رفتن به مطلب

مشاوره خرید چند قطعه

Recommended Posts

سلام به همه دوستان

چندتا قطعه میخوام برا سیستمم بخرم ولی در مورد هیچکدوم اطلاع زیادی ندارم

خواهشا شما کمکم کنید

1 : dvd writer نهایتا تا 60 -70 تومان

2 : یک دمنده خوب حداکثر تا 70 تومان ( نمیخوام مکنده هم باشه چون قیمتش بالا میره و اصلا هم نیلز ندارم )

3 : کارت شبکه وایرلس usb تا 50 تومان : این مدل را دیم به نظر خوب میاد . نظر شما چیه؟

4 : یک فن 14 و یک 12 برای کیس. 12 آبی باشه و چون میخوام جلو کیس بذارمش ولی 14 مهم نیست نور چون میخوام کف کیس بذارمش. قیمت فن ها هم با هم 40 بشه

5 : خمیر سیلیکون

6 : هارد اکسترنال 1 ترا 2.5 اینچ برا بکاپ گرفتن از اطلاعاتم ( usb 3 باشه ) نهایتا تا 300 تومان

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

چندتا قطعه میخوام برا سیستمم بخرم ولی در مورد هیچکدوم اطلاع زیادی ندارم

خواهشا شما کمکم کنید

1 : dvd writer نهایتا تا 60 -70 تومان

2 : یک دمنده خوب حداکثر تا 70 تومان ( نمیخوام مکنده هم باشه چون قیمتش بالا میره و اصلا هم نیلز ندارم )

3 : کارت شبکه وایرلس usb تا 50 تومان : این مدلرا دیم به نظر خوب میاد . نظر شما چیه؟

4 : یک فن 14 و یک 12 برای کیس. 12 آبی باشه و چون میخوام جلو کیس بذارمش ولی 14 مهم نیست نور چون میخوام کف کیس بذارمش. قیمت فن ها هم با هم 40 بشه

5 : خمیر سیلیکون

6 : هارد اکسترنال 1 ترا 2.5 اینچ برا بکاپ گرفتن از اطلاعاتم ( usb 3 باشه ) نهایتا تا 300 تومان

با تشکر فراوان

1 - بهترین رایتر موجود تو بازار پلکستور 890 هست که حدود 55 تا 60 تومان قیمت داره .

2 - من الان 6-7 ساله که از یک دمنده استفاده میکنم که برندش Crown هست . هم دمنده ها چینی هستن . نمیشه گفت کدوم خوبه . 90 درصدشون هم مکنده دارن .

3 - این مدل رو نمیدونم ، ولی یک مدل دی لینک کار کردم و خوب بود : http://www.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=37674 این مدل هم هست که اینترناله : http://lioncomputer.ir/product/226/D-Link%20DWA-525%20Wireless%20Adaptor/

4 - فن 12 سانتی یا این و یا این . فن 14 سانتی هم این

5 - خمیر سیلیکون هم این خوبه

6 - این یا این

لینک به دیدگاه

خیلی خیلی ممنون آقا حامد

مدل 890 پلکستور را تعریفش را خیلی شنیده ام ولی میگن تقلبیش خیلی زیاده و تشخیص اصل و تقلبیش هم سخته. گارانتی اصلیش چه شرکتیه و چجوری باید اصلش را تشخیص بدیم ؟

در مورد فن امروز که تحقیق کردم خودم تقریبا به این مدل ها رسیدم فقط در مورد 14 این چطوره ؟ و در مورد 12 اگه نور led برام مهم نباشه بازم این 2 تا خوبه ؟ ( بهتر از green cougar هستند ؟ )

و اما در مورد هارد میخواستم بدونم هاردهای adata چطورن ؟ سرعتاشون که از سیگیت و وسترن بیشتره ولی همه جا فقط سیگیت و وسترن پیشنهاد میدن ؛ دلیل خاصی داره ؟

با تشکر فراوان

ویرایش شده توسط hossein_0907
لینک به دیدگاه

گارانتیش مال سازگاره . رایتر رو میگم . معمولا از جای معتبر بخری تقلبی نمیده بهت . من نمیدونم چطور میشه شناخت .

اون مدل 14 سانتی که بهت گفتم بهتر از این مدلیه که گذاشتی .

اگر نور نخوای کوگار از اینها خیلی بهتره .

هاردهای اکسترنال ADATA در واقع فرقی ندارن . اکثرا داخلشون هیتاچی ، توشیبا ، سامسونگ ، سیگیت و وسترن هست . ADATA فقط قاب رو میسازه که قاب های خیلی خوبی هم داره . وسترن و سیگیت رو برای این بیشتر پیشنهاد میدن که تو بازار بیشتر موجوده . ADATA کم شده تو بازار .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...