رفتن به مطلب

کدوم تیم قهرمان یورو 2012 میشه؟؟؟

Mahdi-Lion
 اشتراک گذاری

قهرمان یورو 2012  

72 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدوم تیم قهرمان یورو 2012 می شه ؟

• انگلیس
      0
    • اسپانیا
    • آلمان
    • ایتالیا
    • فرانسه
    • پرتقال
    • روسیه
      0
    • چک
      0

Recommended Posts

ایتالیا یه تیمیه که نمیتونی روش حساب کنی، ممکنه برزیل رو 3 هیچ بزنه همون تیم از تیم ملی ایران 3 هیچ بخوره. (از این نظر غیر قابل پیشبینی بودن خیلی شبیه تیم ملی خودمونن)

ولی جدی، اگه بازی بخوان بکنن و از نظر بدنی کم نیارن اینقدر تکنیکی بازی میکنن که همه ی دنیا جلوشون کم میاره. از اونطرف زمانی هم که بخوان شل بازی کنن، از یه تیمه معمولی هم میخورن. الان با هزار تا دعا منتظرم ببینم جلوی ایرلند چیکار میکنن. از اونطرف چشم امیدم به اسپانیاست، بلکه کرواسی رو سوراخ کنه حسابی، بلکه شانس بالا رفتنه ایتالیا بیشتر بشه. همیشه ایتالیایی ها تو دور مقدماتی همین طوری سخت بالا میان، ولی در مراحل بالاتر خیلی بهتر عمل میکنن. اصولا وقتی تو تنگنا قرار میگیرن، استرس میگیرن بهتر بازی میکنن.

ایتالیا، اسپانیا، آلمان، این ها تیم هایی هستن که شناسنامه دارن، وقتی بازی میکنن سبک اون بازی به نامشون ثبت شدست. ممکنه یه تیم دیگه خوب بازی کنه، بهتر از اینها هم بازی کنه و حتی ببره، ولی هویت اون نوع فوتبالی که اینا بازی میکنن مخصوص خودشونه.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• ارسال 237
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

خولیو ولاسکو(مربی والیبال ایران) ثابت کرد که به حرف نیست و به عمل هست که کار بر میآد.

ببینیم چی میشه . هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست ..!

امیدوارم اسپانیا قهرمان بشه که 100% میشه .

لینک به دیدگاه

ایتالیاییاش رو عشقه که اومد بالا!!! :wub: :wub: :wub: :wub:

ولی اسپانیا جدا جلو کرواسی کم آورد، یا بگم کرواسی خیلی خوب بازی کرد. B) B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بردو باخت مهم نیس......اصل بازیه وتماشای بازی.من که اصلا با فوتبال حال نمیکنم چیه یه عده آدم دنبال یه توپ راه میوفتند.تازه اونا بازی میکنند و پولشونو میگیرند به دلار بعد چشمای شما ضعیف میشه آنقدر خیره به تلویزیون نگاه میکنید درسته هیجان داره ولی یکم فکر کنید.......... اینم نظر شخصی بنده است. (:|

لینک به دیدگاه

داداش فکر کنم سبک انگلیسی یادت رفته اقای Amin2012!!!

از همه سبک ها قدیمیتره.

لینک به دیدگاه

فقط اسپانیا................ فقـــــــــــــــط

لینک به دیدگاه

والا اسپانيايى كه ما ديديم همچين نزديك بود جلو كرواسى كم بياره :-?

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد یکی از 8 تیم صعود کننده قهرمان میشه. :blink:

خارج از شوخی ، احتمال قهرمانی آلمان زیاد تر هست. چون ثبات بیشتری داشته.

لینک به دیدگاه

هومن جان،

آلمان كه همه رو تو گروه خودش له كرد، :blink:

فكر كنم بيشتر از همه تعداد قهرمانى يوفا رو داره، يه كم مهلت به بقيه هم بده - ديگه چى از جون اين جام ميخواد؟ ^_^

لینک به دیدگاه

امیدوارم ایتالیا تو مرحله بعدی گیر فرانسه نیفته - احتمال بردنش در حد صفره.

