رفتن به مطلب

ترکیدن حباب قیمتی کارت گرافیک؟ ممکنه؟

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در ۱۶ دقیقه قبل، WINNER گفته است :

برند قدیمی هست

از این برندهای چینی تازه تاسیس نیست که سر و ته ندارن

یه زمانی توسط اواژنگ گارانتی میشد تقریبا بالای 10 سال پیش

بعد زوتک رو جایگزینش کرد

به به، خیلی هم عالی

با این حساب خرید کارت گرافیکاش عقلانی هست یا خیر؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۷ دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

به به، خیلی هم عالی

قیمتش مناسب باشه من خرید میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۶ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

به به، خیلی هم عالی

نقد و بررسی تو نت پیدا کردی تماشا کن خیلی کمک میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۶ ساعت قبل، WINNER گفته است :

قیمتش مناسب باشه من خرید میکنم

حتی اگه گارانتی نداشته باشه و احتمال پیدا شدن قطعاتش در زمان خرابی صفر باشه؟؟؟  (کاربری گیم هست فقط) 

در ۲۰ دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

نقد و بررسی تو نت پیدا کردی تماشا کن خیلی کمک میکنه

نیست 🥺

این صفحه سایتش مربوط به کارت های سری 30 

https://www.leadtek.com/eng/products/graphics_cards(1)/GeForce_30_Series(160)

مخصوصا اون 2تای اولی مد نظر هست یعنی 3070ti و 3080ti ، شما ببین اگه ازش نقد و بررسی پیدا کردی، هیچی نیست ازش ☹️

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۳۵ دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

حتی اگه گارانتی نداشته باشه و احتمال پیدا شدن قطعاتش در زمان خرابی صفر باشه؟؟؟  (کاربری گیم هست فقط) 

نیست 🥺

مخصوصا اون 2تای اولی مد نظر هست یعنی 3070ti و 3080ti ، شما ببین اگه ازش نقد و بررسی پیدا کردی، هیچی نیست ازش ☹️

leadtek هم مثل palit ی برند تایوانی قدیمی هست با 35 سال قدمت محصولات خوب و با کیفیتی داره 
الان کارتای 4/5 نسل قبل هم دارن به خوبی کار می کنن، اونم استفاده گیمینگ بعیده مشکلی داشته باشی ( کلا مگر چند سال میخوای نگهش داری :دی ) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۴۲ دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

leadtek هم مثل palit ی برند تایوانی قدیمی هست با 35 سال قدمت محصولات خوب و با کیفیتی داره 
الان کارتای 4/5 نسل قبل هم دارن به خوبی کار می کنن، اونم استفاده گیمینگ بعیده مشکلی داشته باشی ( کلا مگر چند سال میخوای نگهش داری :دی ) 

نهایت ۴ الی ۵ سال XD

فقط این برداشته روی 3070ti و 3080ti دقیقا یک نوع و یک اندازه رادیات استفاده کرده، مشکلی پیش نمیاد برای اون 3080ti ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۳ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

نیست 🥺

منظورم تو یوتیوب ریدت و سایتهای مشابه

باید بگردی

لینک به دیدگاه

سلام

بین برند های ایسوس و گیگا کدوم پیشنهاد از نظر کولینگ و صدا همین طور قیمت مناسب؟

مدل oc گیگا خیلی خوش قیمته کولینگ خوبی داره؟کارتای مد نظرم 3060ti و 3070

msi چطور؟میگن قطعاتش تو ایران نیست

خودم 970 گیگا windforce دارم تو 7 سال هیچ مشکلی نداشته

و اینکه کارتای LHR تو بازار اومدن؟

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، HAM۳D گفته است :

سلام

بین برند های ایسوس و گیگا کدوم پیشنهاد از نظر کولینگ و صدا همین طور قیمت مناسب؟

مدل oc گیگا خیلی خوش قیمته کولینگ خوبی داره؟کارتای مد نظرم 3060ti و 3070

msi چطور؟میگن قطعاتش تو ایران نیست

خودم 970 گیگا windforce دارم تو 7 سال هیچ مشکلی نداشته

و اینکه کارتای LHR تو بازار اومدن؟

برادر مگه داری ماشین میخری که دنبال لنت ترمز و فیلتر روغن میگردی

کارت مگه قطعه میخواد

کارتی که باهاش عشق میکنی بخر لذتش رو ببر

این سه تا هم همشون برند های بی نظیری هستن و کیفیت خوبی داره

بین اون سه مدلی که قصد داری بخری دقیق بررسی کن اونی که خوشت اومد بخر مثلا عموما یکیش یه ذره خنک تره یکیش یه ذره کم مصرف تره  یکی دو درصد قویتره ...

