رفتن به مطلب

کدوم تیم قهرمان یورو 2012 میشه؟؟؟

Mahdi-Lion
 اشتراک گذاری

قهرمان یورو 2012  

72 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدوم تیم قهرمان یورو 2012 می شه ؟

• انگلیس
      0
    • اسپانیا
    • آلمان
    • ایتالیا
    • فرانسه
    • پرتقال
    • روسیه
      0
    • چک
      0

Recommended Posts

• ارسال 237
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

عشق در جهان 2 چیز است بارسا و اسپانیا و دیگر هیچ :wub:

این پست حالت تفننی و یکم کل کل هست به هیچ وجه به کسی بخاطر طرفداری از تیمی یا بد گویی از تیم دیگه منفی ندید دوست من. [-X

تبریک میگم به اسپانیایی ها که بالاخره یه بازی رو یک صفر نبردن :D آلمان قهرمان میشه. اسپانیا هم با 2 بازیِ اخیرش اصن در حد و اندازه ی فینال نبود چه برسه به قهرمانی. (زیاد امتیاز منفی ندین لدفن :دی)

من شبیه معلم ها شدم ولی اصلا :laughing: از کسی نخواهید که بهتون منفی نده چون نتیجه عکس داره و پستت رو ویرایش کن چون قرار نیست کسی به کسی اینجا منفی بده بخاطر نظر و عقیده. :Peace Sign:

"راستی به گزینه های نظرسنجی دقت کنید دلیلی اینکه بیشتر بچه ها پرتغال رو پرتقال نوشتن کشف شد." =))

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای بابا باختن که گریه نداره اینقدر من تیم ایتالیا گرفتم بردم ، باختم... زدیم همو که این چیزا عادی شده ... ! :D

که چی،مثلا اگه معین جان ببازه باید فرومو ترک کنه... نه منتظر جام جهانی میشیم که دوبار کل کل کنیم!rolling%20on%20the%20floor.gif

مهم برد نیست مهم بازی عالی و قشنگی هست که اجرا میزارن برای هواداراشون... نه اینکه بشینی 2ساعت پا تلویزیون 5دقیقه ببینی خوابت ببره... این که نشد فوتبال که! :puke:

همه اشتباه گرفتن هدف از فوتبال رو که سرگرمی هست!Peace%20Sign.gif

لینک به دیدگاه

من طرفدار اسپانیا هستم و قبول دارم که اسپانیا دیشب با اقتدار همیشگی کار نکرد . علتش پایین بودن قدرت ریسک مربی بود. آخه یکی نیست بگه بنده خدا Xavi رو چرا کشیدی بیرون . اما پرتغال هم اومده بود برا یه بازی بسته . . اگه iniesta یا Arbeloa بیشتر دقت کرده بودن این بازی اصلا به پنالتی نمی کشید .

ولی به همه طرفداران پرتغال احترام می ذارم و بهشون تبریک می گم چون تیمشون جزو تیم های بسیار با انگیزه این جام بود و در مجموع عملکرد خوبی داشت

_________________________________________________________________________________

خدمت دوست عزیزم معین جان :

با تمام توضیحاتی که در مورد کم بودن استراحت ایتالیا یا طی کردن مسافت طولانی برا رسیدن به محل مسابقه داشتید ، باید خدمتون عرض کنم که من فک می کنم انگیزه ایتالیایی ها عامل خیلی مهمیه در موفقیت احتمالی این تیم در بازی امشب

لینک به دیدگاه

این پست حالت تفننی و یکم کل کل هست به هیچ وجه به کسی بخاطر طرفداری از تیمی یا بد گویی از تیم دیگه منفی ندید دوست من. [-X

من شبیه معلم ها شدم ولی اصلا :laughing:از کسی نخواهید که بهتون منفی نده چون نتیجه عکس داره و پستت رو ویرایش کن چون قرار نیست کسی به کسی اینجا منفی بده بخاطر نظر و عقیده. :Peace Sign:

مشکل اینجاست که ما طرفدارای اسپانیا کلا به تیممون خیلی تعصب داریم حالا این که اسپانیا بود بارسلونا بماند 8-X اما حق با شما بید Peace%20Sign.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عشق در جهان 2 چیز است بارسا و اسپانیا و دیگر هیچ :wub:

گل گفتی آقا دمت گرم .

واقعا فوتبالیست شناس هستی

لینک به دیدگاه

ای بابا باختن که گریه نداره اینقدر من تیم ایتالیا گرفتم بردم ، باختم... زدیم همو که این چیزا عادی شده ... ! :D

که چی،مثلا اگه معین جان ببازه باید فرومو ترک کنه... نه منتظر جام جهانی میشیم که دوبار کل کل کنیم!rolling%20on%20the%20floor.gif

مهم برد نیست مهم بازی عالی و قشنگی هست که اجرا میزارن برای هواداراشون... نه اینکه بشینی 2ساعت پا تلویزیون 5دقیقه ببینی خوابت ببره... این که نشد فوتبال که! :puke:

همه اشتباه گرفتن هدف از فوتبال رو که سرگرمی هست!Peace%20Sign.gif

دمت گرم؛ ما به هوای دوستان ایتالیاییمونم اینجا میمونیم و میجنگیم. راستی اون ویندوز هشتت رو عشقه داداش. :Peace Sign:

لینک به دیدگاه

امشب نه تنها آسمان لهستان، که همه ی دنیا آبی است.

