رفتن به مطلب

خرید سیستم برای گرافیک و گیم...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان عزیز...

سیستمی که میخوام تهیه کنم بیشتر برای کارهای گرافیکی هست، البته من بیشتر با برنامه های (photoshop..illustratir,lightroom,3dmax)

کار میکنم و در کنارش میخوام بشه گیم ها رو هم خوب اجرا کرد به نظر شما میشه با حدودا 1400.000 تومان یه همچین سیستمی جمع کرد،؟؟

البته کاربری من با 3d برای انیمیشن نیست و بیشتر برای کار های معماری داخلیه ..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

هفته پیش برا برادرم این سیستم رو گرفتیم

CPU : Core i5 3450

MB : Asus P8Z68 -v LE

Ram : Corsair Vengeance 8GB 2x4GB 1600 DDR3

H.D.D : Seagate Barracuda 2TB SATA3

P.S : Green 1035B

Case : Green X9-Predator

برا این قطعات دادیم 1.700 با هزینه تیپاکس

کار برادرم : اتوکد 3D - 2D - 3D مکس معماری داخلی و خارجی

اینم بگم که کیس خیلی مهم هستش برا دمایی که موقع رندر کردن بخصوص در معماری داخلی ایحاد میشه رو بیاره پائین/ شکر خدا خوب جواب داده / البته من میخواستم یه پردازنده بالاتر از این و رم 16 گیگ بردارم که کمبود بودجه داشت برادرم ( گرافیک - مانیتور - ماوس - کیبورد - اسپیکر داشتیم )

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود .

عضویت تون به انجمن رو تبریک میگم .

سیستمی که عطا جان معرفی کردن عالی هست ولی فکر میکنم کیس های ارزانتری هم بشه برای این سیستم انتخاب کرد و بجای اون از یک کولر استفاده کرد که کارایی سیستم در شرایط سنگین رندر رو راحت تضمین میکنه .

ویرایش شده توسط M 1 K 4 1 L
لینک به دیدگاه

اساتید حضور دارند و حتما سیستمهای فوق العاده ای پیشنهاد میدن خدمت شما دوست عزیز .

من قبلا 3d , maya , اتوکد 2010 کار میکردم و در اون بازه زمانی فهمیدم برای رندر گرفتن کارهای 3D مهمترین رکن گرافیک قوی + رم بالا + سی پی یو تقریبا قوی یعنی دقیقا بر خلاف کار میکس و مونتاژ فیلم که اول سی پی یو قوی و بعد رم و گرافیک هم نقش مکمل دارد و لازم نیست حتما قوی باشه .

تجربیات شخصی بود تقدیم کردم . که اساتید میتونند با در نظر گرفتن گفته ها و نوع کار شما سیستم متناسب با بودجه شما رو معرفی کنند .

-----------------------------

عطا جان شما که x9 گرفتی اینکه میگند خیلی گرد و خاک میگیره داخل کیس بواسطه فن های کیس درسته ؟ راهکاری هم براش داشتی یا نه ؟

ویرایش شده توسط Mashhad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان شما که x9 گرفتی اینکه میگند خیلی گرد و خاک میگیره داخل کیس بواسطه فن های کیس درسته ؟ راهکاری هم براش داشتی یا نه ؟

فعلاً تو این چند روزه گردو خاکی ندیدم - 10 روزی میشه / اینم بگم هر روز جلو پنجره ها - رو میز و کیس با دست مال مرطوب تمیز میشن ها :smug: :batting eyelashes:

لینک به دیدگاه

مرسی عطا جان . ولی فکر نکنم تو مدت چند روز مشخص بشه . باید یک الی 45 روز بگذره . خبرش و بازم ازت میگیرم

