رفتن به مطلب

تریلر جذاب و دیدنی بازی battlefield 2042

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان

تریلر بسیار زیبای نسخه جدید بازی که امروز منتشر شده. مپ بازی بسیار گسترده تر از نسخه های قبلی خواهد بود. بازی دارای آب و هوای پویا، نظیر گردباد و طوفان میباشد.

پلی کردن 128 پلایر همزمان در بازی

بازی در تاریخ در 22 اکتبر 2021  برابر با 30 مهر 1400 عرضه خواهد شد.

تماشای تریلر بازی بتلفیلد 2042

https://store.steampowered.com/app/1517290/Battlefield_2042/

شخصا سبک جنگ های مدرن را نسبت به سبک جنگ جهانی اول و دوم بیشتر میپسندم. نظر شما درباره این نسخه از بازی چیست؟

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
edit
لینک به دیدگاه

سلام

من خودم سینگل بازم

ینی برام داستان تو اولویت هستش

مولتی هم خیلی کم میپسندم

خیلی هم خوشحال شدم که این بازی گویا سینگل نداره چون پول ندارم برا خرید اوریج

از لحاظ جنگهای مدرن و کلاسیک هم زیاد به حال من فرقی نمیکنه فقط تو مدرن امیدوارم زیاد شورش در نیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط بخش داستانی مهمه وافلاین که خب نداره 

پس دیگه اخبار ی نیاز نیست بزارید برای این بازی ها 

چهار تا شنگول و منگول دور هم میپرن بالا پایین و همدیگه رو میزنن که نشد بازی 🤮

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
  • لایک 8
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 3
  • چرا؟! 2
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

بازی که بخش داستانی نداشته باشه به درد بچه مچه ها توی گیم نت میخوره حالا بلفرض گیم نتش بزرگتر باشه در سطح جهانی در کل فرقی نمیکنه

لینک به دیدگاه

تریلر فوق العاده زیبایی بود و گرافیک خوبی داشت ولی زد حال نداشتن بخش داستانی بود:(

لینک به دیدگاه

بالاخره بعد از دو سری جنگ جهانی برگشتن به همون ریشه های بتلفیلد 3و4 که واقعا بینظیر بودند

بیصبرانه منتظر ا.پن بتا بازی هستم

تا اینجا که تریلر قابل قبول بوده هرچند باز هم کاراکتر زن خواهیم داشت!!

گیمپلی هم 23 خرداد اگه اشتباه نکنم میاد

بازگشت به ریشه ها ...

عالی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

بالاخره بعد از دو سری جنگ جهانی برگشتن به همون ریشه های بتلفیلد 3و4 که واقعا بینظیر بودند

بیصبرانه منتظر ا.پن بتا بازی هستم

تا اینجا که تریلر قابل قبول بوده هرچند باز هم کاراکتر زن خواهیم داشت!!

گیمپلی هم 23 خرداد اگه اشتباه نکنم میاد

بازگشت به ریشه ها ...

عالی

اقا حالا تو شنگولی یا من😂😂 دوستان یا بازی نکردن یا کم لطفی میکنن

موافقم بتلفیلد برگشت به ریشه هاش. هرچند دیگه هیچ حس گیمی نمونده برامون

edit
لینک به دیدگاه

در ۱۳ ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

اقا حالا تو شنگولی یا من😂😂 دوستان یا بازی نکردن یا کم لطفی میکنن

موافقم بتلفیلد برگشت به ریشه هاش. هرچند دیگه هیچ حس گیمی نمونده برامون

😄

دوستانی که حرف از شنگول و.. میزنن خب تقصیر خودشون نیست,بازی آنلاین دنیای دیگه ای داره و خب شاید واردش نشدن به اون صورت که باید میشدن ولذت نبردن,یا شاید گزینه های خوبی رو برای آنلاین بازی کردن انتخاب نکردن,

من هم در ایام جوانی مثل عزیزان صرفا آفلاین پلیر بودم,یادم نمیره هر روز دم مغازه بازی فروش ها توی بازار طالقانی اصفهان بودم,دیگه همشون منو میشناختند🤣البته الآن هم به خاطر علاقه به سخت افزار و... همه قطعه فروشها میشناسن منو😂

