رفتن به مطلب

یک انسان بد شانس.......

No Body
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان..

امروز یک بدشناسی رو دیدم گفتم تا تنور داغه بیام بهتون بگم تا ببینید ممکنه بدشانس تر از شما هم وجود داشته باشه ....

مشتریمون 18 روز  پیش ایفون  12 از ما  خریده بود

3 روز پیش اومد گفت ازم دزدیدنش...

خلاصه چون پول زیادی نداشت یک  s20 fe 5G براش خریدم تقریبا 14500...

وااااای پسر

الان اومده بود میگفت گوشی از دستم افتاده توی چاه دستشویی فلان پارک...

مارو میگی .. اصن داغون شدیم...

گفت انقدر چاه اون دستشوی بزرگ بوده که گوشی رو کامل قورت داده... بدبخت تا اومده بیرون رفته کمک بیاره دیده 5 نفر از اون دستشویی استفاده کردن..

خلاصه رفت که ببینه میتونه کاری کنه یا نه ولی فکر نکنم دیگه بشه کاری کرد براش...

خلاصه یک گوشی نوکیا 105 خرید رفت XD

بنده خدا ار عرش با مخ رسید به فرش..

واقعا دلم براش سوخت.....

لینک به دیدگاه

یا حضرت عباس ! خیلی زور داره به قران 40 میلیون پول گوشی بدی و آخرش برسی به نوکیا 105 

بنده خدا.... ایشالله هر چه زودتر پوله برگرده به زندگیش...

لینک به دیدگاه

در ۱۷ دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است :

سلام دوستان..

امروز یک بدشناسی رو دیدم گفتم تا تنور داغه بیام بهتون بگم تا ببینید ممکنه بدشانس تر از شما هم وجود داشته باشه ....

مشتریمون 18 روز  پیش ایفون  12 از ما  خریده بود

3 روز پیش اومد گفت ازم دزدیدنش...

خلاصه چون پول زیادی نداشت یک  s20 fe 5G براش خریدم تقریبا 14500...

وااااای پسر

الان اومده بود میگفت گوشی از دستم افتاده توی چاه دستشویی فلان پارک...

مارو میگی .. اصن داغون شدیم...

گفت انقدر چاه اون دستشوی بزرگ بوده که گوشی رو کامل قورت داده... بدبخت تا اومده بیرون رفته کمک بیاره دیده 5 نفر از اون دستشویی استفاده کردن..

خلاصه رفت که ببینه میتونه کاری کنه یا نه ولی فکر نکنم دیگه بشه کاری کرد براش...

خلاصه یک گوشی نوکیا 105 خرید رفت XD

بنده خدا ار عرش با مخ رسید به فرش..

واقعا دلم براش سوخت.....

واقعا ناراحت کننده بود. فشار روانی زیادی داره.این ادم دیگه ادم سابق نمیشه.

یک بخش این قضیه شانس است و پاسخ کائنات به کردار ما. بخش دیگش دست خود ادمه ، اینکه گوشی دزدیدن یا دومی افتاده تو خلا ، نشون میده ادم بی فکر و سهل انگاری است.

مثلا کسی که ایفون 12 دست میگیره. باید حواسشو جمع کنه کنار خیابان گوشی دست نگیره ، یا جاهای غریب گوشیش رو نکنه. یا اینجور چیزا. یا میره دستشویی باید اول گوشی بزار جایی که محفوظ باشه بعد به کارش برسه.

لینک به دیدگاه

در ۱۷ دقیقه قبل، Slasher گفته است :

یا حضرت عباس ! خیلی زور داره به قران 40 میلیون پول گوشی بدی و آخرش برسی به نوکیا 105 

بنده خدا.... ایشالله هر چه زودتر پوله برگرده به زندگیش...

جونش سلامت 😄

لینک به دیدگاه

در ۱۸ دقیقه قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است :

یک بخش این قضیه شانس است و پاسخ کائنات به کردار ما. بخش دیگش دست خود ادمه ، اینکه گوشی دزدیدن یا دومی افتاده تو خلا ، نشون میده ادم بی فکر و سهل انگاری است.

تماما همینه . شانس اصلا مطرح نیست.  اینکه تو یه هفته یکماه از یه سوراخ دوبار گزیده بشی یا  واقعا ضریب هوشی درحد جلبک بوده که بلد نیست از مالش مراقبت کنه یا پاسخ کاینات هست که اونم برمیگرده به تفکر خودش  . هممون بالاخره به شکلی یکی ازین افراد تو اطرافیان میشناسیم که همیشه شاکی و بدبین و کمپوت انرژی منفی هستن همیشه هم یه بدبختی تو آستین دارن بیان و از شاهکاراشون سورپرایزتون کنن/. 

بهرحال اون نفر هر هفته هم گوشی بخره تا اصلاح نکنه خودشو وضعیت همینه. تا میدزدن یا میسوزه یا گم میشه یا میخوره زمین له میشه . وقتی خودش مراقب مالش نیس دلسوزی هم نداره. اگر قدر میددونست همونجا تا ارنج دست میکرد تو ..... گوشیو زنده میکرد.

لینک به دیدگاه

باد آورده را باد میبرد ، غصه خوردن نداره 😁

لینک به دیدگاه

در ۱۷ دقیقه قبل، yasin۱۳۸۰ گفته است :

باد آورده را باد میبرد ، غصه خوردن نداره 😁

اصن طرف رو میشناسی ؟ چطوری انقد راحت قضاوت میکنی ؟ هرکی وضع مالیش خوبه دزده یا کلابرداره یا شانس داشته ؟ عکس شهید هم گذاشتی رو پروفایلت ! 

ای کاش انقد همدیگه رو قضاوت نمیکردیم.... 