فعلا دارم پول جمع میکنم همون 2 ماه دیگه فکر کنم بتونم البته 3 ماه دیگه . اشالا خرد و خاکی نگیره تا اون موقع . هر چند خیلی گرونه . بیشتر روی x7 نظرمه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محمد جان انشاالله برا تو هم جور میشه/ والا منم دنبال اینم که یه دستی به سیستم خودم بکشم/ حالا تا شهریور بینم چی میشه/

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها امیدوارم بتونم براتون عضو خوب وفعالی باشم :) خوب این پیشنهاد من:

MB:MSI Z68-GD65=320.000

CPU:I5 3570K=420.000

RAM:Corsair vengeance 2*4gb 1600=145.000

H,D,D:Segate barracuda 1tb =160.000

o.d.d:LITE-ON=30.000

PSU:Green GP885B 200.000

CASE:Green X-7=180.000

ALL=1.495.000

GO TO OC!!! :D :D

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان عزیز...

سیستمی که میخوام تهیه کنم بیشتر برای کارهای گرافیکی هست، البته من بیشتر با برنامه های (photoshop..illustratir,lightroom,3dmax)

کار میکنم و در کنارش میخوام بشه گیم ها رو هم خوب اجرا کرد به نظر شما میشه با حدودا 1400.000 تومان یه همچین سیستمی جمع کرد،؟؟

البته کاربری من با 3d برای انیمیشن نیست و بیشتر برای کار های معماری داخلیه ..

عزیزم حرف اول و آخر اینه که نه با این هزینه کار سه بعدی حرفه ای نمیشه کرد مگر اینکه شما واقعا کارتون رو بلد باشید

کلا گرافیک یعنی هزینه بالا

معماری یعنی چند صد ملیون پول بیت المال و مردم که به دست شما سپرده می شود تا به شکل مطلوبی از کار درآید

ولی توی این کشور بگو بروبابا این حرفا کدومه و برو جلو

کارهای دوبعدی اصلا مشکلی ندارند و به خوبی اجرا می شوند ولی درمورد سه بعدی نه

البته اینکه میگم نه منظورم این نیست که این سیستم بده نه بلکه اگر غیر این ببندید گام بعدی هزینه شما روی دومیلیون در میاد و برای یک سیستم قوی سه الی چهار میلبون

نکته دیگه اینه که کی گفته کارهای معماری داخلی سبکه برعکس کارهای داخلی خیلی سنگین تر هستند

در مورد انیمیشن هم که کلا با این سیستم ها میتونید دقیقا هیچ کاری انجام بدید :D

این سیستم پیشنهادی من

Amd FX4100

main MSI 970 a-g45

vga asus 550 ti

case magnum2 green

ram 2x4gb xm3

hdd 1TB

power 650 green

ضمن اینکه شما میتونید مانیتور و موس وکی بورد مناسبی بگیرید و تمامی قطعات در همین سایت موجوده

ویرایش شده توسط sohail
لینک به دیدگاه

ALL=1.495.000

اونوقت مانیتور کیبورد و ماوس رو چیکار کنند؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

هفته پیش برا برادرم این سیستم رو گرفتیم

برا این قطعات دادیم 1.700 با هزینه تیپاکس

کار برادرم : اتوکد 3D - 2D - 3D مکس معماری داخلی و خارجی

اینم بگم که کیس خیلی مهم هستش برا دمایی که موقع رندر کردن بخصوص در معماری داخلی ایحاد میشه رو بیاره پائین/ شکر خدا خوب جواب داده / البته من میخواستم یه پردازنده بالاتر از این و رم 16 گیگ بردارم که کمبود بودجه داشت برادرم ( گرافیک - مانیتور - ماوس - کیبورد - اسپیکر داشتیم )

من به این سیستم شما میگم overkill

تنها نقطه مثبت کیس شماست که هرگز قدیمی نمیشه :lol:

Love that Case :wub:

لینک به دیدگاه

اساتید حضور دارند و حتما سیستمهای فوق العاده ای پیشنهاد میدن خدمت شما دوست عزیز .

