رفتن به مطلب

لگ و صدای Beepهنگام بازی (لپ تاپ)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دو روزه موقع بازی Days gone لپ تاپ گیر میکنه لگ شدیدی میگیره انگار داری با 5 فریم بازی میکنی بعد لپ تاپ بوق میزنه(beep sound) و میگه دسته قطع شده دوباره وصل کن !؟!!؟؟!؟!

از اونجایی که ربطش میدن به رم و اینچیزا اصلا رم اضافی ندارم آنبورد خودشه

یه بارم 2 یا 3 بار پشت سر هم beep زد :/ فکر کردم قرار منفجر بشه

-----------------

متوجه شدم موقع بازی Frametime کارت به 250ms میرسه یعنی تو رندر کردن تاخیر داره!!!

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در ۵۴ دقیقه قبل، Santa Cruise گفته است :

کانفیگ و مدل لپتاپ چیه کافی جان ؟

Asus Rog Zephyrus M15

MAX Q Design-RTX -2070

16 GB ram

CPU Core i 7-10750H

لپ تاپ رو باز کردم یه گردگیری کردم ، نکته ی دیگه اینکه دکمه های کیبورد واسه خودشون کار میکردن انگار یکی دستشو گذاشته رو arrow کی  !!

frametime GPU هم میرسه به 250 MS !

دارم درایور آپدیت میکنم :/

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

Asus Rog Zephyrus M15

MAX Q Design-RTX -2070

16 GB ram

CPU Core i 7-10750H

لپ تاپ رو باز کردم یه گردگیری کردم ، نکته ی دیگه اینکه دکمه های کیبورد واسه خودشون کار میکردن انگار یکی دستشو گذاشته رو arrow کی  !!

frametime GPU هم میرسه به 250 MS !

دارم درایور آپدیت میکنم :/

احتمالا صفحه کلید خرابه.

فلات صحفه کلید ازاد کن.

با کیبرد خارجی تست کن ببین وضعیت چطوره

لینک به دیدگاه

در ۱۴ دقیقه قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است :

احتمالا صفحه کلید خرابه.

فلات صحفه کلید ازاد کن.

با کیبرد خارجی تست کن ببین وضعیت چطوره

کیبورد خارجی که وصله ! ویندوز کلا قاطی کرده حتی تسک منیجر قاطی میکرد چندتا احتمال داره ،مثل اینکه دست گل جدید Armoury crate ایسوز !

الان نیم ساعت بازی کردم مشکلی نبود ، معمولا کمتر از  دقیقه گیر میکرد بازی و کارت گرافیک جواب نمیداد، میتونست از days gone هم باشه یعنی مراحل پایانی همچین مشکلاتی داشته باشه

لینک به دیدگاه

در ۲ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

کیبورد خارجی که وصله ! ویندوز کلا قاطی کرده حتی تسک منیجر قاطی میکرد چندتا احتمال داره ،مثل اینکه دست گل جدید Armoury crate ایسوز !

الان نیم ساعت بازی کردم مشکلی نبود ، معمولا کمتر از  دقیقه گیر میکرد بازی و کارت گرافیک جواب نمیداد، میتونست از days gone هم باشه یعنی مراحل پایانی همچین مشکلاتی داشته باشه

انشالا که مشکل خاصی نباشه. وگرنه تو این گرونی باید بری برا سلامتی لبتابت شمع روشن کنی.

منظورم این بود که اگه باز مشکل پیدا کرد لبتاب باز کن و فلات یا فیش کیبرد جدا کن و کیبرد خارجی بهش وصل کن تست کن

لینک به دیدگاه

در ۴ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

دو روزه موقع بازی Days gone لپ تاپ گیر میکنه بعد صدای Beepمیاد و میگه دسته قطع شده دوباره وصل کن !؟!!؟؟!؟!

-----------------

موقع بازی Frametime کارت به 250ms میرسه !!!؟

فقط با همین بازی این مشکل رو داره؟

لینک به دیدگاه

در ۹ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

دو روزه موقع بازی Days gone لپ تاپ گیر میکنه بعد صدای Beepمیاد و میگه دسته قطع شده دوباره وصل کن !؟!!؟؟!؟!

-----------------

موقع بازی Frametime کارت به 250ms میرسه !!!؟

ببین مشکل از این نیست :

Annoying beep sound on shift key

https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-hardware/annoying-beep-sound-on-shift-key/85975918-a797-4e6c-bfaa-d0bed7dd63b7

لینک به دیدگاه

در ۶ ساعت قبل، saeed۰c گفته است :

نه عزیز سیستم تو بازی گیر میکنه لگ شدید میگیره بعد بوق میزنه من اصلا کیبورد استفاده نمیکنم با گیم پد میرم

در ۱۱ ساعت قبل، milad.azn گفته است :

فقط با همین بازی این مشکل رو داره؟

فعلا با همین بوده ،totalwar medieval 2 هم تست کردم مشکلی نداشت،دیشب با سیستم ریستور درست دما لپ تاپ 20 تا اومده پایین !!! 

