاش مویی هست و تعمیر نمی کنن!! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه من در شهرستان زندگی می کنم و اینجا میگن سیم هاش مویی هست و تعمیر نمی کنن!! 

درود

تعمیرکار موبایل هم میتونه درست کنه فقط مراقب باشید که نزنه داغون کنه.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

سیستم من بعد از وصل کردن به برق به طرز باور نکردنی ؛ سوخت ! بعد از کندن و وصل کردن قطعات دیدم سیستم با کارت گرافیک تصویر نمیده و زمانی که برق هارد رو وصل میکنم سیستم خاموش میشه !

کارت گرافیک رو کندم ؛ هارد رو هم برداشتم سیستم تصویر داد .

حالا گرافیک برام اصلا مهم نیست همین تصویر مین برد کارمو راه میندازه / ولی مشکلم هارده که تمام زندگیم توشه و نمیخوام هم بدم بیرون برای تعمیر

خودم یه چیزایی در حد تعویض خازن و مقاومت بلدم ؛ دستگاه هواگرم و هویه هم دارم . اگه دوستان بلد هستن شروع کنیم منو راهنمایی کنن برای تعمیر هاردم

هاردم سیگیت ؛ 1 ترا هست نوع ساتا

ممنون

تو قدم اول پشتش رو باز کردم و برد رو نگاه انداختم ولی چیزی ندیدم که مقلا سوخته باشه و تو چش باشه !!

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام به همه

سی پی یو من از دستم افتاد ودوتا دونه از  پایه هاش شکست افتاد و دو سه تاش گج شده میخواستم بدونم میشه تعمیر کردش یا نه ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

بله. خم شده ها رو اروم صاف کن

پایه های کناری راحت تر میشه هوویه کرد. بده تعمیر کار حرفه ای و پایه ها رو هم بده هویش کنن. قبلا هزینشو بپرس چون خودم واسم اتفاق افتاده یکم هزینشون بالاس البته بستگی به cpu داره

لینک به دیدگاه

دستتون درد نکنه سی پی یو دوهسته ای ای ام دی هستش .

شما چقدر هزینه کردید؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط hosseintopp
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با درود

یک مین آزراک هست که یکی از اسلاتهای pcie x1 به علت اتصالی دو پایه دچار سوختگی جزئی شده، اسلات باید عوض بشه 

گارانتی برد هم تموم شده

دوستان اگر در تهران کسی رو میشناسن معرفی کنن

ممنون

ویرایش شده توسط babakkh
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
سلام,

دوستان من دیروز با این صحنه مواجه شدم خیلی ناراحتم کرد 1 هفته نگذشته که این کابل رو گرفتم.

حالا از دوستانی که توی این زمینه تجربه داشتند میخاستم بپرسم که راهی برای تعمیر این کابل هست توسط خودم یا تعمیرکار خاصی, یا باید قید این کابل رو بزنم و یکی دیگه خریداری کنم.

ممنون.

عکس های دقیقتر :

لینک به دیدگاه

متاسفانه 70 تومن قیمت داره 20 متری hdmi

مرسی از کمکتون

ویرایش شده توسط Arash.wili
لینک به دیدگاه

این مشکل برای منم پیش اومدمنم تلاش کردم ولی نشد

شما هم تلاشتا بکن شاید موفق شدی (با انبردست صافضشاون کن)

البته از من 2 متری بود ازرش نداشت

لینک به دیدگاه

دادا اگه یه فیش hdmi سالم پیدا کنی و با چند سانت کابلش ببری.. کابلاش راحت تر به هم لحیم نمیشه عایا؟ (با فرض اینکه خود فیش رو نتونید تعمیر کنید البته)

چون گفتید 20 متریه و گرونه میگم..

لینک به دیدگاه

والا این روشی که عزیزمون گفتن در نظر خودمم بود ولی چون نمیدونستم جنس رشته های سیم مثل همین اولش هست یا نه عنوان نکردم

شما اگه از روش اول به نتیجه نرسیدی این کارا بکن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام و درود @};-  @};-  @};- دوستان کسی جایی رومیشناسه بدم این ساعتم رو تعمیر کنه کفش ترک خورده و به گوشی متصل نمیشه @};-  @};-  @};-  تشکر  ^_^  ^_^  ^_^

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 5 ماه بعد...

سلام

یک عدد گرافیک گیگابیت 6950 دارم که بعد از تعویض خمیر سیلیکون حدود دو روز کار کرد و بعد دیگه تصویر نداد.

اگردر تهران تعمیرکار خبره و با انصاف سراغ دارین معرفی کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...