لینک به دیدگاه

مطمئن باشید اگه هر تیمی تو این جام بخواد درست جلوی آلمان بازی کنه آلمان هیچ حرفی برای گفتن نداره . تیم آلمان همیشه موزی ترین تیم چه تو اروپا و چه جام جهانی هستش . دیگه اینو همه میدونن که فوتبال هم سیاسی شده و خیلی چیزا تو بازی ها تاثیر داره . همین هلندی که به نظرم خودش کناره گیری کرد میتونست آلمان رو 2 رقمی شکست بده یا آرژانتینی که تو جام جهانی خیلی تابلو قدم زد آلمان بره بالا . اسپانیا که این همه ستاره و خداییش هم تیم کامل و مورد قبولی هستش بعد از جام جهانی 4 تا از همون آرژانتینی خورد که آلمان مثلا شکستش داد . بعد مربی اسپانیا گفت ما شانس آوردیم تو جام جهانی به آرژانتین نخوردیم . انگار اصلا تابلو نیست که تو جام جهانی چه اتفاقاتی افتاد .

یا مثلا همین ایران خودمون تو جام جهانی جلوی آلمان یه نیمه کولاک بازی کرد و نشون داد که میتونه راحت جلوی آلمان بازی کنه بعد نیمه دوم همه عقب کشیدن و تیم رفت تو قوطی حالا خوبیش اینه که یکی مثل خداداد عزیزی هست که بیاد افشاگری کنه و به مردم بگه که چه اتفاقی افتاد . یا ایران جلوی مکزیک که خداییش بچه ها مکزیک رو کرده بودن تو قوطی بعد یه دفعه برعکس شد .

این هلند با ستاره هایی که تو تیمش داشت بدون مربی هم میتونست جزء 4 تیم اول باشه . نه اینکه آلمان بدون حتی یه ستاره هم شکستش بده . تیم آلمان فقط تو دوره رودی فولر . حسلر . مولر. کلیزمن . کوبکه . اون دوره خداییش تیم عالی ای بود و خود منم طرفدارش بودم .

از طرفداران تیم آلمان هم عذر خواهی میکنم .

لینک به دیدگاه

مطمئن باشید اگه هر تیمی تو این جام بخواد درست جلوی آلمان بازی کنه آلمان هیچ حرفی برای گفتن نداره . تیم آلمان همیشه موزی ترین تیم چه تو اروپا و چه جام جهانی هستش . دیگه اینو همه میدونن که فوتبال هم سیاسی شده و خیلی چیزا تو بازی ها تاثیر داره . همین هلندی که به نظرم خودش کناره گیری کرد میتونست آلمان رو 2 رقمی شکست بده یا آرژانتینی که تو جام جهانی خیلی تابلو قدم زد آلمان بره بالا . اسپانیا که این همه ستاره و خداییش هم تیم کامل و مورد قبولی هستش بعد از جام جهانی 4 تا از همون آرژانتینی خورد که آلمان مثلا شکستش داد . بعد مربی اسپانیا گفت ما شانس آوردیم تو جام جهانی به آرژانتین نخوردیم . انگار اصلا تابلو نیست که تو جام جهانی چه اتفاقاتی افتاد .

یا مثلا همین ایران خودمون تو جام جهانی جلوی آلمان یه نیمه کولاک بازی کرد و نشون داد که میتونه راحت جلوی آلمان بازی کنه بعد نیمه دوم همه عقب کشیدن و تیم رفت تو قوطی حالا خوبیش اینه که یکی مثل خداداد عزیزی هست که بیاد افشاگری کنه و به مردم بگه که چه اتفاقی افتاد . یا ایران جلوی مکزیک که خداییش بچه ها مکزیک رو کرده بودن تو قوطی بعد یه دفعه برعکس شد .

