رفتن به مطلب

مشکلات من با سیستمم (این بار مادربرد b360 f)

Kiarash
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

فک کنم اول کالیبره میکنه فن ها رو تا دور مینیموم و ماکسیموم رو بدست میاره .

واسه من اینطوری بود

وارد کالیبراسون میشه توی 50یا 70 درصد همه فن ها صفر میشن دوباره شروع به کار می کنن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، kiarash۹۱۷ گفته است :

کلا این مادربرد b360 f پر از مشکل هست قبلا اینطوری نبود   کلا کیبورد رو هم به سختی میشناسه     رفتم دو تا تبدیل ps2 به usb و usb و ps2 سیم دار خریدم    کلا برای اینکه کیبورد شناسایی بشه  باید چند باری پورت ps2/usb رو دربیاری و وصل کنی تا کار کنه

کیبرد خودش  سوکتش چیه.؟ برا خودم usb هست اگر اشتباه نکنم رو usb 3.1 نمیشناسه سیستم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، milad.azn گفته است :

کیبرد خودش  سوکتش چیه.؟ برا خودم usb هست اگر اشتباه نکنم رو usb 3.1 نمیشناسه سیستم.

خودش که چه بگویم   همین الان دو تا کیبورد یکی ps2 و دیگری usb دم دست دارم   هر کدوم رو مستقیم وصل میکنم کار نمی کنند   باید با تبدیل ps2 رو به usb  و usb رو به ps2 تبدیل کنم  که اونم باز ps2 خیلی سخت  باید 10 بار دربیارم وصل کنم حدودا   تا کار کنه     usb هم  حدودا بعضی وقت ها ها کار میکنه بعضی وقت ها باید چند باری درش بیارم از اول بندازمش

راستی یه نکته  مادربرد تنظیمات بایوسش نسبت به قبلی عوض شده و تنظیمات جدید به عنوان دیفالت شناخته شده

لینک به دیدگاه

سلام

رفتم یدونه هم کیبورد ps2 خریدم   دیگه خونه پر شده از کیبورد

به این نکته رسیدم   مادربرد قبل از اینکه بره گارانتی  توسط من چندین بار پشت سر هم کلر کاموس شده بود    

الان من باید کیبورد ps2 جدید رو وارد سیستم کنم و یا یدونه کیبورد usb بزنم همراه اون ps2   یا باید یدونه کیبورد ps2 با تبدیل به usb وارد سیستم بشه   یا هم اون کیبوردی که تازه خریدم  ps2  به تنهایی وارد سیستم بشه    مثل اینکه مادربرد اون دو تا کیبوردی رو که از اول داشتم  ظاهرا با کلر کاموس فراموش کرده

اینو چکار کنم؟    دوباره باید بره زیر پروگرامر؟

و اینکه مگه فرکانس رم نباید تو حالت عادی و ... رو 2133 باشه؟   این چرا از اول رو 2400 ست شده؟   از بایوس هم دیفالت کردم ولی ظاهرا رو همون 2400 هست

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...