رفتن به مطلب

سیاه شدن اسکرین و هنگ کردن پی سی

asghar212
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این مشکلو با r9 390 داشتم خود به خود تصویر سیاه میشد و بعضا بعد سیاه شدن سیستم هنگ میکرد روی x8 به پایین اوکی بود

یا باید ریبال کنین اگه از چیپ یا مموری هاش باشه یا باید مین سوکت ۱۱۵۶ به قبل بزارین یا اگه مین خودتونو استفاده میکنین از رایزر x1 استفاده کنین . البته بهتره اول تست کنین تک تک این موارد رو بعد که مطمئن شدین هزینه کنین

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در ۲۵ دقیقه قبل، asghar۲۱۲ گفته است :

تمیز کردم فایده ای نداشت البته آخرین نسخه ای که الان اومده r9 290 رو ساپورت نمیکنه ولی آخرین نسخه ای که ساپورتش میکنه رو داشتم یعنی قراره یک نسخه جدید برای کارت قدیمی مثل مال من بیاد؟ ببخشید میشه لینکش رو بدید

ممنون میشم

https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-r9-series/amd-radeon-r9-200-series/amd-radeon-r9-290

اینه اخرین نسخه کارت شما

در ۲۵ دقیقه قبل، asghar۲۱۲ گفته است :

تمیز کردم فایده ای نداشت البته آخرین نسخه ای که الان اومده r9 290 رو ساپورت نمیکنه ولی آخرین نسخه ای که ساپورتش میکنه رو داشتم یعنی قراره یک نسخه جدید برای کارت قدیمی مثل مال من بیاد؟ ببخشید میشه لینکش رو بدید

ممنون میشم

https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-r9-series/amd-radeon-r9-200-series/amd-radeon-r9-290

اینه اخرین نسخه کارت شما

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، !CyrusTheGreat! گفته است :

بله همین نسخه 

Adrenalin 21.5.2 Recommended (WHQL)
 رو دارم

الان باید منتظر نسخه جدید باشم؟
ویرایش شده توسط asghar212
لینک به دیدگاه

در ۵ دقیقه قبل، asghar۲۱۲ گفته است :

بله همین نسخه 

Adrenalin 21.5.2 Recommended (WHQL)
 رو دارم

الان باید منتظر نسخه جدید باشم؟

فکنم جدیدتر بیاد

لینک به دیدگاه

در ۱۲ دقیقه قبل، !CyrusTheGreat! گفته است :

فکنم جدیدتر بیاد

ببخشید لینک اینی که میفرمایید گفتن نسخه جدید مشکل داشته رو میذارید

لینک به دیدگاه

در ۱۳ دقیقه قبل، asghar۲۱۲ گفته است :

ببخشید لینک اینی که میفرمایید گفتن نسخه جدید مشکل داشته رو میذارید

https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-21-7-2

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، !CyrusTheGreat! گفته است :

این برای کارت من جواب نداد برای سری 300 به بالاست

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۵/۱۲ در ۱۲:۱۸، rahmanshahi گفته است :

احتمال داره از درایور هم باشه ها، درایور چه نسخه‌ای نصب کردین؟؟؟

این مشکل صفحه سیاه رو من خیلی جاها دیدم با درایور داشتن و با نصب درایور قدیمی تر حل شده 

در در ۱۴۰۰/۵/۱۲ در ۰۹:۴۴، میلاد بهرامن گفته است :

گرافیکو بزار روی یه مادربورد سوکت ۷۷۵ ببین رو ddr2 چطوریه روی ddr3 چطوریه . رو این سوکت میاد رو x4 یا x1

با سوکت ۱۱۵۶ h55 میاد روی x8 تا جایی که تست کردم . ولی از 1155 به بعد میاد روی x16 .

شاید رو x8 هم اوکی باشه

در در ۱۴۰۰/۵/۱۲ در ۱۲:۴۰، !CyrusTheGreat! گفته است :

سلام 

اگر کارت گرافیک شما amd  هست این مشکل براش طبیعیه و بیشتر هم برای درایو‌ کارت هستش 

این خرابی نیست کلا گرافیک amd و درایو نسخه جدیدش این مشکل رو داره

سلام دوستان حالتون خوبه

بابت تاخیر در پاسخ عذر میخوام

امروز یکی رو پیدا کردم میگه ریبالش میکنم 300 هزینش هست ولی احتمال میدم حتی 1 ماه هم کار نکنه و کلا ارزش نداره دیگه باید بندازیش دور 