اما خب کالاف دیوتی آنلاین مشخصا mw و بعد mw2 یا همون 4 و6 و بعد بتلفیلد دنیای منو عوض کردن,خصوصا بتلفیلد,دیگه سراغ هر بازی من جمله dirt و call of juarez و مکس پین و.....نیمرفتم,صرفا میرفتم سراغ حضرت بتلفیلد,اول 3 و4,بعد1 و v و هر بار مشتاق تر از نسخه قبل,

انشاالله این نسخه هم همونی باشه که انتظارشو داریم و بترکونه,بیصبرانه منتظرشم

لینک به دیدگاه

در ۱۳ دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

😄

دوستانی که حرف از شنگول و.. میزنن خب تقصیر خودشون نیست,بازی آنلاین دنیای دیگه ای داره و خب شاید واردش نشدن به اون صورت که باید میشدن ولذت نبردن,یا شاید گزینه های خوبی رو برای آنلاین بازی کردن انتخاب نکردن,

من هم در ایام جوانی مثل عزیزان صرفا آفلاین پلیر بودم,یادم نمیره هر روز دم مغازه بازی فروش ها توی بازار طالقانی اصفهان بودم,دیگه همشون منو میشناختند🤣البته الآن هم به خاطر علاقه به سخت افزار و... همه قطعه فروشها میشناسن منو😂

اما خب کالاف دیوتی آنلاین مشخصا mw و بعد mw2 یا همون 4 و6 و بعد بتلفیلد دنیای منو عوض کردن,خصوصا بتلفیلد,دیگه سراغ هر بازی من جمله dirt و call of juarez و مکس پین و.....نیمرفتم,صرفا میرفتم سراغ حضرت بتلفیلد,اول 3 و4,بعد1 و v و هر بار مشتاق تر از نسخه قبل,

انشاالله این نسخه هم همونی باشه که انتظارشو داریم و بترکونه,بیصبرانه منتظرشم

همه اینا درست

آنلاین خیلی خوبه ولی وقتی منجر به حذف دنیای آفلاین نشه.

من لحظه ای که فهمیدم بازی با اون پتانسیل فنی و گرافیکی وحشتناک بالا بخش داستانی نداره واقعا نابود شدم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب وقتی شرکت سازنده لذت و درخواست بالای پلایر های آنلاین رو میبینه بیشتر پتانسیلش رو میزاره روی بخش آنلاین. البته قبول دارم بخش داستانی هم بسیار لذت بخش هست. این که حین بازی با سناریو های مختلف رو برو میشی

البته بخش داستانی نسخه قبلی هم آبکی و کوتاه بود

لینک به دیدگاه

هنر بازی توی افلاین و استوریشه . به قول دوستمون آنلاینش بدرد چنگولک بازیای بچه های دهه 80 ای به اینور میخوره (ابنهمه بازی انلاین از وارزون بگیر تا کانتر و پابجی و ....)  البته خودمم گهگاهی بتل 4 پلی میدم.  انلاین به جای خود افلاین هم بجای خود. شخصا خیلی ناراحت شدم وقتی شنیدم  استوری نداره تنها بازی ای که هیچوقت ازش سیر نمیشم همین سری بتلفیلده. .

• لایک 3
  • ممنونم 1
  • چرا؟! 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

هنر بازی توی افلاین و استوریشه . به قول دوستمون آنلاینش بدرد چنگولک بازیای بچه های دهه 80 ای به اینور میخوره (ابنهمه بازی انلاین از وارزون بگیر تا کانتر و پابجی و ....)  البته خودمم گهگاهی بتل 4 پلی میدم.  انلاین به جای خود افلاین هم بجای خود. شخصا خیلی ناراحت شدم وقتی شنیدم  استوری نداره تنها بازی ای که هیچوقت ازش سیر نمیشم همین سری بتلفیلده. .

