رفتن به مطلب

سوال درباره خرید کارت گرافیک دست دوم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود و خسته نباشید.

سوالی داشتم از دوستانی که در زمینه خرید کارتهای دست دوم تحربه دارند.آیا برای خرید کارت هایی مثل rx580 ، در بخش فروش انجمن از کارتهای دست دوم که با تست گذاشته شده خریداری کنیم یا بهتر هست کارت آکبند تهیه کنیم؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

در حال حاضر خرید این گرافیک به صورت آکبند اصلا به صرفه نیست 

و اما موقع خرید دست دوم 

فقط فقط فقط از آدم مطمان خرید کن 

مطمان باش جنس خراب بهت نمیده اگر هم خدایی ناکرده مشکلی داشته باشه بی چون و چرا ازت پس میگیره و یا جنس سالم و یا پولت پس میده 

حالا شاید بپرسی اینطور آدمی اینجا چطور پیدا کنم 

حدودا یه ساعت وقت بزاری و به چندتا از کاربرای اینجا پیغام خصوصی بدی افرادی رو واست نام میبرن بعدش ببین اسم کدوم بیشتر آوردن واست از همون بگیر 

و مطمان باش خیلی درگیری و الافی نداره چون این دوستان موردنظر اینجا انگشت شمارن 

لینک به دیدگاه

در ۱۵ دقیقه قبل، ultragame۸۸۸ گفته است :

سلام دوست عزیز 

در حال حاضر خرید این گرافیک به صورت آکبند اصلا به صرفه نیست 

و اما موقع خرید دست دوم 

فقط فقط فقط از آدم مطمان خرید کن 

مطمان باش جنس خراب بهت نمیده اگر هم خدایی ناکرده مشکلی داشته باشه بی چون و چرا ازت پس میگیره و یا جنس سالم و یا پولت پس میده 

حالا شاید بپرسی اینطور آدمی اینجا چطور پیدا کنم 

حدودا یه ساعت وقت بزاری و به چندتا از کاربرای اینجا پیغام خصوصی بدی افرادی رو واست نام میبرن بعدش ببین اسم کدوم بیشتر آوردن واست از همون بگیر 

و مطمان باش خیلی درگیری و الافی نداره چون این دوستان موردنظر اینجا انگشت شمارن 

خواهش میکنم از دوستانی که خریداری کردن در پیغام خصوصی اعلام کنند تا از دوستانی که کارت گرافیک ها مطمئن دست دوم میفروشند پیدا کنم.ممنون

لینک به دیدگاه

در ۵ ساعت قبل، romseo۱۳۹۹ گفته است :

خواهش میکنم از دوستانی که خریداری کردن در پیغام خصوصی اعلام کنند تا از دوستانی که کارت گرافیک ها مطمئن دست دوم میفروشند پیدا کنم.ممنون

یکی از دوستانم قصد فروش کارتش رو داره . کارت خونگی هست اگر اشتباه نکنم سافایر ازین مشکیا هست. درمورد نظر اون دوستمون هم حتی کاربرای با سابقه اینجا هم همگی واسطه هستن میخرن و میفروشن.  خیلی جای گله داره و اندر تعجبم هرکسی اینجا هر قطعه ای اگهی میکنه میزنه درحد اک حتی قطعه ای که 10 سال کارکرده. این مورد ک بگیم چون فلانی میفروشه کارتش  خشکه  مال خانوم دکتر بوده بنظرم خیلی فانه :))))) تنها مزیتی ک داره اینه که میدونی  قطعه سالمه و یهو یه ساعت بعد نمیمیره .

لینک به دیدگاه

سعی کنید کارت گرافیک های جدید تر بخرید مثلا به جای rx 580 یدونه Gtx 1650 یا 1650s به روز ترن و احتمال ماین شدگی خیلی کمه

لینک به دیدگاه

سلام

مطمین باشید بیشتر از ۹۵ درصد rx 580 های موجود کارکرده از اون کارت های ماین شده هستن  خرید کارت گرافیک های کارکرده مخصوصا تو amd  rx 580 چه نسخه ۴ گیگ و چه نسخه ۸ گیگ به هیچ عنوان توصیه نمیشه   با ۴ گیگ که دیگه تقریبا استخراج نمیشه   و صاحبان این کارت ها دارن ردشون میکنن  بره    ۸ گیگ ها هم که بماند...

