رفتن به مطلب

کدوم تیم قهرمان یورو 2012 میشه؟؟؟

Mahdi-Lion
 اشتراک گذاری

قهرمان یورو 2012  

72 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدوم تیم قهرمان یورو 2012 می شه ؟

• انگلیس
      0
    • اسپانیا
    • آلمان
    • ایتالیا
    • فرانسه
    • پرتقال
    • روسیه
      0
    • چک
      0

Recommended Posts

شوخی نکن دیگه ...! :blink: 4تا گل حداقل بود که باید می خوردن با اون همه تک به تکی که از دست رفت! :D

دفاع به این ولنگ و بازی می خواستی ببرنم خداییش برن دعا کنن گفته بودم به بچه ها ابکش نکنن شون زشته ، خورد میشن! :D

داداش نیما، تک به تک ها -اونم تک به تک های 100% گل - که کلا از دست رفت، 8-X ولی چقدر لیز میخوردیم؛ جلو محوطه آلمان بازی دیگه داشت تبدیل به پاتیناژ میشد :lol: :lol: :lol:

لینک به دیدگاه

• ارسال 237
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

راستی دیدین خیابانی چقدر طرفدار المان بود، بنده خدا باورش نمی شدrolling%20on%20the%20floor.gif

منتظر بود ایتالیا بره تو لاک دفاعی ... فکر می کرد با استقلال پرسپولیس طرفه! که تا جلو می افتن می رن تو دفاع اخرشم می بازن!Hee%20Hee.gif

قابل توجه دوستانی که اطلاعی در رابطه با تیم ایتایا ندارن عرض کنم که ایتالیا هیچگاه از حمله دست نمی کشه حتی اگه همشون بازکنه دفاع باشن! :clapping:

دقیقا، راستی یه تیکه داشت، بعد از گل دوم خیابانی برگشت با تعجب گفت این تورهای دروازه رو از چه جنسی میسازن که پاره نمیشه! داشتم میمردم از خنده. :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جمله آخر خیابانی :

"امیدوارم از این بازی رضایت برده باشید" =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیابانیه دیگه عادل فردوسی پور که نیست با حرفهاش و برنامه نودش ملت رو به هیجان بیاره .

در کل خیابانی ضایع شد .

لینک به دیدگاه

حیف باز امتیازام تموم شد :( ولی زمین خیلی کمک آلمان کرد.دوتا گل رو گرفت.3-4 تا هم الکی خراب کردیم.اسپانیا هم که عددی نیست.آلمانو با اون همه انگیزه خوردیم.

میگین دفاعی بازی کردیم؟من فک نمیکنم تیمی که 2 تا گل تویه یه همچین مرحله ای و زمانی جلو ه بیاد الکی حمله کنه.کلا تمام مدافعا و بوفون فوقالعاده بودن.

لینک به دیدگاه

تسلیت المان بی خاصیت!!!

این ایتالیا که من دیشب دیدم پدر اسپانیا رو در میاره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نمیدونم چرا ایتالیا توی مرحله گروهی اینقدر خوب بازی نمیکرد :دی

دمشون گرم :دی

خداییش حال میکنم پیرلو با این سن و سال اینطوری بازی میکنه!

بازیسازیش خیلی از ژاوی بهتره که توی بازی با پرتقال اصلا گم شده بود تو زمین :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسپانیا هم که عددی نیست.

فعلا که عددی هست . :) عددی نبود که تا اینجا نمیومد عزیز!

لینک به دیدگاه

اول که هر تیمی که بیشتر زحمت کشیده باشه و بهتر بازی کنه قهرمان هست. اما به نظر من تنها تیمی که می تونه با پاسکاری های دقیق و بی نظیرش دفاع قوی ایتالیا رو بشکنه اسپانیا هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

فکر کنید دو کارته ها رو نبخشیده بودن!دیشب کی گل میزد برای ایتالیا؟تیمهای دیگه چندتا دو کارته داشتند؟ایتالیا چندتا دوکارته داشت؟چی شد که یدفعه تصمیم گرفتن ببخشند؟