سلام

ولی من که بچه ی دهه 80 به اینور هستم بیشتر داستان بازی برام مهمه نه گرافیک یا بخش آنلاین

حتی اگه می شد گرافیک بازی ها رو الکی افزایش ندن و فقط به داستان اهمیت بدن به نظرم بهتره

ویرایش شده توسط alimontazeran
لینک به دیدگاه

بازی خوب و جالبیه و برگشته به ریشه های اصلی بتلفیلد و گرافیک خوبی داره ولی به نظرم با این مواردی که توش دخیله بازی خوبی نمیشه در آخر برای گیمر ها (نه امتیاز و متا) چون با اینکه بتلفیلد هیچ وقت به بخش استوری مودش نرسیده هیچ وقت و همیشه جای کار داشته ولی اینکه کلا حذف بشه به نظرم ضربه بزرگیه، از اون طرفم پس نه پلیر کرکی ای وجود داره و کسایی که روی کنسول بازی میکنن نیازمند اشتراک میشن (گلد و پلاس) که خب اصلا منطقی نیست و همین باعث میشه یه بخش بزرگی رو از جماعت گیمر هارو از دست بده.

قیمت بازی هم آنچنان به صرفه نیست من به شخصه پیشبینی میکردم که 20 دلار هر نسخه کاهش قیمت داشته باشن (40 دلار برای نسخه نسل 8 و 50 دلار برای نسخه نسل 9) که نشد همچین چیزی و البته از EA بعید نیست که کاهش قیمت نداده.

و یک نکته دیگه که شاید سلیقه ای باشه این که 128 تا پلیر توی یه مپ وجود داشته باشه یعنی حضور شما و دسته جمعی بازی کردن کمرنگ میشه (توی این مود توی مودای دیگه با پلیر های کمتر نه حتما) و در کل شما حس میکنید من یه بازی آنلاین رو بازی میکنم که هیچ تاثیری نداره و اتفاقی هم نمیفته و بازی تبدیل به یک بازی سندباکس تبدیل میشه.

در نهایت فکر نکنم استقبال بزرگی صورت بگیره از این بازی و اکثرا منتظر یه تخفیف بزرگ برای بازی میمونن و برای پلتفرم ایکس باکس هم صبر میکنن تا روی EA Play منتشر بشه.
(بازی روی ریجن آرژانتین هم به شدت گرونه و 3500 پزو قیمت داره که با این قیمت شما میتونید 2-3 بازی AAA خوب بخرید.)

لینک به دیدگاه

شاید باور دوستان نشه ولی من بتلفیلد وی ، کالاف دیوتی مدرن وارفر و کالاف دیونی کلد وار رو حتی یک ثانیه هم داستانیشو بازی نکردم ! هم خریدم مستقیم رفتم توی مولتی پلیر

لینک به دیدگاه

در ۴ ساعت قبل، alimontazeran گفته است :

سلام

ولی من که بچه ی دهه 80 به اینور هستم بیشتر داستان بازی برام مهمه نه گرافیک یا بخش آنلاین

حتی اگه می شد گرافیک بازی ها رو الکی افزایش ندن و فقط به داستان اهمیت بدن به نظرم بهتره

منظورم اینه سن های پایین بیشتر تمرکز میکنن رو قسمت انلاینش و سن های بالاتر روی استوری. برای مثال همین فورتنایت شما نگاه کن چند درصد بازیکناش زیر 10 سال یا 15 سال هستن. مسلما هر تیپ گیمری تمرکزش روی یه سبک بازی هست و الان قشر بزرگی از گیمر هارو از دست داده این بازی با حذف استوری.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

منظورم اینه سن های پایین بیشتر تمرکز میکنن رو قسمت انلاینش و سن های بالاتر روی استوری. برای مثال همین فورتنایت شما نگاه کن چند درصد بازیکناش زیر 10 سال یا 15 سال هستن. مسلما هر تیپ گیمری تمرکزش روی یه سبک بازی هست و الان قشر بزرگی از گیمر هارو از دست داده این بازی با حذف استوری.

