رفتن به مطلب

ترکیدن حباب قیمتی کارت گرافیک؟ ممکنه؟

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان این اگهی رو میبینن  .... دیگه فکر نمیکنن این کارت فیک هستش !!!

https://www.amazon.ae/ASUS-Gaming-Graphic-256-bit-Memory/dp/B097TCX8QL/ref=sr_1_1?crid=3TW0MRJJEOHQ9&dchild=1&keywords=asus+tuf+gaming+geforce+rtx+3070&qid=1627468826&sprefix=ASUS+TUF+Gaming+GeForce+RTX+3070%2Caps%2C255&sr=8-1

امارات چند سایت معتبر خرید و فورش عمده داره ! اگه این سایت ها کاهش قیمت داشتن بدونین واقعا" کاهش قیمتی در پیش هست ... نداشت و هر جای دیگه دیدین قیمت پایینتر هست بدونین که دارین ضایعیات کارت میخرین نه کارت گرافیک ....

خلاصه هوشیار باشین ... هیچ ارزونی الکی نیستش ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، invoker گفته است :

درود دوست عزیز

بنده هم به اعنوان وارد کننده و حامی سر سخت مصرف کننده ! تا الان چنین قیمتی تو امارت ندیدم !

این اگهی چند جنبه داره یا فیک هستش یا دست دوم و یا ... !

-----------------------------------------------------------------------------------------------

و جالبه بدونین اگه یادتون باشه چندی پیش کارت گرافیک  Giga 3090 24G gaming OC که سفارش چین هم بود رو به قیمت مفت 78 میلیون اگهی کرده بودم ولی بازم خریدار نداشت !

و جالب تر از همه اینا ... یه مشتری اماراتی پیدا شد 80 تا کارت رو یجا به قیمت هر عدد 11 هزار درهم خرید !!!!!!

پ-ن : با اوج گیری مجدد قیمت بیت و همچنین ارز ( الان دلار 25.200 هستش مرز حمایتی که 25.500 هستش بشکنه تا 28 تومن رو شاخشه ! )

نظر شخصی من اینه همین الانش تو دوره طلایی قیمت ها به سر میبریم و غیر ممکنه حالا حالاها بدون تغیراتی در مزاکره قیمت ها کاهش چشمگیری داشته باشه !

والا من 10 ساله دارم در این زمینه فعالیت میکنم، و قیمت کمتر هم کف بازار سراغ دارم 
قبلا هم عرض کردم قیمت ارز ربطی به کاهش قیمت گرافیک نداره، گرافیک ارزون شد چون در چین ممنوع شده و چند ده هزار کارت بی مشتری موند بازار اشباع کرد 

کسی دوست داره گرون بخره جیب خودشه بهرحال 

لینک به دیدگاه

دوستان کسی درباره لبتاپ هم نظری داره؟ گهگاهی میبینم یه لبتاپ هایی با قیمت مناسب موجود میشه ولی به سرعت تموم میشه،وضعیت لبتاپ هارو چه طور میبینید

(سایت فافا یه ROG STRIX G15 -RTX3070 I30W داشت به قیمت 46770 یه 3 روز بود ، بعد تموم شد، پیگیری کردم، شرکت گفت دارم ولی 50 میدم بهت،حالا اینها دارن گرون میدن؟ واینگه قیمت هنوز برای لبتاپ کاهشی نشده(جهانی منظورمه)؟)

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، invoker گفته است :

حمایتی

مقاومتی داداش - دلار تارگت های 34 - 38 رو داره تا اوایل سال بعد

لینک به دیدگاه

Screenshot (284).png

Screenshot (285).png

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...