رفتن به مطلب

وضعیت بسته بندی و ارسال کیسِ اسمبل شده چگونه است؟ (مشورت)

Mohammad-RI
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب.

بنده یکسری قطعات تهیه کردم و قراره برای اسمبل به لیون کامپیوتر یا توس آراکس بفرستم. ( کجا بفرستم یه بحث جداست ) میخواستم از دوستانی که تجربه خرید کیس آماده یا اسمبل شده از این دو فروشگاه رو داشتن بپرسم وضعیت بسته بندی چطوریه؟ اونقدر بسته بندی خوب هست که خیالم راحت باشه باشه از بابت اینکه قطعات آسیبی نبینه؟ اینو میگم چون خنک کننده بنده NH-D15 هست و فقط همین یه قلم یک کیلو و نیم وزن داره. گرافیک هم اضافه کنیم میشه سه کیلوگرم. نمیدونم ممکنه به مادربرد آسیبی برسه یا نه؟

اینم بگم قبل از تاپیک به هر دو فروشگاه زنگ زدم و جویا شدم. خب طبیعتا هر دو فروشگاه گفتن فضای خالی رو با نایلون و فوم و ... پر می کنیم که قطعات آسیب نبینه. لیون هم همینطور و گفتن که با چاپار بصورت زمینی یا هوایی میتونیم براتون ارسال کنیم و قطعات شما بیمه میشه توسط چاپار 🤔

ولی خب شنیدن کی بود مانند دیدن. خواستم یه مشورتی با شما داشته باشم.

ویرایش شده توسط Mohammad-RI
لینک به دیدگاه

من سه چهار سال پیش تمامی قطعات و مانیتور رو از لیون سفارش دادم به صورت اسمبل شده از تهران تا شمال در عرض چند ساعت از طریق ترمینال رسید ، بسته بندی محکم + کارتون تمامی قطعات همراه بود، همشون تو سه کارتون مجزا بزرگ و محکم کاری شده که یه ساعت طول کشید فقط کارتون کیس رو در بیارم :/  فقط تیم ارسال کننده خسته به نظر میرسد آدرس رو درست ننوشته بودن کسی که سیستم رو گرفته بود تا تحویل ترمینال بده نمیدونست اسم شهر چیــه !! تماس گرفت و دوباره آدرس رو دادم.

ساعت 9 صبح پول رو ریختم با اصرار فراوان و تماس های مکرر سیستم شب رسید خونه😃

از طریق ترمینال اگر برسه SMS خیلی دیر برات میاد اگه بتونی بفهمی آدرس انباریشون کجاست زودتر تماس بگیری واسه تحویل بهتره، من زنگ زدم گفتم بزارید آژانس بفرستید انجام دادن

لینک به دیدگاه

سلام

اگر از من میشنوین  که خودتون اسمبل کنین

نمیدونم علتی که میخواین بدین جای دیگه چیه

فارغ از بحث هزینه اسمبل 

و بحث ریسک حمل

صرف اون تجربه اسمبل کردن علاوه براینکه در نهایت براتون لذت بخش خواهد بود و حس بهتری از سیستم میگیرین

بلکه باعث میشه در آینده در هر ارتقایی به راحتی خودتون بتونین کار هارو انجام بدین.

برای تجهیزات صرفا به یک پیچ گوشتی چهارسو نیاز دارین ( ولاغیر) البته وسایل دیگه ای هستن که کار رو راحت تر ، سریع تر و ایمن تر میکنن ولی به هیچ عنوان الزامی نیستن.

اگر انگلیسیتون خوب هست که تو یوتوب فراوان فیلم های بسیار جزیی و دقیق نحوه اسمبل توضیح داده شده اگر هم زبانتون خوب نیست ایمان خالقی عزیز فک میکنم دو سه سال پیش یک ویدیو آموزش اسمبل بسیار عالی ضبط کردن که میتونین از اون فیلم کمک بگیرین.

در هر مرحله ای هم اگر به مشکلی خوردین داخل همین فروم تاپیک بزنین بنده و سایر دوستان حتما کمکتون میکنن تا با خیال راحت سیستم رو تکمیل کنین.

