رفتن به مطلب

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، Mostafa۹۸ گفته است :

حقیقتا این ایده استفاده از هارد برای پردازش حتی روی کاغذ هم مضحک هست چه برسه در عمل. ولی چه کار میشه کرد مردم حریص دنبال پول آسون میگردن و تا یه چیزی میشنون سریع هجوم میبرن. متاسافانه از وقتی به دنیا اومدم وضع همینجوری بوده.

یادمه این حرف ها رو یک زمانی برای بیت کوین و اتریوم هم میزند، فقط ما از غافله جا موندیم :/

ویرایش شده توسط Paradise Lost
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 118
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۲ ساعت قبل، Mostafa۹۸ گفته است :

حقیقتا این ایده استفاده از هارد برای پردازش حتی روی کاغذ هم مضحک هست چه برسه در عمل. ولی چه کار میشه کرد مردم حریص دنبال پول آسون میگردن و تا یه چیزی میشنون سریع هجوم میبرن. متاسافانه از وقتی به دنیا اومدم وضع همینجوری بوده.

هارد چیزی پردازش نمیکنه🥴

بعدم من براتست گذاشتم وگرنه تو این حجم پلات سازی برای این کار پاییین محسوب میشه ونیاز ب سیستم های قویه

در 8 ساعت قبل، Saeed Joola گفته است :

سرعت پارالل از همه حالت ها بیشتره این کارو کاه من میگم انجام بده ... کلا 8تا تک پلات پارالل بساز و از این 8تا 2تاشو رمشونو 2000 مگ تعریف کن و بقه رو 3400 و نتیجه رو ببین و لذت ببر

ببین چون اس دی و nvme استفاده نکردم صفبندی گزاشتم و از خود هارد جهت پلات سازی استفاده میکنه ، حالا تست میکنم البته الانم ۸ تا پلت در لحضه در حال کنکاوه

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۲/۲۶ در ۲۳:۱۹، moly گفته است :

من۱۰ عدد روی ۱۰ تهیه کردم الان که فک نکنم زیر ۲۰ تومن باشن متاسفانه

برا هر پلات ۴ گیگ گزاشتم که هشتا پلاتش ۳۲ گیگ مصرف کنه

در ۴۵ دقیقه قبل، moly گفته است :

بعدم من براتست گذاشتم وگرنه تو این حجم پلات سازی برای این کار پاییین محسوب میشه ونیاز ب سیستم های قویه

خودمونیما ! کسی واسه تست 10 تا هارد 8 ترا نمیخره 😅

ولی حالا یه سوال 

عمر هارد دیسک ها چطور تعیین میشه ؟ مثل SSD ها TBW دارن ؟ توی HD Sentinel یه مورد هست برای HDD به اسم total start/stop count . عمر هارد به این مورد مرتبط هست ؟

در کل ، با دمای کنترل شده و مناسب چه مقدار رایت روی یک هارد ( مثلا 1 ترا ) میشه انجام داد ؟

یعنی برای ماین chia ، بین SSD یک ترا ( منظور SSD های کلاس سرور نیست ) و هارد دیسک 1 ترا با کدومش میشه تعداد پلات بیشتری بدست آورد ؟

لینک به دیدگاه

در ۹ ساعت قبل، evrin۱۹۴۱ گفته است :

این سوال منم هست.دوستان از ایران کسی تا الان چیزی نصیبش شده ؟

مثل لاتاری میمونه و داعم باید سهمتو از شبکه بیشتر کنی که شانست کم نشه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، m.reza گفته است :

همین دیگه مشکل ما تو این مملکت اینه که همه فک میکنیم زرنگیم ولی در نهایت زرنگ زنبوره که *نش خوردنیه ! 
ایشونم با خودش گفته میخرم یا میتونم ماین کنم یا اگه هم نشد باز یه سری بلانسبت الاغ میان هاردا رو دوبل قیمتی که خریدم ازم میخرن و سود میکنم ! 

-
تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی !

-

ویدیو اخرتون خوب بود استارتر عزیز ولی بهتر نیست که اول از همه سود آوری ماین این کوین رو زیر ذره بین ببرید ؟ روزانه درصد قابل توجهی داره به حجم شبکه اضافه میشه ! (10%) که ماینش رو فقط با سرور های حرفه ای و رم های سروری میشه توجیه کرد

ویرایش شده توسط Slasher
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

اولین Plot رو تو 21 ساعت تکمیل کردم😆

با توجه به ماشین حساب چیا اگر 40 تا Plot داشته باشم میشه ماهی حدودا 230$ تا، برای خودم اگه بشه راحت به پول تبدیلش کرد واقعا خیلی خوبه ولی اول کار میخوام با 20 تا Plot شروع کنم :--))))

در مجموع 3 ترابایت هارد خالی برای 20 تا Plot کافیه.

