رفتن به مطلب

Recommended Posts

حالا هارد رو اگه رید ببندیم که سرعت دسترسی اطلاعات زیادتر بشه میشه ازش به جای اس اس دی استفاده کرد 

حالا یه چیزی من وقتی روی تب ویو و داخل drverloper tools میرم و وارد کنسول میشم خطای کانکشن به فایل main.js میزنه

1649114880__.thumb.jpg.ef0b00cae3ccd7a7bd1cae128da5952b.jpg1718633808__.thumb.jpg.9d05b602c7e9a1b440298192db120347.jpg

همینطور این ۲ تا پیغام warning برام روشنه این فایل ها روشنه

والت رو پاک کردم بعد ویندوزم عوض کردم باز همینطوره

615403623__.thumb.jpg.15848229737dccf024858baba31b25ad.jpg

این خطاها به خاطر چی هستن ایا طبیعیه ،از شمام هم همینطوره؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 118
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۹ دقیقه قبل، moly گفته است :

حالا هارد رو اگه رید ببندیم که سرعت دسترسی اطلاعات زیادتر بشه میشه ازش به جای اس اس دی استفاده کرد 

4 تا هارد 1 ترا رو اگر RAID 0 ببندی، سرعت قابل توجهی خواهد داشت، اما اینطوری 4 درگاه ساتا پر میشه، نیاز به یه سیستم دیگه داری که نقش حمال رو ایفا کنه، یه سیستم دائم پلات بزنه، سیستم دوم هارد دیسک های پلات زده شده رو فارم کنه.

• لایک 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

4 تا هارد 1 ترا رو اگر RAID 0 ببندی، سرعت قابل توجهی خواهد داشت، اما اینطوری 4 درگاه ساتا پر میشه، نیاز به یه سیستم دیگه داری که نقش حمال رو ایفا کنه، یه سیستم دائم پلات بزنه، سیستم دوم هارد دیسک های پلات زده شده رو فارم کنه.

با کمال احترام با نظرت مخالفم و راید 0 اصلا مناسب استخراج چیا کوین نیست و توی ویدوی بعدی که سخت افرازه دقیق توضیح میدم که چرا نباید راید کرد و تنها در صورتی که بخواین توش پلات بندی کنین بعنی بجای SSD باشه این کار خوبه که بازم راید نکردن خیلی بهتره

در 8 ساعت قبل، moly گفته است :

حالا یه چیزی من وقتی روی تب ویو و داخل drverloper tools میرم و وارد کنسول میشم خطای کانکشن به فایل main.js میزنه

1649114880__.thumb.jpg.ef0b00cae3ccd7a7bd1cae128da5952b.jpg1718633808__.thumb.jpg.9d05b602c7e9a1b440298192db120347.jpg

همینطور این ۲ تا پیغام warning برام روشنه این فایل ها روشنه

والت رو پاک کردم بعد ویندوزم عوض کردم باز همینطوره

615403623__.thumb.jpg.15848229737dccf024858baba31b25ad.jpg

این خطاها به خاطر چی هستن ایا طبیعیه ،از شمام هم همینطوره؟

پورت  مودمت بستس یا فایروالت داره دسترسیشو میبنده

ویدیو جدید آپلود شد و تحلیل بنده از اوضاع یک هفته اخیر ارزهای دیجیتاله  و تحلیل فاندامنتال هست بیشتر

• لایک 2
لینک به دیدگاه

واسه سینک شدن در فایروال رفتم  پورت های inbound رو باز کردم پورت رو 8444 قرار دادم و همه کانکشن هارو اجازه دادم یبار واسه udp و یبار tcp اینکارو کردم تو مودم هم همینطور مشکلم حل شد و سینک شد ولی وقتی با پورت چکر چک میکنم میزنه پورت بستس

لینک به دیدگاه

در ۲۰ ساعت قبل، YUNKI گفته است :

واسه سینک شدن در فایروال رفتم  پورت های inbound رو باز کردم پورت رو 8444 قرار دادم و همه کانکشن هارو اجازه دادم یبار واسه udp و یبار tcp اینکارو کردم تو مودم هم همینطور مشکلم حل شد و سینک شد ولی وقتی با پورت چکر چک میکنم میزنه پورت بستس

نباید دیگه مشکلی باشه همه کارا رو درست انجام دادی البته میتونی از پورت اروپا استفاده کنی بجای اسیا

