رفتن به مطلب

برد موس و کیبورد بیسیم برای TV

Recommended Posts

سلام دوستان، من قصدم خرید کمبو موس و کیبورد رپو هست، اینکه نوشته ۱۰ متر واقعی هست و با توجه به اینکه دانگل پشت تی وی میخوره کسی تست کرده که کیبورد بزاریم روی پا یا فرش یا ارتفاع کم و زیاد بشه جواب میده یا نه؟ 

البته یه مدل مخصوص تی وی هم بیاند و لاجیتیک داره که تو نظرات دیجی خیلی فحش دادن بردش کمه از اونا نمی خوام از همین موس و کیبورد بیسیم معمولی کسی روی تی وی تست کرده؟

لینک به دیدگاه

والا فک نکنم موس و کیبورد رو همینجوری اگه وصل کنیم به پشت تلویزیون کار بده اندروید باکس میخواد

البته تلویزیون های جدید شاید بشه نمیدونم تست نکردم

اگه از بابت اینکه میشه یا نه مطمعن هستید اره کلا بلوتوث تا 10 متر برد رو داره

لاجیتک هم خیلی عجیبه یکی از بهترین برند هاس خیلی عجیبه که از بردش ناراضی بودن من هرجا درباره محصولات لاجیتک خوندم همه راضی بودن

البته من منظورم لاجیتک جی هست ینی محصولات گیمینگش

محصولات عادیشو نمیدونم ولی اونا هم طبیعتا باید خوب باشه کلا برند خوبیه

ولی اگه بخوام بهتون یه برند خوب و ارزون معرفی کنم هترون خیلی خوبه برای تجهیزات غیر گیمینگ

من خودم یه موس بیسیم هترون دارم واقعا عالیه هم بردش خیلی زیاده هم خیلی دقیقه هم کلیک هاش فوق العاده نرم و بی صداس و فوق العاده سبک و خوشدسته و خیلی هم کم مصرفه

این مدل https://www.digikala.com/product/dkp-263358

واقعا فوق العادس با این قیمت من که شگفت زده شدم

الان 2 ساله باهاش کار میکنم شب و روز گیم میزنم و طراحی میکنم بعد این همه مدت استفاده هیچ مشکل قطع و وصلی یا دابل کلیک پیدا نکرده فقط اسکرولش یه ذره مشکل دار شده اگه خیلی تند بچرخونم قاطی میکنه بالا پایین میشه که خب عادیه بعد 2 سال استفاده مداوم 😂

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...