رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام

در این تاپیک قصد دارم تا آموزش کامل استخراج ارز جدید چیا کوین رو بهتون بدم

همون طور که میدونید قیمت هارد سر به فلک کشیده چون همه رفتن سمت استخراج این ارز دیجیتال و اینکه جای بیت کوین رو هم میگیره چون ارزونتره و مصرف برقش خیلی کمتره

من سعید جولا هستم 

در یوتیوب هم آموزش های تصویری رو دارم میزارم تا همه نفع ببریم تا همه گیر نشده 

انشالله همه با هم پر سود باشیم 

هر سوالی دارید بنویسید تو ویدیوها بهتون جواب میدم 

سلام به همه دوستان لیون تا امروز نمیدونم ویدیوهام رو دید یا نه ولی برادرانه ازتون میخوام اگر قصد استخراج این ارز رو دارید قبلش این ویدیو رو حتما ببنید و بعد تصمیم بگیرید و از قبل با خطراتش آشنا بشید

لینک ویدیو

در آخر در صورت تصمیم به موندن تو این ارز حتما آموزش ها رو دنبال کنید و بی گدار به آب نزنید

ویدیو دوم با موضوع آموزش نرم افزار آماده شده و در کانال یوتیوب قرار گرفت

یا حق

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک یوتیوب حذف شد
  • لایک 1
  • ممنونم 1
  • چرا؟! 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 118
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 دقیقه قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

اگر امکانش هم رو آپارات قرار بدین

فعلا حقیقتا برام سخته 2جا ویدیو آپلود کنم وا یه نرم افزار گذر از تحریم راحت میتونین ببنید کلا یوتیوب شده جدیدا آپارات 😁

• لایک 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

داداش دمت گرم خدایی زحمت کشیدی ولی چرا اصرار داری انگلیسی حرف بزنی ؟ توروخدا همون فارسی نگه دار چنلت رو 😅

• لایک 1
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

کاری که اتریوم با گرافیک کرد چیا با هارد احتمالا بکنه

احتمالا یه جور که برای اون هارد ۵۰۰ خرت خرتو های بد سکتور دار باید میلیونی خرج کنیم

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Slasher گفته است :

داداش دمت گرم خدایی زحمت کشیدی ولی چرا اصرار داری انگلیسی حرف بزنی ؟ توروخدا همون فارسی نگه دار چنلت رو 😅

والا برا اونوریا هم دارم تولید محتوا میکنم 

قبلا یه پیج داشتم کامل انگلیسی منتها مشکلی پیش اومد از دست رفت 

حالا 2 زبونه میزارم طوری نیست 😇

در 2 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

کاری که اتریوم با گرافیک کرد چیا با هارد احتمالا بکنه

احتمالا یه جور که برای اون هارد ۵۰۰ خرت خرتو های بد سکتور دار باید میلیونی خرج کنیم

آره دقیقا همین حالا نگاه کن قیمت هاردا رو اصلا جوک شده بازار هارد 5 تومنی شده 23 تومن اصلا میخوابی بیدار میشی یه چیزه جدیدی شروع میشه البته بنظرم بهتر از بقیس چون مصرف برقش خیلی کمه و قضیه گیر دادن دولت و برق و اینا کلا منتفی میشه

لینک به دیدگاه

بزار برن سمت هارد . هارد های چند ترا مصارف خاص  داره . حداقل تو نیاز عمومی خلل ایجاد نمیکنه . نه مث گرافیک. گرافیک هم اگر  کارتای 4 گیگ ماین نکنن برمیگرده قیمت قبل تقریبا.

من  شدیدا منتظرم روزی برسه این بساط ماینرا جمع شه همینایی که 20 تومن میدن برای 580   شده باشه ورشکست بشن حتی. و با ضرر هرچه بیشتر ازین حوزه بیان بیرون.کاریم ندارم به اخلاقیات و ...

