رفتن به مطلب

هارد اکسترنالی رو که در اثر دیفرگمنت کردن کُند شده چه باید کرد؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان،وقتتون بخیر... 

موردی که برای من پیش اومده و بخاطرش از شما درخواست کمک دارم اینه که؛ من یک هارد اکسترنالِ ۵۰۰ گیگِ seagate دارم که تقریباً قدیمیه اما درست کار میکرد تا اینکه چند روزِ قبل به سرم زد و به لپ تاپ وصلش کردم و از منویِ

my computer و کلیک راست روی هاردی که  گفتم + properties/tools/defragmentation سیستم شروع کرد به defrag کردنِ هارد ولی بعد از اون سرعتِ هارد خیلی خیلی کم شده و به نیمی از سرعتِ قبلِ خودش هم نمیرسه.

خیلی لطفِ بزرگی میکنین اگه راهنماییم کنین که الان چه باید بکنم.

متشکرم

لینک به دیدگاه

نرم افزار HD Sentinel رو نصب کن روی سیستم ببین گزارشی از سلامتی هارد اکسترنال در صفحه اولش میده؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

در ۱ ساعت قبل، aad۲۱ گفته است :

@ARMIN سلام برادر.خیلی از راهنماییت متشکرم.نرم افزار رو نصب کردم و گزارشی که از حالِ هارد میده اینه که همه چیز مرتبه و هیچ مشکلی وجود نداره.اما سرعتِ هاردِ مذکور به شدت پایین اومده.

آرمینِ عزیز ازت یک دنیا ممنون و متشکرم که وقت میذاری و راهکار میدی.دمِت گرم

کار دیگه ای نمیشه کرد، اگر گزارشش نشون میده هارد سلامته، کار تمومه. فوقش یه فرمت و استفاده مجدد میتونه شاید کمک کنه. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...