بله از این نظر حرف شما درسته

و این که قسمت آفلاین نداره خودش یک امتیاز منفی حساب می شه برای بازی

بین مجموعه بتلفیلد بیشترین زمان گیم پلی بازی  برای کدوم نسخه هستش؟

Battlefield V

Battlefield 4

Battlefield 3

Battlefield 1

Battlefield Hardline

لینک به دیدگاه

مثل Warzone و قطعا طرفدار زیاد هم پیدا میکنه ، بکش بکش بی محتوا با لیز خوردن و چرخش 180 درجه تو هوا 

لینک به دیدگاه

آنلاین خوبه... زمانی که شما تو یه کشور جهان اولی باشی.

با پینگ 70 تا 90 در حالت خوب

پکت لاست و قطعای نداشته باشی

برق نره

هم تیمی های روس، حوضه خلیج فارس، هند و پاکستان

تحریم های نرم افزاری و منطقه ای

سایرین به چشم یک تلولیست بهت نگاه نکنن

نبود بستر برای تعریف در جامعه به عنوان گیمر حرفه ای و تیم بستن برای تورنومنت

قیمت وحشت ناک سخت افزار تو مملکتمون

و سایر مشکلات ریز و درشت دلیلی شد که مولتی آنلاین تو این کشور سنگی نداشته باشه که به سینه بزنی.

همین که بتلیفید 2042 مثل بلک آپس 4 نشه یعنی بتلفیلد خوبیه.

لینک به دیدگاه

سلام 

تو گیم به نظرم مهمترین گزینه ها گیم پلی خوب و داستان قوی هست و بعد بقیه چیزا . این تریلر رو پلی دادم احساس کردم دارم فیلم هندی میبینم 😂 طرف از هواپیما پرید بیرون رو هوا روی یه هواپیمای دیگه 6 کرد و دوباره سوار هواپیماش شد 😁 من موندم آخه آیتم چی بسته بود تونست همچین کاری بکنه 😆

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۴ دقیقه قبل، babak_۱۱ گفته است :

سلام 

تو گیم به نظرم مهمترین گزینه ها گیم پلی خوب و داستان قوی هست و بعد بقیه چیزا . این تریلر رو پلی دادم احساس کردم دارم فیلم هندی میبینم 😂 طرف از هواپیما پرید بیرون رو هوا روی یه هواپیمای دیگه 6 کرد و دوباره سوار هواپیماش شد 😁 من موندم آخه آیتم چی بسته بود تونست همچین کاری بکنه 😆

داش مهدی دلستر زده بود تونست همچین کاری بکنه😄😀

حالا اون حرکت شدنیه فاصله تا زمین زیاده, من موندم اون بازوکا رو از کجا اورد . تو اون کابین تنگ😄😀

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۷ دقیقه قبل، MEHDI-GTX گفته است :

حالا اون حرکت شدنیه فاصله تا زمین زیاده, من موندم اون بازوکا رو از کجا اورد . تو اون کابین تنگ😄😀

از جیب پشتی 🧐

لینک به دیدگاه

در ۴ ساعت قبل، alimontazeran گفته است :

بله از این نظر حرف شما درسته

و این که قسمت آفلاین نداره خودش یک امتیاز منفی حساب می شه برای بازی

بین مجموعه بتلفیلد بیشترین زمان گیم پلی بازی  برای کدوم نسخه هستش؟

Battlefield V

Battlefield 4

Battlefield 3

Battlefield 1

Battlefield Hardline

اگه منظورتون استوری مود هستش به ترتیب:
4
3
هاردلاین
1
V
ولی اگر اشتباه نکنم بدکمپانی 2 از 4 هم طولانی تر هستش.

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

اگه منظورتون استوری مود هستش به ترتیب:
4
3
هاردلاین
1
V
ولی اگر اشتباه نکنم بدکمپانی 2 از 4 هم طولانی تر هستش.

بله منظورم همون بود

تنها بتلفیلدی که بازی کردم بد کمپانی 2 بود

پس بتلفیلد 4 بیشترین زمان استوری رو داره بعد بد کمپانی 2 ?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

آره واقعا . اونش که دیگه ته فیلم هندی بود 

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

از جیب پشتی 🧐

حسن جان میشه یه احتمالاتی داد از کجاش آورده ولی میترسم بگم ناظر محترم بیاد دعوامون کنه . 😂 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...