• لایک 1
لینک به دیدگاه

داداش ساب کردم

والا منم یه تاپیک برای چنل یوتیوبم زدم که بدون هیچ اطلاعی حذف شد حالا نمیدونم به خاطر یوتیوبش بود یا گیمینگ بودن چنلش یا چی

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

بزار برن سمت هارد . هارد های چند ترا مصارف خاص  داره . حداقل تو نیاز عمومی خلل ایجاد نمیکنه . نه مث گرافیک. گرافیک هم اگر  کارتای 4 گیگ ماین نکنن برمیگرده قیمت قبل تقریبا.

من  شدیدا منتظرم روزی برسه این بساط ماینرا جمع شه همینایی که 20 تومن میدن برای 580   شده باشه ورشکست بشن حتی. و با ضرر هرچه بیشتر ازین حوزه بیان بیرون.کاریم ندارم به اخلاقیات و ...

شما خودتو بزار جای انویدیا ببین کارت فروختن برات سودش بیشتره یا ماین کردن ؟ جواب خیلی ساده س ! 

اخر سر هم کارتایی که باهاش ماین کردن رو رفرش میکنن یه دستمال میکشن میکنن تو باکس میدن دست خلق الله :))))))))))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این نمودار ارز گرین هست مثل همین چیا زمان اومدنش کلی سر و صدا به پا کرد ماینرش حدود 150 میلیون پولش بود و ماهانه 50 میلیون درامد داشت (اگه اشتباه نکنم)

الان ببینید چی شده از 10 دلار شروع کرده الان 70 سنت ، کسانی که با 150 میلیون ماینر خریدن الان بدبخت شدن

قبل از سرمایه گذاری یکمی تحقیق و صبر کنید (هارد هم مثل ماینر نیست که نشد وارد کرد راحت میتونید با واسطه از امازون یا سایتهای مشابه تهیه کنید با قیمت کمتر)

ggggg.jpg

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Saeed Joola گفته است :

سلام

در این تاپیک قصد دارم تا آموزش کامل استخراج ارز جدید چیا کوین رو بهتون بدم

سلام خیلی ممنون از آموزشت

از اونجایی که از سیستم پشت سرت مشخصه از نظر مالی میتونی هزینه کنی چندتا توصیه برای کانالت دارم

اول اینکه صدای این ویدیو خیلی بد بود وجود نویز و ضعیف بودن صدا که در این ویدیئو ت مشهود بود

در خصوص نور وجود سایه ها توی صورتت که میتونی با یه سافت باکس و یک رینگ لایت حلش کنی 

فارغ از این دو مورد چنل خوبی داری موفق باشی

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

والا هاردهای SSD NVME تقریبا در حال نایاب شدنن مخصوصا NVME که بالای 256 موجود نیست و 1 تراش شده 40 میلیون و در کل موافقم ضررش به گیمرا خیلی کمتره

در 16 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

داداش ساب کردم

والا منم یه تاپیک برای چنل یوتیوبم زدم که بدون هیچ اطلاعی حذف شد حالا نمیدونم به خاطر یوتیوبش بود یا گیمینگ بودن چنلش یا چی

تو قسمت استرایک نگاه کن شاید آهنگی چیزی بدون کپی رایت گذاشتی .. یوتیوب خیلی رو کپی رایت حساسه و راحت میزنه کانال پاک میکنه

در 7 ساعت قبل، Slasher گفته است :

شما خودتو بزار جای انویدیا ببین کارت فروختن برات سودش بیشتره یا ماین کردن ؟ جواب خیلی ساده س ! 

اخر سر هم کارتایی که باهاش ماین کردن رو رفرش میکنن یه دستمال میکشن میکنن تو باکس میدن دست خلق الله :))))))))))

آی گفتی خداییش منم یه این AMD و NVIDIA َک دارم که خودشونم دوس دارن زودتر کارتاشون فروش بره ناموجود شه آخه کی بدش میاد از پول بیشتر 🤑

در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

این نمودار ارز گرین هست مثل همین چیا زمان اومدنش کلی سر و صدا به پا کرد ماینرش حدود 150 میلیون پولش بود و ماهانه 50 میلیون درامد داشت (اگه اشتباه نکنم)

الان ببینید چی شده از 10 دلار شروع کرده الان 70 سنت ، کسانی که با 150 میلیون ماینر خریدن الان بدبخت شدن

