رفتن به مطلب

قیمتهای سایت جدید چگونه است ؟

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
درود

وای این دیگه خیلی سخته ولی اونهایی که مطمئن هستیم چشم

اما این هم قبول کنید برا یه خانم نوت بوک خریدن هم خیلی سخته من دارم برا یه خانم نوت بوک می خرم دیگه دارم دیوانه میشم یه دو بار هم مزاحم خود شما شدم که ببینم نوت بوک شما چه رنگی است:D

لینک به دیدگاه

اما این هم قبول کنید برا یه خانم نوت بوک خریدن هم خیلی سخته من دارم برا یه خانم نوت بوک می خرم دیگه دارم دیوانه میشم یه دو بار هم مزاحم خود شما شدم که ببینم نوت بوک شما چه رنگی است:eek:

:D):eek: وای شما وارد سخت ترین کارها شدید عزیز . اوکی رنگ هر کدوم رو که نیاز داری توی تاپیک مربوط به قیمت نوت بوک مطرح کن تا برات بگذاریم .

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام اقایی حسینی

خسته نباشید.

ببخشید اقایی حسینی یه چند وقتی هست ، که بالایی سایت نوشته شده قیمت ها کالاهایی پرفروش اپدیت شد ، ولی وقتی به اون قسمت میرم ، قیمت ها به تاریخ 1390.4.20 است

با مرورگر رو عوض کردم ، بازم فرقی نکرد ، خواستم بدونم اشکال از طرف ماست ، یا همه باقی دوستان هم چنینی وضعیت دارن ؟

باتشکر @};-

لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

خسته نباشید.

ببخشید اقایی حسینی یه چند وقتی هست ، که بالایی سایت نوشته شده قیمت ها کالاهایی پرفروش اپدیت شد ، ولی وقتی به اون قسمت میرم ، قیمت ها به تاریخ 1390.4.20 است

با مرورگر رو عوض کردم ، بازم فرقی نکرد ، خواستم بدونم اشکال از طرف ماست ، یا همه باقی دوستان هم چنینی وضعیت دارن ؟

باتشکر @};-

درسته عزیزم ولی اپدیت شد

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسيني

واقعا بخاطر سايتي كه دارين بهتون تبريك ميگم

والا من يه مشكلي كه تو سايت ميبينم قيمت هاست كه زياد بروز نيستند مثلا يه مادر برد اسوس P8P67 PRO طبق قيمتي كه خودتون دادين 245 تومنه اما تو سايت زدين 259 تومن

اين اختلافات قيمت كم كم باعث ميشه يهو رو يه سيستم 100 تومن اضافه بشه و باعث ميشه كه كسي كه تازه عضو شده و مي خواد سيستم جمع كنه دچار شك و ترديد بشه تو انتخاب قطعات و يا منصف بودن شما (ما كه تو انصاف شما شك نداريم جناب حسيني اما كسي كه از چند جا قيمت بروز ميگيره يهو مياد ميبينه قيمتي كه تو سايت زده اختلاف داره باعث ميشه كه يا خريد نكنه از سايت يا به انصافتون شك كنه ) اين نظر منه.

من در روز 4 يا 5 ساعت تو سايت شما ميگردمو مطلب جديد ياد ميگيرم يا اگه سوالي برام پيش بياد ميپرسم واقعا سايتتون عاليه @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنظر منم بروز کردن قیمت رو تو اولویت کارتون قرار بدید آقای حسینیI%20Do%20not%20Know.gif من تو فروم های دیگه سایت شما رو پیشنهاد دادم ولی گفتن گرونه هرچی بهشون میگم قیمت بروز نیست باور نمیکنند!I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درسته عزیزم ولی اپدیت شد

سلام اقایی حسینی

خسته نباشید .

ببخشید اقایی حسینی بازهم همانجور شد ( روی تاریخ 5.18 )

باتشکر @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر روز آپديت كنيد عالي ميشه .

Rose.gifRose.gifRose.gifRose.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...