رفتن به مطلب

قطع شدن اینترنت کامپیوتر با وصل شدن موبایل به وایرلس مودم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من یک دستگاه مودم/روتر linksys wag120n خانگی دارم که تقریبا یه 8-9 سال پیش یا بیشتر خریدمش

وقتی با کامپیوتر PC خونه و از طریق کابل شبکه بهش وصل هستم اوکی عه و مشکلی تو اینترنت ندارم

ولی وقتی بعضی مواقع با وایرلس موبایل هم بهش وصل میشم اینترنت PC رو برای چند ثانیه قطع می کنه که باعث میشه ریموتی که به کامپیوتر محل کارم زدم قطع بشه و باید مجدد ریموت وصل کنم

بنظر شما مشکل از چی می تونه باشه؟ firmware دستگاه linksys رو هم به آخرین آپدیت اش به روزرسانی کردم

باتشکر

ویرایش شده توسط mhmd.1398
لینک به دیدگاه

منم همچین مشکلی رو دارم بهم گفتن که مشکل به دلیل نویز خط بالاس

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mhmd.1398 گفته است :

سلام

من یک دستگاه مودم/روتر linksys wag120n خانگی دارم که تقریبا یه 8-9 سال پیش یا بیشتر خریدمش

وقتی با کامپیوتر PC خونه و از طریق کابل شبکه بهش وصل هستم اوکی عه و مشکلی تو اینترنت ندارم

ولی وقتی بعضی مواقع با وایرلس موبایل هم بهش وصل میشم اینترنت PC رو برای چند ثانیه قطع می کنه که باعث میشه ریموتی که به کامپیوتر محل کارم زدم قطع بشه و باید مجدد ریموت وصل کنم

بنظر شما مشکل از چی می تونه باشه؟ firmware دستگاه linksys رو هم به آخرین آپدیت اش به روزرسانی کردم

باتشکر

مودمت بخاطر عمر زیادش احتمالا نیاز به سرویس داره. خازن های داخلش احتمالا فاسد شدن و باید تعویض بشن 

لینک به دیدگاه

در ۲۰ ساعت قبل، Aminj گفته است :

منم همچین مشکلی رو دارم بهم گفتن که مشکل به دلیل نویز خط بالاس

منم روی نویز شک داشتم که با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن نویز نداری روی خط

در 20 ساعت قبل، hamed_crazy گفته است :

مودمت بخاطر عمر زیادش احتمالا نیاز به سرویس داره. خازن های داخلش احتمالا فاسد شدن و باید تعویض بشن 

بنظرت قبل از مراجعه برای تعمیر خودم پشت اش رو باز کنم چک کنم؟

اگر خازن الکترولیک باشه و هویه کاری هاش معمولی میتونم مشابه هاش رو از خیابون جمهوری تهران بخرم با قلع کش و هویه عوض کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...