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

واقعا میخواین لذت اسمبل کردن رو از دست بدین؟

خودتون اسمبل کنید بهتره

کار خواصی هم نداره 

یکم هم تو کابل کشی ها خلاقیت به خرج بدید  تمومه    

لینک به دیدگاه

در ۲۱ دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

سلام

اگر از من میشنوین  که خودتون اسمبل کنین

فارغ از بحث هزینه اسمبل 

و بحث ریسک حمل

صرف اون تجربه اسمبل کردن علاوه براینکه در نهایت براتون لذت بخش خواهد بود و حس بهتری از سیستم میگیرین

بلکه باعث میشه در آینده در هر ارتقایی به راحتی خودتون بتونین کار هارو انجام بدین.

برای تجهیزات صرفا به یک پیچ گوشتی چهارسو نیاز دارین ( ولاغیر) البته وسایل دیگه ای هستن که کار رو راحت تر ، سریع تر و ایمن تر میکنن ولی به هیچ عنوان الزامی نیستن.

اگر انگلیسیتون خوب هست که تو یوتوب فراوان فیلم های بسیار جزیی و دقیق نحوه اسمبل توضیح داده شده اگر هم زبانتون خوب نیست ایمان خالقی عزیز فک میکنم دو سه سال پیش یک ویدیو آموزش اسمبل بسیار عالی ضبط کردن که میتونین از اون فیلم کمک بگیرین.

در هر مرحله ای هم اگر به مشکلی خوردین داخل همین فروم تاپیک بزنین بنده و سایر دوستان حتما کمکتون میکنن تا با خیال راحت سیستم رو تکمیل کنین.

در ۶ دقیقه قبل، kiarash۹۱۷ گفته است :

سلام دوست عزیز

خودتون اسمبل کنید بهتره

کار خواصی هم نداره 

یکم هم تو کابل کشی ها خلاقیت به خرج بدید  تمومه    

سلام نظر دوستان مورد نظر قرار بدهید

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۲۸ در 18:39، Coffee Addicted گفته است :

بسته بندی محکم + کارتون تمامی قطعات همراه بود، همشون تو سه کارتون مجزا بزرگ و محکم کاری شده که یه ساعت طول کشید فقط کارتون کیس رو در بیارم

ممنونم از شما. بله به من هم همینطوری گفتن که خودِ کیس بعلاوه تمام جعبه ها و متعلقات رو طی دو فقره برای من ارسال می کنند. البته من ترجیح میدم از طریق همون چاپار برای من بفرستن.

در در ۱۴۰۰/۳/۲۸ در 18:39، Alirezatha گفته است :

در در ۱۴۰۰/۳/۲۸ در 18:54، kiarash917 گفته است :

در در ۱۴۰۰/۳/۲۸ در 19:03، HEGMATANE گفته است :

سلام نظر دوستان مورد نظر قرار بدهید

ارادت دوستان.

دروغ چرا تا الآن اسمبل نکردم و آدمِ دست به آچاری هم نیستم. هر سیستمی خریدم یکی از دوستانم در شهرستان برای من اسمبل کردن ولی اینبار چون قطعات آکبند هست و یه مقدار دنگ و فنگ داره، ترجیح میدم بفرستم تهران یا مشهد برای اسمبل. بعد فقط اسمبل نیست، آنباکس و تست کارت گرافیک ( چون وارداتی هست کارتم) ، نصب ویندوز، آپدیت بایوس و ... هست. خلاصه خیلی دردسر میشه.

این موضوع رو یادم رفت بگم. اگر قرار باشه قطعات رو بفرستم برای تیم لیون کامپیوتر، خودم میتونم برای تحویل کیس حضوری برم بگیرم. البته اگر احتیاج باشه و صرفا محض احتیاط. نظرتون چیه؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Mohammad-RI گفته است :

ممنونم از شما. بله به من هم همینطوری گفتن که خودِ کیس بعلاوه تمام جعبه ها و متعلقات رو طی دو فقره برای من ارسال می کنند. البته من ترجیح میدم از طریق همون چاپار برای من بفرستن.

ارادت دوستان.

دروغ چرا تا الآن اسمبل نکردم و آدمِ دست به آچاری هم نیستم. هر سیستمی خریدم یکی از دوستانم در شهرستان برای من اسمبل کردن ولی اینبار چون قطعات آکبند هست و یه مقدار دنگ و فنگ داره، ترجیح میدم بفرستم تهران یا مشهد برای اسمبل. بعد فقط اسمبل نیست، آنباکس و تست کارت گرافیک ( چون وارداتی هست کارتم) ، نصب ویندوز، آپدیت بایوس و ... هست. خلاصه خیلی دردسر میشه.

