رفتن به مطلب

صدای کلیک مانند PSU

DrLaxer
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود،

بنده یه سیستمی از لیون خریدم( 5 ماه قبل) که چندتا مشکل داره میخواستم ببینم آیا عادی هست.(؟)

1- از پاور صدای تیک مانندی میاد درست مثل صدای کلیک ماوس ( هر نیم ثانیه یه بار) حتی اگه سیستم خاموش هم باشه ولی به پریز وصل باشه این صدا ازش میاد. ( انگار داره یه جریانی رو تخلیه میکنه)

2- پورت‌های کارت صدا جریان برق دارند، اگه یه سیم رابط بهش وصل کنید و به سرش دست بزنید شوک زیادی به بدن وارد میکنه که ممتد هم هست حتی اگر سیستم خاموش باشه

3- همون پورت های صدا نویز حیلی بدی دارن ( سه چهارتا هدفون رو تست کردم نتیجه یکسان بود)

احتمالا داخل سیستم جریان اضافی زیادی وجود داره که مشکلات بالا بوجود اومده.... چیکار باید بکنم؟

ساختمان سیم ارث نداره آیا به همین موضوع مربوطه؟

مشکل از کدوم قطعست؟ با لیون کامپیوتر تماس بگیرم راهنمایی یا کمک می‌کنند؟ نظر شما چیه؟

هنوز مدت گارانتی همه قطغات باقی مونده ...

ممنون

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، DrLaxer گفته است :

درود،

بنده یه سیستمی از لیون خریدم( 5 ماه قبل) که چندتا مشکل داره میخواستم ببینم آیا عادی هست.(؟)

1- از پاور صدای تیک مانندی میاد درست مثل صدای کلیک ماوس ( هر نیم ثانیه یه بار) حتی اگه سیستم خاموش هم باشه ولی به پریز وصل باشه این صدا ازش میاد. ( انگار داره یه جریانی رو تخلیه میکنه)

2- پورت‌های کارت صدا جریان برق دارند، اگه یه سیم رابط بهش وصل کنید و به سرش دست بزنید شوک زیادی به بدن وارد میکنه که ممتد هم هست حتی اگر سیستم خاموش باشه

3- همون پورت های صدا نویز حیلی بدی دارن ( سه چهارتا هدفون رو تست کردم نتیجه یکسان بود)

احتمالا داخل سیستم جریان اضافی زیادی وجود داره که مشکلات بالا بوجود اومده.... چیکار باید بکنم؟

مشکل از کدوم قطعست؟ با لیون کامپیوتر تماس بگیرم راهنمایی یا کمک می‌کنند؟ نظر شما چیه؟

ممنون

سلام. اول از همه یک سیم رو بردارید و یه سرش رو بزنید به چارچوب در یا پنجره که آهنی و بدون رنگ باشه و سر دیگه سیم رو وصل کنید به پیچ در پشت کیس. ببینید بازم این جریان هست یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، DM.JAGUAR گفته است :

سلام. اول از همه یک سیم رو بردارید و یه سرش رو بزنید به چارچوب در یا پنجره که آهنی و بدون رنگ باشه و سر دیگه سیم رو وصل کنید به پیچ در پشت کیس. ببینید بازم این جریان هست یا نه؟

تشکر از توجه شما.

با مولتی متر تست کردم، همچنان جریان دارد..

لینک به دیدگاه

در ۹ دقیقه قبل، DrLaxer گفته است :

تشکر از توجه شما.

با مولتی متر تست کردم، همچنان جریان دارد..

سلام. مطمعا هستید که سیم رو به آهن وصل کردید؟ مولتی متر جریان چقدر رو داره نشون میده؟ قبل از وصل کردن سیم هم جریان رو اندازه بگیرید و بگید که آیا جریان کمتر شده یا نه.

لینک به دیدگاه

منم یه پاور گرین 650 یو کی دارم بعضی موقع یه صدا های عجیبی ازش میاد گفتم شاید مشکل از سیم باشه چون 24 ساعت روشنه ولی یه سیم بهتر هم گذاشتم بعضی موقع صدا میده

لینک به دیدگاه

یک سیم از بدنه کیس به چهارچوب آهنی درب یا پنچره وصل کنید. اون برق گرفتگی رفع میشه و با مولتی متر هم دیگه چیزی نشون نمیده.

اون صدا هم دوتا علت میتونه داشته باشه: یک طراحی نامناسب پاور (این احتمالش بیشتر است). ایراد فنی تولید.

چراقها رو خاموش کنید تو تاریکی کاملا مطلق داخل پاور نگاه کنید ببیند همراه صدا ایا جرقه هم ایجاد میشه یا نه. سعی کنید منبع صدا را شناسایی کنید

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۱۳ در ۲۰:۰۸، DrLaxer گفته است :

درود،

ممنون

سلام.همونطور که دوستان گفتند یه سیم وصل کنید به یه جای بدون رنگ کیس مثلا پیچ درب کیس یا پیچ پاور حواستون هم باشه نره داخل از اون طرف هم وصل کنید به پنجره ای چیزی که اونجا که میزنید رنگ نداشته باشه دقت کنید که فلزی باشه.و مدل قطعات رو بگید بهتره.

لینک به دیدگاه

پاور منم گه گاه صدای کلیک رو میده ولی درمورد جریان مشکوک و .... چیزی ندیدم .  درحد چند ثانیه صدای کلیک میده و میره.  تاحالا این صدا رو از پاورای قبلیم نشنیده بودم. مورد عجیب دیگه ک داره یهو صدای فنش خر خر میکنه   باز کردم گرد گیری کردم فنش هم روون میچرخید . 

نگران چیزی باشم یا  نه؟ 

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...