تنها چند تا سوال دارم از عزیزان میخوام اونایی که ماین میکنن جواب بدن

این Status منه
Syncing 20704/298537

چرا اینقدر دیر به دیر میره؟ الان 20 ساعت گذشته و این مقدار رفته جلو، برای شما ها هم اینقدر طول کشید؟!

سوال بعدی اینه، الان من یک Plot درست کردم،  دیگه این Plot که فایل های دائمیش رو سیستم من هستش، نیازی به اون 350 گیگ نداره؟

چرا قسمت والت هم سینک نمیشه؟!

لینک به دیدگاه

در ۱۳ دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

با توجه به ماشین حساب چیا اگر 40 تا Plot داشته باشم میشه ماهی حدودا 230$ تا، برای خودم اگه بشه راحت به پول تبدیلش کرد واقعا خیلی خوبه ولی اول کار میخوام با 20 تا Plot شروع کنم :--))))

سلام

با توجه به ترافیک شبکه و اینکه هر ساعت داره بهش اضافه میشه بعید میدونم چیزی گیر امثال ما بیاد . بیشتر به شانس مربوطه .

البته این وضع تا زمانیه که استخر معرفی بشه .

که فکر میکنم وقتی استخر معرفی شد ، این پلات های فعلی به درد استخر نمیخورن و باید دوباره از نو پلات ساخته بشه . ( اگه اشتباه میکنم ، دوستان اصلاح کنن )

در 14 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

چرا اینقدر دیر به دیر میره؟ الان 20 ساعت گذشته و این مقدار رفته جلو، برای شما ها هم اینقدر طول کشید؟!

برای من هم خیلی طول کشید تا سینک بشه .

ولی فقط یکبار نیازه که انجام بشه . بعدش دیگه نیازی نیست به اینکار مگر اینکه کامپیوتر رو خاموش یا ریستارت کنید . که اون موقع هم سه سوته سینک میشه .

در 16 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

سوال بعدی اینه، الان من یک Plot درست کردم،  دیگه این Plot که فایل های دائمیش رو سیستم من هستش، نیازی به اون 350 گیگ نداره؟

کدوم 350 گیگ ؟!

بعد از ساختن یک پلات از نوع k32 ، شما فقط یک فایل 101 گیگی دارید . اون فایل های temp خودشون پاک میشن .

در 18 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

باید صبر کنید تا Farming Status به حالت سینک شده دربیاد .

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۳۴ دقیقه قبل، m.reza گفته است :

سلام

با توجه به ترافیک شبکه و اینکه هر ساعت داره بهش اضافه میشه بعید میدونم چیزی گیر امثال ما بیاد . بیشتر به شانس مربوطه .

البته این وضع تا زمانیه که استخر معرفی بشه .

که فکر میکنم وقتی استخر معرفی شد ، این پلات های فعلی به درد استخر نمیخورن و باید دوباره از نو پلات ساخته بشه . ( اگه اشتباه میکنم ، دوستان اصلاح کنن )

برای من هم خیلی طول کشید تا سینک بشه .

ولی فقط یکبار نیازه که انجام بشه . بعدش دیگه نیازی نیست به اینکار مگر اینکه کامپیوتر رو خاموش یا ریستارت کنید . که اون موقع هم سه سوته سینک میشه .

کدوم 350 گیگ ؟!

بعد از ساختن یک پلات از نوع k32 ، شما فقط یک فایل 101 گیگی دارید . اون فایل های temp خودشون پاک میشن .

باید صبر کنید تا Farming Status به حالت سینک شده دربیاد .