من قبلا 3d , maya , اتوکد 2010 کار میکردم و در اون بازه زمانی فهمیدم برای رندر گرفتن کارهای 3D مهمترین رکن گرافیک قوی + رم بالا + سی پی یو تقریبا قوی یعنی دقیقا بر خلاف کار میکس و مونتاژ فیلم که اول سی پی یو قوی و بعد رم و گرافیک هم نقش مکمل دارد و لازم نیست حتما قوی باشه .

تجربیات شخصی بود تقدیم کردم . که اساتید میتونند با در نظر گرفتن گفته ها و نوع کار شما سیستم متناسب با بودجه شما رو معرفی کنند .

-----------------------------

این کیس 100 درصد ضده غباره

ها ها ها

این یعنی جوک مدل ایرانی

یک نکته کوچک اینه که در این کیس ها شما میتونید جریان هوای مثبت و منفی داشته باشید بطوری که هوای ورودی شما بیشتر از هوای خروجی باشد در این حالت جذب خاک به داخل کیس به طور قابل ملاحظه ای کم میشه ولی این تنها در مورد ورژن 1 صادقه و در ورژن 2 که اون 4 فن پهلویی رو حذف کردن صادق نیست

این کیس در حالت جذب هوای منفی خوراک جذب خاکه ولی جای نگرانی نیست شما کافیه یک عدد بعلاوه خوب هم بگیرید تا با اون هر دو ماه کلا کیس رو صفا بدید البته با جاروبرقی های دمنده و سشوار هم امتحان شده ولی خوب جواب نمیده

مهمترین نکته اینه که در قسمت جلو و بالا به صورت مستقیم بادگیری نکنید وگرنه وای به حالتون :دی و این کار رو از سمت داخل انجام بدید

به هر شکل بهتره از حالت مثبت یا متعادل استفاده کنید

ویرایش شده توسط sohail
لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان عزیز..

ممنون از همه شما برای راهنمایی های خوبتون...

من کارهای 3d رو درحد تک فریم انجام میدم...

درود .

عضویت تون به انجمن رو تبریک میگم .

سیستمی که عطا جان معرفی کردن عالی هست ولی فکر میکنم کیس های ارزانتری هم بشه برای این سیستم انتخاب کرد و بجای اون از یک کولر استفاده کرد که کارایی سیستم در شرایط سنگین رندر رو راحت تضمین میکنه .

خیلی ممنونم دوست من...

ALL=1.495.000

دوست عزیز سیستم خوبیه

اما به نظرم قیمت بعضی از قطعات بیشتره!! مثلا 3570k

فکر کنم کارت گرافیک رو فراموش کردید البته فعلا با بودجه ای که دارم همون مانیتور قبلی رو نگه میدارم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما مانیتورتون چیه ؟ ماوس و کیبورد و اسپیکر هم لازم دارید ؟ من فعلا بدون این قطعات بهتون یک لیست میدم اگر اینها رو هم نیاز داشتید ، تغییرات انجام میدیم .

پردازنده : Intel Core i5-2400 قیمت 335

مادربورد : MSI Z68A-G43 1155 قیمت 235

رم : Apacer 2x4GB DDR3 1333 قیمت 85

گرافیک : ASUS GTX 550 Ti DirectCU TOP 1GB GDDR5 قیمت 289

هارد : Seagate Barracuda 1TB SATA3 قیمت 169

درایو نوری : Liteon DVD-RW 24X قیمت 32

پاور : POWER GREEN GP600A-EU قیمت 108

کیس : GREEN X5 FUSION قیمت 140

جمع : 1393

اگر بخوای مانیتور و لوازم جانبی رو بهش اضافه کنی باید از بعضی چیزها بزنی . این قیمت ها هر لحظه ممکنه تغییر کنن . هیچ تضمینی نیست که تا کی همین قیمت باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

علریضا جان

اینارو هم در نظر بگیر/:

هاردت حداقل باید 1.5 باشه / چرا ؟ چون برادرم نزدیک به 1.2 ترابایت آبجکت و متریال های مکس و اتوکد زده که هنوز بازم هست و برا همین ما یه 2 ترابایت برداشتیم با هارد 500 که قبلاً داشتیم دنبال دور بالای 10000 بودم ولی همین 7200 دور با 64 مگ بافر رو پیدا کردم و ساتا 3 هم هستش / صداشو هم معلوم نیست موقع کار کردن

رم باید حداقل 8 باشه تا بتونی جواب بگیری کلی توی سرعت انجام داده ها تاثیر داره و بعد از یه مدت که کارهاش میره رو معماری داخلی رم ها رو میبریم بالا

در مورد پاور هرچی بالاتر بگیری به صرفت هستش و از جیبت نمیره برا همین یه 1035 بردار البته 885 هم جواب میده ها ولی بعداً که میخواهیی سیستم رو ارتقاء بدی باید پاور رو هم تعویض کنی

برا مادربرد هم چون کارمون اورکلاک نیست همین مادربوردها بهتر هستش

پردازنده که الان هرچی بگیری با توجه به بودجه ای که داری ( و برادرم هم مثل تو بود با بودجه کم اینو گرفتیم ) مطمئن باش اگه سرعت کار و زمان کم برا کارهات مهم هستش باید یکی بهتر از اینا بگیری با کلاک و تعداد ترید بالا

در مورد کیس هرچی کیست کولینگش بهتر باشه و جادار اونقدر هم سیستمت حال میکنه / حالا ممکن هست بگی خوب یه کیس معمولی برمیدارم ولی کولینگ سی پی یو رو یه حرفه ای میندازم ، باشه موردی نیست ولی ببینم مگه هارد تو - رم هات - گرافیکت - مادربوردت برا خنک شدن به تهویه خوب نیاز ندارن ؟؟؟؟؟؟ توی یه تستی که زدیم یه فن روبروی کیس رو با یه فن عقب کیس با درو پائین و مابقی رو از کار انداختیم دمای هاردها رو 46- 48 بودن که 46 برا هارد 500 بود و 48 هارد 2 ترا که بعداً همه فن هارو با درو بالا روشن کردیم دما ها از 37 بالا نرفتن - دمای اتاق هم 29 بود

هستش و رو اونیکی سیستم که جدید گرفتیم GTX 580در مورد کارت گرافیک هم بهت بگم چون رندری که انجام میدیم برا متحرک سازی نیستش ، گرافیک زیاد تاثیر نداره / رو سیستم خودم

جی تی از سری هشت هزار هستش یه تست با این زدیم و بعد با گرافیک خودم هم رو همین سیستم جدید یه تست زدیم دیدیم که زیاد به حالش فرق نکرد در حد 1 دقیقه اینا اگه کارت صنعتی هستش توی اتوکد با دیتایل های بالا و بیشتر اینا حوابگو نیستش ، ولی پردازنده و رم خیلی خیلی تاثیر داره / سیستم دوستش رم 16 داره که آوردیم انداختیم رو سیستم جدیدی که 8 تا رم داره میشه گفت زمانی که انجام داد 30% کمتر از زمانی بود که رم 8 هستش ، حالا ببین اگه یه پردازنده ای باشه با تعداد ترید بالا و رم 16 ببین چی میشه / سرعت هارد هم بی تاثیر نیست /

انشاالله که موفق باشی /

@};-از استاید هم به علت پرحفی عذرخواهی میکنم /

لینک به دیدگاه

عطا جان حرفات کاملا درسته . ولی یه نگاهی هم به بودجه بنداز ;) اگر قطعات رو بخواد اینطوری که شما گفتی ببنده بالای 2 میلیون هزینه میشه ها ;)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما مانیتورتون چیه ؟ ماوس و کیبورد و اسپیکر هم لازم دارید ؟ من فعلا بدون این قطعات بهتون یک لیست میدم اگر اینها رو هم نیاز داشتید ، تغییرات انجام میدیم .