این هلند با ستاره هایی که تو تیمش داشت بدون مربی هم میتونست جزء 4 تیم اول باشه . نه اینکه آلمان بدون حتی یه ستاره هم شکستش بده . تیم آلمان فقط تو دوره رودی فولر . حسلر . مولر. کلیزمن . کوبکه . اون دوره خداییش تیم عالی ای بود و خود منم طرفدارش بودم .

داداش کاملا موافقم!

لینک به دیدگاه

بابک جان، من فکر میکنم بعیده این همه 30 - یا - سط تاثیر داشته باشه.

من از فوتبال آلمان اصلا خوشم نمیاد، ولی هیچ تیمی به نظم و بی احساسی آلمان فوتبال بازی نمیکنه. اگر 10 هیچ هم شکست خورده باشن، جوری بازی میکنن که انگار بازی صفر - صفره. به هیچ عنوان از نظر احساسی کم نمیارن و همه ی حواسشون به بازی هستش و بس.

اگه به 30 - یا - سط بسته بود الان آمریکا و روسیه و انگلیس باید حداقل یه قهرمانی فینگیلی هم تو آرشیوشون میداشتن.

من فکر میکنم یک دلیلی، خیلی بزرگتر از حسلر و کلینزمن و چهارتا دخالت غیر فوتبالی باید وجود داشته باشه که آلمان این همه جام قهرمانی تو آرشیوش داره. و اون دلیل هرچی هست تو نوع فوتبالیه که المان بازی میکنه.

در مورد تیم ملی خودمون، همه چیز امکان داره، من نمیدونم، ولی تو زمین چمن در سطح بین المللی به این بزرگی - توانایی هر تیم بازی رو اداره میکنه، نه چیز دیگه.

هر کسی یه روز خوب داره، یه روز بد.

لینک به دیدگاه

بابک جان، من فکر میکنم بعیده این همه 30 - یا - سط تاثیر داشته باشه.

من از فوتبال آلمان اصلا خوشم نمیاد، ولی هیچ تیمی به نظم و بی احساسی آلمان فوتبال بازی نمیکنه. اگر 10 هیچ هم شکست خورده باشن، جوری بازی میکنن که انگار بازی صفر - صفره. به هیچ عنوان از نظر احساسی کم نمیارن و همه ی حواسشون به بازی هستش و بس.

اگه به 30 - یا - سط بسته بود الان آمریکا و روسیه و انگلیس باید حداقل یه قهرمانی فینگیلی هم تو آرشیوشون میداشتن.

من فکر میکنم یک دلیلی، خیلی بزرگتر از حسلر و کلینزمن و چهارتا دخالت غیر فوتبالی باید وجود داشته باشه که آلمان این همه جام قهرمانی تو آرشیوش داره. و اون دلیل هرچی هست تو نوع فوتبالیه که المان بازی میکنه.

در مورد تیم ملی خودمون، همه چیز امکان داره، من نمیدونم، ولی تو زمین چمن در سطح بین المللی به این بزرگی - توانایی هر تیم بازی رو اداره میکنه، نه چیز دیگه.

هر کسی یه روز خوب داره، یه روز بد.

این که میگین آلمان خیلی بی احساس بازی میکنه کاملا قبول دارم یا اینکه اگه گل عقب بیوفتن خیلی راحت احساسی نمیشن و میتونن تو نظم بمونن این خصوصیتی هستش که آلمان همیشه داشته . امین جان آلمان تو گذشته بازیکن های خوبی داشته من خودم با بعضی از بازیکنهای قدیمش خیلی حال میکردم . چون سوای تیم الانشون تیم فوق العاده ای بودن . ولی الان خداییش اگه تمام بازیکن هاشونو جمع کنی یه حسلر یا یه کلیزمن نمیشه .