لینک به دیدگاه

درود

فکر کنید دو کارته ها رو نبخشیده بودن!دیشب کی گل میزد برای ایتالیا؟تیمهای دیگه چندتا دو کارته داشتند؟ایتالیا چندتا دوکارته داشت؟چی شد که یدفعه تصمیم گرفتن ببخشند؟

معین جان خوب برای همه بخشیدن، برای یک تیم خاص که نبوده ;)

به نظرم اینجور بخشش ها باعث میشه کیفیت بازی ها بالا باشه. @};-

لینک به دیدگاه

معین جان بهونه نیار .خوب مبخواستی کارت زرد بگیرین تا الان .... :p

واقعا جای دلپیرو و توتی خالیه.محاجمای جانشینمون دیشب موقعیت 3 به دروازبانو خراب میکردن در صورتی که اگه توتی بودش یا تور پاره میشد یا یه چیپی میزد که نویر افسرده میشد -_- توتی هم بنده خدا از سال 2005 تا الان تو مچ پاش پلاتینه.

ویرایش شده توسط BIG MARCUS
لینک به دیدگاه

من طرفدار اسپانیا هستم و قبول دارم که اسپانیا دیشب با اقتدار همیشگی کار نکرد . علتش پایین بودن قدرت ریسک مربی بود. آخه یکی نیست بگه بنده خدا Xavi رو چرا کشیدی بیرون . اما پرتغال هم اومده بود برا یه بازی بسته . . اگه iniesta یا Arbeloa بیشتر دقت کرده بودن این بازی اصلا به پنالتی نمی کشید .

ولی به همه طرفداران پرتغال احترام می ذارم و بهشون تبریک می گم چون تیمشون جزو تیم های بسیار با انگیزه این جام بود و در مجموع عملکرد خوبی داشت

_________________________________________________________________________________

خدمت دوست عزیزم معین جان :

با تمام توضیحاتی که در مورد کم بودن استراحت ایتالیا یا طی کردن مسافت طولانی برا رسیدن به محل مسابقه داشتید ، باید خدمتون عرض کنم که من فک می کنم انگیزه ایتالیایی ها عامل خیلی مهمیه در موفقیت احتمالی این تیم در بازی امشب

نظرتون راجب پیش بینی چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معین جان خوب برای همه بخشیدن، برای یک تیم خاص که نبوده ;)

به نظرم اینجور بخشش ها باعث میشه کیفیت بازی ها بالا باشه. @};-

میدونم بازی قشنگ تر میشه ولی میشه بگید از تیمهای دیگه چند نفر شامل این حالت میشدند؟(دوکارته باشند و در این مرحله بخشیده شده باشند؟اسپانیا ؟آلمان؟پرتغال؟ایتالیا؟) [-(

معین جان بهونه نیار .خوب مبخواستی کارت زرد بگیرین تا الان .... :p

واقعا جای دلپیرو و توتی خالیه.محاجمای جانشینمون دیشب موقعیت 3 به دروازبانو خراب میکردن در صورتی که اگه توتی بودش یا تور پاره میشد یا یه چیپی میزد که نویر افسرده میشد -_- توتی هم بنده خدا از سال 2005 تا الان تو مچ پاش پلاتینه.

میشه بگید این مهاجم های طلایی تون در جام جهانی 2010 کجا و چیکاره بودند؟

نظرتون راجب پیش بینی چیه؟

بله حق با شما بود. :clapping:

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

دوستان پرتغال به اسپانیا تو بازی نباخت و تو ضربات پنالتی باخت . اینجاست که میگم دمشون گرم پرتغالی ها با این بازیکن ها جلوی کوهی از ستارگان اسپانیا دووم آوردن . البته مبارک اسپانیا هم باشه چون بهتر بازی کرد ولی در کل بازی اصلا دل چسب نبود و خیلی بسته بود.

ولی دیشب ایتالیا واقعا سورپرایزم کرد و با یه بازی خداییش حساب شده و دقیق اول آلمان رو آزار داد بعد گفت تشریفتونو ببرید :lol: دمشون گرم این لاجرودی پوشان که واقعا حقشونه قهرمان بشن .