ویدیو جدید با موضوع دریافت چیا کوین رایگان گذاشته شد برین لذت ببرین این اولین قدم برای ورود به استخرهاست

در در ۱۴۰۰/۲/۲۲ در 16:48، Saeed Joola گفته است :

سلام

در این تاپیک قصد دارم تا آموزش کامل استخراج ارز جدید چیا کوین رو بهتون بدم

همون طور که میدونید قیمت هارد سر به فلک کشیده چون همه رفتن سمت استخراج این ارز دیجیتال و اینکه جای بیت کوین رو هم میگیره چون ارزونتره و مصرف برقش خیلی کمتره

من سعید جولا هستم 

در یوتیوب هم آموزش های تصویری رو دارم میزارم تا همه نفع ببریم تا همه گیر نشده 

https://youtu.be/KPAZ_uwBQNo

انشالله همه با هم پر سود باشیم 

هر سوالی دارید بنویسید تو ویدیوها بهتون جواب میدم 

ویدیو دوم با موضوع آموزش نرم افزار آماده شده و در کانال یوتیوب قرار گرفت

یا حق

ویدیو جدید با موضوع دریافت چیا کوین رایگان گذاشته شد برین لذت ببرین این اولین قدم برای ورود به استخرهاست

لینک به دیدگاه

در ۵۲ دقیقه قبل، Saeed Joola گفته است :

نباید دیگه مشکلی باشه همه کارا رو درست انجام دادی البته میتونی از پورت اروپا استفاده کنی بجای اسیا

دادا توی آپارات بزار که بتونی توی انجمن شییر کنی، توی یوتیوب سخته.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

دادا توی آپارات بزار که بتونی توی انجمن شییر کنی، توی یوتیوب سخته.

حاجی قند شکن که نقل و نباته من خیلی سرم شلوغه و نمیتونم همزمان 4 جا فعالیت کنم خیلی سخته برام اینستاگرام یوتیوب همین تالار و آپارات که واقعا سخته برام

بخدا تو هر ساعت بالای 50 تا کامنتو تو جاهای مختلف جواب میدم کلا دارم به این میرسم بیخیال شم اومدم کاره خیر کنم دیدم کباب شدم اونم از نوع زغالیش☹️

ویرایش شده توسط Saeed Joola
  • قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Saeed Joola گفته است :

حاجی قند شکن که نقل و نباته من خیلی سرم شلوغه و نمیتونم همزمان 4 جا فعالیت کنم خیلی سخته برام اینستاگرام یوتیوب همین تالار و آپارات که واقعا سخته برام

بخدا تو هر ساعت بالای 50 تا کامنتو تو جاهای مختلف جواب میدم کلا دارم به این میرسم بیخیال شم اومدم کاره خیر کنم دیدم کباب شدم اونم از نوع زغالیش☹️

خوب این کار اشتباهه برادر من. مخاطبت رو در یک پلتفرم واحد قرار بده و فقط اون بخش رو توسعه بده. چون تو انجمن داری فعالیت می کنی برای راحتی کاربران انجمن میگم. وگرنه از نظر خودت نگاه کنی به قضیه باید ببینی کجا راحت تری.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در ۵۴ دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

خوب این کار اشتباهه برادر من. مخاطبت رو در یک پلتفرم واحد قرار بده و فقط اون بخش رو توسعه بده. چون تو انجمن داری فعالیت می کنی برای راحتی کاربران انجمن میگم. وگرنه از نظر خودت نگاه کنی به قضیه باید ببینی کجا راحت تری.

سعیمو می کنم 🤗

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ARMIN گفته است :

اولش که اون بنده خدا گفت تو اپارات هم قرار بده فکر کردم داره مزه پرونی میکنه واقعا کی میره اپارت راحت با یه اکستنشن میشه یوتیوب رو باز کرد

• لایک 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

خلاصه پیشرفت

من جهت تست ۵ تا هارد ۸ ترا رو رید ۰ نرافزاری داخل ویندوز کردم

۹۶ تا پلت ساختم و برای هر۲۴ تا پلت ۲ تا هسته سی پی یو اختصاص دادم و۸ گیگ رم

س اس دی هم درگیر کار نکردم فعلا ببینم بدون اس اسدی سرعت کار چطوره  و کل پوشه پوشه ها رو تو همین درایو رید ایجاد شده ساختم

از دو روز پیش  تا الان ۲۴ تا از پلت ها  رو ساخته و حدود ۳ ترا حجم زده که ۷۲ تا پلات دیگه مونده