میشه راهنمایی بفرمایید واقعا حرف های ایشون رو جدی بگیرم چون گفتم نمیخواد و کلا نا امید شدم و با توجه به قیمت کنونی گرافیک هم در توانم نیست خرید بخوام بکنم خصوصا اینکه سیستمم هم قدیمیه

لینک به دیدگاه

فقط ریبال کردید خواستید بفروشید به خربدار بگید 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۱۰ در ۱۹:۴۶، matrix.trixx گفته است :

290 دوست عزیز نیاز به ریبال داره و باید بدید دست تعمیرکار معتبر این سیاه شدن صفحه برای این کارت شایع هست دیلیلش هم اینه پایه های چیپست اصلی اتصالشون رو از دست دادن در گذر زمان یک راه حل ارزان هم هست که خیلی ها ازش نتیجه گرفتن کارت رو باز کنید و با سشوار فقط چیپ اصلی رو هیت بدید (این کار نیاز به کمی تخصص داره و شما قطعا با مسولیت خودتون باید این کار رو اکر خواستین انجام بدید و بنده و انجمن لیون هیچ مسولیتی نداریم)

سلام

میشه یه توضیح در مورد چگونگی هیت دادن بفرمایید

دقیقا کجاش رو باید سشوار گرفت؟

چند دقیقه واگه ممکنه لینک عکس یا ویدیو بدید ممنون میشم

چون توی یوتیوب چیزی که به این مورد بخوره پیدا نکردم فقط ریبال بود که اونم دستگاه های مختلف با مواد مختلف و کلی تخصص لازم داره

در ۲۲ ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

فقط ریبال کردید خواستید بفروشید به خربدار بگید 

نه من دیگه نمیفروشمش چیزی که یک درصد هم احتمال خرابی مجددش باشه 

چون حتی به خریدار بگی و اون هم با علم بخره باز هم آدم دل چرکین میشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، asghar۲۱۲ گفته است :

سلام

میشه یه توضیح در مورد چگونگی هیت دادن بفرمایید

دقیقا کجاش رو باید سشوار گرفت؟

چند دقیقه واگه ممکنه لینک عکس یا ویدیو بدید ممنون میشم

چون توی یوتیوب چیزی که به این مورد بخوره پیدا نکردم فقط ریبال بود که اونم دستگاه های مختلف با مواد مختلف و کلی تخصص لازم داره

درود دوست عزیز این ویدیو رو در یوتوب ببینید جوابتون رو می گیرید

https://www.youtube.com/watch?v=vFspA0c03tc&ab_channel=zWORMzGaming

لینک به دیدگاه

در ۵۵ دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود دوست عزیز این ویدیو رو در یوتوب ببینید جوابتون رو می گیرید

https://www.youtube.com/watch?v=vFspA0c03tc&ab_channel=zWORMzGaming

ممنون از لطفتون فقط یک مورد دیگه

چند روز پیش یکی رو پیدا کردم میگه ریبالش میکنم 300 هزینش هست ولی احتمال میدم حتی 1 ماه هم کار نکنه و کلا ارزش نداره دیگه باید بندازیش دور 

میشه راهنمایی بفرمایید واقعا حرف های ایشون رو جدی بگیرم چون گفتم نمیخواد و کلا نا امید شدم و با توجه به قیمت کنونی گرافیک هم در توانم نیست خرید بخوام بکنم خصوصا اینکه سیستمم هم قدیمیه یا اینکه واقعا ریبال همینه هزینش یا این فقط میخواد هیت بده چون فکر میکردم هزینش خیلی بیشتر بشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، asghar۲۱۲ گفته است :

ممنون از لطفتون فقط یک مورد دیگه

چند روز پیش یکی رو پیدا کردم میگه ریبالش میکنم 300 هزینش هست ولی احتمال میدم حتی 1 ماه هم کار نکنه و کلا ارزش نداره دیگه باید بندازیش دور 

میشه راهنمایی بفرمایید واقعا حرف های ایشون رو جدی بگیرم چون گفتم نمیخواد و کلا نا امید شدم و با توجه به قیمت کنونی گرافیک هم در توانم نیست خرید بخوام بکنم خصوصا اینکه سیستمم هم قدیمیه یا اینکه واقعا ریبال همینه هزینش یا این فقط میخواد هیت بده چون فکر میکردم هزینش خیلی بیشتر بشه

دوست عزیز بنده که علم غیب ندارم مهارت ایشون در چه سطحی هست شاید بزنن کلا گرافیک رو داغون کنن شایدم واقعا آدم ماهری باشه این شما هستید که باید آمار کارش رو دربیارید ریبال کردن هزینه ای نداره صرفا مهارت هست پس قیمت می تونه پایین باشه و طرف کارشم درست انجام بده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...