تو آمریکا که فوتبال طرفداری نداره که بخوان حرکتی بکنن . 2 ورزش اصلی شون بسکتبال و فوتبال آمریکایی هستش که خودتون میدونید تو این 2 ورزش آمریکا همیشه غول هستش . باید بگیم شانس آوردیم که فوتبال تو این کشور ورزش اول نیست وگرنه خیالت راحت که آمریکا هم مثل آلمان همیشه اون بالاها بود . روسیه هم که مثل خود ایران میمونه هیچ وقت همچین کاری نمیکنه . حالا نمیخوام زیاد توضیح بدم . تو این 3 تا کشوری که گفتید فقط انگلستان براش بد نیست این کارو بکنه که تا حالا ندیدم کثیف فوتبال بازی کنه با اینکه میتونه . ولی من خداییش بازی ای یادم نمیاد که انگلیس حتی مشکوک زده باشه .

شما به نظرت تفاوت تیم ملی ایران 1998 با الان رو چقدر میدونی ؟ به نظر من اصلا قابل قیاس نیست . الان شما تمام تیم ملی با ذخیره هاهم جمع شون کنی یه کریم باقری نمیشه . تیم ملی الان دست کیروش هستش اون موقع دست مایلی کهن . کیروش مربی رئال مادرید بوده به نظرت میتونه معجزه کنه ؟ این 2 تا بازی اخیرشم که دیدیم . ایران واقعا در حد افتضاء محض فوتبال بازی کرد . الان آلمان هم همین شرایط رو داره . اصلا بازیکن نداره . مربی چقدر میخواد تاثیر داشته باشه .

اونوقت تیمی مثل هلند با اون همه ستاره میاد اینجوری فوتبال بازی میکنه . به نظرت تو جام جهانی بازی آلمان و آرژانتین طبیعی بود ؟ به نظر من خنده دار بود . از تابلو هم اونورتر بود . آرژانتین تو بازی قدم هم میزد این آلمان رو له میکرد . یه بار دیگه بشین بازی رو نگاه کن . خودت خندت میگیره . :D یه زمانی تو بازی فوتبال پلی استیشن تیم جهان وجود داشت این آرژانتین خودش مثل تیم جهان میمونه ( البته با ترکیب با بعضی بازیکنهای اسپانیا ) اونوقت آلمان بدون یه بازیکن درست و حسابی اومد آرژانتین رو روانه بیمارستان کرد . خداییش جوکه :lol:

به نظر من تیم هایی مثل آرژانتین یا اسپانیا اونقدر فوق ستاره دارن که حتی با یه مربی ایرانی هم میتونن قهرمان هر جامی بشن ^_^

لینک به دیدگاه

:lol: همه که المان کردن تو قوطی.نکنه اینا میترسن دوباره هیتلر از زیر خاک بیاد بیرون پدرشون در بیاره!بله ه ه ه پس فهمیدیم چرا یه تیم مثل ژاپن که فوتبال نمیدونستن چیه یا کره یا چین اینقدر فوتبالشون پیشرفت کرده و ما همون...که بودیم,اونا صنعت قوطی سازیشون پیشرفت داشته.

من طرفدار اون تیمی هستم که خوب بازی کنه.در ضمن هلند از ابتدا تو اردوی تیمش بشدت بین بازیکن ها اختلاف و دعوا بود.

لینک به دیدگاه

این که میگین آلمان خیلی بی احساس بازی میکنه کاملا قبول دارم یا اینکه اگه گل عقب بیوفتن خیلی راحت احساسی نمیشن و میتونن تو نظم بمونن این خصوصیتی هستش که آلمان همیشه داشته . امین جان آلمان تو گذشته بازیکن های خوبی داشته من خودم با بعضی از بازیکنهای قدیمش خیلی حال میکردم . چون سوای تیم الانشون تیم فوق العاده ای بودن . ولی الان خداییش اگه تمام بازیکن هاشونو جمع کنی یه حسلر یا یه کلیزمن نمیشه .