هنونوز نتونستم پورت ۸۴۴۴ رو باز کنم نمیدونم اصلا باز کنم خطری داره چون اطلاعات مهمی دارم

و گفتم بزارم بعد پلات سازی این اوکی کنم چون ظاهرا تا پلات سازی کامل نشه سیستم فارم نمیکنه ،همچنین وسط پلات سازی اگه سیستمو خاموش باز باید از نو پلات زد

لینک به دیدگاه

در ۴ ساعت قبل، moly گفته است :

خلاصه پیشرفت

من جهت تست ۵ تا هارد ۸ ترا رو رید ۰ نرافزاری داخل ویندوز کردم

۹۶ تا پلت ساختم و برای هر۲۴ تا پلت ۲ تا هسته سی پی یو اختصاص دادم و۸ گیگ رم

س اس دی هم درگیر کار نکردم فعلا ببینم بدون اس اسدی سرعت کار چطوره  و کل پوشه پوشه ها رو تو همین درایو رید ایجاد شده ساختم

از دو روز پیش  تا الان ۲۴ تا از پلت ها  رو ساخته و حدود ۳ ترا حجم زده که ۷۲ تا پلات دیگه مونده

هنونوز نتونستم پورت ۸۴۴۴ رو باز کنم نمیدونم اصلا باز کنم خطری داره چون اطلاعات مهمی دارم

و گفتم بزارم بعد پلات سازی این اوکی کنم چون ظاهرا تا پلات سازی کامل نشه سیستم فارم نمیکنه ،همچنین وسط پلات سازی اگه سیستمو خاموش باز باید از نو پلات زد

همزمان چند پلات گذاشتی؟ مشخصات سیستمت چیه؟ احتمال زیاد داری اشتباه میزنی داداش

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Saeed Joola گفته است :

همزمان چند پلات گذاشتی؟ مشخصات سیستمت چیه؟ احتمال زیاد داری اشتباه میزنی داداش

۸ تا پلات همزمان که برای هر پلات ۴ گیگ رم و ۲ هسته سی پی یو اختصاص دادم

Cpu :10700k

Ram:32 gb

Hdd:5*8tb=40tb

Ssd m2:2tb که وارد مدارش نکردم

لینک به دیدگاه

در ۱۹ دقیقه قبل، moly گفته است :

هاردهای  8 ترا رو با چه قیمتی تهیه کردین؟

لینک به دیدگاه

در ۱۵ دقیقه قبل، moly گفته است :

دقیقا چقد رم میزاری برای هر پلات 4 گیگ یا 3400 ؟

لینک به دیدگاه

در ۱۱ دقیقه قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

هاردهای  8 ترا رو با چه قیمتی تهیه کردین؟

من۱۰ عدد روی ۱۰ تهیه کردم الان که فک نکنم زیر ۲۰ تومن باشن متاسفانه

در ۶ دقیقه قبل، Saeed Joola گفته است :

دقیقا چقد رم میزاری برای هر پلات 4 گیگ یا 3400 ؟

برا هر پلات ۴ گیگ گزاشتم که هشتا پلاتش ۳۲ گیگ مصرف کنه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱۹ دقیقه قبل، moly گفته است :

من۱۰ عدد روی ۱۰ تهیه کردم الان که فک نکنم زیر ۲۰ تومن باشن متاسفانه

برا هر پلات ۴ گیگ گزاشتم که هشتا پلاتش ۳۲ گیگ مصرف کنه

اشتباه کردی داداش و سیستمت گلوگاه داره و از سرعت کله سیستمت استفاده نمیشه چون رم کم میاری بعد از پارت 31 چون ویندوز خودش 3 گیگ نیاز داره و خوده برنامه چیا 1 تا 2 گیگ مصرف میکنه بسته به وضعیت سینک شما یعنی رم شما حداکثر 28 گیگ هست تو بهترین حالت و اون پلات آخرت به کله روند پلات بندیت ضربه میزنه

لینک به دیدگاه

در ۱۰ دقیقه قبل، Saeed Joola گفته است :

اشتباه کردی داداش و سیستمت گلوگاه داره و از سرعت کله سیستمت استفاده نمیشه چون رم کم میاری بعد از پارت 31 چون ویندوز خودش 3 گیگ نیاز داره و خوده برنامه چیا 1 تا 2 گیگ مصرف میکنه بسته به وضعیت سینک شما یعنی رم شما حداکثر 28 گیگ هست تو بهترین حالت و اون پلات آخرت به کله روند پلات بندیت ضربه میزنه