باور کنید ایرانها مرد روزهای سخت هستند می تونید انجام بدهید

لینک به دیدگاه

در ۴ دقیقه قبل، HEGMATANE گفته است :

باور کنید ایرانها مرد روزهای سخت هستند می تونید انجام بدهید

😀👍 والا منم دوست ندارم این قطعات زبون بسته رو بدم دست یک نفر دیگه و به قول دوست مون با پرداخت هزینه، برام اسمبل کنن ولی متاسفانه شرایطش نیست از هر جهت. برای همین تاپیک زدم که اگر تجربه ای دوستان تو این زمینه داشتن به اشتراک بذارن.

لینک به دیدگاه

لذتی که تو اسمبل کردن قطعات هست تو هیچی نیس 😍😍😍

البته یه کیس اسمبل شده از مازستا خرید بودم خود کیس رو با مشمبای حباب دار بسته بندی کرده بودن بسته بندی شدون عالی بود 

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Mohammad-RI گفته است :

😀👍 والا منم دوست ندارم این قطعات زبون بسته رو بدم دست یک نفر دیگه و به قول دوست مون با پرداخت هزینه، برام اسمبل کنن ولی متاسفانه شرایطش نیست از هر جهت. برای همین تاپیک زدم که اگر تجربه ای دوستان تو این زمینه داشتن به اشتراک بذارن.

پس بهترین شرایط خودت این است خودت بروید تحویل بدهید و تحویل بگیرد 

ویرایش شده توسط HEGMATANE
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Aminj گفته است :

لذتی که تو اسمبل کردن قطعات هست تو هیچی نیس 😍😍😍

البته یه کیس اسمبل شده از مازستا خرید بودم خود کیس رو با مشمبای حباب دار بسته بندی کرده بودن بسته بندی شدون عالی بود 

سعادت نداشتم 😄

پیج مازستا هم دنبال میکنم. فکر کنم تهران هستند. اونام کارشون درسته.

در 37 دقیقه قبل، HEGMATANE گفته است :

پس بهترین شرایط خودت این است خودت بروید تحویل بدهید و تحویل بگیرد 

امکانش رو دارم حضوری برم و تحویل بگیرم. این کار رو میتونم بکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جوری که من متوجه شدم کلی قطعه آکبند و وارداتی دستتون هست که میخواید بدید جای معتبر براتون اسمبل کنه. خب اگه قطعاتتون از خارج اومده باشه و خدایی نکرده خراب باشن که کسی براتون درستش نمیکنه که بگیم مسئولشم خودشه.

پیشنهاد میکنم از دوستی که همون اطراف دارید و اینکاره هست، دو نفری کمک هم سیستم رو اسمبل کنید. حالشم از تنهایی بیشتره. لذت آنباکسشونم هم هست. اصلا اصل حال "اسمبل اولی" به شلخته اسمبل کردن و بعد ها باز کردن و دوباره اسمبل کردنشه.

ویرایش شده توسط Devileytion
لینک به دیدگاه

بیار من برات اسمبل کنم  البته اگه های اند هستنا : ))))))))))))) . لامصب بوی نویی قطعات فضای اتاق  رو پر میکنه 😃 اتفاقا چون قطعات وارداتی  ان بهتره خودتون این کارو کنید تا شک و شبهه هم پیش نیاد اگر  موردی پیش اومد. اگر آشنایی ندارید یه نفر که  بلده رو از دوستان فامیل اینور اونور به عنوان راهنما استفاده کنید.

راجب انتقال و پست و ... هم واقعا ریسکه . درسته مشما و نایلون و ... بزارن بازم ناجوره . خصوصا اگر وسواسی هستید . من شخصا بمیرم این شکلی قطعات و نمیدن زیر دست پست و ...

و در آخر هم   تو هر شهری هستید  بالاخره یه بازار کامپیوتر داره  قطعا اونجا یه بخش اسمبل و تست و تعمیر و ازین نوع خدمات داره  نیاز به این همه هزینه گزاف نیست . از طرفی یکی دوساعته براتون انجام میدن خودتونم میبینید و آشنا میشید. 