تفاوت اونچنان محسوس نیست.

لینک به دیدگاه

دوستان دوستان مستحضر هستید که ما تو ایران زندگی میکنیم،اگه کمبود جهانی تراشه درست بشه اگه قیمتای جهانی درست بشه اگه همه ماینرا توبه کنن اگه......ولی بازم چندتا دلال مشتی و شرکت وارد کننده انحصاری داریم که به سیخ بکشنمون، بماند اقتصادمون تازه داره وارد یه ابر تورم میشه اونایی که کار میکنن و نون آور خونه هستن میفهمن چی میگم قیمتای کالاهای اساسی ظرف ۶ ماه اخیر بین ۵۰ تا ۷۰ درصد گرون شده، نظر بنده اینه که فک نکنم حالا حالاها درست بشه به هزار دلیل یه دلیلش هم دلالامون [emoji55]

فرستاده شده از SM-G998Bِ من با Tapatalk

دوستان دوستان مستحضر هستید که ما تو ایران زندگی میکنیم،اگه کمبود جهانی تراشه درست بشه اگه قیمتای جهانی درست بشه اگه همه ماینرا توبه کنن اگه......ولی بازم چندتا دلال مشتی و شرکت وارد کننده انحصاری داریم که به سیخ بکشنمون، بماند اقتصادمون تازه داره وارد یه ابر تورم میشه اونایی که کار میکنن و نون آور خونه هستن میفهمن چی میگم قیمتای کالاهای اساسی ظرف ۶ ماه اخیر بین ۵۰ تا ۷۰ درصد گرون شده، نظر بنده اینه که فک نکنم حالا حالاها درست بشه به هزار دلیل یه دلیلش هم دلالامون [emoji55]

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

برادر مگه داری ماشین میخری که دنبال لنت ترمز و فیلتر روغن میگردی

کارت مگه قطعه میخواد

کارتی که باهاش عشق میکنی بخر لذتش رو ببر

این سه تا هم همشون برند های بی نظیری هستن و کیفیت خوبی داره

بین اون سه مدلی که قصد داری بخری دقیق بررسی کن اونی که خوشت اومد بخر مثلا عموما یکیش یه ذره خنک تره یکیش یه ذره کم مصرف تره  یکی دو درصد قویتره ...

تفاوت اونچنان محسوس نیست.

من زیاد اهل rgb نیستم

مدل oc گیگا چطورن ؟ از نظر دما و صدا

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HAM۳D گفته است :

من زیاد اهل rgb نیستم

اگر مدل دقیقش رو بگین بهتر میتونم بررسی کنم

3070 ؟ 3080؟ 3070ti ؟ یا ...؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۲ ساعت قبل، raajer گفته است :

دوستان دوستان مستحضر هستید که ما تو ایران زندگی میکنیم،اگه کمبود جهانی تراشه درست بشه اگه قیمتای جهانی درست بشه اگه همه ماینرا توبه کنن اگه......ولی بازم چندتا دلال مشتی و شرکت وارد کننده انحصاری داریم که به سیخ بکشنمون، بماند اقتصادمون تازه داره وارد یه ابر تورم میشه اونایی که کار میکنن و نون آور خونه هستن میفهمن چی میگم قیمتای کالاهای اساسی ظرف ۶ ماه اخیر بین ۵۰ تا ۷۰ درصد گرون شده، نظر بنده اینه که فک نکنم حالا حالاها درست بشه به هزار دلیل یه دلیلش هم دلالامون emoji55.png

