رفتن به مطلب

کلاه برداری-خیانت در امانت

amir.nl
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان، من تقریبا یک سال پیش برای یک نفر که فکر می کردم دوست خوبی است، یک بازی ۶۰ دلاری ( کلدوار) خریدم. که بهم قول داد طی یک سال بهم پس بده ولی الان یک سال شده و هیچی نداده، الان میگه که من پولتو نمیدم. برای شکایت یا ترسوندنش باید چی کار کنم که پولمو بده

لینک به دیدگاه

سلام شکایت کنین اما بعیده کارتون راه بیوفته میگن میخواستین اعتماد نکنین نهایتا حسابشونو ببندن . احتمال راه انداختن کارتون هست اما دوندگی و معطلی زیاد داره حالا بهتر از دست رو دست گزاشتنه

لینک به دیدگاه

سلام

شکایتتون ارجاع میشه به حل اختلاف ،حل اختلافم که کلا پرته

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، WAR گفته است :

می تونید ثابت کنید براش بازی رو خریدید مدرکی چیزی دارید یا نه؟

چت هاش هست

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، amir.nl گفته است :

سلام دوستان، من تقریبا یک سال پیش برای یک نفر که فکر می کردم دوست خوبی است، یک بازی ۶۰ دلاری ( کلدوار) خریدم. که بهم قول داد طی یک سال بهم پس بده ولی الان یک سال شده و هیچی نداده، الان میگه که من پولتو نمیدم. برای شکایت یا ترسوندنش باید چی کار کنم که پولمو بده

کاری نمیشه کرد.

این ها درس های زندگیه دوست خوبم.

اینقدر تو زندگی واسه اینو اون آدم کار انجام میده تا کم کم یاد میگیره دوست واقعیش کدومه، و به حرف چه کسی میشه اعتماد کرد.

لینک به دیدگاه

چند سالته داداش ؟ اونی که براش این کارو کردی رفیق دنیای واقعیته ؟

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، Slasher گفته است :

چند سالته داداش ؟ اونی که براش این کارو کردی رفیق دنیای واقعیته ؟

ببین تو فضای مجازی از این چیزا زیاد دیدم مخصوصا گروه های دیسکوردی که مال استریمراست ، اینا جمع میشن اونجا مثلا دو دست بازی میکنن رفیق مجازی میشن،بعد یه بازی رو می خوان چند نفری انجام بدن یکیشون ننه باباش پول بهش نمیده یکی دیگه گاد فادر بازی درمیاره براش بازی میخره، یه بنده خدا تو آلمان کردیت کارتش سر همین قضیه مسدود شده بود ، طرف گفته بود به جان خواهرم پولتو پس میدم بعد بلاکش کرده بود ، تو دنیایی واقعی به هر کی پول قرض دادم نداده بعد این که دیگه مجازی هست

لینک به دیدگاه

جدای این بحث کلد وار نسخه کراس جنش که صرفا اوپتیمایز شده ۱۰ دلار گرون تر از نسخه عادیشه😐 جوری اکتیویژن خسیس بازی در میاره انگار بازی واقعا برای نسل ۹ بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بلاکش کن. رفاقتتم بهم بزن. ایکاش میشد فقط با 60 دلار رفیق خوبو بد از هم تشخیص داد، شما خیلی زرگی کردی با 60 دلار اینو فهمیدی و جلوی ضرر های بزرگ تر رو گرفتی.

لینک به دیدگاه

وضعیت مردم ایران مخصوصا جون های دهه ی 80 یی این قدر خراب و بد هست که باورم نمیشه. غیر قابل تحمل هستند.

تجربه میشه برات هیچ وقت دیگه اعتماد نکنی این شکلی به کسی.

شکایت هم بکنی فوقش حسابشو ببندند هیچ اتفاق چشمگیری رخ نمیده.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، saeed۰c گفته است :

وضعیت مردم ایران مخصوصا جون های دهه ی 80 یی این قدر خراب و بد هست که باورم نمیشه. غیر قابل تحمل هستند.

تجربه میشه برات هیچ وقت دیگه اعتماد نکنی این شکلی به کسی.

شکایت هم بکنی فوقش حسابشو ببندند هیچ اتفاق چشمگیری رخ نمیده.

البته برای همون بچه حسابو ببندن باباش باید بره بانک میگه چرا داستان چیه اونام میگن حکم قضایی و این داستانا شااااید اتفاقی بیوفته

ولی با توجه به اینکه احتمالا پولی برای رفیقش واریز نکرده و کد گیفت کارت داده فکر نکنم راهی برای اثباتش باشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، danyal.fa۷۹ گفته است :

البته برای همون بچه حسابو ببندن باباش باید بره بانک میگه چرا داستان چیه اونام میگن حکم قضایی و این داستانا شااااید اتفاقی بیوفته

ولی با توجه به اینکه احتمالا پولی برای رفیقش واریز نکرده و کد گیفت کارت داده فکر نکنم راهی برای اثباتش باشه

اصلا وضع دادگاه رو دیدی شما؟ این قدر بد باهات رفتار میکنند مخصوصا وقتی بگی اینترنت و این چیزا. یه چیز چرتیه که آخری نداره.

یکی از دوستان این تاپیک فرمودند :

در در ۱۴۰۰/۵/۲۱ در 00:58، ARMIN گفته است :

کاری نمیشه کرد.