یعنی واقعا هر چی فارم میکنیم به پول تبدیل نمیشه؟؟؟ خوب اگر این طوری باشه که به درد ما نمیخوره🙄

بعدش سر Plot دوم تا 30 درصد رفت بعدش اینترنت چند بار پشت سر هم قطع و وصل شد، واقعا بشدت نا امید شدم، ولی در کمال نا امیدی دیدم بازی درصدش تو موقعه ای که افلاین بود بازم بالا رفت و شد 33 درصد و هنوزم داره ادامه، میده، واقعا اینترنت قطع بشه Plot خراب میشه یا از بین میره؟

پ.ن چند دقیقا پیش برق ها هم رفت . کلا ترکید😂 به قول معروف ما رو به تو امیدی نیست ، شر مرسان، کل اهمش رو شیف و دیلیت کردم، واقعا پروسه Ploting خیلی حوصله سر بر و وقت گیر و اعصاب خراب کنه :/

لینک به دیدگاه

در ۱۵ دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

یعنی واقعا هر چی فارم میکنیم به پول تبدیل نمیشه؟؟؟ خوب اگر این طوری باشه که به درد ما نمیخوره🙄

اگر شانس بیارید و بتونید چیزی ماین کنید چرا که نه . ولی من چک کردم اگر 10 تا پلات داشته باشید ، سهمتون از شبکه 0.0000 % هست 😁 و خب شانستون برای بدست اوردن چیاکوین هم همین مقداره

در 22 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

بعدش سر Plot دوم تا 30 درصد رفت بعدش اینترنت چند بار پشت سر هم قطع و وصل شد، واقعا بشدت نا امید شدم، ولی در کمال نا امیدی دیدم بازی درصدش تو موقعه ای که افلاین بود بازم بالا رفت و شد 33 درصد و هنوزم داره ادامه، میده، واقعا اینترنت قطع بشه Plot خراب میشه یا از بین میره؟

موقع ساختن پلات نیازی به اتصال به اینترنت نیست و قطع و وصل اینترنت تاثیری در روند ساخت پلات نداره .

ولی بعد از ساخته شدن پلات و موقع فارمینگ ، باید به اینترنت وصل باشید . 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

این Status منه
Syncing 20704/298537

صبر کن استخر بیاد تا تو بخوای 30 تا پلات بسازی هم استخرش اومده هم سختی دو برابر شده

لینک به دیدگاه

در ۸ ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

یادمه این حرف ها رو یک زمانی برای بیت کوین و اتریوم هم میزند، فقط ما از غافله جا موندیم :/

اون کوین ها برای gpu مناسب بودند. فعالیت شبانه روزی کارت گرافیک کجا و هارد کجا

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، evrin1941 گفته است :

این سوال منم هست.دوستان از ایران کسی تا الان چیزی نصیبش شده ؟

ویدیو آخره منو حتما ببینید در مورد درآمد از چیا کوین هست

در 10 ساعت قبل، moly گفته است :

هارد چیزی پردازش نمیکنه🥴

ببین چون اس دی و nvme استفاده نکردم صفبندی گزاشتم و از خود هارد جهت پلات سازی استفاده میکنه ، حالا تست میکنم البته الانم ۸ تا پلت در لحضه در حال کنکاوه

اگر چند هارد داری تو هر کدوم یک پلات بزن و حافظه موقت و دائم هم یکجا ذخیره کن طبق تنظیماتی که بهت گفتم

در 9 ساعت قبل، m.reza گفته است :

ولی حالا یه سوال 

عمر هارد دیسک ها چطور تعیین میشه ؟ مثل SSD ها TBW دارن ؟ توی HD Sentinel یه مورد هست برای HDD به اسم total start/stop count . عمر هارد به این مورد مرتبط هست ؟

در کل ، با دمای کنترل شده و مناسب چه مقدار رایت روی یک هارد ( مثلا 1 ترا ) میشه انجام داد ؟

یعنی برای ماین chia ، بین SSD یک ترا ( منظور SSD های کلاس سرور نیست ) و هارد دیسک 1 ترا با کدومش میشه تعداد پلات بیشتری بدست آورد ؟

ببین هارد عمر نداره و اگه سیستم ثابت باشه و دمای مناسبش رعایت شه و برند خوبی هم خریده باشی خراب نمیشه مگر اینکه اتفاقی بیفته که توی ویدیوی سخت افزار توضیح کامل دادم حتما ببنید 

در 7 ساعت قبل، Slasher گفته است :

همین دیگه مشکل ما تو این مملکت اینه که همه فک میکنیم زرنگیم ولی در نهایت زرنگ زنبوره که *نش خوردنیه ! 
ایشونم با خودش گفته میخرم یا میتونم ماین کنم یا اگه هم نشد باز یه سری بلانسبت الاغ میان هاردا رو دوبل قیمتی که خریدم ازم میخرن و سود میکنم ! 