پردازنده : Intel Core i5-2400 قیمت 335

مادربورد : MSI Z68A-G43 1155 قیمت 235

رم : Apacer 2x4GB DDR3 1333 قیمت 85

گرافیک : ASUS GTX 550 Ti DirectCU TOP 1GB GDDR5 قیمت 289

هارد : Seagate Barracuda 1TB SATA3 قیمت 169

درایو نوری : Liteon DVD-RW 24X قیمت 32

پاور : POWER GREEN GP600A-EU قیمت 108

کیس : GREEN X5 FUSION قیمت 140

جمع : 1393

اگر بخوای مانیتور و لوازم جانبی رو بهش اضافه کنی باید از بعضی چیزها بزنی . این قیمت ها هر لحظه ممکنه تغییر کنن . هیچ تضمینی نیست که تا کی همین قیمت باشه .

ممنون از بابت راهنمایی خوبتون..

به نظر شما میشه cpu رو i5 2500k گرفت؟؟ کلا به نظر شما نیاز هست؟

بعد در مورد رم هم یه سوالی داشتم..آیا cpu تو ساپورت کردن رم تاثیر داره؟؟ مثلا امکان داره ddr3 1600 رو ساپورت نکنه؟؟ یا کلا ربطی نداره؟!!

و به اینکه gtx 460 گزینه خوبیه به جای گرافیک پیشنهادی؟؟ چون من تو یه سری از سایت ها دیدم که نتایح بهتری داشته...؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان حرفات کاملا درسته . ولی یه نگاهی هم به بودجه بنداز ;) اگر قطعات رو بخواد اینطوری که شما گفتی ببنده بالای 2 میلیون هزینه میشه ها ;)

آره حامد جان میدونم / گفتم تا یه تداعی از همه چی داشته باشه شاید منتظر باشه بودجه بره بالا بعد بره سراغ اینا/ از قدیم گفتن هرچقدر پول بدی ؛ اونقدر آش میخوری

چاکریم حامد :wub:

لینک به دیدگاه

علریضا جان

اینارو هم در نظر بگیر/:

هاردت حداقل باید 1.5 باشه / چرا ؟ چون برادرم نزدیک به 1.2 ترابایت آبجکت و متریال های مکس و اتوکد زده که هنوز بازم هست و برا همین ما یه 2 ترابایت برداشتیم با هارد 500 که قبلاً داشتیم دنبال دور بالای 10000 بودم ولی همین 7200 دور با 64 مگ بافر رو پیدا کردم و ساتا 3 هم هستش / صداشو هم معلوم نیست موقع کار کردن

رم باید حداقل 8 باشه تا بتونی جواب بگیری کلی توی سرعت انجام داده ها تاثیر داره و بعد از یه مدت که کارهاش میره رو معماری داخلی رم ها رو میبریم بالا

در مورد پاور هرچی بالاتر بگیری به صرفت هستش و از جیبت نمیره برا همین یه 1035 بردار البته 885 هم جواب میده ها ولی بعداً که میخواهیی سیستم رو ارتقاء بدی باید پاور رو هم تعویض کنی

برا مادربرد هم چون کارمون اورکلاک نیست همین مادربوردها بهتر هستش

پردازنده که الان هرچی بگیری با توجه به بودجه ای که داری ( و برادرم هم مثل تو بود با بودجه کم اینو گرفتیم ) مطمئن باش اگه سرعت کار و زمان کم برا کارهات مهم هستش باید یکی بهتر از اینا بگیری با کلاک و تعداد ترید بالا

