رفتن به مطلب

گرافیک gamingx 1060 6gb

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

گرافیک 1060 Gaming X زیر کاملا سالم، پلمپ، با تمام متعلقات به فروش میرسد.

به کاربر @aligolshani66 فروخته شد.

قیمت ۱۱.۵۰۰ با هزینه ارسال.

IMG_20210509_161944_113.jpg

IMG_20210509_161945_311.jpg

IMG_20210509_161946_655.jpg

IMG_20210509_161948_004.jpg

IMG_20210509_161949_955.jpg

IMG_20210509_161951_436.jpg

IMG_20210509_162706_489.jpg

IMG_20210509_162708_071.jpg

IMG_20210509_162710_025.jpg

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

سلام.دوستان این کارت گرافیک توسط بنده خریداری شد و به دستم رسید.مشکلی که دارم دمای کارت نسبت به بیش از ۲۰ کارت ۱۰۶۰ ای که این چند وقت خرید و فروش کردم بالاتر هست.همین الان یک عدد دقیقا از همین مدل موجود دارم و در شرایط دقیقا مشابه با هم روی یک سیستم با نرم افزارهای Furmark و Superpotion تست گرفتم.کارتی که از ایشون گرفتم حداقل ۸ درجه گرم تر است و از نظر بنده این کارت دماش اوکی نیست و لذا درخواست مرجوع کردن دارم،اما ایشون اصرار بر طبیعی بودن دما دارند و نمی پذیرند.لازم به ذکر هست قبل از خرید که درخواست تست دما داشتم و ایشون انجام و نتیجه رو فرستادند،دمای نسبتا بالاتر از حالت عادی رو مشاهده کردم و بهشون گفتم که اذهان کردند به خاطر بالا بودن دمای اتاق تستون هست.اما الان که کارت به دستم رسیده میبینم دما حتی از اون چیزی که گفته بودند بالاتره و ربطی به دمای اتاق نداشته است.

Screenshot_2021-05-09-16-38-02-528_com.whatsapp.jpg

IMG_20210509_155631_1.jpg

IMG_20210509_153914_1.jpg

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان، بنده واقعیتی که بود رو گفتم، تو اتاقی تست گرفته شد کولر هم روشن نبود و دما دمای بالای این روزهای تهران هست، اما با این حال دمای 71 درجه در فورمارک بعد از 5 دقیقه ثبت شد که دمای نرمالی برای فول لود در فورمارک هست.

کارت هم در سلامت کامل  بدون کوچکترین مشکل تحویل دوستمون شده، حالا ایشون ادعا دارند کارتی مشابه دارم که دماش پایینتر هست.

اینکه در مبحث سیلیکون لاتاری کارت مشابه ایشون خوش شانستر بوده و خنک تر هست به بنده ارتباطی نداره، فعل حال کارت بنده دمایی نرمال را ثبت کرده و کوچکترین ایرادی هم ندارد.

اقا حامد @Hamed عزیز اگر نظری‌ در مورد این معامله و حل و فصل این اختلاف نطر دارید ممنون میشم دخالت بفرمایید.

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

البته جا دارد این مورد را هم ذکر کرد کارت 1060 کارتی هست که 4 سال از ریلیزش گذشته و خریداری که این کارت را خریداری میکنه قطعا میدونه که عمری از کارت گذشته و قطعا دمای ثبت شده در سایت ها و بعضا کارت های فوق العاده کم کار و شاید اکبند را نخواهد داشت. اما در کل دمای ثبت شده در حالت فول لود و ان هم در نرم افزار furmark کاملا نرمال هست و از نظر بنده هیچ ایرادی به کارت وارد نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود به هر دو عزیز

هیچ دلیلی وجود نداره که 2 کارت گرافیک کارکرده از یه برند و مدل مشابه ، دمای مشابهی هم داشته باشند. 

شرایط خمیر سیلیکون کارت به تنهایی کافی هست که دمای یه کارت رو حداقل 5-6 درجه کم و زیاد کنه.

از نظر بنده این کارت دماش مناسب هست. فراموش نکنیم که کارت های گرافیک کارکرده رو نمیتونیم مستقیما باهم مقایسه کنیم چون شرایطی که توی این 3-4 سال داشتند قطعا باهم متفاوت بوده.