لینک به دیدگاه

اگه همشهری بودیم براتون اسمبل میکردم😀

ولی واقعا کار زیاد سختی نیست که بخاطرش دوباره بفرستید یه جای دیگه  اول اون گیره مادربرد رو میدی بالا  پردازنده رو میندازی رو مادربرد  مواظب باش پین های مادربرد یا پردازنده رو خم نکنی   تو اینتل ها  پین ها رو مادربرد هستن   تو amd رایزن ها  پین ها روی پردازنده هست  سپس اون گیره رو میبندی    رم هارو وصل میکنی   مادربرد رو میندازی رو کیس پیچ میکنی   پاور رو میندازی زیر کیس  یا بالا   بستگی به مدل کیس داره  پیچ میکنیش  ۸ پین و ۲۴ پین رو وصل میکنی   دوتا از اسلات گرافیکو میندازی کنار  کارت گرافیکو رو مادربرد نصب میکنی  و پیچ میکنی و پین هاشو وصل میکنی    هارد رو هم پیچ میکنی رو کیس و برق ساتا و کابل دیتا رو نصب میکنی  سر آخر هم پین های کیس رو به مادربرد وصل میکنی    به طور خیلی ساده و مختصر توضیح دادم  😅😅

توی یوتوب پر هست از اسمبل   یکیش رو دیدم واقعا برا مبتنی ها عالی توضیح داده    

لینک به دیدگاه

اصلا به دردسرش نمی ارزه اون همه قطعه رو بفرستی فلان شرکت تا براتون اسمبل کنن و ممکنه قطعات کلا نیست و نابود بشه

دوستان پیشنهادات خوبی  دادن از اونا استفاده کنین 

ویرایش شده توسط Mohammad-DS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من خودم اولین تجربه ام، دیس-اسمبل کردن کیسم بود...

تمام مادربرد ها یه دفترچه بسیار بسیار کاربردی دارن که توضیح اسمبل تمام قطعات رو داده، ابتدا اون رو مطالعه کنید(و به قول گاج:به جای آنکه چندین کتاب بخوانید، کتابهای گاج/دفترچه مادربرد را چندین بار بخوانید)

خودم به شخصه برای اسمبل هیچ آموزش دیگه ای جز دفترچه مادربرد رو دنبال نکردم، بعد از اینکه اسمبل رو با همون دفترچه مادربرد و ور رفتن با سیستمم یاد گرفتم، تک و توک فیلم و عکس هایی از اسمبل های حرفه ای دیدم که ازشون ایده اسمبل تر و تمیز و مدیریت کابل هارو بگیرم...

در ضمن توی همون اولین باری که به کامپیوتر دست زدم(همون دیس-اسمبل)کلی ترس و دلهره داشتم، وسطش کلی نماز خوندم و نذر کردم که سیستمم بعد سرهم کردن دوباره، سالم باشه 😂 ...دیگه به غلط کردن افتاده بودم ولی کاملا می‌ارزید... متاسفانه موقع برداشتن فن سیپیو، سیپیوم هم به فن چسبیده و بود و این ترسمو چندین برابر کرد

اگه یه سیستم قدیمی دارید، بهتره یکم با اون ور برید. بعد بیاید سراغ این یکی(قبلش مطالعه دفترچه مادربرد فراموش نشه)...

همونطور که ایمان عزیز هم گفتن، نیازی نیست حتما تمیز اسمبل کنید، سیستم رو اسمبل کنید، بعدش که ترستون ریخت، چندتا عکس و ویدئو از اسمبل های حرفه ای ببینید و بعدش یه اسمبل تمیز روی سیستمتون داشته باشید...

در ضمن اون گزینه آنباکس که برای قطعات میگید، فرضا که قطعه خراب باشه/خرابش کنن، کسی زیر بار نمیره و میندازه گردن خودتون...انقدر هم نگران خراب بودن قطعه نباشید، تمام قطعات قبل از خروج از کارخونه و اومدن بازار تست شدن و اگه خرابی داشته باشن، از چرخه رفتن بیرون، همینکه بخواید نگران خراب بودن قطعه باشید، قطعه سالم هم باشه، خراب میشه، پس انرژی منفی ندید

اسمبل هایی هم که توسط خدمات کامپیوتری ها انجام میشه، اکثرا یلخی هست و خیلی نکات رو رعات نمیکنن. به هیچ وجه سیستمون رو دست مغازه های محلی و بازار شهرتون نسپارید...

