رفتن به مطلب

مشکل نمایش فرکانس رم

Mahziyar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان، من همین امروز 2 تا رم 2GIG DDR2 خریدم، ولی وقتی سوار کردم روی سیستمم بای اون رو 400 نشون میده، سی پی یو هم همین امروز وصل کردم مدلش CORE 2 QUAD Q9500 هست باس سی پی یو 1333 هست، جالب اینجاست که تو سایت مادر بردم که نگاه کردم رم رو تا 1066 ساپورت میکنه و سی پی یو رو هم تا 1333 ساپورت میکنه، ولی رم من که 800 باس هست رو 400 باس نشون میده! ممکنه کمکم کنید لطفا؟؟ خیلیی ممنون میشم.  

اخه تو همین سات یه تاپیک دیگه پیدا کردم که همین مشکل رو داشت ولی بهشون گفته بودن مشکبل بخواطر اینه که باس رو از CPU بیشتره ولی مال من که باس CPU از رم بیشتره این مشکل رو دارم. خییلی ممنونتون میشم که کمکم کنید. 😭

لینک تصویر رم : لینک

http://trainbit.com/files/1904569484/RAM.png

اطلاعات:

CPU: CORE2 QUAD Q9500

RAM: 2 * KINGSTON PC2-6400 2G 800MHz

mother board: GIGABYTE p31-s3g

RAM.PNG

لینک به دیدگاه

عددی که نرم افزارها  نشون میدند ضربدره 2 بکن(نصف نشون میدهند).پس داره با باس 800 کار میکنه.خیالت راحت.

اون عددی هم که روی رم لیبل خورده و نوشته 6400 باید تقسیم بر 8 کنی.که میشه 800

لینک به دیدگاه

در ۵۷ دقیقه قبل، Elderado گفته است :

عددی که نرم افزارها  نشون میدند ضربدره 2 بکن(نصف نشون میدهند).پس داره با باس 800 کار میکنه.خیالت راحت.

اون عددی هم که روی رم لیبل خورده و نوشته 6400 باید تقسیم بر 8 کنی.که میشه 800

عع واقعا؟ جناب شما مطمعنی؟ اگر واقعا اینطور باشه که خوبه!!

لینک به دیدگاه

آره مطمعءن باش.

تازه شم حتی اگر رمها تریپل(سه کاناله) بشن یا کواد چنل(چهار کاناله)بازم اون عددی که نرم افزار  نشون میده بازم ضربدر  2 میکنیم.

والسلام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...