رفتن به مطلب

پاور لازم برای GTX 480 lightning

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من در حال حاضر برای این کارت یک پاور 685 گرین دارم به نظرتون مشکلی برای این گرافیک ایجاد نمیکنه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

این پاور فقط برا گرافیکت هست !!!! ؟؟؟ !!! که نیست پس مشخصات کامل سیستم رو بگو لطفاً

لینک به دیدگاه

با این کانفیگی که زدی هیچ مشکلی نداره میتونی راحت استفاده کنی

البته اگه اور نکنی

ویرایش شده توسط maramin
لینک به دیدگاه

لب مرزه لب مرز هست ! اور نکنید مشکلی نیست ولی با اور پاور بهش فشار میاد !

لینک به دیدگاه

منظورتون از اور.اور کردن با ولتاژ هست؟اگر بدون افزایش ولتاژ کمی اور کنم بازم فشار روی پاور بیشتر میشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

وقتی پردازنده رو اور میکنید ناخواسته برق بیشتری رو از مدار تغذیه میخواهید که تا حدی اونو در اختیارتون قرار میده.

برای اینکه به مشکل نخورید بهترین کار این هست که تا اونجایی که ممکن هست قطعات اضافی رو(حتی USB های متصل بدون کاربرد و کارت PCI مثل مودم اینترنال کارت USB و ..) جدا و پردازنده رو در کمترین ولتاژ ممکن در فرکانس مرجع استیبل کنید.

اینطوری در محدوده امنتری قرار میگیرید.

البته همه مواردی که بالا گفتم بستگی به کارکرد پاورتون داره.مثلا پاوری که در ایران با شرایط آب و هوایی نامطلوب و نوسانات شدید برق 2 سال در لود بالا کار کرده راندمان به مراتب پایین تری نسبت به محصول نو داره.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...