رفتن به مطلب

❓❔ مشاوره خرید بهترین پاور گرین ؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

https://green.ir/products/power-supply/gp1050b-ocdg

دوستان آیا هنوزم این پاور گرین بهترین هست؟

چرا انقدر گرون شده پولم نمیرسه دیگه!

پاور فعلیم بوی سیسم سوخته داد و فردا می‌خوام برم خرید پاور جدید

مشخصات کامل سیستمم رو توی پروفایلم نوشتم لطفا بهترین پاور گرین رو با توجه به میزان مصرف انرژی سیستمم بهم معرفی کنید سپاسگزارم

پاور فعلیم این هست

فقط فکرکنم توانش ۱۰۰۰ ایناس نه ۶۵۰

https://www.lioncomputer.com/product/dv2g4/GREEN-GP650B-OCPT-Overclocking-Evo-80Plus-Platinum-PSU

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، SEPEHR72 گفته است :

https://green.ir/products/power-supply/gp1050b-ocdg

دوستان آیا هنوزم این پاور گرین بهترین هست؟

چرا انقدر گرون شده پولم نمیرسه دیگه!

پاور فعلیم بوی سیسم سوخته داد و فردا می‌خوام برم خرید پاور جدید

مشخصات کامل سیستمم رو توی پروفایلم نوشتم لطفا بهترین پاور گرین رو با توجه به میزان مصرف انرژی سیستمم بهم معرفی کنید سپاسگزارم

بله اون پاور 1050 OCDG فوق العاده است، من دارمش یکی از بهترین پاور هایی بوده که تاحالا تجربه کردم. فقط قیمتش افتضاحه، یعنی هیچ منطقی نداره 30 میلیون پول پاور بدی.

پیشنهاد می کنم اگر میتونی روی این سرمایه گذاری کن: V1200 80Plus PLATINUM

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

800 HP Evo بردار، بنظر من پاور ارزنده تریه تا 1050 ocdg با قیمت فعلیش. حتی اگه قیمت 1050 نصف میشد، بازم HP evo می چربید با اختلاف.

لینک به دیدگاه

با درود

بببین اگه گارانتی برات مهم نیست این سری پاور خیلی خوبیه

https://www.lioncomputer.com/product/8ykym/Corsair-HX-Series-HX850-Platinum-Full-Modular-Power-Supply

و ما اگر گارانتی برات مهم هستش باز هم  پاور HX850-Platinum-Full-Modular تهیه کن منتهی دو عدد 😂 تازه دو تا بخری میشه 14 تومن ولی گرین 850 وات ocpt برای یک عددش باید 19 تومن پول بدی.

لینک گرین👇

https://www.lioncomputer.com/product/ex4k8/GP850B-OCPT

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

بله اون پاور 1050 OCDG فوق العاده است، من دارمش یکی از بهترین پاور هایی بوده که تاحالا تجربه کردم. فقط قیمتش افتضاحه، یعنی هیچ منطقی نداره 30 میلیون پول پاور بدی.

پیشنهاد می کنم اگر میتونی روی این سرمایه گذاری کن: V1200 80Plus PLATINUM

سرمایه گذاری؟؟

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

سرمایه گذاری؟؟

آره دیگه، چیزی که میخری و قراره در بلند مدت استفاده کنی، میشه سرمایه گذاری.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، masooyan گفته است :

با درود

بببین اگه گارانتی برات مهم نیست این سری پاور خیلی خوبیه

https://www.lioncomputer.com/product/8ykym/Corsair-HX-Series-HX850-Platinum-Full-Modular-Power-Supply

و ما اگر گارانتی برات مهم هستش باز هم  پاور HX850-Platinum-Full-Modular تهیه کن منتهی دو عدد 😂 تازه دو تا بخری میشه 14 تومن ولی گرین 850 وات ocpt برای یک عددش باید 19 تومن پول بدی.