در مورد کیس هرچی کیست کولینگش بهتر باشه و جادار اونقدر هم سیستمت حال میکنه / حالا ممکن هست بگی خوب یه کیس معمولی برمیدارم ولی کولینگ سی پی یو رو یه حرفه ای میندازم ، باشه موردی نیست ولی ببینم مگه هارد تو - رم هات - گرافیکت - مادربوردت برا خنک شدن به تهویه خوب نیاز ندارن ؟؟؟؟؟؟ توی یه تستی که زدیم یه فن روبروی کیس رو با یه فن عقب کیس با درو پائین و مابقی رو از کار انداختیم دمای هاردها رو 46- 48 بودن که 46 برا هارد 500 بود و 48 هارد 2 ترا که بعداً همه فن هارو با درو بالا روشن کردیم دما ها از 37 بالا نرفتن - دمای اتاق هم 29 بود

هستش و رو اونیکی سیستم که جدید گرفتیم GTX 580در مورد کارت گرافیک هم بهت بگم چون رندری که انجام میدیم برا متحرک سازی نیستش ، گرافیک زیاد تاثیر نداره / رو سیستم خودم

جی تی از سری هشت هزار هستش یه تست با این زدیم و بعد با گرافیک خودم هم رو همین سیستم جدید یه تست زدیم دیدیم که زیاد به حالش فرق نکرد در حد 1 دقیقه اینا اگه کارت صنعتی هستش توی اتوکد با دیتایل های بالا و بیشتر اینا حوابگو نیستش ، ولی پردازنده و رم خیلی خیلی تاثیر داره / سیستم دوستش رم 16 داره که آوردیم انداختیم رو سیستم جدیدی که 8 تا رم داره میشه گفت زمانی که انجام داد 30% کمتر از زمانی بود که رم 8 هستش ، حالا ببین اگه یه پردازنده ای باشه با تعداد ترید بالا و رم 16 ببین چی میشه / سرعت هارد هم بی تاثیر نیست /

انشاالله که موفق باشی /

@};-از استاید هم به علت پرحفی عذرخواهی میکنم /

خیلی ممنون از راهنمایی خوبت..

حق با شماست، شما قطعات خوبی رو انتخاب کردید اما متاسفانه خیلی از محدوده جیب من خارجه!! مخصوصا با قیمت های الان!

من اگه دستم باز بود و بودجه کافی رو داشتم میشد یه کاری کرد اما متاسفانه بودجه من محدوده!!

لینک به دیدگاه

ممنون از بابت راهنمایی خوبتون..

به نظر شما میشه cpu رو i5 2500k گرفت؟؟ کلا به نظر شما نیاز هست؟

بعد در مورد رم هم یه سوالی داشتم..آیا cpu تو ساپورت کردن رم تاثیر داره؟؟ مثلا امکان داره ddr3 1600 رو ساپورت نکنه؟؟ یا کلا ربطی نداره؟!!

و به اینکه gtx 460 گزینه خوبیه به جای گرافیک پیشنهادی؟؟ چون من تو یه سری از سایت ها دیدم که نتایح بهتری داشته...؟

تفاوت 2500K و 2400 به جز قابلیت اورکلاک سری K ، فقط تو فرکانسه . 2500K فرکانس 3.3 گیگاهرتز داره و 2400 فرکانس 3.1 گیگاهرتز . شما اگر اورکلاک نمیکنی نیازی به هزینه بیشتر برای سری K نداری .

پردازنده تو رم تاثیر داره . رم فرکانسهای مختلفی داره که توسط مادربوردها ساپورت میشه و یا نمیشه . اما تو سری سندی بریج و آیوی بریج ، حالت استاندارد فرکانس رم 1333 هست . حالا شما میخوای رم با فرکانس 1600 بگیری . مادربورد هم مشکلی نداره و ساپورت میکنه .راهش اینه که از ویژگی XMP که تو بایوس مادربورد فعال میشه استفاده کنی . این ویژگی باعث میشه که بتونی از رم دو فرکانس خودش استفاده کنی . اما از طرفی پردازنده رو تو اوج فرکانس کاری خودش نگه میداره . چون این پردازنده ها وقتی که نیاز نباشه با فرکانس کمتری کار میکنن تا مصرف انرژی و استهلاکشون کمتر بشه . اما XMP باعث میشه که فرکانسشون روی حداکثر ثابت بشه .