من تیمم اوت شد ولی الان میگم ایتالیا قهرمانه . ایتالــــــــــــــــــــــــــــــیا . ایتالـــــــــــــــــــــــــــــــیا . ایتالــــــــــــــــــــــــــــــا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میدونم بازی قشنگ تر میشه ولی میشه بگید از تیمهای دیگه چند نفر شامل این حالت میشدند؟(دوکارته باشند و در این مرحله بخشیده شده باشند؟اسپانیا ؟آلمان؟پرتغال؟ایتالیا؟) [-(

میشه بگید این مهاجم های طلایی تون در جام جهانی 2010 کجا و چیکاره بودند؟

می خوای اگه مترسین بگم بوفون و پیرلو تو فینال بازی نکنن یا یدستشون رو ببندن یا اصلا بجاش 2 هیچ شما جلو؟؟؟ :D

ای بابا چه جبهه ای گرفتی در برار ایتالیا، المانو بردیم هنوز شما نباختین :D ،اصلا حالا که چی مثلا اسپانیا هر سال تو فینال جام جهانی بوده مگه؟؟؟ :blink: یا انگار قرار بودش بعد از خداحافظی بازیکنای اصلی تیم بازم برنده بشیم...می دونی چه افت روحیه ای پیدا می کنی! نه عزیز من، هر کی تا یه اندازه گنجایش داره بوفون نمی تونه یه تنه قهرمان جام جهانی بشه! ^_^ همین تیم ملی خودمون بعد از اینکه بازیکناش رفتن دیگه کی تونستن جلو عربا کمر صاف کنن؟؟؟ همین قطر و بحرین نیگاه برا خودش خری شدن، چرا چون کسی نیست، درواقع بعد از 98 بود فکر کنم دیگه فوتبال ایران خراب شد، جوری که دیگه از فوتبال نگاه کردن افتادم! 8-X

تا دیروز می گفتین که ما خسته ایمو فلانیمو پرواز داریمو و المان 2تا میزنه و غیره... الان چسبیدی میگی کارت داشتیم... موندم فردا چی می گی! :D

شوخی کردم بیا شماها قهرمان اصلا خوبه! o:-)

.......................

دوستان بلند بگید ایتـــالیــا :party: ایتـــالیــا :party:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بلند بگید ایتـــالیــا :party: ایتـــالیــا :party:

اســــــــــــــــــپــــــــــــــــــــانــــــــــیا اســـــــــــــــــــپــــــــــــــانــــــــــــــــــیا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شرمنده اما یاد این ترمینالیها اوفتادم که اسکانیا اسکانیا می کردن...! :D

..................

چه کل کلی شده این آخریا، می ترسم یهو بریزن سرم بزننم این طرفدارای اسپانیا :ph34r:

لینک به دیدگاه

..................

چه کل کلی شده این آخریا، می ترسم یهو بریزن سرم بزننم این طرفدارای اسپانیا :ph34r:

:lol: :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

..................

اولی خیلی باحال اومدی!

بچه ها خودشه محاصرش کنید اینه ...کیییییه! :دی

لینک به دیدگاه

کلا بازیکنای ایتالیا و طرفداراش یه جورن.همه سختکوشنو متحد.شما اگه دقت کرده باشی به اتحاد تیمی تو ایتالیا میدونی چی میگم.قبل از جام همه به خاطر مسائل فصل مسخرمون میکردن و میگفتن بالا نمیاینو انصراف بدینو ... ولی بالا که اومدیم هییچ قهرمانم شدیم -_- راستی مرکل و تو رختکن ایتالیا بچه ها .... :D

لینک به دیدگاه

post-7866-0-21685500-1340983444_thumb.jpg

تصویر به خوبی همه چیز را توضیح داده . پس تا دیر نشده انصراف بدید Hee%20Hee.gifHee%20Hee.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifShame%20On%20You.gifShame%20On%20You.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یاد این ترمینالیها اوفتادم که اسکانیا اسکانیا می کردن...! :D

شما فکر ترمینال هستی !

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...