لینک گرین👇

https://www.lioncomputer.com/product/ex4k8/GP850B-OCPT

مقایسه برند کورسیر و گرین واقعا عجیبه، تازه اونم با این قیمت های فضایی پاورهای رده بالای گرین.

واقعا هزینه گارانتی اینقدر بالاس که پاور گرین 19 میلیونه؟ الان یه عده میان میگن باز اینا دارن به گرین چیز میگن.

قیمت پاورهای کورسیر شما میتونی تو سایت خود کورسیر، آمازون، بست بای، نیوایگ و هزاران فروشگاه معتبر بین المللی ببینی

و قیمت داخلشو مقایسه کنی از از جهتی گواهینامه هایی هم که دریافت کردن تو سایت مرجع ببینی.

من نمیدونم دوستان گرین سیایت قیمت گذاریشون چه جوره؟

دقیقا یاد شرکت های خودرو ساز میفتم که میگن ما این قیمت میدیم ولی تو بازار فروشنده ها قیمت رو تعیین میکنن.

https://www.lioncomputer.com/product/zx58w/Corsair-HX1200-Platinum-Full-Modular-Power-Supply

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Nsm۱۰۰۰ گفته است :

مقایسه برند کورسیر و گرین واقعا عجیبه، تازه اونم با این قیمت های فضایی پاورهای رده بالای گرین.

واقعا هزینه گارانتی اینقدر بالاس که پاور گرین 19 میلیونه؟ الان یه عده میان میگن باز اینا دارن به گرین چیز میگن.

قیمت پاورهای کورسیر شما میتونی تو سایت خود کورسیر، آمازون، بست بای، نیوایگ و هزاران فروشگاه معتبر بین المللی ببینی

و قیمت داخلشو مقایسه کنی از از جهتی گواهینامه هایی هم که دریافت کردن تو سایت مرجع ببینی.

من نمیدونم دوستان گرین سیایت قیمت گذاریشون چه جوره؟

دقیقا یاد شرکت های خودرو ساز میفتم که میگن ما این قیمت میدیم ولی تو بازار فروشنده ها قیمت رو تعیین میکنن.

https://www.lioncomputer.com/product/zx58w/Corsair-HX1200-Platinum-Full-Modular-Power-Supply

نعیم جان، خدارو شکر تو این فروم تاحالا نشده کسی به گرین گیر بده و شخصی بگه چرا به گرین گیر میدین! و این خیلی خوبه. بنده هم کورسیر 13 میلیونی رو ول نمیکنم برم 24 میلیونی گرین رو بخرم. چون نه ماین میکنم که گارانتی برام مهم باشه و همچنین مثل سایر دوستان از قیمت های قبلی و واقعی قطعات باخبرم.

فقط نکته ای که هست نمیدونم چه اصراریه به این دوستمون پاور بالای هزار وات پیشنهاد میشه؟ سیستم ایشون بترکونه 600 وات مصرف میکنه (بنده که میگم 500 وات زیر استرس)، چون ایشون نه حرفی از ارتقای تخیلی (مثل 3090 یا 6900) زدن، نه به نکته ی خاصی مثل اوکلاک بالا اشاره کردن.

بله؛ حال میده پاور وات بالا/با کلاس داشته باشی ولی بنظر من پول دور ریختنه با این وضعیت چون تاثیر مستقیم ومحسوسی که نداره توی پرفرمنس. یه وقت هم هست همه قطعاتت پرچم دارین برای خودشون و رده بالان، بله اونجا افت داره آدم مثلا بره پاور برنز بندازه برای سیستمش.

سواله برام چرا دوستمون از گارانتی پاورشون استفاده نمیکنن؟

لینک به دیدگاه

در ۳ دقیقه قبل، Devileytion گفته است :

نعیم جان، خدارو شکر تو این فروم تاحالا نشده کسی به گرین گیر بده و شخصی بگه چرا به گرین گیر میدین! و این خیلی خوبه. بنده هم کورسیر 13 میلیونی رو ول نمیکنم برم 24 میلیونی گرین رو بخرم. چون نه ماین میکنم که گارانتی برام مهم باشه و همچنین مثل سایر دوستان از قیمت های قبلی و واقعی قطعات باخبرم.