ببخشید اگر دخالت کردم در تاپیک. قصدم فقط اشتراک گذاری اندک تجربه ای است که در این ضمینه دارم.

امیدوارم مشکل حل بشه.

لینک به دیدگاه

فقط همین یک کارت نیست.هر چی 1060 داشتم دماشون زیر 68 درجه بود.شما گفتی با توجه به شرایط اتاقت دما بالاست، اما حالا که به دستم رسیده تست کردم دیدم ربطی نداره و حتی بالاتر هم هست.

بعد همین یه کارت نیست که عکس تستش رو دارم. این هم عکس از 2 کارت 1060 دیگه در زمان و تاریخ دیگه.لازم به ذکر هست یکش با 4K هست که فشار بیشتری به کارت میاره و دمای بیشتری تولید میکنه، اما اون هم باز زیر 68 درجه هست.کارت شما یا خیلی زیر فشار بوده یا ماین شده و نیاز به تعویض خمیر سیلیکون داره :

4K - Copy.jpg

1060 Gaming X - Copy.jpg

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، aligolshani66 گفته است :

فقط همین یک کارت نیست.هر چی 1060 داشتم دماشون زیر 68 درجه بود.شما گفتی با توجه به شرایط اتاقت دما بالاست، اما حالا که به دستم رسیده تست کردم دیدم ربطی نداره و حتی بالاتر هم هست.

بعد همین یه کارت نیست که عکس تستش رو دارم. این هم عکس از 2 کارت 1060 دیگه در زمان و تاریخ دیگه.لازم به ذکر هست یکش با 4K هست که فشار بیشتری به کارت میاره و دمای بیشتری تولید میکنه، اما اون هم باز زیر 68 درجه هست.کارت شما یا خیلی زیر فشار بوده یا ماین شده و نیاز به تعویض خمیر سیلیکون داره :

4K - Copy.jpg

1060 Gaming X - Copy.jpg

دمای 71 درجه ایی که بنده با فورمارک و تنظیمات دیفالت کمپانی حتی دور فنهای اتوماتیک کمپانی ثبت کردم نرمال هست و اگر دمای پایینتری برای کارتی با عمر 4 ساله مد نظر دارید میتونید با تعویض خمیر سیلیکون با برند هایی مثل Noctua یا ThermalGrizzly دست پیدا کنید.

لینک به دیدگاه

این هم عکس چند تا دیگه که همگی روی همون سیستم تست شدند و همگی زیر 68 درجه بود و طبعا همگی اونها طول عمرشون با کارت شما یکی هست چون 1060 جدید نداریم (به تاریخ عکسها و دماشون دقت کنید)

در هر صورت بنده کارت کم کار و خنک و پلمب میخواستم ، اما این کارت شرایطی که بنده میخواستم رو از نظر دمایی نداره و از این معامله راضی نیستم.

1060 GamingX.jpg

1060.jpg

Asus 1060.jpg

در هم اکنون، Ali Alborz گفته است :

دمای 71 درجه ایی که بنده با فورمارک و تنظیمات دیفالت کمپانی حتی دور فنهای اتوماتیک کمپانی ثبت کردم نرمال هست و اگر دمای پایینتری برای کارتی با عمر 4 ساله مد نظر دارید میتونید با تعویض خمیر سیلیکون با برند هایی مثل Noctua یا ThermalGrizzly دست پیدا کنید.

بنده کارت پلمب و دمای طبیعی میخوام و این مورد رو به شما گفته بودم.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، aligolshani66 گفته است :

این هم عکس چند تا دیگه که همگی روی همون سیستم تست شدند و همگی زیر 68 درجه بود و طبعا همگی اونها طول عمرشون با کارت شما یکی هست چون 1060 جدید نداریم (به تاریخ عکسها و دماشون دقت کنید)

در هر صورت بنده کارت کم کار و خنک و پلمب میخواستم ، اما این کارت شرایطی که بنده میخواستم رو از نظر دمایی نداره و از این معامله راضی نیستم.

1060 GamingX.jpg

1060.jpg

Asus 1060.jpg

بنده کارت پلمب و دمای طبیعی میخوام و این مورد رو به شما گفته بودم.

کارت پلمپ هست و دما هم طبیعی همونطور که گفته بودید.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ali Alborz گفته است :

کارت پلمپ هست و دما هم طبیعی همونطور که گفته بودید.

