رفتن به مطلب

کدوم تیم قهرمان یورو 2012 میشه؟؟؟

Mahdi-Lion
 اشتراک گذاری

قهرمان یورو 2012  

72 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدوم تیم قهرمان یورو 2012 می شه ؟

• انگلیس
      0
    • اسپانیا
    • آلمان
    • ایتالیا
    • فرانسه
    • پرتقال
    • روسیه
      0
    • چک
      0

Recommended Posts

درود

بسی جای خند داره انگلیس امشب دخل ایتالیا رو بیاره :دی

حالا شماها نمیدونم چقدر به ایتالیا علاقمندید.

معين جان نفوس بد نزن :lol: :lol:

لینک به دیدگاه

• ارسال 237
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

اى بابا، داداش ميكائيل كار ايتاليا هيچوقت آسون نبوده. از گروهمون هم با كلى بدبختى بالا اومديم. ايتاليا هميشه تو سختى ها خودشو نشون داده.

برعكس اسپانيايى ها، ما ادعايى نداريم، تا همينجاشم از صعودمون به يك چهارم راضى هستيم؛

من خودم، از بعد از بازى با ايرلند همينجور تو خونه واسه خودم بشكن ميزنم. :wub: اين اولين برد ايتاليا بعد از شيش هفت تا مساوى بود. :D

الان نه، ولى ‌اگه اينگليس و آلمان رو زديم - اونوقت واسه اسپانيايى ها كركرى ميخونيم اساسى!! B)

آفرین به این روحیه :clapping:

منتظرکرکری هستیم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم پیش بینی اختاپوسی :

20656333640190254488.png

لینک به دیدگاه

gfdmwst8mv2q351b1vp.jpg

یعنی آفرین به ایتالیا که با غیرت تمام 120 دقیقه بی وقفه دویدن و عالی بازی کردن

با این همه خستگی امکان بردن آلمان در حد صفره ولی تا همین حد هم این همه تلاش واقعا ایولا داشت

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:party: ایتالیا

:party: :party: ایتالیا

بازم بگم یا بسه؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اى بابا، داداش ميكائيل كار ايتاليا هيچوقت آسون نبوده. از گروهمون هم با كلى بدبختى بالا اومديم. ايتاليا هميشه تو سختى ها خودشو نشون داده.

برعكس اسپانيايى ها، ما ادعايى نداريم، تا همينجاشم از صعودمون به يك چهارم راضى هستيم؛

من خودم، از بعد از بازى با ايرلند همينجور تو خونه واسه خودم بشكن ميزنم. :wub: اين اولين برد ايتاليا بعد از شيش هفت تا مساوى بود. :D

الان نه، ولى ‌اگه اينگليس و آلمان رو زديم - اونوقت واسه اسپانيايى ها كركرى ميخونيم اساسى!! B)

اقا دیره من از همون اول که با اس‍‍‍‍‍پانیا مساوی کرد و باید می برد کری می خوندم! :party: ایتالیا‍

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بسی جای خند داره انگلیس امشب دخل ایتالیا رو بیاره :دی

حالا شماها نمیدونم چقدر به ایتالیا علاقمندید.

یه رفیق دارم اسمش محسنه.دیشب خوابش نمیبرد چون امشب ایتالیا بازی داره.الان پیراهنی هم که پوشیده روش زده ایتالیا.عاشق میلانه اگر 10 تا از بارسلون بخوره.شباهت زیادی هم به ایتالیایی ها داره.باور کنید اگر جور بشه قید خانواده رو میزنه میره ایتالیا زندگی کنه. :blink:

درود

اقا باختن گریه نداره خنده نمی دونم!

این رفیقتو بگو بیاد با هم زندگی اینرو ول کنیم پناهنده بشیم ایتالیا! :D (ساخت ایران)‍‍

بعدش سر میلان و یووه سر و کله هم میزنم یا رفیق می شیم اونجا! @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی ایتالیا خیلی شل اومد که 120 دقیقه شد بازی.یعنی آلمان با فضاحت منفجرش میکنه!؟تلافی همه باختهای گذشته رو در میاره... 8-}

لینک به دیدگاه

ولی ایتالیا خیلی شل اومد که 120 دقیقه شد بازی.یعنی آلمان با فضاحت منفجرش میکنه!؟تلافی همه باختهای گذشته رو در میاره... 8-}

معين جان؟ كى شل اومد؟؟ يه نگاه به آمار بكن، كل بازى دست ايتاليا بود الا پنج شيش موردى كه اينگليس ضد حمله ميزد.