خوب الان تقریبا دو سری کامل پلات ها از ۸ سری پلاتی که باید بزنه رو زده و مانیتور میکنم

سی پی یو ازاد روانه، هارد تقریبا ۱۰۰درصد و  رم هم هر پلاتی میزنه اندازش ازاد میشه چون پلاتها با هم تو یه تایم زده نمیشن و صفهاشون تایم های مختلفی داره

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۲/۲۶ در 23:58، moly گفته است :

خوب الان تقریبا دو سری کامل پلات ها از ۸ سری پلاتی که باید بزنه رو زده و مانیتور میکنم

سی پی یو ازاد روانه، هارد تقریبا ۱۰۰درصد و  رم هم هر پلاتی میزنه اندازش ازاد میشه چون پلاتها با هم تو یه تایم زده نمیشن و صفهاشون تایم های مختلفی داره

آها از اول بگو پارالل گذاشتی با دیلی تایم همه رو گذاشتی خیلی خوبه تا الان چنتا زدی؟

ویدیو جدید با موضوع توضیح سخت افزار آپلود شد و راید کردن و سخت افزار مناسب رو توضیح دادم که یک ویدیو 50 دقیقه ایست

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، Saeed Joola گفته است :

آها از اول بگو پارالل گذاشتی با دیلی تایم همه رو گذاشتی خیلی خوبه تا الان چنتا زدی؟

نه پارالل نزاشتم تو صف گذاشتم پارالل که دیگه هارد خفه میشه و قاعدتا خیلی افت سرعت پیدا  میکنه چون من هشت دسته ۱۲ پلاتی گذاشتم پلات زنی و در حالت صف بندی،

اینطوری در واقع هر لحظه فقط ۸ تا پلات میزنه تا تموم شه بره دسته بعدی

ا وضعیت ریدو رایت متغیر بین ۹۰ تا ۱۰۰ در صد بود که اشتباه گفتم ۱۰۰ درصد

به نظرم سرعتش باز پایینه به خاطر عدم استفاده از اس اس دی،به فکر اینم که جایگزین nvme چی جایگزین کنم که اس اس دی نزارنم باز یکم سرعتشو بیشتر کنه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، moly گفته است :

نه پارالل نزاشتم تو صف گذاشتم پارالل که دیگه هارد خفه میشه و قاعدتا خیلی افت سرعت پیدا  میکنه چون من هشت دسته ۱۲ پلاتی گذاشتم پلات زنی و در حالت صف بندی،

به نظرم سرعتش باز پایینه به خاطر عدم استفاده از اس اس دی،به فکر اینم که جایگزین nvme چی جایگزین کنم که اس اس دی نزارنم باز یکم سرعتشو بیشتر کنه

سرعت پارالل از همه حالت ها بیشتره این کارو کاه من میگم انجام بده ... کلا 8تا تک پلات پارالل بساز و از این 8تا 2تاشو رمشونو 2000 مگ تعریف کن و بقه رو 3400 و نتیجه رو ببین و لذت ببر

در 2 ساعت قبل، moly گفته است :

من ویدیو گذاشتم آموزش درامد چیا رایگان که باش میشه یک صدهزارم یک چیا که بهش میگن موجو استخراج کرد و رایگان به همه میدن و در مورد درآمد  حتی من با 3تا سیستم غول از 1ماه پیش هیچی هنوز دریافت نکردم ولی امیدوارم همچنان و ریسکشو پذیرفتم و میدونم تو چه مسیری هستم

در 2 ساعت قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

آره واقعیته مخصوص SSD اروزن قیمت که بعده 4تا پلات عمرش 99 میشه البته من sSD SANDISK دارم با عمر 15 سال و 10 سال گارانتی بعده 11 سال 95 درصد از عمرش مونده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

کسی هست تا حالا یه قرون ازین چیا ماین کرده باشه ؟

این سوال منم هست.دوستان از ایران کسی تا الان چیزی نصیبش شده ؟

لینک به دیدگاه

حقیقتا این ایده استفاده از هارد برای پردازش حتی روی کاغذ هم مضحک هست چه برسه در عمل. ولی چه کار میشه کرد مردم حریص دنبال پول آسون میگردن و تا یه چیزی میشنون سریع هجوم میبرن. متاسافانه از وقتی به دنیا اومدم وضع همینجوری بوده.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...