تو آمریکا که فوتبال طرفداری نداره که بخوان حرکتی بکنن . 2 ورزش اصلی شون بسکتبال و فوتبال آمریکایی هستش که خودتون میدونید تو این 2 ورزش آمریکا همیشه غول هستش . باید بگیم شانس آوردیم که فوتبال تو این کشور ورزش اول نیست وگرنه خیالت راحت که آمریکا هم مثل آلمان همیشه اون بالاها بود . روسیه هم که مثل خود ایران میمونه هیچ وقت همچین کاری نمیکنه . حالا نمیخوام زیاد توضیح بدم . تو این 3 تا کشوری که گفتید فقط انگلستان براش بد نیست این کارو بکنه که تا حالا ندیدم کثیف فوتبال بازی کنه با اینکه میتونه . ولی من خداییش بازی ای یادم نمیاد که انگلیس حتی مشکوک زده باشه .

شما به نظرت تفاوت تیم ملی ایران 1998 با الان رو چقدر میدونی ؟ به نظر من اصلا قابل قیاس نیست . الان شما تمام تیم ملی با ذخیره هاهم جمع شون کنی یه کریم باقری نمیشه . تیم ملی الان دست کیروش هستش اون موقع دست مایلی کهن . کیروش مربی رئال مادرید بوده به نظرت میتونه معجزه کنه ؟ این 2 تا بازی اخیرشم که دیدیم . ایران واقعا در حد افتضاء محض فوتبال بازی کرد . الان آلمان هم همین شرایط رو داره . اصلا بازیکن نداره . مربی چقدر میخواد تاثیر داشته باشه .

اونوقت تیمی مثل هلند با اون همه ستاره میاد اینجوری فوتبال بازی میکنه . به نظرت تو جام جهانی بازی آلمان و آرژانتین طبیعی بود ؟ به نظر من خنده دار بود . از تابلو هم اونورتر بود . آرژانتین تو بازی قدم هم میزد این آلمان رو له میکرد . یه بار دیگه بشین بازی رو نگاه کن . خودت خندت میگیره . :D یه زمانی تو بازی فوتبال پلی استیشن تیم جهان وجود داشت این آرژانتین خودش مثل تیم جهان میمونه ( البته با ترکیب با بعضی بازیکنهای اسپانیا ) اونوقت آلمان بدون یه بازیکن درست و حسابی اومد آرژانتین رو روانه بیمارستان کرد . خداییش جوکه :lol:

به نظر من تیم هایی مثل آرژانتین یا اسپانیا اونقدر فوق ستاره دارن که حتی با یه مربی ایرانی هم میتونن قهرمان هر جامی بشن ^_^

در مورد تيم ملى خودمون باهات موافقم بابك جان. در مورد اينكه وجود بازيكن هاى قوى مهمتر از داشتن يه مربى قويه، بازم كاملا باهات هم عقيده هستم. @};-

ولى در مورد بازى آلمان و آرژانتين نه، به نظر من هرچقدر يه تيم قوى باشه، وقتى خوب بازى نكنه - يا طرف مقابل بهتر بازى كنه، شكست ميخوره. اگه قرار بود به صرف قوى بودن بازيكن هاى يك تيم اون تيم 100% برنده مسابقه باشه، كه ديگه ديدن فوتبال ارزشى نداره. بشينيم ببينيم كى بازيكن هاى بهترى تو تيمش داره بعدش بگيم اوكى اون برندست، و ديگه چرا اصلا 2 تا تيم با هم مسابقه بدن؟؟

اسپانيا با اون همه فوق ستاره نزديك بود با كرواسى مساوى كنه، قشنگى فوتبال هم به نظرم همينه كه نميشه به اين راحتى انتظار داشت چون يه تيم پر از فوق ستاره است، بايد حتما برنده بشه. هلند هم از اين قاعده مستثنا نيست.

@};-

لینک به دیدگاه

آقا این قضیه فوتبالو 30یاست به نظرم خالی بندی و توجیه باخته

مگه میشه یه تیم از آمریکای جنوبی که فوتبال همه زندگی مردمشه (مخصوصا برزیل و آرژانتین) سر 30یاست بیاد ببازه.

اصلا با عقل جور در نمی یاد بخدا

آقا خودتو بذار جای بازیکنای یه تیم بهشون بگن باید توی این بازی ببازی یارو وقتی بره تو زمین همون اول که سرود ملی کشورشو پخش کنن دیگه 30یاست میاست این حرفها براش مهم نیست میزنه ........