+ 70% درصد مالكيت توپ + 833 تا پاس با دقت %90.

zd0vtlat23vrmrp7myl.jpg

ديگه اون همه موقعيت طلايى داشتيم، اصلا اون دروازه ى هارت قفل شده بود، من نميدونم اين اينگليسى ها با هرى پاتر جادو جمبل كرده بودن دروازه رو يا چى ولى ايتاليايى ها هرچى توپ ميريختن رو دروازه همه جا ميرفت الا تو گل.

120 دقيقه هم حمله كرديم هم دفاع، 2 تا ضربه به تيرك، يه گل آفسايد، 2000 تا كرنر و ضربه و غيرو، اگه عين اين بازى رو بتونيم جلوى آلمان بكنيم، شانس زيادى براى غلبه داريم.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبول دارم بازی انگلستان خیلی افتضاح بود. ایتالیا عالی بازی کرد و کل بازی دست ایتالیا بود . :)

لینک به دیدگاه

من به ایتالیا ایمان دارم و به نظر من آلمانو هم مثل آب میبریم.اون اسپانیا که به سرعت نور پاسکاری میکرد به زور مساوی گرفت و به لطف کاسیاس نباختن.

من دوتا رفیق انگیلیسی دارم که از دبستان با هم توی یه تبم بازی میکردیم و همیشه کری میخوندیم تا بعد از بازی دیشب که جفتشون باهام تماس گرفتنو گفتن ما ایمان آردیم :D

راستی امتیاز مثبت امروزم تمومید :wacko:

ویرایش شده توسط BIG MARCUS
لینک به دیدگاه

امین جان . کلا زدی تو کار بنچمارک (منظورم اون آنالیز بازی هست) :D

لینک به دیدگاه

آنالیز چی نییی آم ولی ای تیمو خیلی خوب بازی کردا.فرک کنم ای جامو هم سی خوشو ببرن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزان لطفا رو دربایستی رو کنار بگذارید -_- من دوتا رفیق انگیلیسی دارم که از دبستان با هم توی یه تبم بازی میکردیم و همیشه کری میخوندیم تا بعد از بازی دیشب که جفتشون باهام تماس گرفتنو گفتن ما ایمان آردیم :D

درود

عزیزم شوخی با همه چیز!

و اینگونه صحیح است :دی

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

.من که همون اول امتیاز و دادم به ایتالیا. :clapping:

لینک به دیدگاه

آرمین جان . کلا زدی تو کار بنچمارک (منظورم اون آنالیز بازی هست) :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ديگه اين همه اساتيد اينجا سند و مدرك و بنچمارك رو ميكنن، گفتم كم نياريم. :p

لینک به دیدگاه

با سلام به دوست عزیزم معین جان . من حس می کنم آلمان نمی تونه از پس ایتالیا بربیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ماجو و بالوتلی که بازی بعدی رو از دست دادن.آلمان دوروز داره استراحت میکنه و ایتالیا دیشب 120 دقیقه بازی کرده.آلمان تو ورشو هست و نیاز به مسافرت نداره ولی ایتالیایی ها باید برن اونجا.

این در حالی هست که آلمان در سخت ترین گروه این رقابت ها با 9 امتیاز کامل به دور بعد صعود کرد از طرفی در دور اول ایتالیا نتونست جلوی کرواسی نتیجه ای بهتر از 1-1 بگیره .

ایتالیا امسال تیمش خانی نیست.

لینک به دیدگاه

درود

ماجو و بالوتلی که بازی بعدی رو از دست دادن.آلمان دوروز داره استراحت میکنه و ایتالیا دیشب 120 دقیقه بازی کرده.آلمان تو ورشو هست و نیاز به مسافرت نداره ولی ایتالیایی ها باید برن اونجا.