ولی اسمبل های لیون طبق عکس و فیلم هایی که میذارن مناسب هست.(من خودم خیلی از ایده های اسمبل تمیز رو از عکس های اسمبل لیون گرفتم، اگه اشتباه نکنم آقای معتمدی هم یه تاپیک درباره همین موضوع دارن که حتی توی کیس های قدیمی، با رعایت چه نکته هایی اسمبل خوبی داشته باشیم) دیگه بازم اگه نتونستید با خودتون کنار بیاید که اسمبل کنید. بیارید لیون...

بابت نصب ویندوز هم من خودم به صورت مجازی چندتا از اطرافیانم که تجربه ای نداشتن و همینجوری سیستم اسمبل کردن، از طریق تماس تصویری تنظیمات بایوس و ویندوز رو با هم انجام دادیم، توی اون مرحله هم اگر سوالی بود، من و دوستان فروم هستیم...

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Devileytion گفته است :

جوری که من متوجه شدم کلی قطعه آکبند و وارداتی دستتون هست که میخواید بدید جای معتبر براتون اسمبل کنه. خب اگه قطعاتتون از خارج اومده باشه و خدایی نکرده خراب باشن که کسی براتون درستش نمیکنه که بگیم مسئولشم خودشه.

پیشنهاد میکنم از دوستی که همون اطراف دارید و اینکاره هست، دو نفری کمک هم سیستم رو اسمبل کنید. حالشم از تنهایی بیشتره. لذت آنباکسشونم هم هست. اصلا اصل حال "اسمبل اولی" به شلخته اسمبل کردن و بعد ها باز کردن و دوباره اسمبل کردنشه.

درسته. کارت گرافیک، پردازنده و خمیر سیلیکون از امارات و باقی قطعات رو از داخل تهیه کردم. این طور که من با پشتیبانیِ لیون کامپیوتر صحبت کردم، امکانش رو دارن از مرحله آنباکس و تستِ کارتِ گرافیک فیلم تهیه کنند که اگر یک درصد مشکلی پیش اومد بتونم مرجوع کنم. پردازنده و خمیر سیلیکون هم بعید میدونم مشکلی داشته باشند.
والا این دوست مون که میگم تو دستمزد گرفتن اصلا تعارف نداره. یعنی من حساب کردم خودم حضوری بیام تهران، کیس رو تحویل بگیرم و دربستی با ماشین بیام گیلان، ارزون تر از دستمزد ایشون برام تموم میشه😂🤦‍♂️ از طرفی هم ایشون تا الآن تست 3DMark یا Furmark  به گوش شون نخورده. این قطعات رو براشون بفرستم هم باید با آزمون و خطا اسمبل کنه. حالا بماند که چه خسارت هایی بابت آشنا نبودن با قطعات و فوت و فن های اسمبل به من زدند. وگرنه همونطور که تو چند تا تاپیک با شما صحبت کردم باید بدونید خیلی خیلی روی قطعات حساسم. دیگه بدونید داستان چیه که حاضرم بفرستم لیون برای اسمبل.

در 19 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

من شخصا بمیرم این شکلی قطعات و نمیدن زیر دست پست و ...

و در آخر هم   تو هر شهری هستید  بالاخره یه بازار کامپیوتر داره  قطعا اونجا یه بخش اسمبل و تست و تعمیر و ازین نوع خدمات داره  نیاز به این همه هزینه گزاف نیست . از طرفی یکی دوساعته براتون انجام میدن خودتونم میبینید و آشنا میشید. 

الآن تنها قطعاتی که باید بفرستم برای لیون کارت گرافیک، پردازنده، پاور و ... غیره هست. حتی کیس هم میخوام از خود لیون سفارش بدم برای همین دیگه خرید نزدم. همونجوری میگم اسمبل شده برام بفرستن.
والا تو شهرستانی که من هستم اصلا همچین مکانی وجود نداره. چند تا مغازه وجود داره که نهایت برای کارهای پیش افتاده یا اسمبل کیس اداری و اینجور چیزا مناسبه. حتی یدونه مانیتوری که HDMI بخوره تو مغازه شون نیست. خدا شاهده هر جا برم باید مانیتور خودمو کول کنم ببرم برای تستِ تصویر. در این حد اصلا 😂

