رفتن به مطلب

گرافیک gamingx 1060 6gb

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام

@aligolshani66

آقای گلشنی اگر یه چرخی تو نت بزنید میبینید که دمای سیف کارتهای 1060 83 درجه هست . یعنی تا این دما هیچ مشکلی برای کارت پیش نمیاد . بعضی کارتها به دلیل سیلیکون به کار رفته کیفیت بالاتری دارن و دمای کمتری ایجاد میکنن ، بعضی هم برعکس . ولی همه اونها زیر دمای سیف باید باشن. کارتی که شما خریدید مشکلی تو کارکرد نداره ، دمای اون هم تو محدوده دمای مناسب کارت هست . این دلیل نمیشه که شما اینطوری اعتراض کنید . نیازی به اعلان عمومی این مسئله نبود . میتونستید به صورت خصوصی با فروشنده کنار بیایید . با توجه به اینکه کارت سالمه ، امتیاز منفی شما به ایشون توجیهی نداره . 

درود

آقا حامد جسارت نباشه  ولی دمای سیف 80 درجه  برای نهایت 2-3 سال هست ! که گارانتی اونو با ریسک خودش تضمین میکنه 

نه کارتهایی که 4-5 سال دارن کار میکنن با پدها و سیلیکون خشک شده !

دوستان دقت کنید دارید راجب دمای 80 درجه صحبت میکنید !  دمای کمی نیست و شما مطمئن باشید این دما در فواصل زمانی طولانی حتی به لحیم سردی  آی سی ها اس ام دی مموری ها و ..... کارت میتونه منجر بشه 

بنظرم با توجه به صحبتهایی که شده  و معامله بر پایه اونها  صورت گرفته  بهتره که کارت عودت داده بشه  

مشکلی هم نیست  چیزی که زیاده خریدار برای اینجور گرافیک ها  نیازی هم به خرج تراشیدن نیست  مشتری بعدی پولو برای ایشان واریز کنه و  با همین شرایط کارت رو برای خریدار بعدی ارسال کنند 

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت دوستان 

بنده نه خریدار و نه فروشنده رو اصلا نمیشناسم و حتی 1 بارم باهاشون معامله نکردم 

پس نه اینطرفی و نه اونطرفی نظرم میگم با اجازه دوستان 

من کاملا با حرف فروشنده -آقا حامد-و دیگر دوستان که میگن این دما واسه کارت عادیه موافقم و خودم چند مورد به چشم از نزدیک دیدم 

اما مسأله بسیار مهمی که همه دوستان از کنارش به راحتی رد میشن .تقاضای خریدار و تاکیدش روی مسأله دما هست که قبل از معامله با فروشنده عنوان کرده (لپ کلام منظور رسونده اگه دماش اینه من نمیخواهم و مشکل دارم)و دوست عزیز فروشنده اون جواب داده یعنی بره جای تست بهتر با دمای بهتر میشه همون که شما میخواهید ولی در صورتی که اینطور نشده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hamidbluesky گفته است :

با عرض سلام 

عزیز اگه راضی نیستید از کارت بنده خریدارم خواستید :)

@aligolshani66 
کارت رو با ایشون معامله کنید و این مسئله ساده رو انقدر پیچیده نکنید...

لینک به دیدگاه

بنده تست فورمارک از کارت براشون ارسال کردم گفتن یه مقدار دما بالاست بنده هم از اونجا که دمای کارتی مثل ۱۰۶۰ نه برام اهمیت داره و نه طبق تجربه خودم دمای ۷۱ درجه (اون هم در تست سنگینی مثل فورمارک) رو برای کارتی با عمر ۴ سال غیرطبیعی میدونستم (که البته این دما هم کاملا نرمال هست و جای هیچ بحثی در اینباره نیست) صادقانه گفتم البته که اتاق بنده هم دمای پایینی نداره و این نتیجه تو همچین شرایط دمایی ثبت شده که اصلا هم دروغی نگفتم اما به هر حال تست فورمارک ۵ دقیقه ایی بدون دستکاری دور فن و هرگونه تقلب دیگه ایی براشون ارسال کردم ایشون هم قبول کردند.

حالا ایشون چطور دمای ۷۴ درجه ( که باز هم دمایی کاملا نرمال هست) رو ثبت کردند من نمیدونم.