دوستان دوستان مستحضر هستید که ما تو ایران زندگی میکنیم،اگه کمبود جهانی تراشه درست بشه اگه قیمتای جهانی درست بشه اگه همه ماینرا توبه کنن اگه......ولی بازم چندتا دلال مشتی و شرکت وارد کننده انحصاری داریم که به سیخ بکشنمون، بماند اقتصادمون تازه داره وارد یه ابر تورم میشه اونایی که کار میکنن و نون آور خونه هستن میفهمن چی میگم قیمتای کالاهای اساسی ظرف ۶ ماه اخیر بین ۵۰ تا ۷۰ درصد گرون شده، نظر بنده اینه که فک نکنم حالا حالاها درست بشه به هزار دلیل یه دلیلش هم دلالامون emoji55.png

کالاهای اساسی به کنار و کلی مخارج دیگه

و پولمون همم ارزشی نداره میری بقالی دو قلم چیپس و پفک میخری 200 هزار تومن پیاده میشی

اجاره بهای منزل و مغازه 2 برابر پارسال شده

خدا به دادمون برسه

مدارس دولتی 4 میلیون شهریه میخوان فقیر و کارگر اونی که نداره چجوری بچش درس بخونه ؟

کارت گرافیک هم چون کشور انحصار و مافیا داره و هر روز هم تپل تر میشن فکر نکنم امیدی باشه مگر اینکه رو دستشون باد کنه یکمی ارزونتر کنن

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، HAM3D گفته است :

من زیاد اهل rgb نیستم

خوبن، در کل گیگابایت گرافیک هاش خوبه و تایید میشه.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۴/۲۷ در 22:00، Alirezatha گفته است :

اگر مدل دقیقش رو بگین بهتر میتونم بررسی کنم

3070 ؟ 3080؟ 3070ti ؟ یا ...؟

3070 یا 3060ti

بقیه قطعات:

i5 10400   -   b460 tuf gaminig   -   ram2*8 3000 - پاور هم 600w گرین فقط هم رزولوشن فول hd

ولی قیمتا خوب داره پایین میاد به نظرتون یه ماه صبر کردن ارزش داره ؟ نره دوباره بالا

کارت گرافیک گیگابایت RTX 3060 Ti GAMING OC PRO 8G قیمتش بدی نیست مثلا این با AORUS چه فرقایی داره

گفتم اصلا هم نورپردازی و ظاهر برام مهم نیست

در کل بین 3060ti و 3070 چقدر تفاوت وجود داره و بهتر بااون قطعات که نوشتم مچ میشه من این آخرین ارتقای سیستممه دیگه سنم اجازه نمیده میخام حداقل 6-7 سال جواب بهم بده

ویرایش شده توسط HAM3D
لینک به دیدگاه

سلام خدمت عزیزان انجمن

ی مدته کارت گرافیکا رو زیر نظر گرفتم ، واسه مثال gtx 1060 تا چن روز پیش میزدن ۱۱ ، یهو دیروز صبح قیمت اومد رو ۹/۵ ، دلار هم ک همش افزایشی بوده .

دلیل این ارزون شدنه به نظرتون چیه؟ 

و پیش بینیتون از آینده بازار قطعات چجوریه؟

بخریم ؟ نخریم؟ بمونیم؟ چی کنیم؟

پ.ن: لطفا اگه قطعه ای واسه فروش گذاشتید مغرضانه نظر ندید 😁🤌

تشکر 🌹

ویرایش شده توسط alireza-sepah
لینک به دیدگاه

گرافیک در بازار زیاد شده ماینر های بزرگ چینی دارند میفروشند ... و هم این که ایتر قییمتش نصف شده. 

تولید گرافیک های جدید هم با ظرفیت بالاتری در حال پیگیری هست!

اوضاع اقتصادی مردم هم خییلی خرابه فقط به شکم میرسند و قیافه...

همه ی عوامل بالا!

