رفتن به مطلب

مشاوره در مورد تغییر قطعات ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز ...

من یه مادربرد gigabyte 945pl-s3 rev3 با سی پی یو p4 641 دارم ...و مادربرد سی پی یو دوهسته ای(این لیستش هست) هم ساپورت میکنه ..نمیدونم ارزش داره هزینه کنم و یه سی پی یو دو هسته ای بگیرم یا مادربرد رو عوض کنم بهتره و و چه برند و مدل مادربردی وجود داره که هم قیمتش نسبتا" ارزون باشه و هم کیفیت و کاراییش خوب باشه !!؟ :confused:

یا به نظرتون فعلا" بیخیال شم تا وضع بازار بهتر شه !! :-@

با تشکر از دوستان (و با تشکر از دوست عزیز جناب navid-ati)........

ویرایش شده توسط tarashee
لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

درود

به نظر من یک بار هزینه کن ولی درست هزینه کن.این پلتفورمی که الان داری عمر خودشو کرده.یوقت الان هزینه میکنی پردازنده میخری چهار روز دیگه خدایی نکرده مینت میپوکه.به نظر پلتفورم رو عوض کن اگر اوضاع مالی خوبه برو برای سوکت 1155.

لینک به دیدگاه

والا خوستم یه مدل ازراک از آمازون بگیرم 104 دلار هم بود ولی مثل ایکه با این مذاکره آخر یه خورده هم قیمت و هم ارسالش به مشکل برخوردم ......

http://www.amazon.com/ASRock-Z68-PRO3-GEN3-Intel/dp/B005N5Q2MW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1340225100&sr=8-1&keywords=asrock+1155

الان قیمت اینجا رو میدونید چقدره !؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من اگه اهل اورکلاک نیستی 100 تومن پایینتر بیا ASRock H61 ICAFE رو بردار :)

لینک به دیدگاه

شما یک مادربورد با چیپ H61 و یک پردازنده G620 اینتل بگیری از خرید مادربورد و پردازنده سری قدیمی بهتره. اگر هم بخوای از اون سری 775 بگیری ، یا دست دو باید بگیری و یا خیلی گرون . اگر دست دوم خواستی من دارم . تاپیکش هم تو فروم هست .

لینک به دیدگاه

شما یک مادربورد با چیپ H61 و یک پردازنده G620 اینتل بگیری از خرید مادربورد و پردازنده سری قدیمی بهتره. اگر هم بخوای از اون سری 775 بگیری ، یا دست دو باید بگیری و یا خیلی گرون . اگر دست دوم خواستی من دارم . تاپیکش هم تو فروم هست .

ممنون آقا حامد ....

اگه بخوام عوض کنم دیگه یه بارگی سوکت 1155 بگیرم فکر کنم بهتر باشه ......!! ولی نمیدونم دسته 2 دوروبر 150-200 مدل و برند خوبی گیر میاد یا نه !؟

لینک به دیدگاه

دوست من اگه اهل اورکلاک نیستی 100 تومن پایینتر بیا ASRock H61 ICAFE رو بردار :)

ممنون از پیشنهادتون .....

نه خیلی اهل این کارا نیستم ....... ^_^

این مدل نسبت به مدلهای هم رده خودش (برندasus ,....) در چه حدی هست!!؟

لینک به دیدگاه

ممنون آقا حامد ....

اگه بخوام عوض کنم دیگه یه بارگی سوکت 1155 بگیرم فکر کنم بهتر باشه ......!! ولی نمیدونم دسته 2 دوروبر 150-200 مدل و برند خوبی گیر میاد یا نه !؟

دست دوم سری 1155 ؟ فکرنکنم راحت گیر بیاد . ولی آک میتونی تا 220-230 بگیری . من خودم هم گرفتم . مادربورد Asrock H61 M-PS و پردازنده Intel G620 . 2 تا رم 4 گیگ DDR3 هم گرفتم . با هم حدود 300 - 310 در میاد .

لینک به دیدگاه

ممنون

آقا حامد میتونم بپرسم مین رو از کجا وبا چه قیمتی تهیه کردین ؟!

راستی مدلش m-ps هست یا m-vs !

