رفتن به مطلب

خریدار فلش Silicon Power Luxmini 920

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

متأسفانه چند روز پیش فلش Patriot XPorter XT خودمو از دست دادم ( گم شد ) و اکنون نیاز به خرید مجدد فلش دارم. :-S

منتها با توجه به عدم فراگیر شدن استفاده از رابط USB3.0 بصورت عمومی ، قصد خرید فلش USB2.0 دارم.

مدنظرم Silicon Power Luxmini 920 هستش و از شما عزیزان تقاضا دارم اگر از فلش فوق جایی سراغ دارید و یا خودتون برای فروش موجود دارید ، ممنون میشم بهم اطلاع بدید.

دو نوع حافظه 8GB و 16GB مد نظرم هستش ، ممنون میشم به همراه قیمت ذکر کنید.

اگر فلشی بهتر از مدل فوق سراغ دارید هم ممنون میشم راهنمایی کنید چون زیاد سر رشته ای از فلش ندارم.

خلاصه بگم فلشی میخوام که حداقل سرعت 30MB/S Read و 15MB/S Write واقعی داشته باشه و زیاد کوچیک هم نباشه!

راستی کسی مدل Patriot XPorter XT RAGE رو تست کرده ، شنیدم سرعت رایت بالایی داره؟!

با سپاس @};-

ویرایش شده توسط GaAra
لینک به دیدگاه

سلام قاسم جان . خوبی عزیز ؟ آقا اگر USB 2.0 میخوای حتما پاتریوت RAGE XT رو بگیر . من دارم . سرعت نوشتنش بین 20 تا 27 مگ و سرعت خوندنش بین 30 تا 35 مگ هست . البته بستگی به اندازه فایل هم داره . حتی تو استارت کپی سرعت خوندنش به 50 و نوشتنش به 40 هم میرسه . ولی میاد پایین و متوسطش میشه همون که گفتم . فکر نمیکنم تو فلش های USB 2.0 بهتر از این زیاد پیدا بشه . من 8 گیگ دارم . فقط بدیش اینه که چون باز و بسته شدنش کشوییه ، بعد از مدتی هرز میشه و برای خودش جلو و عقب میره . البته برای من مهم نیست . ولی این تنها ایرادیه که داره .

لینک به دیدگاه

سلام

silicon power blaz b10 رو بگیر ریدش 50 تا 70 mb هست رایتش هم 15 mb هست ریدش تو یو اس بی 2 20 تا 35 mb هست روشم که دما رو نشون میده فک کنم 27 تومن باشه 8gb من دارم راضی هستم ازش قیمتشم 4 یا 5 تومن از یو اس بی 2 ها ی 8gb بیشتره درکل به نظر من بهتر هستش .

usb3

post-9224-0-61231400-1340089109_thumb.png

usb2

post-9224-0-72085500-1340089123_thumb.png

اینم لینکش:http://www.silicon-p...f8&frist_menu=1

ویرایش شده توسط Ashkan.teh
لینک به دیدگاه

سلام قاسم جان . خوبی عزیز ؟ آقا اگر USB 2.0 میخوای حتما پاتریوت RAGE XT رو بگیر . من دارم . سرعت نوشتنش بین 20 تا 27 مگ و سرعت خوندنش بین 30 تا 35 مگ هست . البته بستگی به اندازه فایل هم داره . حتی تو استارت کپی سرعت خوندنش به 50 و نوشتنش به 40 هم میرسه . ولی میاد پایین و متوسطش میشه همون که گفتم . فکر نمیکنم تو فلش های USB 2.0 بهتر از این زیاد پیدا بشه . من 8 گیگ دارم . فقط بدیش اینه که چون باز و بسته شدنش کشوییه ، بعد از مدتی هرز میشه و برای خودش جلو و عقب میره . البته برای من مهم نیست . ولی این تنها ایرادیه که داره .

ممنون حامد جان ، شما خوبی؟

والا در خوب بودن RGAE XT شکی نیست فقط نمیدونستم فرم کشویی هستش ، متأسفانه با فلشهای کشوئی میونه خوبی ندارم :puke:

سلام

silicon power blaz b10 رو بگیر ریدش 50 تا 70 mb هست رایتش هم 15 mb هست ریدش تو یو اس بی 2 20 تا 35 mb هست روشم که دما رو نشون میده فک کنم 27 تومن باشه 8gb من دارم راضی هستم ازش قیمتشم 4 یا 5 تومن از یو اس بی 2 ها ی 8gb بیشتره درکل به نظر من بهتر هستش .

سرعت نوشتنش در حالت USB3.0 حدود 15MB/S هستش یا در حالت USB2.0 ؟

راستیتش بنچمارکشو تو Tomshardware دیدم از لحاظ خواندن خوبه ولی سرعت نوشتنش با اینترفیس USB2.0 برام ناامید کننده بود فکر کنم زیر 7MB/S بود! :wacko:

سرعت نوشتن بالا برام مهمه.

ممنون @};-

ویرایش شده توسط GaAra
لینک به دیدگاه

قاسم جان اگر OCZ Rally 2 گیر بیاری هم خوبه . سرعتش در حد همین پاتریوته . یکی از بچه ها که تاپیکواردات اجناس خارجی زده ، مدل 32 گیگی اون رو داره برای فروش . منتها بدون گارانتی . کمی ریسک داره .ولی فکر نکنم تو بازار باشه دیگه .

لینک به دیدگاه

سرعت نوشتنش در حالت USB3.0 حدود 15MB/S هستش یا در حالت USB2.0 ؟

راستیتش بنچمارکشو تو Tomshardware دیدم از لحاظ خواندن خوبه ولی سرعت نوشتنش با اینترفیس USB2.0 برام ناامید کننده بود فکر کنم زیر 7MB/S بود! :wacko:

سرعت نوشتن بالا برام مهمه.

ممنون @};-

این مدل فقط در ریدش usb3 هست و رایتش در usb2 و usb3 فرقی نداره بالا ترین سرعتش که من از رایتش خودم تست کردم و دیدم 15 mb بوده ولی کلا بستگی به فایلشم داره مثلا فیلمو با سرعت بالای 15 میریزه ولی کلا فلش خوبیه حالا دیگه انتخب با شماست.

لینک به دیدگاه

داداش جشم ها رو باید شست ، جور دیگر باید دید

من با بنچمارکا کاری ندارم

خودتون این تصویرو ببینید:

post-9773-0-50089300-1340131794_thumb.jpg

فلشم هم همون سیلیکون پاور b10 هست

فقط سوالم از این دوستم اینکه این قیمت فضایی رو از کجا آوردید؟

قیمت این فلش برای 16 گیگ 26 هزار تومن هست

هر کسی خواست اینجا بگه ، چند نفری جمع شین که هزینه گرفتن از کسی که این فلشو میده در بیاد

من سیلیکون پاور بی ده رو پیشنهاد میکنم

جالبه بدونید که این سرعت روی یو اس بی دو و مین ایسوز p5kpl هست که برد قدیمی ای هست

لینک به دیدگاه

با سپاس از تمامی دوستان عزیزم :x

باتوجه به اطلاعات فنی و تستهای عملی و عینی گرفته شده از فلشهای مذکور توسط دوستان ، تصمیم مبنی بر خرید یکعدد فلش Silicon Power BLAZE B10 16GB USB3 گرفته شد ;)

ارادتمند @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...