رفتن به مطلب

اکانت کانتر نخریـــد | VAC خواهد شد !

☕Coffee Addicted
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

همونطور که اطلاع دارید کلی اکانت کانتر داره به فروش میرسه با قیمت مثلا 80 تومن + DLC و آیتم خب قضیه از این قرار که اینا 2 تا 4هفته بعد بن میشن !

همتون اطلاع دارین که آنتی چیت VALVE یه شوخی بیش نیست حتی اگه بازی رو ریکورد کرده باشید ولو از این دیتا شما فقط برای رسد و جمع آوری اطلاعات استفاده میکنه این دقیقا حرفیه که ادمین استیم بهم زد عملا گذاشتن چیترا راحت بازی کنن ،تنها راه بن شدن تو کانتر چیت زدن اونم به صورت خیلی ضایع با spin bot هست که توسط تیم Overwatch پس اc بررسی و رای دادن تا 3 ماه طول میکشه تا بن بشه،این آقایون تشریف میبرن تا هر چقدر که دلشون بخواد چیت میزنن بعد میان اکانتا رو با قیمت پایین میفروشن به بقیه!

fgsdfsdfsdfsd.thumb.png.d8b1fa5b4e724fc7dd70b3bf6ee9f859.png

شما میخری میگی به به چه قیمت خوبی اما دو هفته بعد VAC BAN میشی ! 

به حدی سیستم آنتی چیت ولو مزخرف که عملا نمیتونه هیجی Detect کنه،  یکی از چیترا که دو سال داره اینکار رو میکنه تو مصاحبه گفته آدمای معمولی بیشتر از چیترا بن میشن چون Overwatch داره این وسط تصمیم میگیره

خلاصه اینکه حواستون باشه چون از این اکانتا داره تو هند،ایران و پاکستان مثل نقل و نبات به فروش میرسه

20210520071621_1.thumb.jpg.4c659dff0abe8718f8c83fbc1e3839f5.jpg

3 یه مدل چیتی که اومدن نسخه FREE و Premium دارن خودم رو اکانت دومم تست کردم مثل آب خوردن Wallhack میزنی هیچکس هم نمیتونه جلوتو بگیره ! طرفی که من ازش فیلم گرفتم ایمیل فرستادم 3 ماه بعد بن شد ! خود فیلمو داده بودم ادمین استیم میگفت برا collect کردن data استفاده میکنیم🙄

خلاصه اینکه حواستون باشه تو دام این کلید فروشایی که نمیشناسید نیوفتیم 80 تومنتو بسوزه 

لینک به دیدگاه

بنده شخصی رو میشناسم با حدودا ۵سال چیت زدن هنوز بن نشده😁

GoD of Legit😎

لینک به دیدگاه

من یه راه حل بهتر دارم: کلا کانتر بازی نکنید 😂

• لایک 2
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 3
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در ۹ ساعت قبل، MasoudK۹۶ گفته است :

من یه راه حل بهتر دارم: کلا کانتر بازی نکنید 😂

بهترین راه حل همینه.

می ری کانتر لذت ببری ، به جاش اعصابت داغون میشه از چیترها.

من خودم گذاشتمش کنار.🙂

لینک به دیدگاه

در ۵۰ دقیقه قبل، Mu۳tang گفته است :

بهترین راه حل همینه.

می ری کانتر لذت ببری ، به جاش اعصابت داغون میشه از چیترها.

من خودم گذاشتمش کنار.🙂

باید بری FACEIT استیمش دیگه داغون شده

لینک به دیدگاه

در ۴ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

باید بری FACEIT استیمش دیگه داغون شده

بجا این حرفا آی دی بده با هم کانتر بازی کنیم ببینم چقد بلدی

لینک به دیدگاه

من یه کانتر نسخه 1.6 دارم  همینطوری رایگان  به صورت آنلاین بازی میکنم   دنگ و فنگ هم نداره   خیلی راحت ......

سرور هاش هم بد نیستن   

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

اونقدری که مارکت CSGO خوب بود برای من بازیش نبود منی که شاید 10 - 12 سال سی اس پلیر بودم  بعد از 2014 که بازیو خریدم تا الان هنوز 1000 ساعت نشده تایپ پلیم :D

یادش بخیر یه زمانی نایف میخریدیم 200 - 300 تومن

لینک به دیدگاه

مشکلات CSGO زیاده،

یکیش اینه اصلا تو منطقه ما همه چیترن، همه نه همه، ولی یک نفر از اون 5 نفر جلوت چیتره، حالا 4 تای دیگه اشون نباشه دیگه اهمیتی نداره.

