رفتن به مطلب

مشکل ادیت در برنامه Figma

Arash21
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

یک فایل پی دی اف دارم که میخوام در برنامه دسکتاپ فیگما ادیت کنم متن این فایل انگلیسی هست و خواستم به پارسی ترجمش کنم ولی این برنامه از زبان های rtl پشتیبانی نمیکنه و مجبور شدم یه پلاگین نصب کنم به اسم arabic &rtl support در برنامه دو مشکل وجود داره

مورد اول اینکه زبان های راست به چپ حروفشون بریده بریده و برعکس نشون داده میشه که با پلاگین اول درست میشه

ولی بعد ازینکه این حل شد یه مشکل دیگه هست و اونم اینه که خطوط بهم میریزن خطی که باید اول باشه میره اخر و برعکس برای اینکار باید علاوه بر پلاگین اول یه پلاگین دیگه نصب کنم به اسم rtl support هر کدومشون یکی ازین مشکلات رو حل میکنن

تا صفحه هفت مشکلی نبود و درست کار میکردن ولی از هفت به بعد پلاگین دومی فقط درحال لود هست و اجرا نمیشه نگران بودم شاید به دلیل کیفیت بالای فایل رم یا سی پی یوم کم باشه ولی دقت کردم موقع اجرای برنامه 30 درصد سی پی یو و حدود هشت گیگ از رم درگیره سیستم رو و برنامه چند بار ریستارت کردم پلاگین هارو دوباره نصب کردم ولی بازم به همون شکل هست

مشخصات سیستم 9100f-16gb ddr4-win 10 ent 64bit

این هم لینک فایل هست برای باز کردنش به برنامه دسکتاپ فیگما یا سایتش نیاز هست

https://www.figma.com/file/oYOBrXBuMLXCsj17I2p3KM/Grin-Blockchain-Community?node-id=35%3A42

سایزش هم 60 مگابایت میشه حدودا ولی بصورت پی دی اف هفت مگابایته

لینک به دیدگاه

مشکل بصورت شانسی حل شد حذفش کردم و بعد از چند ساعت دوباره نصبش کردم تا دوباره کار کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...