فقط نکته ای که هست نمیدونم چه اصراریه به این دوستمون پاور بالای هزار وات پیشنهاد میشه؟ سیستم ایشون بترکونه 600 وات مصرف میکنه (بنده که میگم 500 وات زیر استرس)، چون ایشون نه حرفی از ارتقای تخیلی (مثل 3090 یا 6900) زدن، نه به نکته ی خاصی مثل اوکلاک بالا اشاره کردن.

بله؛ حال میده پاور وات بالا/با کلاس داشته باشی ولی بنظر من پول دور ریختنه با این وضعیت چون تاثیر مستقیم ومحسوسی که نداره توی پرفرمنس. یه وقت هم هست همه قطعاتت پرچم دارین برای خودشون و رده بالان، بله اونجا افت داره آدم مثلا بره پاور برنز بندازه برای سیستمش.

شما خودت تو لیونی کمکش کن بتونه از گارانتی پاورش استفاده کنه.

من از مشخصات سیستمش اطلاع نداشتم، چون دیدم /اور قبلیش بالای 1000 واته پیشنهاد دادم.

قیمت نا معقوله پاورهای گرین واقعا آزار دهندس خیلی این فاجعه ایه برای تولید محصولاتی که نام تولید داخل

مونتاژ و یا هر چیزی که اسمشو میذاریم یدک میکشن. البته این باز داغون نتیجشم همینه

مثه جریان چند برابر شدن یکباره اس اس دی ها بدون اینکه تغیرر محسوسی تو قیمت جهانیشون باشه.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۴/۲ در 20:37، Devileytion گفته است :

@Nsm1000 درود به همه بزرگوارانی که مطلبی در این تاپیک نوشتن

سپاسگزارم از وقتی که به بنده اختصاص دادید و محبت کردید راهنمایی کردید

والا اسم گارانتی که میاد هر ایرانی ای وحشت میکنه

منم از این قاعده مستثنا نیستم عزیزان

کلمه گارانتی رو که میشنوم چهار ستون بدنم میلرزه خخخخ

میخواد گرین باشه یا هر شرکت ایرانی دیگه

ویرایش شده توسط SEPEHR72
لینک به دیدگاه

در ۵ ساعت قبل، SEPEHR۷۲ گفته است :

@Nsm1000 درود به همه بزرگوارانی که مطلبی در این تاپیک نوشتن

سپاسگزارم از وقتی که به بنده اختصاص دادید و محبت کردید راهنمایی کردید

والا اسم گارانتی که میاد هر ایرانی ای وحشت میکنه

منم از این قاعده مستثنا نیستم عزیزان

کلمه گارانتی رو که میشنوم چهار ستون بدنم میلرزه خخخخ

میخواد گرین باشه یا هر شرکت ایرانی دیگه

نه داداش برای چی 4 ستون بدن آدم بلرزه من یبار رفتم گارانتی جواب سر بالا داد و گستاخی کرد من یخورده شرم کردم جوابشو ندادم اومدم بیرون یبار دیگه پستم بخوره به این گارانتی مارانتی ها کلمه دوم ببینم داره زیادی حرف میزنه میزنم دندوناش بریزه شوخی که نداریم شماهم همینجوری باش حتما هم یه نفر دیگه رو با خودت ببر از یارو فیلم بگیره اتفاقا خوب عصبیش کن ببین عکس العملش چیه اگه بد بود تهدیدش کن پخش میشه تو فضاس مجازی تا آبروش بره به همین سادگی به همین خوشمزگی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۳ ساعت قبل، Announces گفته است :

از یارو فیلم بگیره اتفاقا خوب عصبیش کن ببین عکس العملش چیه اگه بد بود تهدیدش کن پخش میشه تو فضاس مجازی تا آبروش بره به همین سادگی به همین خوشمزگی 

اتفاقا دوست عزیز، نشر ایندست موارد تو فضای مجازی به ضرر تصویر بردار (شاکی یا در اینجا خریدار) تموم میشه و میتونه پاشو به مراجع قضایی باز کنه.