حالا مثلا شما قصد تهیه نسخه ۴ گیگ کارکرده داری   باز باید یه ۱۰ تومنی خرج کنی

یکمم بودجه رو افزایش بدین و gtx 1650 super  آکبند تهیه کنید که توی برخی تست ها rx 580 4gb و gtx 1060 3gb رو شکست میده و ارزش خریدش خیلی بیشتر از کارت های کارکرده همون قیمت هست

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

حتی المکان 580 نخرید بهترِ، این کارت از ابتدا توسط ماینرا خریداری شد اصلا بدست گیمرها نرسید که بخواد استفاده بشه  580RX مثل سیب زمینی عمده میخرن میفروشن، حالا این وسط دو نفر این کارت گیرشون اومده هی می خوان سر و صدا کنن که همشون ماین نشده ،نباید زوم کنی روی اون ده بیست درصدی که کارت گیرشون اومده و می خوان بفروشن، شما دنبال کارت 1650 یا 1650TI به بالا باش

لینک به دیدگاه

دوستان در اون رنج قیمت یا کمی بالاتر چه کارتی پیشنهاد می کنند که بهتر از rx580 باشه.

لینک به دیدگاه

در ۱۵ دقیقه قبل، romseo۱۳۹۹ گفته است :

دوستان در اون رنج قیمت یا کمی بالاتر چه کارتی پیشنهاد می کنند که بهتر از rx580 باشه.

1660Super

لینک به دیدگاه

در ۳۷ دقیقه قبل، romseo۱۳۹۹ گفته است :

اگه از مورد مالی مشکلی نیس gtx 1660ti که تقریبا با gtx 1070 برابری میکنه    یکمم پایین تر gtx 1660 super که از rx 580 قوی تره     و یکمم پایین تر gtx 1650 super که از نسخه ۴ گیگ rx 580 مقداری قوی تره

ارزش خرید این کارت ها خیلی بیشتر از خرید کارت های کارکرده rx 580 4gb/8gb هست        پیشنهادم اینه که مدل rog strix هر کدام کارت رو که مدنظر دارید رو انتخاب کنید   راحت یه عمر کار میکنه براتون

لینک به دیدگاه

خود من میخواستم rx 570 کارکرده تهیه کنم دو مورد رو دیدم تو تست استرس پایدار نبودن و ...   کلا از خیرش گذشتم و gtx 1650 gigabyte تهیه کردم که با بودجه من سازگار بود     شما هم به هیچ عنوان از سری rx کارکرده تهیه نکنید

لینک به دیدگاه

در ۲۷ دقیقه قبل، kiarash۹۱۷ گفته است :

اگه از مورد مالی مشکلی نیس gtx 1660ti که تقریبا با gtx 1070 برابری میکنه    یکمم پایین تر gtx 1660 super که از rx 580 قوی تره     و یکمم پایین تر gtx 1650 super که از نسخه ۴ گیگ rx 580 مقداری قوی تره

ارزش خرید این کارت ها خیلی بیشتر از خرید کارت های کارکرده rx 580 4gb/8gb هست        پیشنهادم اینه که مدل rog strix هر کدام کارت رو که مدنظر دارید رو انتخاب کنید   راحت یه عمر کار میکنه براتون

سری rog strix چه برتری نسبت به سری های دیگه داره؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، romseo۱۳۹۹ گفته است :

مدار برق قدرتمند تر

پایداری بیشتر

ظاهر بهتر

فن های بهتر

هیت سینک بهتر و با کیفیت تر

پایپ بیشتر

نویز کمتر

احتمال روی دادن کول واین خیلی کم تره

دمای کم تر و خنک بودن

اوتو بودن فن ها

و.......

و زیبایی بسیار زیبا مخصوصا مدل های ۳ فن با فناوری aura sync 

ncrytaqsv6w11.jpg

ASUS_ROG_STRIX-GTX1080-O8G-GAMING_20160614.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، romseo1399 گفته است :

من مادربردشو دارم  خیلی خوبه  دیگه معلومه گرافیکش فوق العاده هست

لینک به دیدگاه

در ۵۴ دقیقه قبل، kiarash۹۱۷ گفته است :

مدار برق قدرتمند تر

پایداری بیشتر

ظاهر بهتر

فن های بهتر

هیت سینک بهتر و با کیفیت تر

پایپ بیشتر

نویز کمتر

احتمال روی دادن کول واین خیلی کم تره

دمای کم تر و خنک بودن

اوتو بودن فن ها

و.......

و زیبایی بسیار زیبا مخصوصا مدل های ۳ فن با فناوری aura sync

ایسوز هم مثل اپل فقط پول برند رو میگیره - استریکس درسته خوبه ولی از نظر من به خوبی مدلای بالارده MSI نیست 

لینک به دیدگاه

در ۲۴ دقیقه قبل، Slasher گفته است :

ایسوز هم مثل اپل فقط پول برند رو میگیره - استریکس درسته خوبه ولی از نظر من به خوبی مدلای بالارده MSI نیست 

استریکس بله خیلی خوبه  msi gaming x هم واقعا فوق العادست من خودم طرفدار msi هستم  ولی msi باید موجود باشه  الان هیچکدوم از کارت های 1660ti  و 1650 super و .   مدل های gaming x  تو ایران موجود نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۲ ساعت قبل، kiarash۹۱۷ گفته است :