این مدت فایل تورنت و چیت و اینا کلی استفاده کردم لپ تاپ خودش دکمه میزد ! اصلا نمیدونم داستان چی بوده

لینک به دیدگاه

کلا آرموری رو پاک کن و ویندوز رو هم عوض کن   برا من زیاد اتفاق افتاده آرموری رو یه افکتی بوده و داشتم موزیک گوش میکردم یهو یه صدای بلند بیپپپپ میومد یا حتی تو بازی اساسین کرید اودیسه هم تجربش کردم  تا زمانی که دستی ریستارت نمیکردم  درست نمیشد   اوایل هم بلو اسکرین میداد  تا اینکه ویندوز رو با مدل جدید تر عوض کردم و یه بار کلا aura رو نصب کردم  مشکلی پیش نیومد   جدیدا هم دوباره آرموری رو نصب کردم ولی اکثرا تو قسمت آپدیت سرویس هاشو آپدیت میکنم فعلا مشکلی پیش نیومده

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

در ۱ دقیقه قبل، kiarash۹۱۷ گفته است :

کلا آرموری رو پاک کن و ویندوز رو هم عوض کن   برا من زیاد اتفاق افتاده آرموری رو یه افکتی بوده و داشتم موزیک گوش میکردم یهو یه صدای بلند بیپپپپ میومد یا حتی تو بازی اساسین کرید اودیسه هم تجربش کردم  تا زمانی که دستی ریستارت نمیکردم  درست نمیشد   اوایل هم بلو اسکرین میداد  تا اینکه ویندوز رو بروز کردم و یه بار کلا aura رو نصب کردم  مشکلی پیش نیومد   جدیدا هم دوباره آرموری رو نصب کردم ولی اکثرا تو قسمت آپدیت سرویس هاشو آپدیت میکنم فعلا مشکلی پیش نیومده

ویندوز رو که ریست کردم و گفت می خواید دوباره از کلاد نصب کنید یا از local ، دوباره ویندوز نصب شد ، سرعت و دما همه چی عالی شده ، منم احتمال میدم از aura باشه چندین بار گزارش شده، باز یه چندتا گیم دیگه تست میکنم ایندفعه مشکلی باشه aura رو پاک میکنم

لینک به دیدگاه

در ۱۹ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

ویندوز رو که ریست کردم و گفت می خواید دوباره از کلاد نصب کنید یا از local ، دوباره ویندوز نصب شد ، سرعت و دما همه چی عالی شده ، منم احتمال میدم از aura باشه چندین بار گزارش شده، باز یه چندتا گیم دیگه تست میکنم ایندفعه مشکلی باشه aura رو پاک میکنم

اگه اطمینان پیدا کردید مشکل از همون آرموری هست  با این پاک کنید 

https://soft98.ir/software/uninstall/439-revo-uninstaller-pro.html

من خودم چند باری خواستم کامل حذف کنم  مثلا یا حذف نشده  یا ناقص حذف شده و کل rgb ها خاموش و بدون کنترل موندن      با این برنامه کامل حذفش کنید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، kiarash۹۱۷ گفته است :

اگه اطمینان پیدا کردید مشکل از همون آرموری هست  با این پاک کنید 

https://soft98.ir/software/uninstall/439-revo-uninstaller-pro.html

من خودم چند باری خواستم کامل حذف کنم  مثلا یا حذف نشده  یا ناقص حذف شده و کل rgb ها خاموش و بدون کنترل موندن      با این برنامه کامل حذفش کنید

تشکر ، همین الان دوباره armoury crate برام آپدیت داده !!!

مشکل الان 100% رفع شده 1 ساعت سایبرپانک بازی کردم نیم ساعت Days gone هیچ مشکلی پیش نیومد جالب اینکه سیستم ریست زدم دمای توی محیط ویندوز و داخل بازی تا حدود 20c کاهش داشته !!

لینک به دیدگاه

در ۱۳ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

تشکر ، همین الان دوباره armoury crate برام آپدیت داده !!!

مشکل الان 100% رفع شده 1 ساعت سایبرپانک بازی کردم نیم ساعت Days gone هیچ مشکلی پیش نیومد جالب اینکه سیستم ریست زدم دمای توی محیط ویندوز و داخل بازی تا حدود 20c کاهش داشته !!

خب خدا رو شکر مشکل با یه آپدیت ساده حل شد   

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...