گذشته از اینها چندین پیام از دوستان همین فروم برای بنده ارسال شده که کارت رو پس بگیرم و با قیمتی حتی بالای ۱۲ میلیون کارت رو خریدارند که قطعا این پیام ها فقط برای بنده نیومده.

حالا شما جواب این سوال که چرا باید یک‌ نفر مشتری بالای ۱۲ میلیون رو بیخیال بشه و کارت رو به قیمت ۱۰.۵ بفروشه رو خودتون پیدا کنید.

در 14 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

با عرض سلام خدمت دوستان 

من کاملا با حرف فروشنده -آقا حامد-و دیگر دوستان که میگن این دما واسه کارت عادیه موافقم و خودم چند مورد به چشم از نزدیک دیدم 

اما مسأله بسیار مهمی که همه دوستان از کنارش به راحتی رد میشن .تقاضای خریدار و تاکیدش روی مسأله دما هست که قبل از معامله با فروشنده عنوان کرده (لپ کلام منظور رسونده اگه دماش اینه من نمیخواهم و مشکل دارم)و دوست عزیز فروشنده اون جواب داده یعنی بره جای تست بهتر با دمای بهتر میشه همون که شما میخواهید ولی در صورتی که اینطور نشده

در مورد صحبت شما هم دما یک معیار نسبی هست و یک کارت دست هر شخصی میتونه دمای متفاوتی رو ثبت کنه، یک نفر همیشه برای کارتش کرو فن در نظر میگیره، یک نفر تو اتاقی با کولر گازی روشن از کارت استفاده میکنه، یک نفر تو اتاقی با دمای بالا و شرجی از کارت استفاده میکنه و....

برای کارت گرافیک فروشنده صرفا میتونه تضمین بده کارت در دمای نرمال و بدون ایراد کار بکنه و مسئول انتظارات شخصی خریدار (اون هم در حد ۲,۳ درجه اینور اونور) نیست.

کارت بنده هم در بهترین شرایط ممکن از هر نظر و دمای کاملا نرمال به فروش رسیده ، بنده واقعا بیکار و مسخره کسی نیستم که جنسی بدون ایراد بفروشم و سر دو سه درجه دمای بالا پایین ( که کاملا در بازه ی دمایی نرمال کارت هست) جنسم رو پس بگیرم، خریدار به هر دلیل منصرف شده محترمانه خواهش کنه بنده پول رو برمیگردونم کارت رو هم پس میگیرم، اما برای کارت بی ایراد اون هم با دلیل اینکه ۳ درجه داغه به هیچ وجه قبول نمیکنم.

لینک به دیدگاه

بنده تست فورمارک از کارت براشون ارسال کردم گفتن یه مقدار دما بالاست بنده هم از اونجا که دمای کارتی مثل ۱۰۶۰ نه برام اهمیت داره و نه طبق تجربه خودم دمای ۷۱ درجه (اون هم در تست سنگینی مثل فورمارک) رو برای کارتی با عمر ۴ سال غیرطبیعی میدونستم (که البته این دما هم کاملا نرمال هست و جای هیچ بحثی در اینباره نیست) صادقانه گفتم البته که اتاق بنده هم دمای پایینی نداره و این نتیجه تو همچین شرایط دمایی ثبت شده که اصلا هم دروغی نگفتم اما به هر حال تست فورمارک ۵ دقیقه ایی بدون دستکاری دور فن و هرگونه تقلب دیگه ایی براشون ارسال کردم ایشون هم قبول کردند.

حالا ایشون چطور دمای ۷۴ درجه ( که باز هم دمایی کاملا نرمال هست) رو ثبت کردند من نمیدونم.

گذشته از اینها چندین پیام از دوستان همین فروم برای بنده ارسال شده که کارت رو پس بگیرم و با قیمتی حتی بالای ۱۲ میلیون کارت رو خریدارند که قطعا این پیام ها فقط برای بنده نیومده.

حالا شما جواب این سوال که چرا باید یک‌ نفر مشتری بالای ۱۲ میلیون رو بیخیال بشه و کارت رو به قیمت ۱۰.۵ بفروشه رو خودتون پیدا کنید.

