رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد کرایه اکانت استیم؟

jj-191
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

یک راهنمایی میخواستم. به خاطر هزینه بالای بازی ها میخواستم به جای خرید اکانت استیم یا اکانت بازی ها اکانت استیم دوستان دیگه رو برای ساعاتی از شبانه (از ساعت یک شب تا هشت صبح) کرایه کنم. آیا همچین چیزی ممکن هست؟ و راه اینکه طرف مقابل اعتماد کنه که اتفاقی برای اکانتش نیفته چیه؟ و اینکه اگر همچین چیزی ممکن باشه حدودا هزینه کرایه همچین اکانتی برای یک ماه که در حد قابل قبولی گیم داخلش باشه چقدره؟

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

یه چیزی بگم فقط نریزید اینجا ناله کنید که هزار تومنم واسه من خیلی پولِ، باشه من میدونم همه اینجا با داشتن سی پی یو 9-9900K بازم بدبخت و بیچاره و بی پولن کاملا در جریانم !!!!! فقر رو در زندگی شما درک کردم

اما :

قیمت بازی تو استیم که یک سوم پلی استیشن چی می خوای بخری ؟ اینکارا ساپورت درستی نداره دو بار ازش کد ورود بخوای دیگه جوابتو نمیدن

بازیا که کرک میشن بازی آنلاینم بخوای ساعتی بری دیگه خیلی مسخره است اصلا حرفی ندارم

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در ۳ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

یه چیزی بگم فقط نریزید اینجا ناله کنید که هزار تومنم واسه من خیلی پول باشه من میدونم همه اینجا با داشتم سی پی یو 9-9900K بازم بدبخت و بیچاره و بی پولن کاملا در جریانم

اما :

قیمت بازی تو استیم که یک سوم پلی استیشن چی می خوای بخری ؟ اینکارا ساپورت درستی نداره دو بار ازش کد ورود بخوای دیگه جوابتو نمیدن

بازیا که کرک میشن بازی آنلاینم بخوای ساعتی بری دیگه خیلی مسخره است اصلا حرفی ندارم

قشنگ با یک فروند موشک فونیکس زدی به برجکمون

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، jj-۱۹۱ گفته است :

باهاش موافقم

اکانت استیم یه چیز کاملا شخصیه

من خودم قبلا کالاف دیوتی بلیزاردمو اجاره دادم

ولی استیم موضوعش فرق داره توصیه من هم به شما خرید تو تخفیفات هست 

اکثر بازیا رو اگر صبر کنین میتونین تو موقعیتش با قیمت خیلی خوب شکار کنین و تا زمان رسیدن اون تایم با کرکی سرگرم شین

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، jj-۱۹۱ گفته است :

ببین عزیز شاید دو یا سه تا کارابر هستن که فقط ناله میکنن تا لایک بگیرن همه حرفاشونم شعاریه

اینا اصلا تو سایت نیستن ولی وقت ناله کردن برسه میان وسط،آره من اینقدر بدبختم نون شب ندارم 2080 خریدم فلان شدم بیسار شدم با زحمت جمع کردم  نگو که 500 تومن پولی نیست واسه من و خیلیایی دیگه پولِ زیادیه

خب عزیز من به جهنم و درک من چیکار کنم واست ؟ انگار ما وسط گنج نشستیم یا بچه مدیر و مسئولیم ؟ اینایی که بیشتر ناله میکنن هیچی تو زندگی کم ندارن، آدم بدبخت مگه صداش در میاد آخه....

لپ کلام هزینه بازی تو همه کشورا زیادِ ، همین استیم سرچ بزن چرا بازیا باید 60 دلار باشن ببین چقدر اروپایی و آمریکایی گله دارن،روسی داره 30 دلار میده انگار داره 300دلار پرداخت میکنه همه جا همینه

اگه نبود خودم Resident Evil Village  میخریدم valheimکلا 224 ARS هست زیر 50 هزار تومن ! ریفاند زدم تا بتونم DLC آینده Dead By Daylight رو بخرم ولی اینقدر  تو فروم فیلم بازی نمیکنم🙄

----------------------

شما میری اکانت استیم میسازی با فندوق شکن آرژانتین،بعد میری کلید بازی TF2 میخری،وقتی خریدی تو مارکت استیم میفروشی چون پولی که گیرت میاد بیشتر و هزینه کمتری داره میدی کلا هیچکس سراغ اینکار نمیره چون وقتی توضیح میدی مغزش میپوکه، الان گیفت کارت بخوای بخری ده دلار رو فکر کنم سیصد ناقابل باهات حساب کنه !