استریکس بله خیلی خوبه  msi gaming x هم واقعا فوق العادست من خودم طرفدار msi هستم  ولی msi باید موجود باشه  الان هیچکدوم از کارت های 1660ti  و 1650 super و .   مدل های gaming x  تو ایران موجود نیست

زمانی که موجود بودن رو دست ایسوس زده بودن از لحاظ قیمت

یادمه مثلا 2060 گیمینگ ام اس آی با 2070 استریکس هم قیمت بود دم گرین با اون قیمت کذاری ، اعتراض هم میکردی مینداختن گردن فروشنده ، فروشنده هم میگفت قیمت گذاری از طرف واردکننده انجام میشه مثل همون قضیه کیس و کولر و پاور ....

لینک به دیدگاه

دوستان بین asus  و msi کدوم برند رو بیشتر تایید می کنند و آیا این کارت 1660 رو میشه کنار کارت های دیگه همزمان استفاده کرد یا ممکن هست تداخلی پیش بیاد؟

از کارت گرافیک ها 8 گیگ و قیمت مناسب دوستان چه مدلی پیشنهاد می کنند.

ویرایش شده توسط romseo1399
لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، romseo1399 گفته است :

دوستان بین asus  و msi کدوم برند رو بیشتر تایید می کنند و آیا این کارت 1660 رو میشه کنار کارت های دیگه همزمان استفاده کرد یا ممکن هست تداخلی پیش بیاد؟

از کارت گرافیک ها 8 گیگ و قیمت مناسب دوستان چه مدلی پیشنهاد می کنند.

توی قدرت همیشه vram مهم نیست

دیگه msi تو ایران نیست شما مجبورید asus بردارید    خود ایسوس سری استریکس ها خیلی خوب هستن

1660 رو اگه مادربرد ۲ اسلات باشه اره میشه استفاده کرد ولی هیچ تاثیری تو قدرت نداره  یعنی استفاده کردن از دو کارت متفاوت اشتباه بزرگی هست  چون با اون پرفورمنسی که بهتون میده ارزش هزینه نداده   درواقع پرفورمنسی نمیده

Rtx 2060 و gtx 1660 ti گزینه های خوبی هستن    gtx 1660 معمولی هم که مد نظر دارید  صدر درصد از rx 580 چه نسخه ۴ و چه نسخه ۸ گیگ ارزش خرید بیشتری داره

لینک به دیدگاه

1660 چه سوپر و چه ti جز بهترین گزینه ها هستن

احتمال ماینشون کم هست و قدرت خوبی هم دارن

از طرفی وی رم 6 گیگ هم خیالتون رو برای آینده راحت میکنه

در کل فارغ از بحث ماین طبق تجربه شخصیم سمت amd نرین

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، romseo1399 گفته است :

الان این مدل موجود هست و میشه خرید.

MSI GEFORCE GTX 1660 SUPER GAMING X

اره دو سایت نا معتبر هست  که معلوم نیست  برات میارن یا نه  حالا به فرض اصلا تونستی تهیه کنی   گارانتی نداره که     بعدا مشکلی براش پیش بیاد تو دردسر میوفتی

ما ایرانی ها یه تفاوت با دیگران خارج کشور داریم     اونا دستشون باز هست و موجود نبودن و ... تو بین اونا مفهومی نداره     ولی اینجا ایرانه و ما محدودیت داریم    شما همین مدل 1660 super رو میخوای   خب برو قشنگ تاپ رایان  مدل rog strix این کارت رو بردار    

و یا اینکه یه مقدار هم روش بذار و مدل rtx 2060 رو تهیه کن  تا چندین سال پوششت میده   البته این کارت مدل strix خیلی گرون درمیاد   مجبوری gigabyte اینو برداری

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

جاش 1650 super استفاده کن از ۱۰۶۰ و ۵۸۰ قوی تره

حالا دست دومش نمی دونم چند گیر بیاد

لینک به دیدگاه

سلام من میخوام گرافیک بگیرم بودجه خیلی کمی دارم حدود 4 تمن چه مدلی میتونم بگیریم که تا الان رو جواب بده آینده رو نمی خوام تا الان خوب جواب بگو باشه یکی از دوستانم rx 470 گرفته بود تقریبا پارسال 2300 منم میخواستم بگیرم که موجود نبود چه پیشنهادی دارید؟ 

لینک به دیدگاه

RX 580 8GB سالاره، یکی از بهترین کارتایی هست که ای ام دی تابحال تولید کرده. تو بعضی از بازی‌ها مثل کنترل، اساسین والهالا و رزیدنت 8 عملا پا‌به‌پای gtx 1070 میره.

اوایل که اومده بود یادتونه حتی کمی از 1060 کمتر فریم میداد ولی الان 1060 به گردش هم نمیرسه که هیچ زیر RX 570 8GB هم قرار گرفته.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...