قبل از سرمایه گذاری یکمی تحقیق و صبر کنید (هارد هم مثل ماینر نیست که نشد وارد کرد راحت میتونید با واسطه از امازون یا سایتهای مشابه تهیه کنید با قیمت کمتر)

ggggg.jpg

بله هر کاری امکان شکست توش هست ولی این ارز پشتش صاحت بیت تورنت هست که خیلی آدم بزرگیه و بخاطر نوع فارمش جایگزین بیت کوین میشه قیمتش از 1600 دلار شروع شد یهو اومد رو 600 دلار چون هیچ جایی پشتیبانیش نمیکرد بعد 2تا صرافی بزرگ دنیا اوردنش توخط رفت تا 1200 بالا الان هم بنظرم جایگاهش قویه و تا همه توش نریختن باید وارد شد بنظرم چون مثله بیت کوین اشباع میشه و خرید از آمازون عالیه مشکلی که هست تا 2 ماه دیگه شانس شما برا استخراج خیلی کم میشه و اینو باید در نظر گرفت

در 7 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

سلام خیلی ممنون از آموزشت

از اونجایی که از سیستم پشت سرت مشخصه از نظر مالی میتونی هزینه کنی چندتا توصیه برای کانالت دارم

اول اینکه صدای این ویدیو خیلی بد بود وجود نویز و ضعیف بودن صدا که در این ویدیئو ت مشهود بود

در خصوص نور وجود سایه ها توی صورتت که میتونی با یه سافت باکس و یک رینگ لایت حلش کنی 

فارغ از این دو مورد چنل خوبی داری موفق باشی

سلامن خیلی ممنون از پیشنهادات ویدیوی جدید رو گذاشتم مشکل صدا رو حل کردم و نور هم تا ویدوی بعدم انشالله درست میکنم لطفا ببینید اگه نظری باز هست در خدمتم خیلی خوشحال میشم از نظر کسایی که مشکلاتم رو بهم میگن 

ویدیو دوم با موضوع آموزش نرم افزار آماده شده و در کانال یوتیوب قرار گرفت

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Saeed Joola گفته است :

بله هر کاری امکان شکست توش هست ولی این ارز پشتش صاحت بیت تورنت هست که خیلی آدم بزرگیه و بخاطر نوع فارمش جایگزین بیت کوین میشه قیمتش از 1600 دلار شروع شد یهو اومد رو 600 دلار چون هیچ جایی پشتیبانیش نمیکرد بعد 2تا صرافی بزرگ دنیا اوردنش توخط رفت تا 1200 بالا الان هم بنظرم جایگاهش قویه و تا همه توش نریختن باید وارد شد بنظرم چون مثله بیت کوین اشباع میشه و خرید از آمازون عالیه مشکلی که هست تا 2 ماه دیگه شانس شما برا استخراج خیلی کم میشه و اینو باید در نظر گرفت

قسمت سبز رنگ جک بود ؟

انگاری بگی خاک جایگزین طلا میشه

در کل میگم اولین شرط استخراج ، بازگشت سرمایه و سلامت قطعاته که با قیمتهای داخل و نبود آینده مشخص برای این ارز بهتره با دقت بررسی کنید

هم مواظب سرمایتون باشید الان بازار کریپتو از 2021 جوری شده که آشغال هم به موقش میخریدی الان چند برابر سود میکردی و دیر هم نشده فرصت همیشه هست بدون استرس و دغدغه ماین

و هم اگه خواستید واردش بشید قطعات مناسب برای اینکار تهیه کنید نه اینکه بعد یک هفته الی 2 ماه کل قطعاتتون بسوزه و کاسه چه کنم دستتون بگیرید

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

قسمت سبز رنگ جک بود ؟

در کل میگم اولین شرط استخراج ، بازگشت سرمایه و سلامت قطعاته که با قیمتهای داخل و نبود آینده مشخص برای این ارز بهتره با دقت بررسی کنید

هم مواظب سرمایتون باشید الان بازار کریپتو از 2021 جوری شده که آشغال هم به موقش میخریدی الان چند برابر سود میکردی و دیر هم نشده فرصت همیشه هست بدون استرس و دغدغه ماین

