رفتن به مطلب

کمک برای رفع مشکل کارت گرافیک با نرم‌افزارهای فتوشاپ و پریمیر

Recommended Posts

سلام، وقت همگی بخیر.

متاسفانه کارت گرافیک، یا بهتر بگم display driver لپتاپ من، با نرم افزارهای فتوشاپ و پریمیر مشکل داره.

من لپتاپ Asus X550IU دارم، زمانی که چیپ‌ست و درایورها رو از روی CD اصلیِ خودش که همراه لپتاپ بوده نصب میکنم، فتوشاپ رو فقط تا نسخه 2019 ساپورت میکنه، که البته اون هم باگ هایی رو داره. نسخه های 2020 و 2021 بدرستی باز نمیشن، ظاهر درستی ندارن و در واقع نمیشه باهاشون کار کرد. اما در عوض، پریمیر رو تا اخرین نسخه به خوبی ساپورت میکنه و مشکلی نداره.

وقتی که درایور کارت گرافیک رو به اخرین نسخه اپدیت میکنم، فتوشاپ درست میشه و تا اخرین نسخه رو به درستی اجرا میکنه، اما این بار برای پریمیر مشکل بوجود میاد، و اونم این هستش که در حین کار با پریمیر (رندرگیری و خروجی گرفتن)، یهو لپتاپ ریستارت میشه. البته به ندرت پیش اومده که حین کارهای دیگه هم این اتفاق بیفته!

اگر کسی بتونه راهنماییم کنه، که چطور بتونم این مشکل رو رفع کنم، تا بطور همزمان از اخرین نسخه های پریمیر و فتوشاپ، بدون مشکل استفاده کنم، خیلی خیلی ممنونش میشم.

حتی اگر کسی میتونه این مشکل رو با دریافت هزینه واسم رفع کنه، مشکلی ندارم.

گرافیک ها:
AMD Radeon (TM) RX 460 Graphics
AMD Radeon R7 Graphics

رم: 16 گیگابایت

CPU: AMD Quad Core FX-9830P, up to 3.7 GHZ

ممنون که وقت گذاشتید و خوندید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، aminhashemi گفته است :

وقتی که درایور کارت گرافیک رو به اخرین نسخه اپدیت میکنم، فتوشاپ درست میشه و تا اخرین نسخه رو به درستی اجرا میکنه، اما این بار برای پریمیر مشکل بوجود میاد، و اونم این هستش که در حین کار با پریمیر (رندرگیری و خروجی گرفتن)، یهو لپتاپ ریستارت میشه. البته به ندرت پیش اومده که حین کارهای دیگه هم این اتفاق بیفته!

سلام

دمای چیپ ها رو موقع بروز این مشکل بررسی کردید ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...