اگر این دما از نظر شما طبیعی هست، مبارک خودتون باشه.

بنده به اندازه کافی عکس تست از 1060 هایی که این چند وقت خرید و فروش کردم فرستادم، شماقبول ندارید یا ... بنده حرفی ندارم.

شما گفته بودید چون اتاقتون گرمه دما بالای 70 هست و بنده اعتماد کردم، و گرنه محال بودم که این کارت رو خرید کنم.و حالا که کارت به دستم رسیده در عمل چیزی دیگه ای دیدم.

عزیز بنده از این معامله راضی نیستم چون شرایط صحبت شده رو تمام و کمال ندارد. وسلام.

لینک به دیدگاه

این دما کاملا طبیعی هست 

حالا اگه واقعا احساس میکنید دما زیاده یه تعویض خمیر انجام بدین

پیشنهادم مستر ژل پرو هست

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

درود بر هر دو عزیز

خیلی خلاصه باید عرض کنم که همه چیز طبیعی هستش و موردی نمیبینم / بلکه فقط دارین سخت میگیرین ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

رو سیستم خودم دقیقا" همین مدل کارت نصبه ... تو روز وقتی که وارزون میزنم دماش یه چیزه دیگه اس / تو شب هم یه چی دیگه ... حتما" مال منم خرابه :|

جسارتا" میشه بفرمایید کارت رو به چه قیمتی خریدین ؟ چون اگه قصد مرجوع کردن دارین بنده خریدار ام ... با همین مشکل :)

در 1 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

با سلام خدمت دوستان

گرافیک 1060 Gaming X زیر کاملا سالم، پلمپ، با تمام متعلقات به فروش میرسد.

به کاربر @aligolshani66 فروخته شد.

IMG_20210509_161944_113.jpg

IMG_20210509_161945_311.jpg

IMG_20210509_161946_655.jpg

IMG_20210509_161948_004.jpg

IMG_20210509_161949_955.jpg

IMG_20210509_161951_436.jpg

IMG_20210509_162706_489.jpg

IMG_20210509_162708_071.jpg

IMG_20210509_162710_025.jpg

دوست عزیز اعصاب خودتون رو خورد نکنین ... تمام دوستان حرفه ای میدونن حق با کیه و بحث سر چی ...

پیشنهاد میدم کارت رو پس بگیرین و مجدد بذارین مزایده ... بی شک تو کمترین زمان ممکن فروش میره ... و خریدارش هم کلی لذت میبره ...

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، invoker گفته است :

درود بر هر دو عزیز

خیلی خلاصه باید عرض کنم که همه چیز طبیعی هستش و موردی نمیبینم / بلکه فقط دارین سخت میگیرین ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

رو سیستم خودم دقیقا" همین مدل کارت نصبه ... تو روز وقتی که وارزون میزنم دماش یه چیزه دیگه اس / تو شب هم یه چی دیگه ... حتما" مال منم خرابه :|

جسارتا" میشه بفرمایید کارت رو به چه قیمتی خریدین ؟ چون اگه قصد مرجوع کردن دارین بنده خریدار ام ... با همین مشکل :)

دوست عزیز اعصاب خودتون رو خورد نکنین ... تمام دوستان حرفه ای میدونن حق با کیه و بحث سر چی ...

پیشنهاد میدم کارت رو پس بگیرین و مجدد بذارین مزایده ... بی شک تو کمترین زمان ممکن فروش میره ... و خریدارش هم کلی لذت میبره ...

ایده خوبیه 😁

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان وقت همه گی بخیر.ای بابا فقط طبق عکسها و تست های گرفته شده و اون چیزی که داره نشون میده همش رو هم رفته 3 درجه دما بالاتر از اون چیزی هس که آقای گلشنی کارتو خریده

اینکه چیزی نیس اصلا مهم نیس

آخ آخ آخ یه 1070 استریکس ایسوس داشتم پلمپ و دماش زیر 65 درجه بود ینی نو نو بوداااااااااا فروختمش إن شاءالله که مبارک خریدارش باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان عزیز لیونی 

با اجازه استارتر عزیزمون اقا البرز و خریدار عزیزمون

عزیزان این که دعوا نداره و تو معامله ای که دوطرف راضی نباشن ارزش معامله صفره

الان هم که بازار فروش گرافیک گرمه و اقای البرز عزیزو هم که همه ما ارادت داریم خدمتشون

