رفتن به مطلب
  • 0

پیشنهاد گوشی "رنج قیمتی 4 تومن"

MiladZQ
 اشتراک گذاری

سوال

سلام عزیزان

بهترین انتخاب برای گوشی موبایل در رنج قیمتی 3-4 تومن چی هست؟ کار خاصی با گوشی انجام نمیدم، در حد عکاسی، فیلمبرداری، وبگردی، تلگرام اینستاگرام و کار های مشابه این.
خودم گوشی Y8p رو انتخاب کردم، نبود سرویس گوگل پلی زیاد برام مشکلی ایجاد نمیکنه و مهم نیست. فقط تنها نگرانیم OLED بودن پنل هست، دلیلش هم این هست که اگه برای LCD گوشی مشکلی پیش بیاد، هم هزینه تعویض تاچ ال سی دی بیشتر هست هم اینکه پنل های اولد آسیب پذیر تر هستن! 

ویرایش شده توسط Only gamer
لینک به دیدگاه

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0

سلام .

بستگی به مدل گوشی و کاور و گلس داره 

من j2 j1ace A30 a51 m31s دستم ‌بوده تا حالا نشکستن همه هم امولد بودن .

ولی یکم حساس تر هستن به ضربه ولی کیفیت خیلی خوبی میدن

پیشنهاد من poco m3 64G هست

یکم کیفیت صفحش پایین تر از oled هست ولی خیلی بدم نیست باتری ۶۰۰۰ عالی . چیپست هم جدای از رم ۴ گیگش (‌ ۶ گیگ هم داره ولی گرونتر میشه )‌ یه چیز در حد A70 میشه .

سامسونگ امولد هاش گرونن . 

redmi 9t هم دقیقا همون poco m3 هست منتها پوکو هم خودش هم لوازم جانبیش بیشتر پیدا میشه

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

• 0
در ۹ دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام .

بستگی به مدل گوشی و کاور و گلس داره 

من j2 j1ace A30 a51 m31s دستم ‌بوده تا حالا نشکستن همه هم امولد بودن .

ولی یکم حساس تر هستن به ضربه ولی کیفیت خیلی خوبی میدن

صد در صد به اونا هم بستگی داره.

من برای J5 PRO تا الان 2 بار مجبور شدم تاچ ال سی دی رو عوض کنم. این بار سوم دیدم میگن 1.500 گفتم خود گوشی عوض شه بهتره :D

در ۹ دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

پیشنهاد من poco m3 64G هست

یکم کیفیت صفحش پایین تر از oled هست ولی خیلی بدم نیست باتری ۶۰۰۰ عالی . چیپست هم جدای از رم ۴ گیگش (‌ ۶ گیگ هم داره ولی گرونتر میشه )‌ یه چیز در حد A70 میشه .

سامسونگ امولد هاش گرونن . 

redmi 9t هم دقیقا همون poco m3 هست منتها پوکو هم خودش هم لوازم جانبیش بیشتر پیدا میشه

اتفاقا زیاد از POCO M3 شنیدم، حتما به اونم برای انتخاب گوشی فکر میکنم.

مرسی از کمک تون :)

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۳ ساعت قبل، Only gamer گفته است :

سلام عزیزان

بهترین انتخاب برای گوشی موبایل در رنج قیمتی 3-4 تومن چی هست؟ کار خاصی با گوشی انجام نمیدم، در حد عکاسی، فیلمبرداری، وبگردی، تلگرام اینستاگرام و کار های مشابه این.
خودم گوشی Y8p رو انتخاب کردم، نبود سرویس گوگل پلی زیاد برام مشکلی ایجاد نمیکنه و مهم نیست. فقط تنها نگرانیم OLED بودن پنل هست، دلیلش هم این هست که اگه برای LCD گوشی مشکلی پیش بیاد، هم هزینه تعویض تاچ ال سی دی بیشتر هست هم اینکه پنل های اولد آسیب پذیر تر هستن! 

سلام.

پیشنهاد من نوکیا 5.3 هست.سامسونگ چیز بدرد بخوری با این قیمت نداره.m3 هم در فیلم هایی که دیدم فقط در باتری و شارژ و صفحه بهتره و در بقیه چیزا از نوکیا 5.3 ضعیف تر عمل می‌کرد.البته باز خودتون هم تحقیق کنید.

لینک به دیدگاه

• 0

نوکیا 5 یا همین حدودا

السیدیش هم 450 تومن است

اندروید 10

باطری عالی دوربین ضعیف

خوشدست

لینک به دیدگاه

• 0
در ۵۹ دقیقه قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است :

نوکیا 5 یا همین حدودا

السیدیش هم 450 تومن است

اندروید 10

باطری عالی دوربین ضعیف

خوشدست

سری اول زیاد جالب نبود سری دوم اکثر مدلاش خوب شد.من خودم 6.1 دارم.جدیداش هم زیاد شنیدم که میگن خیلی خوبه مثلا فامیل دوستم 3.2 داره دوستم میگفت میگه خیلی خوبه.