و هم اگه خواستید واردش بشید قطعات مناسب برای اینکار تهیه کنید نه اینکه بعد یک هفته الی 2 ماه کل قطعاتتون بسوزه و کاسه چه کنم دستتون بگیرید

دقیقا با یه حساب سر انگشتی اونم توی ماشین حساب سایت خودشون خیلی شیک و راحت میشه فهمید که کاملا اسکمه :))))))))

https://chiacalculator.com/

تنها دلیلی که باعث میشه ماینش سود آور باشه اینه که بعد چند وقت خوده کوین 10 برابر بشه خب چه کاریه جای هزینه  تجهیزات و کلی داستان دیگش آدم خودشو بخره معقول تر نیست ؟؟؟

به نظر من یه اسکم خیلی خیلی خیلی بزرگه که مافیای سازنده تجهیزات ذخیره سازی پشتش هستن ! 

نمیدونم شاید من خیلی بد بینم نظر دوستان چیه ؟ 

@Saeed Joola

این دوستان هم چون دیدم تحقیق کردند دربارش تگ میکنم
@Alirezatha

@YUNKI

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

قسمت سبز رنگ جک بود ؟

نه خیلی جدی گفتم و بیشبینی منه ممکنه درست باشه ممکنه غلط بیت کوین یه زمانی هر 8 تا دونش میشد 1 دلار الان شده 60 هزار دلار اونم قبلا خاک بود

خرابی هارد قیمتش در مقابل کارت گرافیک خیلی کمتره 

و نظراتتون قابل احترامه

در 7 ساعت قبل، Slasher گفته است :

دقیقا با یه حساب سر انگشتی اونم توی ماشین حساب سایت خودشون خیلی شیک و راحت میشه فهمید که کاملا اسکمه :))))))))

تنها دلیلی که باعث میشه ماینش سود آور باشه اینه که بعد چند وقت خوده کوین 10 برابر بشه خب چه کاریه جای هزینه  تجهیزات و کلی داستان دیگش آدم خودشو بخره معقول تر نیست ؟؟؟

به نظر من یه اسکم خیلی خیلی خیلی بزرگه که مافیای سازنده تجهیزات ذخیره سازی پشتش هستن ! 

@Saeed Joola

@Alirezatha

@YUNKI

بدبینی برادر 

آقا توی بورس دنیا داره معامله میشه https://coinmarketcap.com/currencies/chia-network/

اسکم کیلو چنده

سازندش میدونی کیه؟ یکم تحقیق الکی دل ملتو خالی نکن 

من کلی تحقیق کردم خیلیا دارن ترید میکنن الان تو دنیا

حتی سایت اومد تبدیلش میکنه به بیت کوین که راحت میشه بعد تومنش کرد که توی آموزشام معرفی میکنم

منتهی جدیده و هر چیزه جدیدی یکم شاید اولش ترسناک باشه ولی چند ماه دیگه با این روندی که داری نمیشه سالی حتی یدونه کوینشو فارم کرد (توی ویدیوم توضیح دادم)

و در آخر بگم هر کسی خودش باید تصمیم بگیره من کسیو میشناختم 4 سال پیش فک کنم گفت بیا برات بیت کوین بخرم گفتمش برا چیمه پولمو گذاشتم بورس پیشرفت کردم خیلی ولی بیت کوین الان رو ببین 

هر تصمیم میگیری مواظب باش حسرتشو نخوری بعد

در مورد خرید کوینش باهات موافقم آینده داره مخصوصا روز دوم که 600 دلار شد موقع عالی برای خرید بود الان 1100 دلار شد

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Saeed Joola گفته است :

بدبینی برادر 

آقا توی بورس دنیا داره معامله میشه https://coinmarketcap.com/currencies/chia-network/

اسکم کیلو چنده

سازندش میدونی کیه؟ یکم تحقیق الکی دل ملتو خالی نکن 

من کلی تحقیق کردم خیلیا دارن ترید میکنن الان تو دنیا

حتی سایت اومد تبدیلش میکنه به بیت کوین که راحت میشه بعد تومنش کرد که توی آموزشام معرفی میکنم