در 19 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

اگه همشهری بودیم براتون اسمبل میکردم😀

ولی واقعا کار زیاد سختی نیست که بخاطرش دوباره بفرستید یه جای دیگه  اول اون گیره مادربرد رو میدی بالا  پردازنده رو میندازی رو مادربرد  مواظب باش پین های مادربرد یا پردازنده رو خم نکنی   تو اینتل ها  پین ها رو مادربرد هستن   تو amd رایزن ها  پین ها روی پردازنده هست  سپس اون گیره رو میبندی    رم هارو وصل میکنی   مادربرد رو میندازی رو کیس پیچ میکنی   پاور رو میندازی زیر کیس  یا بالا   بستگی به مدل کیس داره  پیچ میکنیش  ۸ پین و ۲۴ پین رو وصل میکنی   دوتا از اسلات گرافیکو میندازی کنار  کارت گرافیکو رو مادربرد نصب میکنی  و پیچ میکنی و پین هاشو وصل میکنی    هارد رو هم پیچ میکنی رو کیس و برق ساتا و کابل دیتا رو نصب میکنی  سر آخر هم پین های کیس رو به مادربرد وصل میکنی    به طور خیلی ساده و مختصر توضیح دادم  😅😅

توی یوتوب پر هست از اسمبل   یکیش رو دیدم واقعا برا مبتنی ها عالی توضیح داده 

حیف واقعا 😂 به صرف شام و شیرینی در خدمت بودم.

در 19 ساعت قبل، Mohammad-DS گفته است :

اصلا به دردسرش نمی ارزه اون همه قطعه رو بفرستی فلان شرکت تا براتون اسمبل کنن و ممکنه قطعات کلا نیست و نابود بشه

دوستان پیشنهادات خوبی  دادن از اونا استفاده کنین 

نمیدونم والا فعلا یک هفته ای معطلی دارم برای رسیدن پردازنده ولی اگرم تصمیم به فرستادن باشه حضوری میرم یا حداقل کیس رو حضوری تحویل میگیرم. به خدا چاره ای ندارم.

در 17 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

در ضمن اون گزینه آنباکس که برای قطعات میگید، فرضا که قطعه خراب باشه/خرابش کنن، کسی زیر بار نمیره و میندازه گردن خودتون...انقدر هم نگران خراب بودن قطعه نباشید، تمام قطعات قبل از خروج از کارخونه و اومدن بازار تست شدن و اگه خرابی داشته باشن، از چرخه رفتن بیرون، همینکه بخواید نگران خراب بودن قطعه باشید، قطعه سالم هم باشه، خراب میشه، پس انرژی منفی ندید

اسمبل هایی هم که توسط خدمات کامپیوتری ها انجام میشه، اکثرا یلخی هست و خیلی نکات رو رعات نمیکنن. به هیچ وجه سیستمون رو دست مغازه های محلی و بازار شهرتون نسپارید...

ولی اسمبل های لیون طبق عکس و فیلم هایی که میذارن مناسب هست.(من خودم خیلی از ایده های اسمبل تمیز رو از عکس های اسمبل لیون گرفتم، اگه اشتباه نکنم آقای معتمدی هم یه تاپیک درباره همین موضوع دارن که حتی توی کیس های قدیمی، با رعایت چه نکته هایی اسمبل خوبی داشته باشیم) دیگه بازم اگه نتونستید با خودتون کنار بیاید که اسمبل کنید. بیارید لیون...

ارادت.
ممنون بابت توضیحات شما در مورد اسمبل و تجربه تون ... . بله اصلا به مغازه های محلی نمیسپارم. احتمال اینکه اونا قطعات رو به فنا بدن بیشتر از اینه که قطعات تو حمل و نقل آسیب ببینه.

ویرایش شده توسط Mohammad-RI
لینک به دیدگاه

الان دیدم لنگرود هستید . آشنا دارم اونجا  اگر میخواید ادرس یا شماره تلفنشو میفرستم برات. مغازه تعمیرات داره . خودمم لپتاپم بایوس پرونده بود  جرات نکردم بفرستم پیش غریبه فرستادم برام  پروگرم کرد. ادم درستیه . اگر خواستی پخ بده معرفیش کنم. 

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

دوست عزیز گرچه منم با نظر دوستان موافقم که خودت اسمبل کنی یه حس و حال خاصی داره ولی برای شما که اصلا تجربش رو ندارید توصیه میشه که بدید براتون اسمبل کنند و در صورت امکان خودتون هم موقع اسمبل حضور داشته باشید و فکر کنم این مورد رو اگه از بچه های لیون کامپیوتر درخواست کنید باهاتون همکاری کنند ، اینجوری هم خودتون بالای سر قطعاتتون هستید و خیالتون راحته و هم میتونید یاد بگیرید و برای دفعات بعد تجربه کسب کنید و اگه قبول نکردند میتونید درخواست بدید که هزینه ای هم بابت حضور و یادگیری بپردازید که در اینصورت دفعات بعدی دیگه نیازی به پرداخت هزینه اسمبل ندارید!