در 15 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

با عرض سلام خدمت دوستان 

در مورد صحبت شما هم دما یک معیار نسبی هست و یک کارت دست هر شخصی میتونه دمای متفاوتی رو ثبت کنه، یک نفر همیشه برای کارتش کرو فن در نظر میگیره، یک نفر تو اتاقی با کولر گازی روشن از کارت استفاده میکنه، یک نفر تو اتاقی با دمای بالا و شرجی از کارت استفاده میکنه و....

برای کارت گرافیک فروشنده صرفا میتونه تضمین بده کارت در دمای نرمال و بدون ایراد کار بکنه و تست دمای کارت رو در شرایط نرمال ارائه بده که تمام این موارد رو بنده رعایت کردم (ایشون هم چشم بسته خرید نکردن، ظاهر و باطن و تست کارت ارائه شد و بعد خرید کردند و بعد از خرید و تست توسط خودشون هم چیزی جز شرایط اظهار شده از طرف بنده نبوده به جز ۲ الی ۳ درجه اختلاف که اون هم برمیگرده به شرایط استفاده ایشون و کولینگ کیسشون که قطعا بسیار ضعیفتر از کیس بنده بوده).

کارت بنده هم در بهترین شرایط ممکن از هر نظر و دمای کاملا نرمال به فروش رسیده ، بنده واقعا بیکار و مسخره کسی نیستم که جنسی بدون ایراد بفروشم و سر دو سه درجه دمای بالا پایین ( که کاملا در بازه ی دمایی نرمال کارت هست) جنسم رو پس بگیرم، خریدار به هر دلیل منصرف شده محترمانه خواهش کنه بنده پول رو برمیگردونم کارت رو هم پس میگیرم، اما برای کارت بی ایراد اون هم با دلیل اینکه ۳ درجه داغه به هیچ وجه قبول نمیکنم.

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

بنظرم یا به همین شکل کارت رو به خریدار دیگری واگذار کنید.  یا با  توافق خمیرش رو عوض کنید . ممکنه ایراد صرفا از خمیر باشه . 

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

سلام

بنظرم اول واقعا خریدار به قیمت خیلی خوبی خریداری کرده 10.5!

دوم اینکه بنظر منم یکم وسواس پیش اومده اما چون خریدار تاکید داشتن رو دما بهتره یا فروشنده کالارو پس بگیرن یا خب کارت به همین دوستانی که اعلام کردن فروخته بشه که پرونده معامله طرفین بسته بشه.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

برای کارت گرافیک فروشنده صرفا میتونه تضمین بده کارت در دمای نرمال و بدون ایراد کار بکنه و تست دمای کارت رو در شرایط نرمال ارائه بده که تمام این موارد رو بنده رعایت کردم (ایشون هم چشم بسته خرید نکردن، ظاهر و باطن و تست کارت ارائه شد و بعد خرید کردند و بعد از خرید و تست توسط خودشون هم چیزی جز شرایط اظهار شده از طرف بنده نبوده به جز ۲ الی ۳ درجه اختلاف که اون هم برمیگرده به شرایط استفاده ایشون و کولینگ کیسشون که قطعا بسیار ضعیفتر از کیس بنده بوده).

کارت بنده هم در بهترین شرایط ممکن از هر نظر و دمای کاملا نرمال به فروش رسیده ، بنده واقعا بیکار و مسخره کسی نیستم که جنسی بدون ایراد بفروشم و سر دو سه درجه دمای بالا پایین ( که کاملا در بازه ی دمایی نرمال کارت هست) جنسم رو پس بگیرم، خریدار به هر دلیل منصرف شده محترمانه خواهش کنه بنده پول رو برمیگردونم کارت رو هم پس میگیرم، اما برای کارت بی ایراد اون هم با دلیل اینکه ۳ درجه داغه به هیچ وجه قبول نمیکنم

حرف شما هم کاملا درسته

لینک به دیدگاه

کولینک کیس بنده مشکلی نداره، در عکس های قبلی هم مشخصه،برای ورودی و خروجی هوا ۵ عدد فن ۱۴ سانتی کولرمستر و کورسیر داره،اتاق هم رو به حیاط با در و پنجره همیشه باز و تقریبا خنک هست.اگر کولینگ مشکل داشت،برای گرافیکهای دیگه که تو همین کیس و اتاق تست کردم هم صادق بود.

