رفتن به مطلب

فعال کردن VIRTU در مادربرد ASROCK

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

آره دیگه . گفتم که وصل کن به خروجی مادربورد .

الان یه تست میزنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زدم رفتم ویندوز رزولیشین رو هم تغییر دادم ولی با نام Intel standard vga از این چیزا

از داخل دی وی دی خود مادربورد راه انداز گرافیک اینتل رو پیدا کردم زدم نصب باز همون پیغام " برای اجرا باید سیستم شما حداقل مورد نیاز را داشته باشد " داد/

فکر کنم دیگه از ویندوز باشه !!! :-?

هر بلایی سرش بگین آوردم

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

همین کارائی که حامد و فرجام گفتن من انجام دادم و فعال شد، من هم همین مشکل شما رو داشتم یعنی ارور می داد و می گفت که مینیمم سخت افزار را نداری. اما الان درست شد.

لینک به دیدگاه

عطا یه جا رو داری اشتباهی میری . یا ویندوزت مشکلی داره . از اول شروع کن . درایور گرافیک رو پاک کن . از اول همه رو نصب کن . اگر نشد باید ویندوز رو عوض کنی . مگر اینکه Virtu تو مادربورد Z68 با پردازنده آیوی کار نکنه . البته در این مورد چیزی نشنیدم . حدس هست فقط

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

حامد جان مشکل برنامه برای شما حل شد ؟

منم هر کاری میکنم فقط 3 تا برنامه توی لیستش هست :(

لینک به دیدگاه

نه . حل نشد . من باید دستی برنامه بهش بدم .برای همین هم بیخیال شدم . شاید قبل از نصب برنامه ها باید این نرم افزار رو نصب میکردیم که بعد از نصب برنامه ها توش لود بشن .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

اینم تنظیمات / نمیشه /

وقتی میرم Device Manager زده براش Standard VGA با یه مثلث زردرنگ کنارش ( همون عکس آخری سمت چپ تو پست 15 این صفحه ) / حتی وقتی هم که راست کلیک میکنم رو دسکتاپ فقط گزینه انویدیا هستش که برا پانلش هست

عطا جان ، منم دقیقا همین مشکل شما رو دارم، یعنی گزینه ای بصورت اشتراکی برای فعال کردن بصورت PCIE/IGPU نداره، فقط یکیش قابل فعال کردنه

مادربردم رو هم به آخرین ورژن بایوس ارائه شده ش آپدیت کردم، ولی کماکان دقیقا همون مشکل شما رو دارم، در حال کار روی این مشکل هستم

اگه به جواب رسیدم حتما راه حل رو اعلام میکنم، شمام اگه به جوابی رسیدی خبر بده، مرسی

لینک به دیدگاه

مشکل من دقیقا همین مشکلی بود که عطا جان داشتن

بعد از آپدیت بایوس مین برد به آخرین ورژن و اکتیو از قسمت بایوس، و البته دانلود این درایور مشکل من حل شد، که فکر می کنم کل ماجرا مربوط به درایورهای نادرستی باشه که نصب می کنیم

اینم لینک درایور ( فقط یه مقدار حجمش زیاده، اگه از دوستان مشهدی یا شهرهای دیگه کسی این مشکل رو داره و اینترنت پرسرعت نداره، میتونم درایور رو روی دی وی دی تقدیمش کنم )

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/misc/vga/Intel_Graphics_V815102598_Win7.zip

لینک به دیدگاه

روی بعضی مادربورد ها PCIE/IGPU به صورت یکجا نیست . این گزینه برای انتخاب خروجی گرافیک پیشفرض هست . یعنی هر کدوم رو که انتخاب میکنید میشه خروجی اولیه شما و مانیتور رو به اون وصل میکنید .

برای شما با آپدیت بایوس این گزینه PCIE/IGPU اومد ؟ اگر اومده که روی این بذارید . اگر هم نیومده رو PCIE بذارید و مانیتور رو به کارت گرافیک وصل کنید .

لینک به دیدگاه

روی بعضی مادربورد ها PCIE/IGPU به صورت یکجا نیست . این گزینه برای انتخاب خروجی گرافیک پیشفرض هست . یعنی هر کدوم رو که انتخاب میکنید میشه خروجی اولیه شما و مانیتور رو به اون وصل میکنید .

برای شما با آپدیت بایوس این گزینه PCIE/IGPU اومد ؟ اگر اومده که روی این بذارید . اگر هم نیومده رو PCIE بذارید و مانیتور رو به کارت گرافیک وصل کنید .

نه حامد جان، با آپدیت بایوس هم این گزینه به اون قسمت اضافه نشد، در صورتیکه داخل بایوس برد قبلی م این گزینه بود ( ASUS P8Z68-V PRO )

ولی در مورد تنظیمات حق با شماست، با تنظیم روی PCIE یا IGP مشخص میشه که خروجی اول کدوم باشه، ولی من مشکلم با دانلود اون درایوری

که لینکشو دادم کاملا حل شد ....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...