-
تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی !

-

ویدیو اخرتون خوب بود استارتر عزیز ولی بهتر نیست که اول از همه سود آوری ماین این کوین رو زیر ذره بین ببرید ؟ روزانه درصد قابل توجهی داره به حجم شبکه اضافه میشه ! (10%) که ماینش رو فقط با سرور های حرفه ای و رم های سروری میشه توجیه کرد

سلام ویدیو آخر رو احتمالا ندید چون در همین مورد دقیقا دیشب ساعت 12 کلی صحبت کرد و درآمد رو توضیح دادم

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، m.reza گفته است :

ولی حالا یه سوال 

در اولشم هم گفتم ۵ تا زیر تست برای بدست اوردن بهترین نتیجه تجربی رو برای اپ بدست بیارم و نتیجشو اینجا اعلام کنم و ۵ تای دیگه نهایتا اگه اصلا به صرفه باشه که با ایین ترافیک شبکه و حجم دیتا وسخت افزار و غیره هنوز پلنی مشخص نیست براش

...در جواب دوستمون که گفتن مردم حریصن  خوب اگه اینطوری بود که میزم توی کار احتکار هارد و اس اسدی  لوازم خونگی و...

اصلا چه کاری بود اینکارا رو کنم میزدم تو کار اختلاسو احتکارو دلالی که تو این مملکت ازاده و پول توشه

بگذریم  این فقط مرحله اوله که پلات زنیه وکلا سیستم قوی میخاد و در ادامه  مرحله دوم مقدار فضایی  که اختصاص میدی خوب ۴۰ ترا بین فارمرا با این سیستم چیزی نیست و کسی که بخاد جدی کار کنه بیش از صد ها ترا فقط هارد تهیه میکنه وگرنه شما با همین هارد یه ترا سیستمی و سیستم عادی هم میتونی فارم کنی ولی ارزشی نداره که بخای وقتتو براش بزاری مثل ماین با موبایل یا یه ماینر ضعیف می مونه که بجز وقت هدر کردن چیزی نداره

تا جایی که من میدونم هارد هم طول عمر دارن و چندین برابر اس اسدی قابلیت رایت

در 10 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

این Status منه
Syncing 20704/298537

ببین به نظر من تو ماشین حسابش دقل بازی در اوردن یه چیزی فراتر از واقعیت میزنه 

در مورد ۲۱ ساعت پلن بحث قدرت سخت افزاریته دیگه در مورد سین هم اگه همه تنظیمات پورتو نرم افزارو درست انجام داده باشی  وقتی کل پلتهات خوردن و عدد سینت تکمیل شد تازه سین میشه ظاهرا

در جواب نمیدونم چی بود اسمش اسلشر هم باید بگم:

الان مشکل شما تو این مملکت اینه  فرارمر و ماینر  وجود دارن یوزری که مثلا چنتا هارد خریده و از وقتش زده برای تائید اعتبارای شبکه که ۴ ریال گیرش بیاد یا نیاد  زرنگه یا وارد کننده ای که قیمت هارد دو برابر شده و پنج برابر کرده گیرم کل ایرانیا نه برن تو این کار نه هارد بخرن  قیمت جهانی هارد میاد پایین و کشوهای چین و امریکا و روسیه و ... دست میکشن از ماین حالا کسی هم اومد تو اینکار دید سود اوری نداره و کشید بیرون ،هاردی که ۲۰ ملیون خریده باید ۲ تومن بفروشه  درضمن این تاپیک جهت اموزشه شاید چند نفر بخان پولاشونو اتیش بزن به خودشون مربوطه که شما بخای الاغ نسبتشون بدی ،چه بلا نسبت چه با نسبت ...

.

.

به قول  یکی اگه اونجاها هارد ارزونتره میتونی از ایران بری🥴 .جالبه تا هارد مفت بود کسی نه نیاز داشت  نه میخرید تا گرون شد همه  شاکی از گروش شدنش و نیازمندش موندم هارد  همه با هم خراب  شد یهو

• لایک 1
لینک به دیدگاه

متاسفانه کسی رو که نادونه رو میشه درستش کرد ولی کسی که خودشو زده به نادونی رو نمیشه 

یه پیشنهاد دوستانه به دوستان میدم اونم اینه که اگه خیلی بند ماین این کوینن با یه حساب خیلی ساده میشه فهمید که خریدنش خیلی بهتر از اینکه کلی هزینه کنید و ماینش کنید با این نسبتی که سختیش داره میره بالا و.... ( سود شما در آینده رو اینه که کوینش گرون شه چون ماینش مثل لاتاریه ) 

