رفتن به مطلب

چطور میتونم محدودیت های تنظیمات گرافیکی cod mobile رو از بین ببرم ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود . گوشی من m51 هست 

تو کالاف موبایل وقتی frame rate رو روی max میزارم grafic quality از very high میپره روی high و گزینه bloom‌ رو نمیتونم فعال کنم ( فقط روی very high فعال میشه )‌ 

چطور میتونم این محدودیت هارو بردارم ؟ مثلا مدل گوشی رو یه گوشی خفن بشناسونم ؟ برنامه avatar master رو تست کردم تاثیری نداشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من روی j7 پابجی پلی میدادم، برعکس شما که گرافیک رو میخواید ببرید بالا، برای گرفتن فریم بهتر باید گرافیک رو میاوردم پایین!

یه برنامه دیگه بود که کنار بازی نصب میکردم و مخصوص خود پابچی هم بود، میرفتی داخلش و تنظیمات رو با تمام جزئیات از جمله رزولیشن، فریم و کیفیت تنظیم میکردی بعد از همونجا استارت بازی رو میزدی، اون وقت با تنظیمات خودتون میومد بالا.

احتمالا سرچ بزنید یه همچین چیزی برای کالاف هم باشه. من از توی برنامه های مرتبط توی گوگول پلی اونو پیدا کرده بودم

لینک به دیدگاه

در ۶ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

من روی j7 پابجی پلی میدادم، برعکس شما که گرافیک رو میخواید ببرید بالا، برای گرفتن فریم بهتر باید گرافیک رو میاوردم پایین!

یه برنامه دیگه بود که کنار بازی نصب میکردم و مخصوص خود پابچی هم بود، میرفتی داخلش و تنظیمات رو با تمام جزئیات از جمله رزولیشن، فریم و کیفیت تنظیم میکردی بعد از همونجا استارت بازی رو میزدی، اون وقت با تنظیمات خودتون میومد بالا.

احتمالا سرچ بزنید یه همچین چیزی برای کالاف هم باشه. من از توی برنامه های مرتبط توی گوگول پلی اونو پیدا کرده بودم

برنامه هست که مدل دستگاه رو عوض کنم‌ولی محدودیت همچنان هست . میخوام وقتی fram rate رو روی max میزارم گرافیک رو بشه روی very high گزاشت یا حداقل اگه روی high باشه گزینه bloom فعال بشه‌‌ .

میخوام ببینم کسی هست که جواب گرفته باشه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...