بنده وقتی چیزی از چشم بیفته،دیگه ارزشی برام نداره.۱ تومن ضرر دادم،اما برام درس شد به هیچ کاربری،نه قدیمی و نه جدید اعتماد نکنم.

این‌هم پیغام درخواست خرید یکی از کابرای همینجا که خبری از ۱۲ تومن نیست!

قبل عید هم یه کارت ۱۰۷۰ همین سری گیمینگ ایکس ام اس ای رو از یکی کاربرهای باسابقه همین فروم به شرط پلمب بودن خریدم و وقتی دستم رسید با کمال تعجب دیدم لیبلش پیچ گوشتی خورده!!! به ایشون که گفتم، گفتتند قصد باز کردن و سرویس کردن داشتند و پشیمون شدند!!! خوب مرد حسابی،مگر من قبل معامله باهات طی نکرده بودم؟! هر چند ایشون پذیرفت و کارت مرجوع شد،اما این پورسه نزدیک به ۳ هفته وقت منو گرفت.

خلاصه کلام،صادق باشیم،به چیزی که میگیم و میشنویم اهمیت بدیم و احترام بزاریم و رضایت همدیگه برامون مهم باشه،از این پولها خیلی اومده و رفته و این داستان هم ادامه خواهد داشت‌،بهتره آدم جوری رفتار کنه که وقتی میره،جسمش بره،نه اسمش.بنده دیگه حرفی .موفق باشید.

Screenshot_2021-05-12-13-37-37-292_org.mozilla.firefox.jpg

ویرایش شده توسط aligolshani66
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، aligolshani66 گفته است :

کولینک کیس بنده مشکلی نداره، در عکس های قبلی هم مشخصه،برای ورودی و خروجی هوا ۵ عدد فن ۱۴ سانتی کولرمستر و کورسیر داره،اتاق هم رو به حیاط با در و پنجره همیشه باز و تقریبا خنک هست.اگر کولینگ مشکل داشت،برای گرافیکهای دیگه که تو همین کیس و اتاق تست کردم هم صادق بود.

بنده وقتی چیزی از چشم بیفته،دیگه ارزشی برام نداره.۱ تومن ضرر دادم،اما برام درس شد به هیچ کاربری،نه قدیمی و نه جدید اعتماد نکنم.

این‌هم پیغام درخواست خرید یکی از کابرای همینجا که خبری از ۱۲ تومن نیست!

قبل عید هم یه کارت ۱۰۷۰ همین سری گیمینگ ایکس ام اس ای رو از یکی کاربرهای باسابقه همین فروم به شرط پلمب بودن خریدم و وقتی دستم رسید با کمال تعجب دیدم لیبلش پیچ گوشتی خورده!!! به ایشون که گفتم، گفتتند قصد باز کردن و سرویس کردن داشتند و پشیمون شدند!!! خوب مرد حسابی،مگر من قبل معامله باهات طی نکرده بودم؟! هر چند ایشون پذیرفت و کارت مرجوع شد،اما این پورسه نزدیک به ۳ هفته وقت منو گرفت.

خلاصه کلام،صادق باشیم،به چیزی که میگیم و میشنویم اهمیت بدیم و احترام بزاریم و رضایت همدیگه برامون مهم باشه،از این پولها خیلی اومده و رفته و این داستان هم ادامه خواهد داشت‌،بهتره آدم جوری رفتار کنه که وقتی میره،جسمش بره،نه اسمش.بنده دیگه حرفی .موفق باشید.

Screenshot_2021-05-12-13-37-37-292_org.mozilla.firefox.jpg

بنده عکس از همه جای کارت دادم عکس از تست کارت دادم، دما هم تو تست مشخص بود هیچ چیز هم خلاف عکسها و تستها نبوده بنده هم هیچ دروغی به شما نگفتم، خرید انجام دادی جنسی هم که خریدی دقیقا مطابق اظهارات بنده بوده ولاغیر. کارت هم هیچ مشکلی نداره سالم سالم برای بار هزارم هم با دمای نرمال دستتون رسیده. همینجا هم تموم میکنم این بحث مسخره رو بحث با شما هم بحث میخ اهنین و سنگه و نتیجه ایی هم نداره، تاپیک رو قفل میکنم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...