این در حالی هست که آلمان در سخت ترین گروه این رقابت ها با 9 امتیاز کامل به دور بعد صعود کرد از طرفی در دور اول ایتالیا نتونست جلوی کرواسی نتیجه ای بهتر از 1-1 بگیره .

ایتالیا امسال تیمش خانی نیست.

ما ادعايى نداريم، با همه ى داشته ها و نداشته هامون جلو آلمان وايميسيم. يا ميخوريم يا ميزنيم.

ولى اگه زديم، اسپانيا كه هيچى، برزيلش هم بياد عمرا جلوى اين تيم نميتونه قد علم كنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب دیگه نوبت منه. قبلا رای داده بودم اما وقت نشد چیزی بگم.

من طرفدار آلمان هستم و امیدوارم که قهرمان بشه. برنامه ریزی و نظم این کشور واقعا خوبه. بازیکن های خاصی ندارن ولی همون ها رو بخوبی نگهداری میکنن و پرورش میدن. تو باشگاهشون اگه دقت کنین، سعی میکنن ملی پوشان رو به بازیکن خارجی ترجیح بدن. نه اینکه انحصار باشه اما اگه بازیکن خارجی کمی قویتر هم باشه، جوری برنامه ریزی میکنن که ملی پوشان بیشتر بازی کنن و همیشه در میدان باشن.

همیشه هم بی سروصدا کار میکنن و نتیایج منطقی میگیرن.

این تصاویر هم تقدیم به همه طرفداران آلمان:

Germany-Euro-2012-Team-Wallpaper.jpg

1024px-Mario_G%C3%B3mez,_Germany_national_football_team_%2801%29.jpg

لینک به دیدگاه

کلا آلمانیا 100 برابر از ایتالیاییا کثیف ترن.نمونش همین جام.ولی ایتالیا و بخصوص پیرلو و دروسی عالی بودن نمیدونم چرا پراندلی دروسی رو چنجید :huh: دروسی قول داده آلمانو 4تایی کنه :wub: رکوردای آلمان پر ادعا مقابل ایتالیا تو جام جهانی و ملت ها هم خیلی جالبه.آلمان 0 برد ;)

ویرایش شده توسط BIG MARCUS
لینک به دیدگاه

وای که اسپانیا واقعا قوی هستش و بهتیرینها رو داره و به نظر من حتما بالا میره یعنی قهرمانه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا آلمانیا 100 برابر از ایتالیاییا کثیف ترن.نمونش همین جام.ولی ایتالیا و بخصوص پیرلو و دروسی عالی بودن نمیدونم چرا پراندلی دروسی رو چنجید :huh: دروسی قول داده آلمانو 4تایی کنه :wub: رکوردای آلمان پر ادعا مقابل ایتالیا تو جام جهانی و ملت ها هم خیلی جالبه.آلمان 0 برد ;)

درود

صرفا جهت خنده هست کسی به دل مگیره و ناراحت نشه خواهشا.

"کل کل نکن برادر من بعد از بازیشون قیاف شما خند دار میشه ها!این آلمان خیلی فرق داره.یه نویر داره که جای دروازه بانهایی چون بوفون و کاسیاس رو در صدر دروازه بانها گرفته.گومز داره خطرناک :دی

post-7048-0-87464800-1340627784_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

hex جان ( ببخشید اسم کوچیکتونو بلد نیستم شرمنده ^_^ ) فک نکنم این عکسه درست در بیات.ایتالیا تازه راه افتاده.میگن پیرلو رو میگیریم ایتالیا فلج میشه ولی تا حالا کدوم تیم پیرلو رو مهار کرده؟بالوتلی مون رفت.ینی از سرزدن تقریبا خبری نیست.شما بازی دیشبو + بازی با اسپانیای ایتالیا رو دیدید؟به نبوغ بوفون پی نبردید؟ -_- سرعت عمل و هوش فوق العادشو تو گرفتم توپ تورس و محاجم انگیلیس باورنکردنی بود .نویر تا حالا از این کارا کرده؟ :D واقعا تعجب نکردید چرا بوفون نخوابید یا شیرجه نرفت؟ B) حالا هی بگید نویر.

بهرحال ما فقط آلمانو ببریمو من پوز پسرداییمو بزنم زمین واسم کافیه :p

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...