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با مهدی لیون عزیز کاملا موافقم واقعا چیزی نیست که تو زمین فوتبال و در ورزش درست بشه پیاده کرد.شما به هلند نگاه کنید!؟اگر قرار بود فقط به آلمان ببیازه پس چرا به دانمارک و پرتغال هم باخت.مسلما برای هیچ تیمی خوشایند نیست با سه باخت و تفاضل منفی به کشورش برگرده.

مردم و هوا دارا چی میگن!؟

لینک به دیدگاه

دوستان چون من نقل قول چند گانه بلد نیستم اینجوری جواب میدم شرمنده

arashmolii : دوست گلم این که میگین کره و ژاپن و چین پیشرفت کردن و ما همون بودیم که هستم علتش اینه کنه . اولا این کشورهایی که گفتی از پایه برنامه ریزی کردن روی تیم هاشون و این که الان خیلی تفاوت دارن با ایران خودمون اینه که تیم ما همون نمونده که بوده بلکه ما شدیدا فوتبالمون افت داشته و درحد درجه 2 آسیا شدیم عزیز . الان همون تیم 1998 ایران بود نمیگفتی این تیم ها خیلی قوی شدن . اینی هم که میگی هلند تو اردوش بازیکنانش باهم مشکل داشتن . منم میدونم . مخصوصا مشکل اشنایدر و ون در فارت رو که اگه این حرفاهم نزنن که دیگه بازی بدشونو نمیتونن توجیح کنن . تو بازی آخر هر دوی این بازیکنها هم با هم دست دادن هم همو بغل کردن که نشون میده همش الکی بود

armin2012 : آرمین عزیز حرفتونو قبول دارم . من منظور اصلیم این بود که یه مربی نمیتونه معجزه کنه اگه تیمش خوب نباشه . مثلا همین گواردیولای بارسلونا شما فکر میکنی چی باعث شد اینقدر بزرگ بشه ؟ به نظر من بازیکن های بارسلونا بودن که گواردیولا اسمی واسه خودش پیدا کرد تو مربی گری . بزارید بره تو یه تیم دیگه ببینیم میتونه بازم این همه موفق باشه . من که فکر نمیکنم .

من میدونم الان همه فکر میکنن من طرفدار هلند هستم ولی خداوکیلی نیستم . من از 10 سال پیش طرفدار پرتقال بودم و هنوزم هستم . زمانی که روی کاستا و فیگو و سائو پینتو و ژائو پینتو و ......... بودن تا همین الان که پرتقال نسبت به اون موقع ضعیف تر شده .

اون دوستانی که فکر میکنن ......... تو بازیها تاثیر نداره . کتاب مارادونا رو بگیرن و بخونن متوجه میشن قضیه چی هستش .

mahdi-lion : عزیز برای قسمت آخر حرفتون این مثال رو میزنم . به نظرت خداداد عزیزی چی شد ؟ کسی که تو اوج فوتبالش بودو گذاشتن کنار با اینکه دیگه هر آدم عاقلی میدونست که هیچ فوتبالیستی تو ایران نمیتونست جاشو بگیره . دقیقا به خاطر همین که بعد از جام جهانی عزیزی تنها کسی بود که اومد و قضیه باخت های جام جهانی رو تو رسانه جمعی ( تلوزیون ) لو داد . چرا ایران با اینکه یه نیمه جلوی آلمان خوب ظاهر شد نیمه دوم عقب کشید ؟ اینو که دیگه من نگفتم خود بازیکن تیم ملی گفت . خداداد بعد از اون اتفاق به طور کلی قیچی شد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فوتبال ایران یکی از کثیف ترین فوتبال های جهان هست که در %90 موارد چه در رده باشگاهی و چه در رده ملی با دست های پشت پرده نتایجش رفم میخوره که اصلاً بهتره اینجا و تو این تاپیک بحث فوتبال ایران رو نکنیم بهتر باشه