منتهی جدیده و هر چیزه جدیدی یکم شاید اولش ترسناک باشه ولی چند ماه دیگه با این روندی که داری نمیشه سالی حتی یدونه کوینشو فارم کرد (توی ویدیوم توضیح دادم)

و در آخر بگم هر کسی خودش باید تصمیم بگیره من کسیو میشناختم 4 سال پیش فک کنم گفت بیا برات بیت کوین بخرم گفتمش برا چیمه پولمو گذاشتم بورس پیشرفت کردم خیلی ولی بیت کوین الان رو ببین 

هر تصمیم میگیری مواظب باش حسرتشو نخوری بعد

والا داداش من از بیت 400 دلاری تو مارکت هستم تاحالا هم حسرت هیچی رو بجز ETHBULL نخوردم  و رو حساب تجربه و منطقم این صحبتارو کردم  به هر حال ایشالله که خوب باشه براتون و اینم بگم عزیز دلم بورس میشه Stock Market کلا فرق داره با این مارکت 

اینم اضافه کنم فرق بسیار بسیار بسیار مهمی که بیت و این کوین دارن اینه که بیت سازندش معلوم نیست کیه و کجاست و خیلی وقت هست که کیف پولاش غیر فعاله و در نهایت میشه غیر متمرکز ترین کوین دنیا
اگه وابستگیش به ماین رو در نظر نگیریم و  در مقابلش این کوین که  نیمه متمرکز حساب میشه 

یه مثال بزنم : اتریوم با مهاجرت به الگوریتم PoS باز هم نمیشه گفت غیر متمرکز هست چون سازنده و تیم توسعه دهنده مشخصی داره و....

بیت با اینکه قدیمیه و چند وقته آپدیت نگرفته ولی هنوز هم غیر متمرکز ترین هست و یکی از مشخصه های اصلی این بازار در آینده  متمرکز بودن یا نبودن کوین هاست

قصد من جنگ و جدل نیست کاملا دوستانه نظرمو گفتم

به هر حال هر کاری میکنید لطفا بی گدار به آب نزنید این بازار به شدت بی رحمه و با هیچ کس شوخی نداره ! فقط روی خوشش و این همه خدا درصد سود روی کوین های مختلف رو نبینید ! 

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

والا داداش من از بیت 400 دلاری تو مارکت هستم تاحالا هم حسرت هیچی رو بجز ETHBULL نخوردم  و رو حساب تجربه و منطقم این صحبتارو کردم  به هر حال ایشالله که خوب باشه براتون و اینم بگم عزیز دلم بورس میشه Stock Market کلا فرق داره با این مارکت 

اینم اضافه کنم فرق بسیار بسیار بسیار مهمی که بیت و این کوین دارن اینه که بیت سازندش معلوم نیست کیه و کجاست و خیلی وقت هست که کیف پولاش غیر فعاله و در نهایت میشه غیر متمرکز ترین کوین دنیا
اگه وابستگیش به ماین رو در نظر نگیریم و  در مقابلش این کوین که  نیمه متمرکز حساب میشه 

یه مثال بزنم : اتریوم با مهاجرت به الگوریتم PoS باز هم نمیشه گفت غیر متمرکز هست چون سازنده و تیم توسعه دهنده مشخصی داره و....

بیت با اینکه قدیمیه و چند وقته آپدیت نگرفته ولی هنوز هم غیر متمرکز ترین هست و یکی از مشخصه های اصلی این بازار در آینده  متمرکز بودن یا نبودن کوین هاست

قصد من جنگ و جدل نیست کاملا دوستانه نظرمو گفتم

به هر حال هر کاری میکنید لطفا بی گدار به آب نزنید این بازار به شدت بی رحمه و با هیچ کس شوخی نداره ! فقط روی خوشش و این همه خدا درصد سود روی کوین های مختلف رو نبینید ! 