این ها درس های زندگیه دوست خوبم.

اصلشم همینه اون چیزی که نمیکشتت قویترت میکنه. اکر کشور دیگه یی بود میگفتم پاشو برو دنبال حقت ولی اینجا....

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۲۰ در 18:25، amir.nl گفته است :

منم یکبار معرفتم خیلی زیاد گل کرد 

اکانت استیمم رو دادم به یکی که کانتر بازی کنه ( اون موقع کانتر پولی بود )

نگو میخواسته چیت امتحان کنه 

الان به لطفش اکانتم کانترش بن شده البته خداروشکر که من اصلا کانتر بازی نمیکنم 

کلا اینکارا تجربه اس یکم دردناکه ولی خب یاد میگیری به هرکسی اعتماد نکنی

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۲۰ در ۱۸:۲۵، amir.nl گفته است :

در گام آخر اگه دیدید کارتون راه نمیوفته حداقل خواستید کرم بریزید به ساپورت شرکتی که بازیرو براش خریدید (مثلا سونی، مایکروسافت، استیم حالا هر پلتفرمی بوده) پیام بدید بگید این کد گیفت کارت که روی فلان اکانت اکتیو شده توسط کارت اعتباری من که دزدیده شد خریداری شده اینم رسید خریدش تقاضای بن شدن این اکانتو دارم ببینین چی میگن دیگه

توی این روش به پولتون نمیرسین ولی حداقل هرچی بازی تو اکانت طرف بوده بن میشه حس انتقامم میده 😂

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از همتون اگر نتیجه ای گرفتم اینجا اعلام میکنم🌹

لینک به دیدگاه

در ۱۷ ساعت قبل، danyal.fa۷۹ گفته است :

در گام آخر اگه دیدید کارتون راه نمیوفته حداقل خواستید کرم بریزید به ساپورت شرکتی که بازیرو براش خریدید (مثلا سونی، مایکروسافت، استیم حالا هر پلتفرمی بوده) پیام بدید بگید این کد گیفت کارت که روی فلان اکانت اکتیو شده توسط کارت اعتباری من که دزدیده شد خریداری شده اینم رسید خریدش تقاضای بن شدن این اکانتو دارم ببینین چی میگن دیگه

توی این روش به پولتون نمیرسین ولی حداقل هرچی بازی تو اکانت طرف بوده بن میشه حس انتقامم میده 😂

با کدوم رسید خرید دقیقا ؟ اها اوکی رسید خرید از سایت ایرانی ؟ :|

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، Slasher گفته است :

با کدوم رسید خرید دقیقا ؟ اها اوکی رسید خرید از سایت ایرانی ؟ :|

ضمن اطلاع خدمتتون عرض کنم که ترجمه رسید خرید حتی از مغازه اصغر آقا سر کوچه حکم مدرک رو داره و قابل پیگیریه

البته من یکم بیشتر به مغزم فشار میاوردم به این نتیجه میرسیدم که با همون کدی که روی اکانت طرف اکتیو شده میتونه به ساپورت پلتفرم مربوطه پیام بده و بگه اکانت من دزدیده شده اکانتمو پس بدین و کل اکانتی که این کد روش اکتیو شده رو بگیره برا خودش صداشم در نیاد 😂😂

لینک به دیدگاه

در ۲۰ دقیقه قبل، danyal.fa۷۹ گفته است :

ضمن اطلاع خدمتتون عرض کنم که ترجمه رسید خرید حتی از مغازه اصغر آقا سر کوچه حکم مدرک رو داره و قابل پیگیریه

البته من یکم بیشتر به مغزم فشار میاوردم به این نتیجه میرسیدم که با همون کدی که روی اکانت طرف اکتیو شده میتونه به ساپورت پلتفرم مربوطه پیام بده و بگه اکانت من دزدیده شده اکانتمو پس بدین و کل اکانتی که این کد روش اکتیو شده رو بگیره برا خودش صداشم در نیاد 😂😂

مگه همین اکتیویژن با ایران مشکل نداره؟ چه بهتر، اگر این فرد کاری کنه که اثبات بشه اون فرد ایرانیه، اکانت میره دسته خدا.

لینک به دیدگاه

@amir.nl

سلام

دوست عزیز شما اگر مشخصات خرید گیفت کارت + مشخصات اکانت این به ظاهر دوستتون دارین بهترین کارت تیکت زدن به خوده اکتیویژن و بگین که اکانت شما دزدیدن

و گیفت کارت هم تحویلشون بدین

اکانت یا مسدود میکنن و یا برگشت میزنن

همچین اتفاقی برای یکی از نزدیکان بنده افتاد البته توی استیم و استیم اکانت کامل برگردوند به این دوستمون فقط به ارائه گیفت کارت صد دلاری

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

از راه قانونی و داددگاه در ایران که یه چیز خنده داره که به حقت برسی

بهترین کار اینه که ۲۴ ساعت نه بیشتر تهدیدش کنی که اگه پولو نداد اکانتو به راحتی مسدود میکنی  اگه تو ۲۴ ساعت پولتو نداد

اطلاعات گیف رو بده اکتیویژن و بگو اکانتمو نیاز دارم رو جیمیل دیگه ثبت بشه وازم سرقت شده 

شاید یه ایرانی تو پرسونلشون بود یه کاری کرد😁

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...