لینک به دیدگاه

فوتبال ایران یکی از کثیف ترین فوتبال های جهان هست که در %90 موارد چه در رده باشگاهی و چه در رده ملی با دست های پشت پرده نتایجش رفم میخوره که اصلاً بهتره اینجا و تو این تاپیک بحث فوتبال ایران رو نکنیم بهتر باشه

دقیقا با نظر شما موافقم . و این جور مسائل هم به قول شما نمیشه تو این تاپیک مطرح بشه ولی این مسائل فقط در مورد ایران صدق نمیکنه و خیلی کشورهای دیگه هم هستن . دوستان یه نگاه به لینک زیر بندازید بد نیست

http://nash.limooblog.com/post667.php

این مسائل از همون قدیم هم بوده و چیزه تازه ای نیست که الان مطرح بشه . هر کسی دوست داره میتونه این مجموعه رو گیر بیاره بعد بشینه با دقت نگاه کنه . به خدا از تابلو هم اونورتره . ولی تو گذشته خیلی کمتر بوده و الان دیگه شورش در اومده به نظرم

من یه ایرانیم نه آلمانی یا آرژانتینی که بخوام طرف یه کشوری رو بگیرم . عاشق فوتبال هم هستم . هم سالن بازی میکنم هم چمن . تا اونجایی که گیرم بیاد بازیهای قدیمی رو گیر میارم و میبینم . بزارید یه مورد دیگه بهتون بگم

نه سال پیش کشور برزیل از طریق نفوذی که تو فیفا داشت اومد یه نظرسنجی گذاشت برای انتخاب بهترین بازیکن تاریخ فوتبال بین پله و مارادونا در صورتی که اصلا نیازی به این کار نبود . پله در حدی نبود که بخواد با مارادونا مقایسه بشه . مارادونا بالای 10 سال از عمر فوتبالی خودشو تو اروپا گذروند در صورتی که پله کل فوتبالش تو آمریکای جنوبی و تو تیم سانتوس بود . مارادونا تو تیم های بارسلونا و ناپولی تو هر بازی که بشینی نگاه کنی معجزه کرده واسه خودش . اونوقت با اینکه اگه 4 تا کارشناس بی طرف میذاشتن مشخص بود که نیازی به این نظر سنجی نیست کشور برزیل یه همچین کاری کرد . تازه بعد از اون تو کشور خود برزیل یه نظرسنجی گذاشتن برای انتخاب بهترین بازیکن تاریخ فوتبال برزیل که نفر اول آیرتون سنا شد و پله دوم شد :D

یا تو کشور ایتالیا که دیگه گندش در اومده از بس تبانی و خرید داور وجود داره . این همه محرومیت و ........... که امسال هم شاهدش بودیم . دوستان فوتبال کثیف شده حالا چه قبول داشته باشید چه نداشته باشید .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان.بابا جون آدم یه چیزایی میخونه چشماش میزنه بیرون! آرژانتین 4 تا میخوره آلمان بیاد بالا؟ خب یکی میخورد کافی بود دیگه. یا هلند یورو 12 رو شل میگیره تا آلمان بیاد بالا؟ شما 10 تا بازی قبلی هلندو ببینی متوجه میشی که در حد آلمان نیست. چرا ما فکر میکنیم که فوتبال اروپا یا جام جهانی مثل فوتبالمون سیاسیه؟

حالا شاید واسه میزبانی ها یه سری پول ها داده بشه و رای ها خریداری بشه اما توی نتیجه ها دیگه خیلی باید بدبین باشیم که همچین فکرایی بکنیم. واقعا توی این جامعه بزرگ شدن آدمو بدبین میکنه.من خودمو عرض میکنم.نظرات دوستان هم محترمه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان

آقا لطفا در نوشتن کلمات دقت کنید.واژه 30 یا 30 رو به این صورت یا یه جوری بنویسید که برای سایت مشکلی ایجاد نشه.

با تشکر

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...