لینک به دیدگاه

نمیشه گفت بدشانس

قطعا ادم بی دقتی بوده که اینطوری شده

چه دزدی چه افتادن تو چاه 

حالا سرخودمون نیاد صلوات 🤣

لینک به دیدگاه

ای دوووستاان 

من فدایتان شوم.. انقدر همدیگر رو زود قضاوت نکنید...

این بنده خدا هم توی کار نصب آسانسور هست 

انقدر ذهنش درگیره، همش وقتی میاد اینجا تلفنش زنگ میخوره ....

دفع اول که ازش زدن  توی ماشین گذااشته بوده روی صندلی شاگرد . پشت چراغ قرمز اومدن زدن رفتن ...

دومی هم که چند دقیقه پیش بهم زنگ زد گفت از لای یه مشت کثافت کشیدن بیرون، هیچ واکشنی هم نداره تازه lcd دستگاه هم شکسته...

خلاصه بعضی اوقات ادم بد میاره 

لینک به دیدگاه

رفیق من نوت 8 پرو خرید پارسال سه روز بعد تو ماشین جاش گذاشت...خداحافظ.......🤣

البته راننده منصف بود چهار پنج روز بعد تحویلش داد

نی نی سایت : عزیزم شاید شما در زندگی قبلیت خیلی گناه کردی الان داری پس میدی در این زندگی خوب باش

نی نی سایت : اینا همش بخاطر قانون جذب چون شما همش استرس داری چیزای بد جذبت بشن میشن

لینک به دیدگاه

ازش بپرسین اسانسورایی که ساخته کجاها ساخته؟

که سوار اسانسوراش نشین

لینک به دیدگاه

در ۵۰ دقیقه قبل، Slasher گفته است :

اصن طرف رو میشناسی ؟ چطوری انقد راحت قضاوت میکنی ؟ هرکی وضع مالیش خوبه دزده یا کلابرداره یا شانس داشته ؟ عکس شهید هم گذاشتی رو پروفایلت ! 

ای کاش انقد همدیگه رو قضاوت نمیکردیم.... 

من به شوخی بیان کردم، منکه نمیشناختمش ،ولی شما انگار خوب میشناسیش اینقدر داغ کردی😄

من قضاوتی رو مال و دارایی طرف نکردم، ولی کسی که مالش براش مهم باشه تواین وضعیت اقتصادی نمیاد ، گوشی 14 میلیونی رو تو جیبش بزاره، که بعد راهی سنگ توالت بشه(اگر تجربه اولی درس شده بود، میرفت یه نوکیا (0011) برای کارای روزمرش میگرفت اینو تو خونه ای استفاده میکرد)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

رفیق من نوت 8 پرو خرید پارسال سه روز بعد تو ماشین جاش گذاشت...خداحافظ.......🤣

البته راننده منصف بود چهار پنج روز بعد تحویلش داد

نی نی سایت : عزیزم شاید شما در زندگی قبلیت خیلی گناه کردی الان داری پس میدی در این زندگی خوب باش

نی نی سایت : اینا همش بخاطر قانون جذب چون شما همش استرس داری چیزای بد جذبت بشن میشن

اینقدر نگین قانون جذب

بسیاری از نظرات علمی تایید شده هم هنوز از مرحله نظریه عبور نکردن که بخوان قانون بشن

وقتی اسم قانون پشت چیزی میاد یعنی عملا غیر قابل نقض به هر طریقی هست و کاملا از نظر علمی اثبات شده.

این موضوع جذب نمیگم وجود نداره ولی نهایتا در حد یه شبه علم هست که هزاران حرف و حدیث و ایراد همراهشه 

لینک به دیدگاه

از دست دادن 40 میلیون خیلی بهتر از از دست دادن یه عزیزه؛ کاش همه ضرر ها مالی باشه....

لینک به دیدگاه

خدا واسه هیچکس نیاره توی این اوضاع اقتصادی

من فوبیا گرفتم نکنه گوشیم خراب بشه ، نکنه سیستم بالا نیاد 

ویرایش شده توسط M.G
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۵۷ دقیقه قبل، Professor Higgins گفته است :

از دست دادن 40 میلیون خیلی بهتر از از دست دادن یه عزیزه؛ کاش همه ضرر ها مالی باشه....

کاملا موافقم. گرچه ضرر مالی برای هرکسی سخت هست اونم در شرایط فعلی کشور ولی سلامتی و داشتن عزیزان نعمتی هست که حواسمون بهش نیست.

یکی از معلمهای  عزیز دوران ابتدایی در عرض سه روز از شروع علایم کرونا فوت کرد.

پسرش که دوست صمیمی بنده هست گفت تو همین مدت کم 270 میلیون تومان هزینه کردیم دارو، تجهیزات و انتقال به بهترین بیمارستان کردیم بلکه نجات پیدا کنه😥

لینک به دیدگاه

در ۱۵ دقیقه قبل، M.G گفته است :

خدا واسه هیچکس نیاره توی این اوضاع اقتصادی

من فوبیا گرفتم نکنه گوشیم خراب بشه ، نکنه سیستم بالا نیاد 

الان همه نسبت به ماشین و لپ تاپ و گوشی و سیستم فوبیا دارن که یه وقت خراب نشه، تنها نیستی

لینک به دیدگاه

در ۸ ساعت قبل، Professor Higgins گفته است :

میدونم چی میگی... 😪

لینک به دیدگاه

تو این شرایط اقتصادی ملت ، کسیکه میاد آیفون 12 میخره مخصوصا مثل ایشون که تکنسین آسانسور هست یحتمل میخواد چشم مردم رو دربیاره

خدا زده پس کله اش اونم نه یبار بلکه دوبار

ایشالله که به راه راست هدایت بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...