لینک به دیدگاه

• 0
در ۲ ساعت قبل، amir.t.۱۲۶۱ گفته است :

سری اول زیاد جالب نبود سری دوم اکثر مدلاش خوب شد.من خودم 6.1 دارم.جدیداش هم زیاد شنیدم که میگن خیلی خوبه مثلا فامیل دوستم 3.2 داره دوستم میگفت میگه خیلی خوبه.

نوکیا 5 شو حدود 7 تا برای دوستا خریدم تا الان هیچکدوم ناراضی نبودن

6.1 هم برای خانواده خریدم اونا هم راضین

تنها ضعفش دوربینش است که نسبت به سامسونگ ضعیفتره

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱ ساعت قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است :

نوکیا 5 شو حدود 7 تا برای دوستا خریدم تا الان هیچکدوم ناراضی نبودن

6.1 هم برای خانواده خریدم اونا هم راضین

تنها ضعفش دوربینش است که نسبت به سامسونگ ضعیفتره

من از گوشی قبلیم دیگه ترجیح دادم سمت سامسونگ نرم.سامسونگ 2 سال خوب کار میکنه.

لینک به دیدگاه

• 0
در ۵۵ دقیقه قبل، amir.t.۱۲۶۱ گفته است :

من از گوشی قبلیم دیگه ترجیح دادم سمت سامسونگ نرم.سامسونگ 2 سال خوب کار میکنه.

البته اینم بگم تو ایران بهترین گوشی که با ایرانیا سازگار است سامسونگ است هم از نظر اندروید هم از نظر خدمات گوگل پلی هم از نظر قطعات. بیشتر گوشیهای سامسونگ قطعات شرکتیش تو بازار گیر میاد

ولی از نظر گرون بودن السیدی حرف اول میزنه. همینجور کیفیت ساخت گوشیهای رده پایین و متوسطش تعریفی نداره. سامسونگ فقط سری های اند هاش خوبه.

در کل اگه رده پایین میخواید برید سمت نوکیا چون با پولی که برای نوکیا میدید اگه همطراز اون بخوادید سامسونگ بخرید باید دوبرابر پول بدید و تازه کیفیت نوکیا رو هم نداره.

لینک به دیدگاه

• 0
در 13 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

البته اینم بگم تو ایران بهترین گوشی که با ایرانیا سازگار است سامسونگ است هم از نظر اندروید هم از نظر خدمات گوگل پلی هم از نظر قطعات. بیشتر گوشیهای سامسونگ قطعات شرکتیش تو بازار گیر میاد

ولی از نظر گرون بودن السیدی حرف اول میزنه. همینجور کیفیت ساخت گوشیهای رده پایین و متوسطش تعریفی نداره. سامسونگ فقط سری های اند هاش خوبه.

در کل اگه رده پایین میخواید برید سمت نوکیا چون با پولی که برای نوکیا میدید اگه همطراز اون بخوادید سامسونگ بخرید باید دوبرابر پول بدید و تازه کیفیت نوکیا رو هم نداره.

سامسونگ فقط اسم داره.دوستام سامسونگ دارن اکثرا 2-3 ساله داره میلنگن.خدمات گوگل که نوکیا فقط.مخصوصا اینکه اندروید وان هم هستند.فقط توی برنامه های ایرانی سامسونگ توی بعضی هاشون بهتره.اون برنامه ها هم توی نوکیا اذیت نمیکنن.مثلا آرم نوتیفیکیشن بعضی ها بد میفته که البته توی سامسونگ ندیدم که چطوره.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

• 0

سلام . دوست عزیز اگر میتونید یه کم افزایش بودجه بدید و مشکلی با گوگل پلی هم ندارید بهتون nova 7 i رو پیشنهاد میکنم . واقعا فوق العاده هست . گوشی قدرتمند برای گیم و دوربین خیلی خوب 

لینک به دیدگاه

• 0
در در ۱۴۰۰/۲/۲۵ در ۱۲:۰۶، amir.t.۱۲۶۱ گفته است :

سلام.

پیشنهاد من نوکیا 5.3 هست.سامسونگ چیز بدرد بخوری با این قیمت نداره.m3 هم در فیلم هایی که دیدم فقط در باتری و شارژ و صفحه بهتره و در بقیه چیزا از نوکیا 5.3 ضعیف تر عمل می‌کرد.البته باز خودتون هم تحقیق کنید.

گوشی نوکیا پرس جو کردم میگن باگ زیاد داره

هرکس گرفته شاکی شده

لینک به دیدگاه

• 0
در 10 دقیقه قبل، Mey67 گفته است :

گوشی نوکیا پرس جو کردم میگن باگ زیاد داره

هرکس گرفته شاکی شده

خیلی از گوشی ها بعد از آپدیت باگ میگیرن.حالا بعضی ها کوچیک بعضیا بزرگ.الان شیاعومی می a3 دیگه نابود شده بعد اندروید 11 حالا نمیدونم درست شد یا نه.نظرات رو میخوندم 5.3 ندیدم کسی  از باگ حرف بزنه.نظرات رو میخوندم توی اندروید 11 هم نسبتا خوب عمل کرده.باگ های ریزی گرفته که میشه چشم پوشی کرد.مثلا 2.2 رو میخوندم یکیش اینه که نمیشه برنامه انتقال داد به کارت حافظه حالا نمیدونم راست میگفتن یا نه تازه میگفتن سریع تر هم شده.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...