به هر حال من فقط نظرم رو گفتم تا شاید حتی 1 نفر دید بهتری داشته باشه نسبت به این قضیه و با چشم باز تصمیم بگیره

rTZ0R08M.png

اینم تحلیل تکنیکالش برای دوستانی که میخوان استفاده کنند ( چارت تکنیکال کلاسیک هست و مناسب سرمایه گذاری در بازه میان مدت ) 

2 سناریو داره که در حال حاضر سناریو صعودی خیلی قویتر هست ( حتی باتوجه به فرم نذولی که بیت کوین گرفته ) 

هرکس هر سوال و ابهامی راجع به تریدش داره پ.خ بده
بنده حقیر با کمال میل راهنمایی میکنم
-

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۵۲ دقیقه قبل، Slasher گفته است :

متاسفانه کسی رو که نادونه رو میشه درستش کرد ولی کسی که خودشو زده به نادونی رو نمیشه 

یه پیشنهاد دوستانه به دوستان میدم اونم اینه که اگه خیلی بند ماین این کوینن با یه حساب خیلی ساده میشه فهمید که خریدنش خیلی بهتر از اینکه کلی هزینه کنید و ماینش کنید با این نسبتی که سختیش داره میره بالا و.... ( سود شما در آینده رو اینه که کوینش گرون شه چون ماینش مثل لاتاریه ) 

به هر حال من فقط نظرم رو گفتم تا شاید حتی 1 نفر دید بهتری داشته باشه نسبت به این قضیه و با چشم باز تصمیم بگیره

rTZ0R08M.png

اینم تحلیل تکنیکالش برای دوستانی که میخوان استفاده کنند ( چارت تکنیکال کلاسیک هست و مناسب سرمایه گذاری در بازه میان مدت ) 

2 سناریو داره که در حال حاضر سناریو صعودی خیلی قویتر هست ( حتی باتوجه به فرم نذولی که بیت کوین گرفته ) 

-

سلام در حال پول بک زدنه الان و متاسفانه بنظرم تکنیکال جواب نمیده و تحلیل فاندامنتال درست در میاد بخاطر ایلان ماسککککککه ..... استغفرالله

لینک به دیدگاه

در ۸ دقیقه قبل، Saeed Joola گفته است :

سلام در حال پول بک زدنه الان و متاسفانه بنظرم تکنیکال جواب نمیده و تحلیل فاندامنتال درست در میاد بخاطر ایلان ماسککککککه ..... استغفرالله

تکنیکال بر درد بی درمان شفاست عزیزم :)))

لینک به دیدگاه

در ۱۱ ساعت قبل، Slasher گفته است :

rTZ0R08M.png

-

مشخص شد که این کوین هم مثل بقیه کوین ها هیچ فرقی نداره و با بازار حرکت میکنه و الکی بولد شده گفتم که بیت فرم نذولی داره و ریخت این کوین هم باهاش 20% ریخت  !
دوستان میتونن ماینش کنن و پولشون رو آتیش بزنن به خودشونم مربوطه :)))))))))))))))) 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۱ ساعت قبل، Slasher گفته است :

تکنیکال بر درد بی درمان شفاست عزیزم :)))

نظرت راجب بیت چیه ؟

به نظر خودم احتمالا جای ورود بازیکن جدید باز میکنن مثلا مارک زاک برگ که جدیدا بز خودش با اسم بیت کوین نامگذاری کرد 

البته نظر شخصی

فعلا که ایلان ماسک داره دستکاری میکنه پولها رو از ارزهای اصلی سمت شت کوینها سوق میده راحت بر پولاش اضافه میکنه

فعلا هم بازار نزولیه تا وضعیت بیت ثبیت بشه از این ور خبرهای بد بیشتری نیاد

ولی دوست دارم تحلیل شخصی شما رو هم بدونم

Screenshot 2021-05-19 110918.jpg

لینک به دیدگاه

در ۲۴ دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

نظرت راجب بیت چیه ؟

به نظر خودم احتمالا جای ورود بازیکن جدید باز میکنن مثلا مارک زاک برگ که جدیدا بز خودش با اسم بیت کوین نامگذاری کرد 