صدای ایتالیا ایتالیا نه فقط از استادیوم ملی ورشو، که از چهار گوشه ی جهان به گوش میرسه

با تاریک شدن هوا حتی ثانیه ها هم آلمان رو به شکست بشارت میدن

امشب توی زمین سبز چمن، آسمان بر تن آبی پوشان است

:party: :party: :party: :party: :party: :party: :party:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایتالیا :o) ایتالیا :party: ایتالیا :o) ایتالیا :party: ایتالیا :o)

تا الان 2تا از 4 تاrolling%20on%20the%20floor.gif

دوستان ما به فینال می اندیشیم... دروازبانو دیدی موند بنده خدا!rolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

میشه نیمه دوم اسپانیا بیاد وسط دیگه دوتاشون رو یه جا بزنیم در وقت و انرژی صرفه جویی بشه :lol: :lol: :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا فوتبال رو نمیشه پیش بینی کرد.

ایتالیا دست و پای آلمان رو بسته بگه داشت .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب دوستان آلمان هم دار فانی روگفت و از این جام حذف شد :lol: 8-X

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به همه ی ایتالیا دوستان عزیز این پیروزی از قبل پیش بینی شده رو تبریک می گم @};- @};- @};-

ایتالیا :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تبریک به ایتالیایی های عزیز. بازی خوبی بود.

لینک به دیدگاه

دوستان ایتالیایی - سرافراز شدیم. تبریک به همه - تسلیت به علاقه مندان آلمان

هرچند اسپانیا به نظر ضعیفتر میاد نسبت به آلمان ولی ایتالیا نباید مغرور بشه و با برنامه و منطق باید جلوی اسپانیا ظاهر بشه.

بعد از اون جام تو دستامونه @};- @};-

لینک به دیدگاه

سوپر سوپر ماریوووو

جالبه قبل بازی گفته بود میهوات 3 تا گل بزنه.اگه تو زمین بود همین کارم میکرد.منم تبریک میگم این پیروزی رو به همه.همچنین به آلمانیای عزیز تسلیت میگم.

لینک به دیدگاه

خداییش، اون گل پنالتی دقیقه 92 هم واقعا هدیه ی بیخودی بود که خودمون به آلمانی ها دادیم. وگرنه همون 2 هیچ تموم بود. (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایتالیا خوب بازی کرد ومزد زحماتشو گرفت . امیدوارم فینال هم مثل این بازی قشنگ بشه .

Armin جان من به شخصه اون پنالتی الکی رو قبول ندارم .و برای من همون 2-0 به نفع ایتالیاست .

ویرایش شده توسط M 1 K 4 1 L
لینک به دیدگاه

خداییش آلمان شایسته باخت نبود! [-X

تسلیت میگم معین جان، @};-

آلمان نیمه ی دوم عالی بود، یعنی بهتر از این نمیشد.

اگه آلمان نیمه ی اول رو هم مثل نیمه ی دوم بازی میکرد؛ احتمال مساوی بود ولی نیمه ی اول ایتالیا عالی بازی کرد و نتیجه اش رو هم دید.

ولی در کل بازی فوق العاده جذابی بود، من که کلی لذت بردم و تمام 94 دقیقه، به فاصله یک متری تلویزیون نشسته بودم و تا خرخره تو آدرنالین غلط میزدم

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

ایتالیا خوب بازی کرد ومزد زحماتشو گرفت . امیدوارم فینال هم مثل این بازی قشنگ بشه .

Armin جان من به شخصه اون پنالتی الکی رو قبول ندارم .و برای من همون 2-0 به نفع ایتالیاست .

مخلصم میکاییل جان، ایشالا بازی فینال هم پر هیجان و زیبا باشه. @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خداییش آلمان شایسته باخت نبود! [-X

شوخی نکن دیگه ...! :blink: 4تا گل حداقل بود که باید می خوردن با اون همه تک به تکی که از دست رفت! :D

دفاع به این ولنگ و بازی می خواستی ببرنم خداییش برن دعا کنن گفته بودم به بچه ها ابکش نکنن شون زشته ، خورد میشن! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی دیدین خیابانی چقدر طرفدار المان بود، بنده خدا باورش نمی شدrolling%20on%20the%20floor.gif

منتظر بود ایتالیا بره تو لاک دفاعی ... فکر می کرد با استقلال پرسپولیس طرفه! که تا جلو می افتن می رن تو دفاع اخرشم می بازن!Hee%20Hee.gif

قابل توجه دوستانی که اطلاعی در رابطه با تیم ایتایا ندارن عرض کنم که ایتالیا هیچگاه از حمله دست نمی کشه حتی اگه همشون بازکنه دفاع باشن! :clapping:

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...