رفتن به مطلب

محلی برای بحث و گفتگو در مورد تعمیر قطعات کامپیوتر، لوازم جانبی و تلفن همراه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 1.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در هم اکنون، big VULTURE گفته است :

سلام

تعمیرکار حرفه ای

@derakulla

امیدوارم مشکلتون حل بشه .

سلام ممنونم بهشون پیام دادم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

گرافیک سیستم یه N220OC-1GI  کارش خوبه یعنی هیچ پرش تصویر یا مشکلی از لحاظ تصویر نداره مشکلش فقط صدا دادن فنش هست گاهی با دور آهسته کار میکنه و گاهی تند و صدا آزار دهنده میده
خواستم فن سرویس کنم لیبل برداشتم زیرش هیچ محفظی نداشت که سرویس کنم  چند جا سرچ کردم دیدم که  مدل جدید های فن ها چه سی پی یو و چه کارت گرافیک برای اینکه هرکسی نتونه سرویس کنه پلمپ شدن
از دوستان و کار بلد تاج سرم  سوال دارم
 آیا راهی هست فن پلمپ شده  سرویس کنم تو این وضعیت اقتصادی خرج کارت گرافیکی رو دستم نذاره...؟
و دوم آیا میشه فن کارت گرافیگ تعویض کرد ...؟
28/11/98

5608-front.jpg

لینک به دیدگاه

سلام.

پشت فن جایی که سیم رفته داخلش یه برچسب روش خورده.

زیر همین برچسب با یه چیز تیز در وسطش سوراخ کن. مثلا چاقو سر تیز بردار همون وسط فشار بده و دستتو بچرخون تا سراخ بشه. بعد روغن 10 یا روغن چرخ خیاطی یه قطره بهش بچکون اوکی میشه

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود

سعی کن پره رو  با زور ولی با احتیاط  از جاش  بکشی بیرون 

من خودم فن کولرمستر و کولر فن  استوک  اینتل رو  با همین روش باز کردم فقط باید یکم مراقب باشی نشکنی.

ویرایش شده توسط ExoTicBoy
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، hamed_crazy گفته است :

سلام.

زیر همین برچسب با یه چیز تیز در وسطش سوراخ کن. مثلا چاقو سر تیز بردار همون وسط فشار بده و دستتو بچرخون تا سراخ بشه. بعد روغن 10 یا روغن چرخ خیاطی یه قطره بهش بچکون اوکی میشه

دوست عزیز یک دنیا ممنونم که منت گذاشتی جواب دادی ممنون از راهنمایت این کار میکنم امیدوارم درست بشه

در 18 ساعت قبل، hamed_crazy گفته است :

سلام.

شما این کار هستید ای کاش یه فیلم آموزشی بذاری باورکن خیلی ثواب داره کار انسانی هست به خیلی هاکه ندارند کمک میکنی فن سیستم درست کنند ممنون از اینکه جواب دادی
ولله میترسم پرهاش خیلی ظریف  هستند میترسم بشکنند

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام

نیازمند یک فرد تعمیرکار برای فرستادن اسپیکر و تعمیر هستم

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان .

این موضوع رو داشتم تو انجمن دنبال میکردم ولی چیزی دستمو نگرفت ، تو شرایط فعلی که اکثر جا ها بستس ( هم کرونا و هم نزدیک عیده ) کارت گرافیک gtx 1050 اینجانب به چوخ رفته و در به در دنبال تعمیرکارم ، ارور display driver nvidia stopped responding and has recovered میده مدام . 

جایی کسیرو میشناسین که بشه واسش به صورت پست بفرستیم و هزینه پستی و تعمیرو متقبل بشیم ؟ آیا کسی هست مرا یاری کند ؟ 

ویرایش شده توسط shabbidar
لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

@derakulla

بهشون پیام بدید کارشون تعمیره 

قرار شد برای جناب @zen ارسال کنم گرافیکو . 

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود

بنده چند سال پیش یک هارد اکسترنال خریدم. بعد از مدتی آن را به tv وصل کردم و هارد اکسترنال کار کرد.

بعد از چند روز استفاده از هارد اکسترنال به tv ، هارد اکسترنال سوخت،

و بنده چند وقت پیش هارد رو به گارانتی بردم و به من یک هارد جدید تحویل دادند😆.

اما از اون روز ترس دارم که هارد بسوزه! خود گارانتی گفت که هارد رو به یک لپتاپ وصل کن و لپتاپ رو به tv وصل کن.اما من لپتاپ ندارم.

به نظرتون چی کار کنم ؟ که هارد به tv وصل شه؟

نکته1:نمایندگی گفت که هارد اکسترنال به دلیل نرسیدن برق کافی به هارد سوخته!

نکته2:مدل هارد (ADATA HD710 Pro External Hard Drive - 1TB) است.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Wall Breaker گفته است :

درود

بنده چند سال پیش یک هارد اکسترنال خریدم. بعد از مدتی آن را به tv وصل کردم و هارد اکسترنال کار کرد.

بعد از چند روز استفاده از هارد اکسترنال به tv ، هارد اکسترنال سوخت،

و بنده چند وقت پیش هارد رو به گارانتی بردم و به من یک هارد جدید تحویل دادند1f606.png.

اما از اون روز ترس دارم که هارد بسوزه! خود گارانتی گفت که هارد رو به یک لپتاپ وصل کن و لپتاپ رو به tv وصل کن.اما من لپتاپ ندارم.

