رفتن به مطلب

کانکت نشدن اینترنت کابل لن پیسی ویندوز ۱۰

AmiRGT
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و صد سلام😊

با انرژی اومدم ب مولا😂😂😂

ببخشید یک سوال در مورد ویندوز داشتم

بنده بعد از اینکه کابل لن رو به کامپیوتر خودم وصل میکنم (هم اینترنت پیسی و هم اینترنت گوشی کلا میره)،فک میکردم برا کابل لن باشه و رفتم ۳ ، ۴ تا خریدم ولی متاسفانه جواب هم نداد و دوباره وصل نمیشه!

اینترنت من هم ZyXEL Shatel هست چند بار تنظیمات رو دوباره از اول ست کردم ولی هیچی تغییر نکرد و همونجوری موند!

ازتون میخوام اگه پیشنهادی برای درست شدنش دارید همین زیر پیام بدید،کارت اینترنت و لن هم دوباره از اول نصب کردم ولی درست نشد.

قبلا از تلگرام و شبکه شخصی انتقال داده استفاده میکردم ولی ی ۳ ساعت پیش همه رو دلیت کردم

نمیدونم چرا شبکه شخصی انتقال داده نوشت ولی در کل منظورم وی پ ی ان بود

بازم ممنون ازتون😘😘

لینک به دیدگاه

از وی پ ی ان استفاده میکردید؟

در 4 ساعت قبل، AmiRGT گفته است :

قبلا از تلگرام و شبکه شخصی انتقال داده استفاده میکردم ولی ی ۳ ساعت پیش همه رو دلیت کردم

نمیدونم چرا شبکه شخصی انتقال داده نوشت ولی در کل منظورم وی پ ی ان بود

تنظیمات مرورگر رو دیفالت کن

دوباره تست کن

لینک به دیدگاه

چجوری دیفالت کنم تنظیمات مرورگر؟

یک موضوع دیگه ای رو هم بگم الان ویندوز ۱۰ اپدیت داده ولی من نمیتونم اپدیتش کنم احتمالش هس مشکل از این باشه؟

فقط ی چند تا ق.ن.د شکن هست ک حذف نمیشه مثل hola v.pn & express v.pn

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، AmiRGT گفته است :

گوگل

لینک به دیدگاه

تو گوگل چی بزنم؟

در 4 ساعت قبل، HamidGameCenter گفته است :

گوگل

تو گوگل چی بزنم؟

در 4 ساعت قبل، HamidGameCenter گفته است :

تنظیمات مرورگر رو دیفالت کن

دوباره تست کن

دوست عزیز ریست کردم ولی هنوز اینترنت نیس منظور من این نیست که توی کروم فقط اینترنت ندارم منظورم اینه چه تو گیم و ... اینترنت ندارم :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ابتدا باید مشخصات دقیق تراعلام کنید تا بشه راهنمایی کرد. کسی اینجا نمیدونه اینترنت زایکسل شاتل چیه!!!(احتمالا منظورتون مودم زایکسل با isp شاتل بوده)

از داخل cmd اول از همه مودم خودتون رو پینگ کنید. بعد از کلمه پینگ ایپی مودم رو تایپ کنید.(معمولا اینجوریه ping 192.168.1.1) اینجوری میشه فهمید که اصلا به درستی به مودم وصل هست سیستم یا نه.

اگه جواب داد، بعدش یه سرور خارجی مثل 4.2.2.4 رو پینگ کنید، اگر جواب نداد، اینترنت مودم قطعه و مشکل از isp یا کابل کشی خودتون هست.

اگه جواب داد، dns سرورتون رو چک کنید. اگه این سه مورد موردی نداشته باشه، باید به اینترنت دسترسی داشته باشید، مگر اینکه داخل ویندوز با همون شبکه شخصی انت قال داده یا فایروال محدود شده باشید

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال درمورد وصل نشدن  ویلچر شکن سوررررررر - ف شارک  داشتم. کسی داشته  راه حلی داره .؟ تا با چیز شکن کمکی نیای لیست کشور هارو هم نمیاره حتی . وصلم بشه کمکی رو خاموش کنی خودشم قطع میشه . تنظیماتی توی برنامه یا dns سیستم یا .... اگر داره اینجا یا توی خصوصی بفرمایید   بعید میدونم  مجاز به ساخت تاپیک درموردش باشم ؟ اگر شدنیه  بسازم .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

ابتدا باید مشخصات دقیق تراعلام کنید تا بشه راهنمایی کرد. کسی اینجا نمیدونه اینترنت زایکسل شاتل چیه!

Del 1201 برای من هست

در مورد بقیه فرمایشاتون اول اینکه تشکر از اینکه وقت گذاشتید ولی من الان دسترسی به کامپیوتر ندارم فردا امتحان میکنم خبر میدم ممنون👌🏻 😧

2021_08_08_11_42_17.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...