460 کارت خوبیه . اما اگر بتونی مدل خوبی رو گیر بیاری . قیمتش کمی بالاتر هم هست . اگر خواستی بگیری حتما 1 گیگش رو بگیر. چون 768 مگش هم هست که قدرتش کمتره . از سری SE هم نگیر .

لینک به دیدگاه

تفاوت 2500K و 2400 به جز قابلیت اورکلاک سری K ، فقط تو فرکانسه . 2500K فرکانس 3.3 گیگاهرتز داره و 2400 فرکانس 3.1 گیگاهرتز . شما اگر اورکلاک نمیکنی نیازی به هزینه بیشتر برای سری K نداری .

پردازنده تو رم تاثیر داره . رم فرکانسهای مختلفی داره که توسط مادربوردها ساپورت میشه و یا نمیشه . اما تو سری سندی بریج و آیوی بریج ، حالت استاندارد فرکانس رم 1333 هست . حالا شما میخوای رم با فرکانس 1600 بگیری . مادربورد هم مشکلی نداره و ساپورت میکنه .راهش اینه که از ویژگی XMP که تو بایوس مادربورد فعال میشه استفاده کنی . این ویژگی باعث میشه که بتونی از رم دو فرکانس خودش استفاده کنی . اما از طرفی پردازنده رو تو اوج فرکانس کاری خودش نگه میداره . چون این پردازنده ها وقتی که نیاز نباشه با فرکانس کمتری کار میکنن تا مصرف انرژی و استهلاکشون کمتر بشه . اما XMP باعث میشه که فرکانسشون روی حداکثر ثابت بشه .

460 کارت خوبیه . اما اگر بتونی مدل خوبی رو گیر بیاری . قیمتش کمی بالاتر هم هست . اگر خواستی بگیری حتما 1 گیگش رو بگیر. چون 768 مگش هم هست که قدرتش کمتره . از سری SE هم نگیر .

ممنونم...توضیحات شما بسیار کامل بود..پس با این حساب یعنی بهتره ddr3 1333 بگیرم...

راستی من امروز تو بازار قیمت 560ti رو گرفتم 385 فکر کنم بالاتر بود؟!!

460 هم گیر نمیومد اگه هم بود یه قیمت فضایی روش گذاشته بودن 540!!

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز میشه جسارتا بفرمایید کجا با این قیمت میفروشند؟

لینک به دیدگاه

اگر 560ti آک و با گارانتی به این قیمت پیدا کردی خیلی خوبه . فقط برندش چی بود ؟ مدل دقیقش رو بگی ممنون میشم .

لینک به دیدگاه

اگر 560ti آک و با گارانتی به این قیمت پیدا کردی خیلی خوبه . فقط برندش چی بود ؟ مدل دقیقش رو بگی ممنون میشم .

راستش اونی که من دیدم ASUS GTX 560 Ti DCII 1GB بود!! میگفت 385!! من خودم خیلی تعجب کردم چون این کارت به نظرم نباید زیر 450 باشه!؟

gtx 550ti رو میداد 285

560ti رو 385!

یادم نبود بپرسم گارانتی داره یا نه...(البته فکر میکنم با این قیمت نباید گارانتی داشته باشه؟)

به نظر شما امکان داره قیمت ها پایین اومده باشه؟

ویرایش شده توسط alirezabh
لینک به دیدگاه

نه عزیز . قیمت این کارت بالاتر از این حرفهاست . یا گارانتی نداشته ، یا پشت ویترینی بوده و یا اینکه اصلا آک نیست . امکانش هم هست که طرف بدهکار بوده و میخواسته پول تو حسابش بره :D اگر اینطوری باشه فردا این قیمت نمیده ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...