و یکی از بهترین دوستان فروم لیون هستن اقا گرافیکو همینجا بزارید برا فروش و وجه ایشو بهشون بدین

این دوستومن هم که مشتریشه 

دما هم که 74 درجه برا هر گرافیکی نرمال نرماله و عالیه 

من کارتم 1070 گیگابایته دماشتو لود 100درصد تا 83 درجه هم میره و طبیعیه 

این دوست عزیزمون هم واسواس داره مثل اینکه 

لینک به دیدگاه

خود من چندین سال قبل گیگابایت 1060 داشتم سری aorus یادم میاد تو فورمارک تا ۷۰ میرفت که اون آکبند بود!!!

این کارت که دیگه طبق فرمایش صاحب قبلیش پلمپه احتمالا خمیر مقداری خشک شده در حد خیلی کم  با توجه به تعریف خریدار محترم که میگن کارت قبلیشون ۶۹ بوده   قرار نیست که تمامی کارت های 1060 یه مدل باشن این ۳ درجه واقعا چیز خاصی نیست  و کاملا طبیعی هست  باز با یه تعویض خمیر احتمالا همون ۶۹ باشه   ولی واقعا نیازی نیست

لینک به دیدگاه

سلام
اقا کارت به نظر من هم مشکلی نداره
این دما طبیعیه حالا اینکه موردهای قبلی روی 68 بوده دلیل بر مشکل داشتن این کارت نیست
کارتی که باهاش ماین  یا دستکاری شده باشه کاملا داستانش فرق داره
بعد از 4-5 دقیقه تست به 90 تا 99 هم میرسه !!
اگر کارت بعد از 5 دقیقه تست بالاتر از 71 نمیاد موردی نداره و این دما طبیعیه با توجه به این روزایی که هوا واقعا بی رویه گرم شده ! خدا رحم کنه تابستون رو ......

منم یه 1070 استریکس خریدم از 65 بالاتر نمیومد اما دیروز تست گرفتم دیدم تا 72 هم اومد با همون تایم تستی که قبلا گرفته بودم بنده هم اتاقم کولر نداره و نسبتا گرم هست

به نظرم اگر مشکل همین 2-3 درجه هست حساس نشو و استفاده کن چون گیمینگ ایکس گرافیک خیلی خوبیه و به این راحتیا چیزیش نمیشه
نهایتا میتونی یه خمیر بزنی دما رو بیاری روی 63 تا 65

لینک به دیدگاه

سلام 
دما  در حالت کلی طبیعی هست و باعث مشکل نمی شه ولی برای کارت1060 گیمینگ ایکس طبیعی نیست نهایت دمای این کارت 69 هست که البته مشکل بزرگی نیست و نیاز به تعویض خمیر هست و البته در حالت کلی هم کارکرد یک گرافیک در دمای کاریش تاثیر نداره (مگر برای هیتسین مشکلی پیش بیاد یا خمیر خشک بشه ) 
دوست عزیز چند خریدارای کردین کارتو ؟؟؟؟

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

عزیزان بنده نمیخوام کارت رو باز کنم و برای همین به شرط پلمب و خنکی خریدم،  تو فروشش به مشکل بر میخورم ، چون کارتها رو به مشتری هام به شرط پلمب ، خنک بودن و مشابه نو بودن میفروشم.

اینجا هر شخصی برای خرید گرافیک بهش پیام دادم این سوالاتم بوده :

کارت پلمب هست؟ جعبه و متعلقات موجود هست؟ سریال کارت و کارت یکیه؟

کارت ماین، تعمیر ، دستکاری و ... نشده؟ نهایت دماش در نتیجه تست دمای Furmark چند هست؟

پس برام مهمه که قبل خرید میپرسم!

بعد دمای این کارت توی تست 4K به 79 هم رسید، طبیعیه؟!

به این نمیگند وسواس، وقتی شما قبل معامله با کسی شرایط رو طی میکنی، انتظار همون شرایط رو داری ، نه چیز دیگه ای.

دمای چیپ 1070 رو با 1060 مقایسه میکنید؟! خوب اون باید گرمتر باشه با توجه به سخت افزار قویتر کاری به هم ندارند!

