رفتن به مطلب

تغییر شورتکات های کیبورد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

در کیبورد یه سری شورتکات هست مثل shit+2 که میشه @ یا shift+7 که این رو تایپ میکنه & راهی هست این شورتکات هارو تغییر داد و تعیین کرد هرچی دوست داری رو تایپ کنن؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

درود دوستان

در کیبورد یه سری شورتکات هست مثل shit+2 که میشه @ یا shift+7 که این رو تایپ میکنه & راهی هست این شورتکات هارو تغییر داد و تعیین کرد هرچی دوست داری رو تایپ کنن؟

سلام.

من این رو پیدا کردم.اما باهاش کار نکردم.زیرش ویندوز هایی که زده 10 نیست حالا شاید کار کنه.

https://soft98.ir/software/14230-Keyboard-Shortcuts-Manager.html

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

سلام.

من این رو پیدا کردم.اما باهاش کار نکردم.زیرش ویندوز هایی که زده 10 نیست حالا شاید کار کنه.

https://soft98.ir/software/14230-Keyboard-Shortcuts-Manager.html

ممنون ولی من میخوام یه متن بخصوص رو واسم تایپ کنه مثل وقتی یه شورتکات میزنی ادساین یا پرانتز تایپ میکنه خودم تعیین کنم این برنامه از قبل یه چیزایی تعیین کرده واسه من مناسب نیست

لینک به دیدگاه

فکر میکنم باید کیبورد گیم داشته باشی واسه اینکارا همونطور که موس های گیمینگ اپ و شخصی سازی دارن

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، YUNKI گفته است :

ممنون ولی من میخوام یه متن بخصوص رو واسم تایپ کنه مثل وقتی یه شورتکات میزنی ادساین یا پرانتز تایپ میکنه خودم تعیین کنم این برنامه از قبل یه چیزایی تعیین کرده واسه من مناسب نیست

فک کنم این به کارتون بیاد.

https://soft98.ir/software/13741-fastkeys.html

لینک به دیدگاه

یچیزی پیدا کردم خفن تنها محدودیتش فقط دانش خودته همه کار میکنه

برنامه Autohotkey رو نصب کنید

روی دسکتاپ راست کلیلک new بعد یه اسکریپ بسازید اسمش هرچی میخواید بزارید ولی اخرش باید پسوند .ahk باشه

بعدش راست کلیلک و ادیت حالا باید دستور توش بنویسید

برای مثال

شیفت=+

کنترل=^

کلید ویندوز=#

آلت=!

برای ترکیب دو کلید هم بین دو تاشون ازین ها بزارید &

بعد ازین باید تعیین کنید که مثلا شیفت رو با چی بگیرید شورتکات اجرا بشه مثلا من شیفت رو با 4 میخوام بگیرم تا اینو بنویسم ツ پس میشه

::2+

اخر هر شورتکات دو تا ازینا : میذاری تا نشون بدی این میشه شورتکات

بعدش باید تعیین کنی بعد از این شورتکات چه اتفاقی میفته من چون میخواستم یه چیزی تایپ بشه باید از send استفاده کنم و بعد یه , بذارم و بعد متن دلخواه در نهایت هم return برای اینکه اسکریپت متوقف بشه

احرش این در میاد

::4+

send, ツ

return

بعدش سیو کنید و راست کلیلک و حتما باید run بزنید تا کار کنه بعد از هر تغییر و سیو هم باید ران بشه

برای اینکه همیشه این اسکریپت بعد از بوت شدن سیستم اجرا بشه این مراحل رو برید

windows+R

shell::startup

بعدش اسکریپت هرچی میخوایداونجا کپی کنید این برنامه در خودش یه بخش اموزش داره همه چی توش هست

یه برنامه دیگه هم هست که ازش سر در نیاوردم اسمش phrace express ولی تو یوتیوب دیدم مثل افزونه گرمرلی متن هارو اصلاح میکنه و میشه کاستومش هم کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...