رفتن به مطلب

فراموش کردن رمز RAR

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان و استانید گرامی

تقریبا پارسال نزدیک سه گیگ عکس و چند تا فیلم خانوادگی رو RAR کردم و روشون پسورد گذاشتم الان هر کاری میکنم پسورد یادم نمیاد راهی هست که رمز رو دور زد؟

لینک به دیدگاه

با درود

خیر متاسفانه برای فایل های Rar هیچ راهی نیست. البته چون محدودیت زدن تعداد رمز ندارن با استفاده از نرم افزار هایی که رمز ها رو دونه دونه تست میکنن شاید اگر بدونید رمزتون چند رقمی بود هم عدد بود هم حرف و این چیزا بتونید بعد چند ماه تست کردن پسووردتون رو پیدا کنید که هم خیلی زمان بره هم نتایج  قطعی نمیده

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

با درود

خیر متاسفانه برای فایل های Rar هیچ راهی نیست. البته چون محدودیت زدن تعداد رمز ندارن با استفاده از نرم افزار هایی که رمز ها رو دونه دونه تست میکنن شاید اگر بدونید رمزتون چند رقمی بود هم عدد بود هم حرف و این چیزا بتونید بعد چند ماه تست کردن پسووردتون رو پیدا کنید که هم خیلی زمان بره هم نتایج  قطعی نمیده

بنظرتون ریکاوری میشه؟ 

فایل ها از اونجایی که رار شدن رکاوری میشن؟

لینک به دیدگاه

سلام.یسری برنامه ها هستن دونه دونه تست میکنن تا پیدا کنن.معلوم هم نیست پیدا کنن.مثلا من یدونه داشتم از این برنامه ها چون خیلی طول میکشید کار نکردم از یه کارکتر به بالا شروع میکرد.

لینک به دیدگاه

سلام، میشه بازیابی کرد، ولی زمان بره و تضمینی وجود نداره برای برگشت اطلاعات ...

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، FARANAZ گفته است :

بنظرتون ریکاوری میشه؟ 

فایل ها از اونجایی که رار شدن رکاوری میشن؟

اگه اون درایو خیلی رید و رایت نداشته باشه آره میشه ریکاوری کرد البته من بعید میدونم که رید و رایت پایینی داشته باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 ساعت قبل، FARANAZ گفته است :

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان و استانید گرامی

تقریبا پارسال نزدیک سه گیگ عکس و چند تا فیلم خانوادگی رو RAR کردم و روشون پسورد گذاشتم الان هر کاری میکنم پسورد یادم نمیاد راهی هست که رمز رو دور زد؟

سلام و عرض ادب

اگر الگوی رمزتون رو بدونید با توجه به شناختتون از نحوه رمز گذاریتون  و فقط رمز رو فراموش کرده باشید و رمز سخت نذاشته باشید با نرم افزار های بازیابی پسورد اگر خوش شانس باشید میتونید رمز رو بازیابی کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...