آخرشم نگفتی بازی ای که می خوای چی هست ؟

لینک به دیدگاه

در ۵ ساعت قبل، jj-۱۹۱ گفته است :

سلام دوستان 

یک راهنمایی میخواستم. به خاطر هزینه بالای بازی ها میخواستم به جای خرید اکانت استیم یا اکانت بازی ها اکانت استیم دوستان دیگه رو برای ساعاتی از شبانه (از ساعت یک شب تا هشت صبح) کرایه کنم. آیا همچین چیزی ممکن هست؟ و راه اینکه طرف مقابل اعتماد کنه که اتفاقی برای اکانتش نیفته چیه؟ و اینکه اگر همچین چیزی ممکن باشه حدودا هزینه کرایه همچین اکانتی برای یک ماه که در حد قابل قبولی گیم داخلش باشه چقدره؟

حالا چه بازیهایی میخوای؟ شاید بشه ارزونتر خریدشون

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، Aminj گفته است :

Cdkayshare 

اکانت اشتراکی بخر

پشتیبانیش مزخرفه فلایت سیمولاتور ازش خریدم پدر منو در اورد تا نصبش کنم اخرش گفتی انتی کرش رو اجرا کن که منم نمیدوستم چیه جواب هم نداد اخرش پسش دادم یه فال گایز هم گرفتم واسه ورود به اکانت استیمش یه کد میخواستم بهش گفتم کد رو بده ده دیقه دیگه یه کد تاریخ گذشته میداد بعدشم تا دو ساعت افلاین بود

این تجربه شخصی من بود حالا شاید با شما خوب برخورد کرده

لینک به دیدگاه

در ۵ دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

پشتیبانیش مزخرفه فلایت سیمولاتور ازش خریدم پدر منو در اورد تا نصبش کنم اخرش گفتی انتی کرش رو اجرا کن که منم نمیدوستم چیه جواب هم نداد اخرش پسش دادم یه فال گایز هم گرفتم واسه ورود به اکانت استیمش یه کد میخواستم بهش گفتم کد رو بده ده دیقه دیگه یه کد تاریخ گذشته میداد بعدشم تا دو ساعت افلاین بود

این تجربه شخصی من بود حالا شاید با شما خوب برخورد کرده

قبلا اینجوری نبود،😅

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Aminj گفته است :

قبلا اینجوری نبود،😅

ماجرا واسه خیلی وقته تقریبا شش ماه شده

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

ببین عزیز شاید دو یا سه تا کارابر هستن که فقط ناله میکنن تا لایک بگیرن همه حرفاشونم شعاریه

اینا اصلا تو سایت نیستن ولی وقت ناله کردن برسه میان وسط،آره من اینقدر بدبختم نون شب ندارم 2080 خریدم فلان شدم بیسار شدم با زحمت جمع کردم  نگو که 500 تومن پولی نیست واسه من و خیلیایی دیگه پولِ زیادیه

خب عزیز من به جهنم و درک من چیکار کنم واست ؟ انگار ما وسط گنج نشستیم یا بچه مدیر و مسئولیم ؟ اینایی که بیشتر ناله میکنن هیچی تو زندگی کم ندارن، آدم بدبخت مگه صداش در میاد آخه....

لپ کلام هزینه بازی تو همه کشورا زیادِ ، همین استیم سرچ بزن چرا بازیا باید 60 دلار باشن ببین چقدر اروپایی و آمریکایی گله دارن،روسی داره 30 دلار میده انگار داره 300دلار پرداخت میکنه همه جا همینه

اگه نبود خودم Resident Evil Village  میخریدم valheimکلا 224 ARS هست زیر 50 هزار تومن ! ریفاند زدم تا بتونم DLC آینده Dead By Daylight رو بخرم ولی اینقدر  تو فروم فیلم بازی نمیکنم🙄

----------------------

شما میری اکانت استیم میسازی با فندوق شکن آرژانتین،بعد میری کلید بازی TF2 میخری،وقتی خریدی تو مارکت استیم میفروشی چون پولی که گیرت میاد بیشتر و هزینه کمتری داره میدی کلا هیچکس سراغ اینکار نمیره چون وقتی توضیح میدی مغزش میپوکه، الان گیفت کارت بخوای بخری ده دلار رو فکر کنم سیصد ناقابل باهات حساب کنه !

دادا به جوری صحبت میکنی واقعیتش انگار من رو مخاطب قرار دادی. والا من دنبال این نبودم مفت بازی کنم دنبال کرایه اکانت بودم که اگه دوستان میفرمایند کار بی فایده ای هست بیخیالش میشم.

الان همین یوتیوب یا آمازون فیلم رو میشه کرایه کرد بنا به دلایلی که وجود داره کرایه کردن رو ساختن که یه عده به جای خرید محصول هنری اینکارو بکنن. به نظر من دلایل مالی یه طرف قضیه هست ولی دلایلی هست که از نظر من خرید رو توجیه نمیکنه. من کاملا میپذیرم کسی که یه بازی رو همیشه بازی میکنه باید خریداری کنه حتی اگه کرکش باشه. ولی واقعیتش خیلی از بازی ها فقط یکبار ارزش بازی کردن دارن و بعدش دیگه سراغشون نمیریم نظر شما اینه که خوبه بازم خرید نظر من اینه که خوبه کرایه کرد و هر دو نظر قابل احترامن.