لینک به دیدگاه

الان بخر چون امازون قراره معاملات رو با ارزهای دیجیتال هم قرار بده و ایلان ماسک هم انگار یه حرفایی زده . الان ارز ها کمی بالا رفتن اگه همینطوری پیش بره دوباره بالا میرن و گرافیکم گرون میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۲۱ دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

الان بخر چون امازون قراره معاملات رو با ارزهای دیجیتال هم قرار بده و ایلان ماسک هم انگار یه حرفایی زده . الان ارز ها کمی بالا رفتن اگه همینطوری پیش بره دوباره بالا میرن و گرافیکم گرون میشه

امازون تکذیب کرد 

من یکی خودم بدجور منتظرم کارت ۳۰۶۰ بیاد زیر ۱۵ یکی بخرم 

تا الان تا ۱۸ امده 

لینک به دیدگاه

در ۳ دقیقه قبل، WINNER گفته است :

امازون تکذیب کرد 

من یکی خودم بدجور منتظرم کارت ۳۰۶۰ بیاد زیر ۱۵ یکی بخرم 

تا الان تا ۱۸ امده 

این قیمتا رو از کجا میارین

بیت که رسید به 40هزار متاسفانه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

ارزونی کارت گرافیک ارتباطی به قیمت ارز نداشت علتش ممنوعیت ماین کردن در چین هست به همین علت تقاضا برای کارت گرافیک به شدت کاهش پیدا کرده و بازار اشباع شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آگهی مربوط به 3080 با قیمت 4 هزار درهم (حدود 28 میلیون) سایت dubizzle هست هرکسی خواست می تونه چک کنه کف بازار امارات قیمت ها پاییتنرم هست

و باز هم دوستان بر طبل گرونی می کوبن

1.thumb.png.9a3bd922e2b5bcfa9810bd016d5ed1bd.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۳ ساعت قبل، HAM۳D گفته است :

این قیمتا رو از کجا میارین

بیت که رسید به 40هزار متاسفانه

دستان وارد کننده هستن میتونید تو گروه های تلگرامی پیدا کنید 

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

آگهی مربوط به 3080 با قیمت 4 هزار درهم (حدود 28 میلیون) سایت dubizzle هست هرکسی خواست می تونه چک کنه کف بازار امارات قیمت ها پاییتنرم هست

و باز هم دوستان بر طبل گرونی می کوبن

1.thumb.png.9a3bd922e2b5bcfa9810bd016d5ed1bd.png

درود دوست عزیز

بنده هم به اعنوان وارد کننده و حامی سر سخت مصرف کننده ! تا الان چنین قیمتی تو امارت ندیدم !

این اگهی چند جنبه داره یا فیک هستش یا دست دوم و یا ... !

-----------------------------------------------------------------------------------------------

و جالبه بدونین اگه یادتون باشه چندی پیش کارت گرافیک  Giga 3090 24G gaming OC که سفارش چین هم بود رو به قیمت مفت 78 میلیون اگهی کرده بودم ولی بازم خریدار نداشت !

و جالب تر از همه اینا ... یه مشتری اماراتی پیدا شد 80 تا کارت رو یجا به قیمت هر عدد 11 هزار درهم خرید !!!!!!

پ-ن : با اوج گیری مجدد قیمت بیت و همچنین ارز ( الان دلار 25.200 هستش مرز حمایتی که 25.500 هستش بشکنه تا 28 تومن رو شاخشه ! )

نظر شخصی من اینه همین الانش تو دوره طلایی قیمت ها به سر میبریم و غیر ممکنه حالا حالاها بدون تغیراتی در مزاکره قیمت ها کاهش چشمگیری داشته باشه !

لینک به دیدگاه

دوستان بلاخره تو مابین این نظرات ما قیچی شدیم ،الان یه تحلیل درست بدید .

(من بنظرم قدرت چین خیلی بیشتر از این افزایش ارز هست ، فرض بگیریم  کارت 1000 دلاری با دلار 25 هزار تومان در ایران  میشه 25 میلیون تومان .( روی کاغذ دارم میگم ، کار باربری وسود ندارم) .اگر دلار بشه 28 تومن ، اون کارت میشه 28 میلیون تومن، اما وقتی بازار جهانی اشباع شده(یا بشه ) کارت بین 200-300 دلار بلکه بیشتر افت پیدا میکنه که بین 5-8 میلیون تومان بلکه بیشتر میشه، خب در بدترین حالت قیمت از اینی که هست تکون نمیخوره. حالا این چیزی هست که بنظرم میاد)

(درنظر بگیرید که الان داره کارت های LHR تولید میشه ،پس بحث ماین تا حدودی از این قضایا جدا میشه)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...