رفتن به مطلب

مشکلات PUBG روی استیم

ParsaEs
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام،

بعد از مدت ها خواستم دوباره یه چندین دست پابجی برم ولی با اینترنت اصلا آبش توی یه جوب نمیره.

بازی توی منو میره و همه چیز اوکی به نظر میرسه و آیتم ها لود میشن ولی موقع جوین شدن جوین نمیشه و با ارور کانکشن تایم اوت روبرو میشم.

فقط هم با شبکه شخصی انتقال داده حل میشه، شما هم همچین مشکلی دارید؟

لینک به دیدگاه

سلام

دقیقا همینه وضعیت 😑

ده بار باید استارت کنی تا یه دفعه وارد match بشه .

من پارس آنلاین دارم ، از ISP های دیگه اطلاعی ندارم که وضعشون چطوره . شما از چه اینترنتی استفاده میکنی ؟

لینک به دیدگاه

عزیز برادر از سال 2019 به اینور اینطوری شده من خودم تاپیکشو زدم فقط این نیست که

Insurgency sandstorm  و Dead By Daylight هم همینطور

لینک به دیدگاه

در ۳۴ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

علتش تحریم و این چیزاس ؟

چون با dns شکن هم همینطوره وضعیت 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، m.reza گفته است :

علتش تحریم و این چیزاس ؟

چون با dns شکن هم همینطوره وضعیت 

DNS شکن که شوخی بیش نیست ، این بازیا یه سریاشون رو سرور آمازون هست،آمازون با ایران و روسیه اختلال داره تحریم هم هست پس بگیر نگیر داره ، تحریم شکن آمازون رو از تحریم در آورده ولی فقط سایتشو از تحریم درآورده xd

اینقدر باهوشن اینا ، هیچکاری نمیتونی بکنی یا باید بری سمت پینگ هینت که سرورای فوق العاده بی کیفیتی داره یا باید اکانت نورد و پروتون بگیری روی سرور P2P ، یا اینکه وی پی اس بخری روش OPEN CHIZ P N کانفیگ کنی

پروتون یه سری سرورای خیلی خوب P2P ش دیگه وصل نمیشه ،توی این دو سه سال ندیدم اینجا کسی به چیزش بگیره این مسائل چون اینا  COD بازن، خیلی دنبال راه کار گشتم هیچی جز موارد بالا نیست وی پی اس بشدت گرونه و پشتیبانی افتضاح داره از چهار پنج نفر من خرید کردم فکر میکنم سرورای هکی تحویل میدن چون قطعی داره همش ! پروتون و اینا قطعی نداره ولی پینگتو میترکونه

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در ۱۰ ساعت قبل، m.reza گفته است :

سلام

دقیقا همینه وضعیت 😑

ده بار باید استارت کنی تا یه دفعه وارد match بشه .

من پارس آنلاین دارم ، از ISP های دیگه اطلاعی ندارم که وضعشون چطوره . شما از چه اینترنتی استفاده میکنی ؟

من از شاتل استفاده میکنم که تحریم شکن داره خودش برای انویدیا اکسپرینس، اپیک لانچر و ایکس باکس لایو پاسخگوعه ولی نمیدونم چرا اینجا اینقدر اذیت میکنه.
رینبو سیکس هم به همین حالته اونم کانکت نمیشه کلا.

در 10 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

پس همون چون من خیلی وقت بود بازی نکردم علتش همونه،

رینبو سیکس هم همین مشکل رو داره یا نه اون صرفا از طرف ISP منه؟

لینک به دیدگاه

در ۵۹ دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

من از شاتل استفاده میکنم که تحریم شکن داره خودش برای انویدیا اکسپرینس، اپیک لانچر و ایکس باکس لایو پاسخگوعه ولی نمیدونم چرا اینجا اینقدر اذیت میکنه.
رینبو سیکس هم به همین حالته اونم کانکت نمیشه کلا.

پس همون چون من خیلی وقت بود بازی نکردم علتش همونه،

رینبو سیکس هم همین مشکل رو داره یا نه اون صرفا از طرف ISP منه؟

رینو و کال آف دیوتی من بازی نمیکنم ،دو ساله که خط خونه رو تخلیه کردم ، شاتل مشکلاتش بسیار زیاده حداقل منطقه ما خوب نبود،قطعی فراوان ،اختلالات گسترده تو شبکه های بازی و لگ دائمی دیگه مخم با شاتل سوت کشید همون قدیما میرفتم رینبو صدا هیچکیو با نت شاتل نداشتم مگر اینکه فندوق شکن میزدم یا با سیمکارت میرفتم

لینک به دیدگاه

در ۱۰ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

وی پی اس بشدت گرونه و پشتیبانی افتضاح داره از چهار پنج نفر من خرید کردم فکر میکنم سرورای هکی تحویل میدن چون قطعی داره همش ! پروتون و اینا قطعی نداره ولی پینگتو میترکونه

سلام وقتتون بخیر 

واقعیت من بحث گیم رو زیاد اطلاعی ندارم ولی vps رو هیچ وقت از شخص نگیرید 97 درصد vps های کرک شده هستن ، vps رو سعی کنید از شرکت معتبر بگیرید 

در 10 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

باید اکانت نورد

متاسفانه انقدر اکانت کرک شده نورد هست که اکثر ip های نورد هم پابلیک شده و متوجه استفاده از نرم افزار های تغییر ip میشن 

بهترین راه همون vps خارج کشور هست ( من روش شما رو واقعیت نمیدونم ) که چون فقط نیاز به اینترنتش دارید میتونید ضعیف ترین vps موجود رو تهیه کنید 

اگر امکان پرداخت با ارز دیجیتال رو هم دارید که از سایتای خارجی میتونید ارزون تر هم گیر بیارید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...