رفتن به مطلب

باگ؟ویروس؟مشکل قطعات؟

Kamy4r
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یک مشکل برای سیستم من پیش اومده بیشتر اوقات(تقریبا همیشه) وقتی در حال مرور اینترنت هستم هر پنجره ای باز میکنم(کلیک راس-گزینه های برنامه ها که به شکل بنجره ای کوچک باز میشه)پرش داره و وقتی در task manager به بخش پرفورمانس میرم سیپیو 80 تا 100 درصد زیر لود هست به محض اینکه اینترنتم رو قطع میکنم درست میشه البته ممکنه در حال مرور صفحه هم درست بشه ولی بیشتر از چند ثانیه دووم نمیاره.در هیچ یک از کارهای دیگه این مشکل پیش نمیاد 2 بار هم ویندوز عوض کردم ویندوز ها هم مال 2 شرکت متفاوت بوده میشه من رو در حل این مشکل راهنمایی کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

از چه مرورگری استفاده میکنی ؟ مرورگر رو عوض کن . ممکنه که رو سیستم تروجان داشته باشی که با وصل شدن به اینترنت فعال میشه . سیستم رو خوب اسکن کن .

لینک به دیدگاه

ممنون تمام مرورگرها رو امتحان کردم و5-6 بار فول اسکن هم کردم و بعد از نصب ویندوز جدید هیچ فلش یا هاردی از قبل وصل نکردم(کل هارد فرمت شده)

لینک به دیدگاه

من هم حدسم به تروجان هست.

یک سوال . وقتی که این حالت پیش میاد، پهنای باند و سرعت اینترنت هم کم میشه یا نه؟

این نرم افزار malwarebyte رو دانلود کن. معمولا تو پیدا کردن تروجان های این مدلی موفق عمل میکنه.

http://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یک مشکل برای سیستم من پیش اومده بیشتر اوقات(تقریبا همیشه) وقتی در حال مرور اینترنت هستم هر پنجره ای باز میکنم(کلیک راس-گزینه های برنامه ها که به شکل بنجره ای کوچک باز میشه)پرش داره و وقتی در task manager به بخش پرفورمانس میرم سیپیو 80 تا 100 درصد زیر لود هست به محض اینکه اینترنتم رو قطع میکنم درست میشه البته ممکنه در حال مرور صفحه هم درست بشه ولی بیشتر از چند ثانیه دووم نمیاره.در هیچ یک از کارهای دیگه این مشکل پیش نمیاد 2 بار هم ویندوز عوض کردم ویندوز ها هم مال 2 شرکت متفاوت بوده میشه من رو در حل این مشکل راهنمایی کنید

ممنون

مشخصات دقیق سیستم لطفا

لینک به دیدگاه

وقتی رفتی تو task m برو تو تب processes ببین کدومشون بیشتر استفاده رو از cpu می کنه . اگه احیانا این بود : svchost.exe روش کلیک راست کن گزینه go to services رو اتخاب کن . اگه دیدی این شامل سه تا گزینه میشه ( هایلایت شده) که یکی از مورد ها font cash یا همچین چیزی هست ، کلا اون svchost.exe رو end task کن . و مشکلی پیش نمی آد.

لینک به دیدگاه

من هم حدسم به تروجان هست.

یک سوال . وقتی که این حالت پیش میاد، پهنای باند و سرعت اینترنت هم کم میشه یا نه؟

این نرم افزار malwarebyte رو دانلود کن. معمولا تو پیدا کردن تروجان های این مدلی موفق عمل میکنه.

http://download.cnet...4-10804572.html

ممنون از توجه تمامی دوستان

خیر در سرعت تاثیر نداره فقط سیپیو زیر لود میره و دما افزایش میابد انگار زیر تست occt هست

این برنامرو داشتم اسکن کردم 3 تروجان و اسپیوار پیدا کرد که همشون از برنامه های مادربورد و پک نرم افزاریم بود!!!چرا این هاروکسپرسکای اصل اپدیت شده شناسایی نکرد؟!30 دقیقه هست که دیگه اون مشکل پیش نیامده ولی معلوم نمیشه ممکنه تا شب دوباره پیش بیاد!

لینک به دیدگاه

مشخصات دقیق سیستم لطفا

cpu:phenom ll x4 965 be

mb:msi 970a-g45

2* vga:sapphire 6870

ram:2*2 gskill 1333

power:thunder bolt 850 80 plus gold

hdd:seagate 250g

لینک به دیدگاه

وقتی رفتی تو task m برو تو تب processes ببین کدومشون بیشتر استفاده رو از cpu می کنه . اگه احیانا این بود : svchost.exe روش کلیک راست کن گزینه go to services رو اتخاب کن . اگه دیدی این شامل سه تا گزینه میشه ( هایلایت شده) که یکی از مورد ها font cash یا همچین چیزی هست ، کلا اون svchost.exe رو end task کن . و مشکلی پیش نمی آد.

task manager رو زیر و رو کردم هیچ چیزی نیست که از سیپیو بالای 1-5 درصد استفاده کنه(مشهود نیست)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مروگرتون چی هست؟

وقتی این مشکل پیش میاد کدوم یرنامه بیشترین استفاده رو از CPU می بره؟

نوار ابزار خاصی بهش اضافه کردین؟(الته این نمی تونه به زیر loud بردن CPU ربط آنچنانی داشته باشه)

لینک به دیدگاه

از دیروز با قطع کردن اینترنت هم مشکل رفع نمیشه!!!!!!کمک

لینک به دیدگاه

آقا اگر هارد دیگه ای دم دست داری امتحان کن و یا از کسی به عنوان امانت بگیر تست کن شاید اصلا ربطی به ویندوز و هارد نداشته باشه .

اگر دیدی با هارد دیگه ای چنین مشکلی نداری اون موقع بگرد دنبال رفع مشکل بر روی هارد و آخرش اگر درست نشه باید هارد رو فرمت کنی

اما ایشالا درست بشه

لینک به دیدگاه

سلام یک هارد اکسترنال دارم با اون امتحان کردم و هارد خود سیستم رو هم 2 بار فرمت کردم ولی درست نشده!

لینک به دیدگاه

وقتی تو تسک منیجر میری و میبینی 80-100 درصد داره کار میکنه ، کدوم برنامه داره ازش کار میکشه ؟ تو تب Processes باید نشون بده .

لینک به دیدگاه

منظور من یک هارد دیگه که ویندوز روش نصب باشه بود .

با این وجود که هارد رو فرمت کردی و باز مشکل برقراره باید ببینی مشکل از ویندوز و برنامه هاست یا نه که اینرو براحتی با یک هارد که ویندوز داره امتحان کن . اگر هارد دیگه ای که ویندوز روش نصبه این مشکل رو بر روی سیستم شما نداشته باشه شما دیگه نباید روی هارد مانور بدی باید مشکل رو از جای دیگه ای بجز هارد و برنامه های نصب شده پیدا کنی

ویرایش شده توسط Mashhad
لینک به دیدگاه

وقتی تو تسک منیجر میری و میبینی 80-100 درصد داره کار میکنه ، کدوم برنامه داره ازش کار میکشه ؟ تو تب Processes باید نشون بده .

نشون نمیده گشتم ولی هیچ چیزی ازش کارنمیکشه!حتی بخش resource monitor را هم گشتم ولی چیزی پیدانکردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...