البته نظر شخصی

فعلا که ایلان ماسک داره دستکاری میکنه پولها رو از ارزهای اصلی سمت شت کوینها سوق میده راحت بر پولاش اضافه میکنه

فعلا هم بازار نزولیه تا وضعیت بیت ثبیت بشه از این ور خبرهای بد بیشتری نیاد

ولی دوست دارم تحلیل شخصی شما رو هم بدونم

Screenshot 2021-05-19 110918.jpg

من کلا از اندیکاتور و اسیلاتور ها  استفاده نمیکنم(بعضی موقع ها RSI و برای واگرایی ها) - اسیلاتور Stochastic برای بازار رنج خوبه نه برای بازار ترندی 

-

بیت روی لبه پرتگاهه باید از همینجا یه بالا بده وگرنه bear market شروع میشه - من خودم به شخصه 38 رو توی تحلیلم داشتم ولی احتمال نمیدادم که بیاد تا اونجا ولی اگه هم میومد میشست روی فیبو 1.618 که توی تاریخ بیت هروقت خورده بهش پرواز کرده به هر حال الان دقیقا روی اون فیبو داره بازی میده 

FdeIJFoJ 

-
اون ترند لاینی که هایلایت کردم مهمترین ترند لاین بیت کوینه که از محدوده 36,500 تا 37,500 هست کندل روزانه زیر اون بسته بشه بازار خرسی میشه و 33 و 29 و در نهایت شکاف قیمتی CME توی 24 رو میبینه - به طور کلی این ریزش احتمالی 2 سناریو برای بازار رقم میزنه یکیش اینه که بازار اعتمادشون رو از آلت کوین ها سلب نمیکنن حمایتشون میکنن و در نتیجه اتریوم خیز برمیداره واسه سلطنت ( احتمال این سناریو کمه ولی 1% هم یک درصده ) سناریو بعدی هم همون سناریو تکراریه که هروقت بیت یه سطح مهمی رو به صورت نذولی شکونده حمام خون تو بازار راه میوفته 
-

دیروزم که یه چینیا یه خبر منتشر کردن من باب ممنوعیت موسسه های مالیشون برای خرید و فروش ارز دیجیتال که مشابه همین خبر رو هر چند یکبار در گذشته انتشار دادن که کف بازارو جمع کنن 

-
به هر حال برای ما تریدرا فرقی نداره بازار چه سمتی بره لایو با بازار میایم و سودمونو میگیریم ازش هرچند که اگه  رو به پایین بشکنه و بازار خرسی شروع بشه معنیش اینه که این بازار میخواد یه فرصت دیگه به اونایی که جا مونده بودن بده 

-

شخصا خودم روی 58 تتر شدم و برای سبد هولدم روی 51 حدود 15% خرید کردم روی 42 هم 30% و اگه اینجا فرم صعودی بگیره برای 57 بقیه تتر هارم کوین میکنم ولی اگه بشکنه رو به پایین همرو تتر میکنم 

-

این بازار هنوز جنبه کاربردی خودشو نشون نداده و تاحالا فقط از مالی مورد استفاده قرار گرفته من که به آیندش امیدوارم اگه هم fail بشه برام فرق نداره چون سودمو گرفتم  ازش -

متاسفانه اون کسانی که با جو استادای 2هزاری اینستاگرام اومدن تو این بازار خیلی به ضررشون تموم شد و میشه 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

قسمت دوم ویدوی سخت افزار با معرفی سیستم پلات زنی در کانال قرار گرفت 

ویرایش شده توسط ARMIN
موارد تبلیغاتی حذف شد.
لینک به دیدگاه

ویدوی جدید قرار گرفت

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک یوتیوب حذف شد
لینک به دیدگاه

داداش یه ویدیو بزن، کل داستان ماین چیا رو بکوب زمین.

اون زمان که شروع شد قیمت چیا بالای 1000 دلار بود سختی شبکه هم اینقدر زیاد نبود، الان دیگه با این سختی شبکه و با این قیمت ها دیگه نمی صرفه و باید زودتر مردم از این داستان بکشن بیرون، بلکه قیمت اس اس دی ها درست بشه.

• لایک 2
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام به همه دوستان ویدویو جدید با موضوع بررسی وضعیت چیا قرار گرفت

ویرایش شده توسط ARMIN
موارد تبلیغاتی حذف شد.
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

🙂🙂🙂🙂

ویرایش شده توسط ARMIN
موارد تبلیغاتی حذف شد.
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...