رفتن به مطلب

قیمت مسخره هدست لاجیتک G Pro X

Recommended Posts

هدست لاجیتک مدل جی پرو ایکس
قیمت این هدست داخل خود سایت لاجیتک 130 دلار هست این هم لینک
https://www.logitechg.com/en-us/products/gaming-audio/pro-x-gaming-headset-blue-voice-mic-tech.981-000817.html
داخل آمازون هم 90 دلار

حالا ما فرض رو میذاریم براساس همون 130 دلار

با قیمت دلار حساب کنیم میشه 2 میلیون و 600

500 تومن هم هزینه گمرک

500 تومن هم هزینه حمل هواییش هست که خب قطعا وقتی با کشتی ارسال بشه خیلی ارزون تر میشه ولی حالا ما همون ارسال هوایی رو فرض میکنیم

جمعا میشه 3 میلیون 500

ولی داخل ایران داره با قیمت عجیب 5 میلیون تا 7 میلیون فروخته میشه 😱

تازه بدون گارانتی!!!!!

نمونه اش همین لیون کامپیوتر خودمون

بدون گارانتی 5 میلیون

واقعا مسخره است

تازه فقط این هدست نیست

خیلی از محصولات دیگه لاجیتک مثل کیبورد g pro با قیمت 7 تا 10 میلیون 😱

حالا این ها که خارجی هستن باید وارد بشن

محصولات داخلی خودمون

موس تسکو 120 هزار تومن رو فروشنده میده 240 هزار تومن ینی دو برابر قیمت

موسپد 90 تومنی رو میده 150 ینی حدود 1.6 قیمت

چه وضعشه؟!

به کی باید گزارش داد؟!

چه کسی مسئول این همه گرونفروشیه؟؟؟

لینک به دیدگاه

تازه شما در نظر بگیر که یه شرکتی مثل اسپیرو که واردکننده رسمی لاجیتک در ایران هست، اولا قیمت رسمی این محصولات که 130 دلار هست رو پرداخت نمیکنه و قطعا به قیمت عمده از نمایندگی امارات می‌خره. (قطعا بلده از کجا بخره که به نفعش باشه، همون گرین خودمون هست دیگه، چیزی هم که اینا زیاد دارن پارتی هست، یه جوری جنس رو از گمرک رد میکنن و سهم اخویا رو میدن که نخ سیخ بسوزه نه کباب) 

دوما این شرکت هایی مثل اسپیرو از ارز های پایین تری برای واردات استفاده میکنند( مثلا زمانی که دلار حدود 15 تومن بود اینا با ارز کمتر از 10 تومن جنس وارد می‌کردند، بلکه خیلی کمتر) 

اما چیزی که در بازار می بینیم اینه که محصولات لاجیتک، ریزر و... 2 تا 3 برابر قیمت اصلیش در ایران به فروش میرن، دلیلش رو هم من قبلا گفتم، آنقدر اشغال های بلادی و رپو تو بازار زیاد شده که اگر قرار باشه محصولات این شرکت‌های معتبر به قیمت رسمی به فروش برن دیگه کسی به جنسای فله ای رپو و بلادی و اونیکونا و... پول نمیده... 

ایگرد و مالتینا هم که ماشالا دیگه نگم، قیمتاشون از داخل کشور بیشتر در میاد. نوین فون رو هم من نگاه کردم قیمتاش جالب نبود. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...