بنده عکس بیش از 5 مدل کارت گرافیک های 1060 در زمانهای تست متفاوت که فروختم رو گذاشتم و مقایسه بین 2 کارت نیست، مقایسه بین بیش از 5 کارت با این کارت هست!

لینک به دیدگاه

این هم عکس بعضی کارتها که بالاتر تستشون رو گذاشتم  :

IMG_20210417_113534.jpg

IMG_20210228_181754.jpg

IMG_20210406_110356.jpg

IMG_20210417_100437.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، aligolshani66 گفته است :

عزیزان بنده نمیخوام کارت رو باز کنم و برای همین به شرط پلمب و خنکی خریدم،  تو فروشش به مشکل بر میخورم ، چون کارتها رو به مشتری هام به شرط پلمب ، خنک بودن و مشابه نو بودن میفروشم.

اینجا هر شخصی برای خرید گرافیک بهش پیام دادم این سوالاتم بوده :

کارت پلمب هست؟ جعبه و متعلقات موجود هست؟ سریال کارت و کارت یکیه؟

کارت ماین، تعمیر ، دستکاری و ... نشده؟ نهایت دماش در نتیجه تست دمای Furmark چند هست؟

پس برام مهمه که قبل خرید میپرسم!

بعد دمای این کارت توی تست 4K به 79 هم رسید، طبیعیه؟!

به این نمیگند وسواس، وقتی شما قبل معامله با کسی شرایط رو طی میکنی، انتظار همون شرایط رو داری ، نه چیز دیگه ای.

دمای چیپ 1070 رو با 1060 مقایسه میکنید؟! خوب اون باید گرمتر باشه با توجه به سخت افزار قویتر کاری به هم ندارند!

بنده عکس بیش از 5 مدل کارت گرافیک های 1060 در زمانهای تست متفاوت که فروختم رو گذاشتم و مقایسه بین 2 کارت نیست، مقایسه بین بیش از 5 کارت با این کارت هست!

دوست عزیز، شما بالا بری پایین بیای دمای این کارت کاملا نرمال هست، از هر نظر هم کارت کاملا مشابه اکبند و در تمیزترین حالت ممکن هست و تمام متعلقات هم کامل هست تا حتی تمام درپوش ها ی پورت ها و‌ اسلات، حتی روی جعبه کارت هم کوچکترین نقطه ایی پیدا نمیشه. بنده همچین کارتی رو که فروختم با بهانه هایی که شما میارید به هیچ وجه پس نمیگیرم پس لطفا این فکر رو از ذهنتون بیرون کنید. تا الان هم چند صد برابر مبلغ این کارت معامله بی نقص داشتم چه داخل این انجمن چه در فروم های دیگر و در این معامله هم مثل تمام معاملات دیگرم کوچکترین دروغی نگفتم.

حالا شما کارت رو من نمیدونم برای کس دیگری خریداری کردید و منصرف شدن احیاناً که با این بهانه ها قصد برگرداندن کارت را دارید میتونید به جای این بازی ها کارت رو اگهی کنید بفروشید، خداروشکر کارت رو هم به قیمت خیلی مناسبی خریداری کردید و قطعا تو فروشش سود هم میکنید.

لینک به دیدگاه

سلام

@aligolshani66

آقای گلشنی اگر یه چرخی تو نت بزنید میبینید که دمای سیف کارتهای 1060 83 درجه هست . یعنی تا این دما هیچ مشکلی برای کارت پیش نمیاد . بعضی کارتها به دلیل سیلیکون به کار رفته کیفیت بالاتری دارن و دمای کمتری ایجاد میکنن ، بعضی هم برعکس . ولی همه اونها زیر دمای سیف باید باشن. کارتی که شما خریدید مشکلی تو کارکرد نداره ، دمای اون هم تو محدوده دمای مناسب کارت هست . این دلیل نمیشه که شما اینطوری اعتراض کنید . نیازی به اعلان عمومی این مسئله نبود . میتونستید به صورت خصوصی با فروشنده کنار بیایید . با توجه به اینکه کارت سالمه ، امتیاز منفی شما به ایشون توجیهی نداره . 

لینک به دیدگاه

سلام.توی واتز اپ کلی صحبت کردیم و ایشون حرفشون این بود که مشکلی نیست و بنده گفتم با این شرایط کارت رو نمیخوام خودشون گفتند تاپیک میزنند و اونجا ادامه میدیم،پس لطفا ایرادی به بنده نگیرید.(عکس واتزاپ دورش خط کشیدم) در نهایت هم گفتند همینه که هست و تاپیکی که خودشون پیشنهاد داده بودند رو قفل کردند!