درصورتی که کار اصولی پیش بره ته ته ش به اصناف و حل اختلاف اونجا میرسه. متسفانه اکثر ما ایرانی ها به حقوق خودمون آشنا نیستیم. وقتی که حق با ما نیست سعی میکنیم با زور کارو جلو ببریم و وقتی که حق باهامونه گاها پیش اومده به جای پا فشاری جا زدیم.

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، Devileytion گفته است :

اتفاقا دوست عزیز، نشر ایندست موارد تو فضای مجازی به ضرر تصویر بردار (شاکی یا در اینجا خریدار) تموم میشه و میتونه پاشو به مراجع قضایی باز کنه.

درصورتی که کار اصولی پیش بره ته ته ش به اصناف و حل اختلاف اونجا میرسه. متسفانه اکثر ما ایرانی ها به حقوق خودمون آشنا نیستیم. وقتی که حق با ما نیست سعی میکنیم با زور کارو جلو ببریم و وقتی که حق باهامونه گاها پیش اومده به جای پا فشاری جا زدیم.

نفست از جای گرم بلند میشه؟؟ 

برو بشین با عروسکات بازی کن 

یجوری هم میگه ما ایرانیا انگار خودش از دوسلوف آلمان داره باهامون چت میکنه خودتم ایرانی هستی 

ان شاء الله یه روزی حق خودت خورده بشه که اینجوری نفست از جای گرم بلند نشه

این مؤدبانه ترین چیزی بود که میتونستم بهت بگم دیگه منو تگ نکن. 

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز این آقا فقط میخواد شمارو بترسونه اصلا و ابدا به حرفش و یا سابقه اکانتش یا کاریش  نگاه نکنید از این بی خدا خبرای شمر به هیچ وجه نترسید 

لینک به دیدگاه

در ۲۹ دقیقه قبل، Announces گفته است :

نفست از جای گرم بلند میشه؟؟ 

برو بشین با عروسکات بازی کن 

یجوری هم میگه ما ایرانیا انگار خودش از دوسلوف آلمان داره باهامون چت میکنه خودتم ایرانی هستی 

ان شاء الله یه روزی حق خودت خورده بشه که اینجوری نفست از جای گرم بلند نشه

این مؤدبانه ترین چیزی بود که میتونستم بهت بگم دیگه منو تگ نکن. 

در ۲۴ دقیقه قبل، Announces گفته است :

دوستان عزیز این آقا فقط میخواد شمارو بترسونه اصلا و ابدا به حرفش و یا سابقه اکانتش یا کاریش  نگاه نکنید از این بی خدا خبرای شمر به هیچ وجه نترسید 

با احترام این طرز گفتار واقعا" پسندیده نیس ... ما اینجا با کسی که پدر کشتگی نداریم ... ایشون درست کار رو گفتن و دقیقا" هم همین شکلیه !!!

( حالا قانون / قانون نیس بحثش جداس ولی واقعیت همینه که ایشون گفتن )

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همه ما انسانیم فرقی نداره ایرانی و خارجی ... تحقیر و توهین هیچ وقت پسندیده نیس و نبوده ...  ابراز نظر هر شخصی هم قابل احترام

امیدوار ام این موضوع رو درک کرده باشین.

ارزشش رو نداره ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۴۱ دقیقه قبل، Announces گفته است :

دوست عزیز شما که رفتی فیلم برداری کردی، لطف کن اون کلیپ رو به دوستان نشون بده و باهامون به اشتراک بزار.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...