دنبال بازی خاصی هم نیستم چون همیشه بازی های جدید به روز میان و میخوام به در سبک های متنوع بازی انجام بدم. امروز رزیدنت ویلیج فردا فارکرای 6 پس فردا چیز دیگه.

لینک به دیدگاه

در ۵ دقیقه قبل، jj-۱۹۱ گفته است :

دادا به جوری صحبت میکنی واقعیتش انگار من رو مخاطب قرار دادی. والا من دنبال این نبودم مفت بازی کنم دنبال کرایه اکانت بودم که اگه دوستان میفرمایند کار بی فایده ای هست بیخیالش میشم.

الان همین یوتیوب یا آمازون فیلم رو میشه کرایه کرد بنا به دلایلی که وجود داره کرایه کردن رو ساختن که یه عده به جای خرید محصول هنری اینکارو بکنن. به نظر من دلایل مالی یه طرف قضیه هست ولی دلایلی هست که از نظر من خرید رو توجیه نمیکنه. من کاملا میپذیرم کسی که یه بازی رو همیشه بازی میکنه باید خریداری کنه حتی اگه کرکش باشه. ولی واقعیتش خیلی از بازی ها فقط یکبار ارزش بازی کردن دارن و بعدش دیگه سراغشون نمیریم نظر شما اینه که خوبه بازم خرید نظر من اینه که خوبه کرایه کرد و هر دو نظر قابل احترامن.

دنبال بازی خاصی هم نیستم چون همیشه بازی های جدید به روز میان و میخوام به در سبک های متنوع بازی انجام بدم. امروز رزیدنت ویلیج فردا فارکرای 6 پس فردا چیز دیگه.

نه تو رو نمیگم......

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

----------------------

buying-a-1-steam-game-5k-dollars-for-pc-parts-60977954.png

لینک به دیدگاه

با سلام،

توصیه میکنم یک اکانت با ریجن روسیه یا آرژانتین تهیه کنید، و با خرید گیفت کارت خود را راحت کنید.

اگر مبلغ بازی خود خیلی زیاد است از سایت استیم دیتا بیس، قیمت بازی را در زمان های مختلف نگاه کنید تا ببینید اصلا بازی تخفیف میخوره یا نه؟

مثلا دارک سولز یک نزدیک به 2 ساله که تخفیف نخورده و کلا فروشنده قید تخفیف دارک سولز یک رو زده.

در خصوص ریجن اکانت:

مثل اینکه برای شارژ کردن اکانت باید حتما فلان لیون کامپیوتر شکن با ریجن آرژانتین برای ریجن آرژانتین داشته باشید ولی برای روسیه با همه جا به جز ایران کار میکنه. 

در ریجن آرژانتین بعضی بازی ها قیمت فوق العاده بیشتری دارن و قیمتشون در حد آمریکا هستش. به همین جهت توصیه میشه که ریجن روسیه باشید تا همه ی بازی ها در همون رنج خاص باشن.

برای تهیه ی اکانت:

اصلا اکانت فرد دیگری را تهیه نکنید.

یا فلان لیون کامپیوتر شکن روسی پیدا کنید و با اون اکانت بسازید و 5 دلار شارژش کنید تا اکانت ریجنش روی روسیه قفل بشه که ممکنه روی ایران قفل بشه و 5 دلار را سوزانده باشید.

به تازگی سایت "گیف کارت" با آدرس https://gifkart.com/ سرویسی به نام ساخت اکانت داده که میتونید بگید اون براتون بسازه و مبلغی کم رو هم ازتون بگیره. که همینو توصیه میکنم.

اگر هم میخواهید مطمعن باشید که سایت مطمعن هست، باید بگم که تا حالا نزدیک 30 تا گیف کارت ازشون خریدم و به معنای واقعی عالی هستن. اصلا نگران نباشید.

حتما بعد از خرید اکانت و تحویل گرفتنش استیم گارد خود را از طریق نرم افزار موبایل فعال کنید! و به ایمیل اعتماد نکنید. روی ایمیل خود هم ورود 2 مرحله ای را فعال کنید تا احتمال دزدیده شدن اکانت پایین بیاد.

سعی کنید کسی رو که نمیشناسید اد فرند نکنید، و اگر این کارو کردید اعتماد نکنید و روی لینک های ارسال ازشون کلیک نکنید و هیچ اطلاعاتی مثل یوزر و پسورد اکانت و ایمیل و شماره تلفن و حتی تاریخ تولد یا محل زندگی بهشون ندید که معلوم نیست چه بلایی میتونن سرتون بیارن.

بازی هارو هم توی تخفیف بخرید که ارزون تره.

اگر هم مشکل مالی دارید بازی کرکی دان کنید و اگر بازی آنلاین هست توی تخفیف بخرید. و اگر بازی کلا آفلاینه همون بهتر که کرک باشه. (البته که هیچی بازی اصل نمیشه)

اکانت خود را به کسی ندهید تا اتفاقاتی نظیر بن شدن اکانت براتون اتفاق نیفته.

موفق و شاد باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...