به نظرتون چی کار کنم ؟ که هارد به tv وصل شه؟

نکته1:نمایندگی گفت که هارد اکسترنال به دلیل نرسیدن برق کافی به هارد سوخته!

نکته2:مدل هارد (ADATA HD710 Pro External Hard Drive - 1TB) است.

فلش داری؟

محتوا رو داخل فلش بریز بزن به تلوزیون.

شاید تلوزیونی که دارید برای استفاده هارد بهینه نشده.

تو این وضعیت کرونا ریسک نکن. هاردت بسوزه اسیر میشی.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

یکی از پورتهای usb تلویزیون روش نوشته HDD مخصوص هارد اکسترناله این قویتره وصلش کن به این پورت.البته خودم همیشه فیلم میریزم رو فلش بعد میزنم به تلویزیون.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

فلش داری؟

محتوا رو داخل فلش بریز بزن به تلوزیون.

شاید تلوزیونی که دارید برای استفاده هارد بهینه نشده.

تو این وضعیت کرونا ریسک نکن. هاردت بسوزه اسیر میشی.

در 9 دقیقه قبل، lali city گفته است :

یکی از پورتهای usb تلویزیون روش نوشته HDD مخصوص هارد اکسترناله این قویتره وصلش کن به این پورت.البته خودم همیشه فیلم میریزم رو فلش بعد میزنم به تلویزیون.

بله فلش دارم. اما خیلی سرعتش پایینه! باید فلش بخرم.

لینک به دیدگاه

اگه مشکل از ضعف برق باشه و سیستم 2 تا  پورت USB داشته باشه، باید همچین کابلی استفاده کنی:

cable-2tarafe-600x600.jpg

%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%87%D8%A7%D8

یکی از سوکت ها فقط برای برق هست و یکی دیگه سوکت معمولی USB و اینطوری برق مورد نیاز هارد از 2 پورت بصورت همزمان گرفته میشه و هم به هارد صدمه نمیزنه و هم خود پورت کمتر تحت فشار قرار میگیره!

*البته اون سر مخصوص برق رو میتونی به پاور بانک یا شارژر موبایل هم بزنی!ولی خودم تا حالا اینو امنتحان نکردم!

**************************************************************************************************************************

اگه 2 تا پورت نداشته باشه، میتونی یه هاب USB با آداپتور بگیری که برق مورد نیازش رو از آداپتور تامین میکنه.

برای مثال من Ugreen US156 USB 3.0 دارم و این مدل این قابلیت رو داره! 

c20t4t5xa2dpydc2zycoy5lspn2jqscface47r0s

لینک به دیدگاه

هارد اکسترنال رو اصــــلا به تلویزیون وصل نکن ، فقط فـــــلش 

لینک به دیدگاه

تلویزیون هایی که از هارد اکسترنال پشتیبانی میکنند اضافه بر پورت های usb معمولی پورت مخصوص هارد اکسترنال هم دارند که امپر بالاتری نسبت به پورت معمولی داره، اما در کل این پورت عزیز هارد های زیادی رو مورد عنایت قرار داده و به همین دلیل توصیه میشه کارتون رو با فلش معمولی و با پورت عادی تلویزیون راه بندازید.

لینک به دیدگاه

درود

به یک افزونه یا نرم افزار جهت بلاک کردن یا مسدود کردن سایت های گوگل کروم نیاز دارم.

فقط حتما قابلیت رمز گذاری را داشته باشد.

(یعنی اینکه سایتو بلاک کنم و هر وقت نیاز داشتم رمزو بزنم ، که البته رمزو برای این می خوام که همینطوری یک چیزی بزنم تا کلا دیگه نشه بازش کرد).

پیشاپیش ممنونم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Wall Breaker گفته است :

درود

به یک افزونه یا نرم افزار جهت بلاک کردن یا مسدود کردن سایت های گوگل کروم نیاز دارم.

فقط حتما قابلیت رمز گذاری را داشته باشد.

(یعنی اینکه سایتو بلاک کنم و هر وقت نیاز داشتم رمزو بزنم ، که البته رمزو برای این می خوام که همینطوری یک چیزی بزنم تا کلا دیگه نشه بازش کرد).

پیشاپیش ممنونم.

سلام گرامی..

فکر کنم این همون باشد که میخای نصب کن ببین اوکیه.

https://chrome.google.com/webstore/detail/block-site-website-blocke/eiimnmioipafcokbfikbljfdeojpcgbh/

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان و سروران گرامی

عزیزان چند عدد هارد اینترنال و ۲.۵ اینچی برای تعمیر دارم.اگر کسی تعمیرکار منصف و خوب سراغ داره ممنون میشم اطلاع بدین.

جسارتا اگه دوستان از بچه های همین انجمن باشن بهتره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، COLONER گفته است :

باسلام مشکل هارد ها چیست و کدام شهر هستید

سلام.بنده ملایرم استان همدان.

دوتا ۱ ترا معمولی 

۱ عدد یک ترا و یک عدد ۵۰۰ لپتاپی.

مشکلشونم نمیدونم والا داداش.کار نمیکنن و سیستم نمیشناسه انگار دقیق خاطرم نیست.نرم افزاری فکر نمیکنم باشه ایرادشون

شما تعمیرکارید؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...