بله شما درست میگید قصد منم توهین نبود خدایی نکرده هدف فقط کسب درآمده 

کلا زندگی بیرحمه و من آموزشایی که میزارم برای درآمده مازاده مثلا شما یه سیستم داری یگوشه خاک میخوره راحت میتونی باش فارم کنی چیا هم برنده شی اگرم که دارید فارمهای بزرگ بزنید که الان وقتشه چون گفتم هرچه فارمرها بیشتر بشتن چیا سخت تر بدست میاد 1 دونش 25 میلیون تومنه آیا ارزش نداره 

و اینکه چون یه همچین پشتوانه قوی داره من بهش اعتماد کردم حالا نظری اگه باز دوستان دارن بدن من بیشتر تحقیق کنم چون خودمو مسئول میدونم در قبال دوستانی که آموزش هامو نگاه میکنن و اگر نکته ای باشه باید حتما به همه بگم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

به طرف میگم SSD عمر محدودی داره، به همین دلیل با توجه به قیمت های فعلی این درایو ها، ارزش نداره شما یک SSD رو نابود کنی به خاطرش.

پاسخ: نهههههه NVMe عمرش زیاده!!!!! بعدشم حالا میزنیم ببینیم چی میشه، این همه آدم دارن میخرن یعنی اون همه آدم اشتباه می کنن تو راست می گی؟

یکی دیگه رفته 80 ترا هارد خریده با سیستم غول 30 روزه داره ماین می کنه - کوفت هم گیرش نیومده،  میگم داداش اون همه پول رو میدادی یک یا چند ارز دیجیتال رو میخریدی، سرمایه گذاری بهتری نبود؟

پاسخ: ما دیگه اومدیم تو این کار وایمیسیم ببینیم چی گیرمون میاد.

به یکی دیگه میگم داداش، ضرر می کنی 500 میلیون بخوای پول سیستم بدی، سرور بخری، این همه هزینه رو بیا تو خود ارز دیجیتال سرمایه گذاری کن، Trade کن، والا بیشتر درمیاری.

پاسخ: من تو بورس ضرر کردم، دیگه از سرم گذشته این حرفها، سود داشت داشت، نداشت خاموشش می کنم تا زمانی که سود بده.

واقعیتش هیچ حرف منطقی نمیشه با این جماعت زد. و وقت خودت رو بیخودی هدر میدی.

(مخاطبم البته استارتر تاپیک نیست، یه وقت جسارت به آقا سعید عزیز نباشه. ایشون زحمت می کشن راهنمایی می کنند؛ بحث من مواجه شدن با افرادی است که بی مهابا به سمت این داستان هجوم میارن. یه وقت فکر نشه من مخالف استارتر یا این آموزش هستم.)

• لایک 10
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

به طرف میگم SSD عمر محدودی داره، به همین دلیل با توجه به قیمت های فعلی این درایو ها، ارزش نداره شما یک SSD رو نابود کنی به خاطرش.

پاسخ: نهههههه NVMe عمرش زیاده!!!!! بعدشم حالا میزنیم ببینیم چی میشه، این همه آدم دارن میخرن یعنی اون همه آدم اشتباه می کنن تو راست می گی؟

یکی دیگه رفته 80 ترا هارد خریده با سیستم غول 30 روزه داره ماین می کنه - کوفت هم گیرش نیومده،  میگم داداش اون همه پول رو میدادی یک یا چند ارز دیجیتال رو میخریدی، سرمایه گذاری بهتری نبود؟

به یکی دیگه میگم داداش، ضرر می کنی 500 میلیون بخوای پول سیستم بدی، سرور بخری، این همه هزینه رو بیا تو خود ارز دیجیتال سرمایه گذاری کن، Trade کن، والا بیشتر درمیاری.

پاسخ: من تو بورس ضرر کردم، دیگه از سرم گذشته این حرفها، سود داشت داشت، نداشت خاموشش می کنم تا زمانی که سود بده.

(مخاطبم البته استارتر تاپیک نیست، یه وقت جسارت به آقا سعید عزیز نباشه. ایشون زحمت می کشن راهنمایی می کنند؛ بحث من مواجه شدن با افرادی است که بی مهابا به سمت این داستان هجوم میارن. یه وقت فکر نشه من مخالف استارتر یا این آموزش هستم.)