بنده شخصا موقعی تصمیم به سرویس و دی اسمبل و اسمبل سیستم می گیرم ، یه جمعه رو از صبح تا شب براش وقت میزارم چون هم کلا برام کار لذت بخشیه و هم خیلی روی این قضیه حساس هستم ، باور کنید اگه یه فیلم بگیرم فکر می کنید مثل باستان شناس ها در حال اکتشاف و استخراج اشیای تاریخی هستم:D و البته این کار رو هم اگر برای کسی انجام بدم باز هم با همون حساسیت انجام میدم.

لینک به دیدگاه

نمیتونه بنده خدا رو اذیتش نکنید ، همون بفرستید لیون که مطمئن است

لینک به دیدگاه

@Hamed

ایشون رشت هستن و قبلا شعبه گیلان لیون کامپیوتر بودن

احتمالا بتونن کمکتون بکنن

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۲۸ در 19:23، Mohammad-RI گفته است :

آنباکس و تست کارت گرافیک ( چون وارداتی هست کارتم) ، نصب ویندوز، آپدیت بایوس و ... هست. خلاصه خیلی دردسر میشه.

اگر تا به حال تجربه در هیچ کدوم اینها رو نداشتید، توصیه میکنم بدید فرد دیگری براتون اسمبل کنه و این کارو هارو انجام بده.

با اینکه اسمبل کردن واقعا تجربه ی لذت بخشیه، ولی ممکنه هنگام آپدیت کردن و نصب ویندوز، اعصابتون بهم بریزه این کار ها نیاز به حوصله و وقت فراوان داره.

و اینکه اگر پیش فرد اسمبل کننده باشید، و قدم به قدم کار هارو مشاهده کنید، هم خیالتون راحته، هم اطمینان دارید که چیزی از قلم نمیوفته یا به طرز نادرستی انجام نمیشه.

ویرایش شده توسط HosseinRF
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

اگر تا به حال تجربه در هیچ کدوم اینها رو نداشتید، توصیه میکنم بدید فرد دیگری براتون اسمبل کنه و این کارو هارو انجام بده.

با اینکه اسمبل کردن واقعا تجربه ی لذت بخشیه، ولی ممکنه هنگام آپدیت کردن و نصب ویندوز، اعصابتون بهم بریزه این کار ها نیاز به حوصله و وقت فراوان داره.

و اینکه اگر پیش فرد اسمبل کننده باشید، و قدم به قدم کار هارو مشاهده کنید، هم خیالتون راحته، هم اطمینان دارید که چیزی از قلم نمیوفته یا به طرز نادرستی انجام نمیشه.

در در ۱۴۰۰/۳/۲۹ در 21:46، DPSYS گفته است :

دوست عزیز گرچه منم با نظر دوستان موافقم که خودت اسمبل کنی یه حس و حال خاصی داره ولی برای شما که اصلا تجربش رو ندارید توصیه میشه که بدید براتون اسمبل کنند و در صورت امکان خودتون هم موقع اسمبل حضور داشته باشید و فکر کنم این مورد رو اگه از بچه های لیون کامپیوتر درخواست کنید باهاتون همکاری کنند ، اینجوری هم خودتون بالای سر قطعاتتون هستید و خیالتون راحته و هم میتونید یاد بگیرید و برای دفعات بعد تجربه کسب کنید و اگه قبول نکردند میتونید درخواست بدید که هزینه ای هم بابت حضور و یادگیری بپردازید که در اینصورت دفعات بعدی دیگه نیازی به پرداخت هزینه اسمبل ندارید!

اگر شرایط مهیا باشه که خیلی دوست دارم صبح بیام اسمبل کنم و نهایت ظهر برگردم ولی اگرم نشد اون مواردی رو که میخوام انجام بشه یادداشت می کنم. نهایت برای تحویل حضوری میرم.

در در ۱۴۰۰/۳/۲۹ در 22:50، Coffee Addicted گفته است :

نمیتونه بنده خدا رو اذیتش نکنید ، همون بفرستید لیون که مطمئن است

😂❤️

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...