(آخه من یه دونه پیدا کردم قیمتش 210 بود !!!! سی پی یو هم که الان شده 150 ! ..........این دلار هم که با ما راه نمیاد ;) )

ویرایش شده توسط tarashee
لینک به دیدگاه

من از همین فروشگاه لیون میگیرم عزیز . مدل PS . تو سایت فروشگاه هم هست . اما در مورد قیمت شما درست میگی . بالا کشیده . ممکنه دوباره افت کنه . چون قطعه کم شده تو بازار قیمتها رفته بالا . هر وقت دلار میره بالا وارد کننده ها قطعات رو نمیفروشن . چون میترسن گرونتر بشه . بعد ضرر میکنن .

لینک به دیدگاه

ببخشید یه سوال دیگه :

روی مادربردم زده fsb 800mhz میخواستم ببینم اگه رم باس 800 بگیرم مسئله ای پیش نمیاد !؟

در حال حاضر 2 تا 512 باس 333 فکر کنم دارم !!!(با تست cpu-z زده max bandwidth 5300 )

لینک به دیدگاه

بهتره که نذاری . اگر هم بذاری کار میکنه ، ولی میاد روی 533 .ممکن هم هست صفحه آبی بده . باس 333 که میشه DDR و روی بورد شما DDR2 میخوره .

لینک به دیدگاه

روی جعبه رم و برنامه cpu-z نوشته ddr2 واز طرفی هم توی برنامه زده 333 ..!! پس قضیه چیه !

الان این رمی که دارم 533 هست یا 333 !؟اینم عکس برنامه :

http://up98.org/upload/server1/02/j/76c6ranrf0pg886in84.jpg

http://up98.org/upload/server1/02/j/9rpay3op73n3gqgm5wi2.jpg

http://up98.org/upload/server1/02/j/qwmkedkgumfew7m2b9.jpg

راستی چرا اگه 800 بذارم میاد روی 533 !!!پس این fsb 800 مادربرد مربوط به چیه ؟ ( cpu !)

لینک به دیدگاه

چون رم ها از 2 باند استفاده میکنن ، این برنامه یک باند رو نشون میده . هر عددی که اینجا میده باید ضرب در 2 بکنی . رم شما در اصل 667 هست که 333 نشون میده . رندش کرده . 333.5 نمیزنه . اما چون محدودیت داره بورد شما اومده روی 533 که نصفش میشه 266 . البته برای شما داره 268 نشون میده که حداکثر توان بورد هست .

اون 800 برای CPU هست .

لینک به دیدگاه

ممنون آقا حامد .........

پس اگه من بخوام رم اضاف کنم 2 تا 512 باس 533 باید بگیرم !

یا اگه کلا" دوتا 1g ddr2 جایگزین کنم بهتره !

لینک به دیدگاه

بهتره 2 تا 1 گیگ بگیری . چون 512 هم سخت گیر میاد و هم اینکه مشابه نمیتونی پیدا کنی .

لینک به دیدگاه

512 باس 533 سامسونگ گیرم اومده ...پس نگیرم !

هر 4 تا باید مثل هم باشن یا 2 به دو !!!؟

از لحاظ بازدهی هم فرق میکنه 4 تا 512 با 2تا 1 گیگ !!؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

بهتره که هر 4 تا مثل هم باشن . چون ممکنه که با هم نخونن و مشکل ایجاد بشه .

بهتره که 2 تا 1 گیگ باشه . چون مصرف کمتری داره و حرارت کمتری هم ایجاد میکنه .

لینک به دیدگاه

بله . 2 تا 1 گیگ 667 بگیری ، مثل رمی که الان داری میاد روی 533 و کار میکنه .

اون لیست زیاد اهمیت نداره . همه رمها رو که تست نمیکنن .

لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید مین asus P8P67 PRO دیگه گیر نمیاد !؟

راستی درسته میگن مین های ازراک اگه خراب شه غیر قابل تعمییر هست !!؟

لینک به دیدگاه

گیر میاد . ولی سخت . چون سری جدید اومده و این سری کمتر تولید میشه و کمتر هم به بازار میاد .

در مورد تعمیر نشدن ازراک هیچی نشنیدم تا الان .

لینک به دیدگاه

از کارایی و قیمت این مین ها هم مطلع هستید :

GA-P55A-UD4P rev. 2.0

MSI Eclipse-pro

asus p7p55d-elx

gigabyte-ga-p55-usb3

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...