رفتن به مطلب

خرید از سایت لندو پیشنهاد میشه؟ یا نمیشه ؟!

No Body
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر عزیزان دل

بچه ها سایت لندو که خرید اقساط میده، ایا تحربه خریدش رو داشتید ؟

چند روز ذهنم رو درگیر کرده که با سفته برم تو کارش..حالا موندم برم تو کارش یا نه؟

اگه تجربه خرید داشتین بهم بگین

چون میخوام لوازم pc بگیرم اگه فروشگاه خاصی هم تو ذهنتون  بود که لندو رو ساپورت میکنه بهم بگید

سپاس فراااااون

لینک به دیدگاه

سلام 

من تا حالا بالای ۳۰ تومن ازشون خرید داشتم 

سود هر فروشگاه فرق میکنه .

اگه با سودشون مشکلی ندارین از بابت درست بودن کارشون خیالتون راحت باشه فیک یا سرکاری نیست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است :

درود بر عزیزان دل

بچه ها سایت لندو که خرید اقساط میده، ایا تحربه خریدش رو داشتید ؟

چند روز ذهنم رو درگیر کرده که با سفته برم تو کارش..حالا موندم برم تو کارش یا نه؟

اگه تجربه خرید داشتین بهم بگین

چون میخوام لوازم pc بگیرم اگه فروشگاه خاصی هم تو ذهنتون  بود که لندو رو ساپورت میکنه بهم بگید

سپاس فراااااون

درود

تجربه خرید ازشون رو نداشتم ولی تجربه سرکار موندن رو چرا مدتی پیش می خواستم یه کالا برای یکی بگیرم می خواست قسطی باشه طبق قانون جالبشون اعتبار روز یکشنبه ساعت 10 فقط اضافه میشه آقا سرتو درد نیارم ما دوماه آزگار هر هفته یکشنبه ساعت 10 درخواست میدادیم میزد اعتبار تمام شده ساعت 10:01 دقیقه هر بار زنگ میزدم می گفتم پس کو اعتبار چرا همیشه اعتبارتون تموم میشه اصلا اعتبار میذارید یانه ؟! همیشه هم میگفتن هفته دیگه مجدادا اقدام کنید ! 😑

کلا همه جای ایران اینجور سرکار گذاشتن و بی احترامی به مشتری باب شده جای گله نداره !

برعکسش ،  بای چک کارشون خیلی حرفه ای تر و سریع تر هست خود فروشگاهاش بهت زنگ میزنن و اگه جنسی که می خوای رو هم نداشته باشن میگردن برات پیدا میکنن محدودیت خریدتم بستگی به حسابی که معرفی میکنی و بدون سقف هست اونوقت لندو باید التماسشون کنی تا بهت دو زار اعتبار خرید بدن !!! 😐

الانم که این وام 20 تومنی رو فقط به سایت تیمچه میدن که خدارو شکر هیچی توش پیدا نمیشه !!! 😂

در ۴۵ دقیقه قبل، Aydin گفته است :

سلام 

اگه با سودشون مشکلی ندارین از بابت درست بودن کارشون خیالتون راحت باشه فیک یا سرکاری نیست

دمت گرم داداش ما که هر کاری کردیم هیچ از پوچ !!!

ایشالا خدمات رسانیشون رو بهبود ببخشن !

لینک به دیدگاه

در ۱۳ ساعت قبل، Aydin گفته است :

سلام 

واقعیت چیز خاصی هم نمیخوام 

حالا با مبلغ کم یه تست میزنم ببینم چطوریه 

سپاس

در 12 ساعت قبل، abidi گفته است :

درود

تجربه خرید ازشون رو نداشتم ولی تجربه سرکار موندن رو چرا مدتی پیش می خواستم یه کالا برای یکی بگیرم می خواست قسطی باشه طبق قانون جالبشون اعتبار روز یکشنبه ساعت 10 فقط اضافه میشه آقا سرتو درد نیارم ما دوماه آزگار هر هفته یکشنبه ساعت 10 درخواست میدادیم میزد اعتبار تمام شده ساعت 10:01 دقیقه هر بار زنگ میزدم می گفتم پس کو اعتبار چرا همیشه اعتبارتون تموم میشه اصلا اعتبار میذارید یانه ؟! همیشه هم میگفتن هفته دیگه مجدادا اقدام کنید ! 😑

کلا همه جای ایران اینجور سرکار گذاشتن و بی احترامی به مشتری باب شده جای گله نداره !

برعکسش ،  بای چک کارشون خیلی حرفه ای تر و سریع تر هست خود فروشگاهاش بهت زنگ میزنن و اگه جنسی که می خوای رو هم نداشته باشن میگردن برات پیدا میکنن محدودیت خریدتم بستگی به حسابی که معرفی میکنی و بدون سقف هست اونوقت لندو باید التماسشون کنی تا بهت دو زار اعتبار خرید بدن !!! 😐

الانم که این وام 20 تومنی رو فقط به سایت تیمچه میدن که خدارو شکر هیچی توش پیدا نمیشه !!! 😂

دمت گرم داداش ما که هر کاری کردیم هیچ از پوچ !!!

ایشالا خدمات رسانیشون رو بهبود ببخشن !

چی بگم والا 

حالا اون بای چکی هم که گفتی رو بررسی میکنم ببینم چی به چیه 

سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...