در ابتدای معامله در مورد دمای بالاتر از ۷۰ درجه این کارت گفته بودم که گفتند علت گرم بودن محیط هست (اسکرین شاتش رو گذاشتم،دورش هم خط کشیدم)

اگر ایشون همون موقع میگفتند،خیر دمای کارت بنده همینه،بالای ۷۰ عادیه و این صحبت هایی که الان شما و بقیه دوستان میکنید،میگفتم شما رو به خیر و بنده رو به سلامت،نه اینکه بگند به خاطر گرمای محیطه (معنای حرف ایشون در متن واتزاپ این هست که حرف شما درسته و در محیط دیگر که گرم نیست زیر ۷۰ خواهد بود) و بعد الان بگند همه چیز عادی و اوکیه! به این میگند غش در معامله،دوست عزیز.

بنده بیش از ۲۰ ساله به صورت آماتور و نیمه حرفه ای و به صورت شغل اصلی و سالهاست،به عنوان شغل چندم و بیشتر تفریحی در این کار هستم و با شرایط قطعات و تست و ... به اندازه کافی آشنایی دارم.

عکس و تست بیش از ۵ کارت ۱۰۶۰ ای که اخیرن خودم معامله داشتم (که یکیش رو همینجا و با واسطه گری خودتون‌ انجام دادم) رو هم اینجا فرستادم (از برندهای مختلف و از سری های مختلف که بعضی هاشون حتی بک پلیت هم ندارند و قاعدتا دمای کاریشون بالاتر هست) و همگی بالای ۳ سال روی سیستم گیمینگ کار کرده بودند و همگی روی همون سیستمی که کارت ایشون تست شدند،بررسی شدند و زیر ۷۰ درجه سلسیوس هستند.

این هم چند ریویو از کارت مورد معامله در سایتهای معتبر که دمای هیچ کدام چیزی که شما عادی می انگارید،نیست:

https://www.techpowerup.com/review/msi-gtx-1060-gaming-x/28.html

https://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-gtx-1060-graphics-card-roundup,4724-9.html

https://www.guru3d.com/articles_pages/msi_geforce_gtx_1060_gaming_x_review,9.html

https://www.eteknix.com/msi-gtx-1060-gaming-x-graphics-card-review/11/?amp=1

https://www.eteknix.com/msi-gtx-1060-gaming-x-graphics-card-review/11/?amp=1

ظاهرا همه کارتهای تست شده این مدل ام اس ای توسط بنده و بررسی ها، از نمونه های خاص،دستچین شده و .... بودند!

چیزی که برای شما عادی هست،شاید برای دیگری بسیار مهم هست،پس در معامله باید صداقت محض داشت و جواب صریح داد.تشکر

IMG_20210511_093846.jpg

IMG_20210511_093911.jpg

Screenshot_2021-05-11-10-09-16-363_org.mozilla.firefox.jpg

Screenshot_2021-05-11-10-12-31-137_org.mozilla.firefox.jpg

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، hamidbluesky گفته است :

با عرض سلام 

عزیز اگه راضی نیستید از کارت بنده خریدارم خواستید :)

بعد اینکه ایشون تاپیکشون رو قفل کردند و عملا گفتند معامله تمام شده و دست بنده هم به هیچ کجا بنده نبود، کارت رو به قیمت ۱۰.۵ با توضیح به شخص که این کارت شرایطش اینجوری هست و احتمال زیاد ماین شده چون دماش طبیعی نیست و باید باز و خمیر تعویض بشه فروخته شد.عملا فقط ضرر نصیب بنده شد.جالبه حتی حق دادن فیدبک هم ندارم!

دوستان ماکزیمم دمای قابل تحمل این چیپ به گفته سایت سازنده (انویدیا) ۹۴ هست، پس این کارت با این کولر و هیت سینک قوی و بک پلیت و چک و خازن و ... درجه یک،دمای ۸۰ درجه به بالاتر که دوستان فرمودند،اصلا براش عادی و طبیعی محسوب نمیشه.موفق باشید.

Screenshot_2021-05-11-10-16-29-312_org.mozilla.firefox.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...