دومیش اینه که پینگ ایران بالاست، بدتر از بالا بودنش - نوسانشه

سومین مشکل اینه که هموطن هات هم کلین بازی کنند، همسایه های عزیز ایران چیترن. دقیقا مشخصه چون تو خاورمیانه هستی حتی در دنیای گیمینگ - بدبختی چون مجبوری با چیترای هندی و پاکستانی و عرب و روس بجنگی

چهارمین مشکل، عملا از یه سطح به بعد، HACK vs. HACK میشه بازی، برنده کسی که چیت قوی تری داشته باشه.

حالا توی این وسط یسری هم اکانت و کوفت و زهرمار میفروشن که به قول شما VAC میشه.

لینک به دیدگاه

در ۱۵ ساعت قبل، ARMIN گفته است :

مشکلات CSGO زیاده،

یکیش اینه اصلا تو منطقه ما همه چیترن، همه نه همه، ولی یک نفر از اون 5 نفر جلوت چیتره، حالا 4 تای دیگه اشون نباشه دیگه اهمیتی نداره.

سومین مشکل اینه که هموطن هات هم کلین بازی کنند، همسایه های عزیز ایران چیترن. دقیقا مشخصه چون تو خاورمیانه هستی حتی در دنیای گیمینگ - بدبختی چون مجبوری با چیترای هندی و پاکستانی و عرب و روس بجنگی

چهارمین مشکل، عملا از یه سطح به بعد، HACK vs. HACK میشه بازی، برنده کسی که چیت قوی تری داشته باشه.

واقعا مسخره شده وضعیت. دوستم می‌گه سرور پیکر اروپا بزنی خیلی بهتز می‌شه. ولی دیگه مدت زیادیه ول کبدم این بازیو و حالشو ندارم تست کنم. برام جای سواله چطور ریزش بازیکن نداشته

البته دور و برم هر چی پلیر قدیمی هست دیگه مثل خودم نمی‌بینم زیاد بازی کنن

بخش زیادی از اکانتا new account هستن و جا داره بررسی شه واقعا چند درصد پلیرا نرمالن!

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، MasoudK96 گفته است :

واقعا مسخره شده وضعیت. دوستم می‌گه سرور پیکر اروپا بزنی خیلی بهتز می‌شه. ولی دیگه مدت زیادیه ول کبدم این بازیو و حالشو ندارم تست کنم. برام جای سواله چطور ریزش بازیکن نداشته

البته دور و برم هر چی پلیر قدیمی هست دیگه مثل خودم نمی‌بینم زیاد بازی کنن

بخش زیادی از اکانتا new account هستن و جا داره بررسی شه واقعا چند درصد پلیرا نرمالن!

نمیشه ، Shroud دو ماه پیش گفت من می خوام CSGO بازی کنم ولی اینقدر چیتر زیاده نمیتونم، گفت تو FACE IT هم نمیرم برا چی باید نرم افزار third party نصب کنیم و فلان من می خوام راحت بازی کنم

shroud calls CSGO "f**king garbage" on stream
در 9 ساعت قبل، aliazizi گفته است :

اسم وال هکه چیه ماهم بزنیم راحت شیم

باید فلش داشتی باشی

https://project-infinity.cloud/

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

من شمارو نمیدونم ،ولی من خودم شب بازی میکنم چیتراش کمن،از ده تا مچ که بازی کنم،یکیش ایم خالصن،دوتاشم وال و چی دارن بقیه خوبن 

اگه کسی سرور اصلی بازی میکنه :

https://steamcommunity.com/profiles/76561198926319665/

یا اگه ادرس اشتباه دادم بگین درستش کنم ،ادد فرند کنید 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۲ در ۱۶:۳۰، ARMIN گفته است :

مشکلات CSGO زیاده،

اقا ارمین درسته منطقه خاورمیانه پلیراش به شدت بد هستند

اما فاظلاب NA  و همون  EU هم شما دعا کن توش نیوفتی

چیزی که من فکر میکنم اینه کلا بازی های valve تاکزیک هستند ربطی هم به منطقه جغرافیایی نداره

اون زمانی که تاپ 1000 دوتا بودم بعضی روزها قشنگ قابلیت اینو داشتم که یه بکس سیگار دود کنم اینقدر که پلیر های اشغال حروم زاده میوفتادن تو تیم

اصلا من یه مدت افسردگی شدید گرفته بودم و کلا گذاشتم کنار گیم و دیگه کلا بیخیال رنک اپ اینا شدم اونم با 7000 mmr 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...