سلام 

استخراج چیا الان سخته علتش اینه هنوز استخرها براش درست نشدن البته 2تاسایت هستن تازه دیروز اومدن که استخر میدن ولی چون دسترسی به کیف پول میخوان من پیشنهادشون نمیدم 

در مورد دوستت باید دید کله 80 ترابایتش پلات هست؟ که غیر ممکنه چون خیلی سخت افزار قوی میطلبه چون اگه 80 ترابایت پلات داشته باشه راحت هر دوهفته یدونه استخراج میکنه و برام عجیبه

ویرایش شده توسط Saeed Joola
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Slasher گفته است :

@Saeed Joola

@Alirezatha

@YUNKI

دارم گرین پیپرش رو کامل میخونم تا مطمئن بشم فاندای خوبی داره چیزایی که ازش دست گیرم بشه رو همینجا میذارم ولی از خیلی فاکتور هایی که نشون بده یه ارز اسکم باشه به دور هست

لینک به دیدگاه

من نر افزار شو نصب کردم یعنی نصبی نداره فایلو اجرا کنی خودش نصب میشه رو سیستم ،الان میخام بپاکم  از پروگرا پاک میشه ولی تو هسته سیستم جا خشک کرده ،چکار کنم که رجیستری و کل فایلاش حذف شه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، moly گفته است :

من نر افزار شو نصب کردم یعنی نصبی نداره فایلو اجرا کنی خودش نصب میشه رو سیستم ،الان میخام بپاکم  از پروگرا پاک میشه ولی تو هسته سیستم جا خشک کرده ،چکار کنم که رجیستری و کل فایلاش حذف شه

برو در محل نصبش پوشه رو کاملا حدف کن و در c/user/(your user)/.chia اینو هم پاک کن اگر گفت فایلی در حال اجراست از تسک منیجر ببندش

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

دقیقا درست گفتی شما ! از نظر عقلانی اصلاااااااااا نمیصرفه ماینش مخصوصا تو ایران که قیمتا فوق العاده فضاییه حالا از اونا به کنار کلی مسله دیگه هم هست مثل اصطحلاک و عمر اس اس دی و فشار زیادی که روی سی پی یو و رم میزاره و .....

https://www.youtube.com/watch?v=twwyBdsRYL4

این ویدیو رو دقت کنید بهش توی 7 روز سختی شده 2 برابر !

در 3 ساعت قبل، Saeed Joola گفته است :

ستخراج چیا الان سخته علتش اینه هنوز استخرها براش درست نشدن البته 2تاسایت هستن تازه دیروز اومدن که استخر میدن ولی چون دسترسی به کیف پول میخوان من پیشنهادشون نمیدم 

🤔

• لایک 1
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

برو در محل نصبش پوشه رو کاملا حدف کن و در c/user/(your user)/.chia اینو هم پاک کن اگر گفت فایلی در حال اجراست از تسک منیجر ببندش

هر کار کردم به کیف پول کانتکت نشد دیگه منم

تاسک برنامشو بستم بعد کنترول پنل حذفش کردم بعد هم پوششو از یوزر پاک کردم ولی هنوز داخل هسته و ریجیستری اطلاعاتش هست

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، moly گفته است :

هر کار کردم به کیف پول کانتکت نشد دیگه منم

تاسک برنامشو بستم بعد کنترول پنل حذفش کردم بعد هم پوششو از یوزر پاک کردم ولی هنوز داخل هسته و ریجیستری اطلاعاتش هست

نمیدونم مشکل کانکت نشدن دلیلش isp ها هستن پورت فوروادینگ رو محدود کردن من هیچ پورتی نمیتونم باز کنم بزور چند روز کانکت بودم بعدش فندوق شکن وصل کردم و ایپی عوض شد دیگه سینک نشد رفتم همون پوشه .chia رو حذف کردم برنامه رو از اپشن های بالا force restart کردم تقزیبا 90 درصد بلاکچین رو دانلود کرده بقیش دانلود بشه خدا کنه سینک بشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...